blank

Що таке модуляція полум’я в газовій колонці

Водонагрівачі

Газова колонка Дрерад з 275 SEI автоматично. Модуляція полум’я. Туреччина!

Компанія повертається та обмін даним продуктом відповідно до вимог законодавства.

Тривалість відшкодування

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарних товарів).

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Повернення товару протягом 14 днів, відповідно до Закону України, можливий, підлягає збереженню комерційного виду товарів, упаковки, печаток, документації та за умови, що товар не був встановлений і не був у використанні.

Ariston Fast Evo динаміки термостатична модуляція

таке, модуляція, полум, колонці

На українському ринку є не так багато прохолодних газових колон та за доступними витратами.

Газова колонка Дрерад з 275 SEI гідним варіантом, на якому ви повинні зупинити свій вибір, і все, тому що:

1) виробник. Туреччина! І турки роблять, всі знають, дуже високоякісні товари. 2) потужний теплообмінник з високоякісного міді. Ви не будете турбуватися, що він замерзає після 1 року. 3) Гідравлічний блок з латуні. 4) газова колонка працює на повній машині з електричним запалюванням від батарей, що дуже зручно та економічно під час експлуатації. 5) має модуляцію полум’я. Потужність пальника автоматично налаштовується з значенням води, тим самим підтримуючи постійну температуру виходу. 6) 2-річна гарантія!

Модуляція потужності ☼ Модуляція полум’я ☼ Газові стовпчики Bosch ☼ Що це таке і як це працює?

Колонка Демрад з 275 SEI працює на низькому тиску води 0,1 атм.

Продуктивність: 11 л / хв. Споживання газу: 2,3 м3 / год Мінімальний тиск води: 0,1 Банкомат Тип запалення: Електромодуляція Полум’я: Існує потужність: 19,5 кВт газове видалення газу: Розміри димоходу: 575x310x220 Вага: 10.3 Виробник: Туреччина

Що таке стовпчик модуляції?

Гарантія гарантії Газового газу з 275 SEI. 24 місяці з дати придбання, яка, безумовно, говорить про її якість та надійність.

Включено з колоною, буде включено:. паспорт;. гарантійна картка та комерційна перевірка з круглими печатками з нашої компанії;. гнучкі шланги для приєднання холодної та гарячої води;. дві великі батареї;. Кріплення матеріалу.

Якщо вам потрібна допомога у виборі, то зателефонуйте за телефоном або задавати питання через “Напишіть автор”, досвідом у термічному обладнанні більше 10 років, ми можемо грамотно порадити та вибрати стовпчик з найкращими параметрами для ваших умов!

Ми надішлемо Колону Декред з 275 SEI до будь-якої точки України новою поштою або іншою службою доставки з оплатою після отримання.

Для всіх питань, дзвінок або написати: 097-714-72-07 (Vaiber) 066-554-67-43

Turbaxi JSG-20R Turbo White Ball Column (модуляція полум’я)

Компанія повертається та обмін даним продуктом відповідно до вимог законодавства.

Тривалість відшкодування

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарних товарів).

Зворотна доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Відповідно до чинного законодавства, ви можете повернути товар належної якості або обмінюватися, якщо:

  • Товари не були використані і не мають слідів використання споживачем: подряпини, чіпси, пульпи, плями та т. Р.;
  • Товари повністю обладнані, а фабрична упаковка зберігається;
  • Всі етикетки та заводські маркування зберігаються;
  • Цей продукт підтримує товарні та споживчі властивості.
READ  Що таке функція пара в пральній машині

Водонагрівач потоку газу Termaxi JSG20-R (модуляція полум‘я) призначена для установки в будинках та квартирах без каналу куріння. Тепло продуктів згоряння газу в цій моделі виконана відповідно до коаксіальної трубки в навколишнє середовище. Пакет включає в себе коаксіальну трубу довжиною 0,5 м і адаптер коліна. Крім того, ця модель оснащена системою електричної установки, яка вимагає підключення до 220 Вт, а також інформаційний РК-дисплей. Він складається з 10 літрів гарячої води за хвилину, коли нагрівається 25 ° С від вхідної температури, яка задовольняє потреби середньої сім’ї 3-4-х років.

Безпека в газовій колонці TREMAXI використовується електричним пристроєм подвійного запалювання, керованим водою, а також контрольним полум‘ям, що робить експлуатацію водонагрівача світлом та зручним;

Інформативність на передній панелі газової колони являє собою рідкокристалічний дисплей, який відображає температуру води на виході. Це дуже зручно для вибору оптимальної температури користувача для своїх потреб.

Робота при низькій тиску Termaxi газова колонка працює при тиску води в системі нижче 0,25 атмосфер, що дозволяє його встановити на верхніх поверхах будинків, а також у будинках з низьким тиском у трубопроводі;

Захист від полум’яного викупу Ionic Control Flame автоматично вимикає газ, коли полум‘я спалаху пальника, що повністю усуває його витоку;

Захист від заморожування Thermaxi газовий стовп має кран для зливу води з його заморожуванням у трубопровідній системі;

Захист від перегріву Пристрій захисту автоматично вимикає податок газу, коли газова колонка включена без потоку води;

Захист від надлишкового тиску. Безпечний клапан автоматично знижує тиск води, коли значення в 1 МП перевищено, щоб запобігти пошкодженню;

Захист за відсутності тяги в димовій, захисний пристрій автоматично вимикає газ.

Спеціальний дизайн блоку з фіксацією всіх з’єднань забезпечує зручність обслуговування газової колонки, а всі компоненти механізмів легко доступні та швидко розібрані.

Надійність та довговічність газової колони Termaxi досягається завдяки використанню високоякісних компонентів:

o теплообмінник виготовлений з міді та покритий антикорозійним свинцево-оловом;

o для виготовлення пальника та автоматизації застосовують термостійкі композитні матеріали, доведені протягом багатьох років експлуатації.

Потік газового водонагрівача Thermaxi JSG 20-R адаптований для роботи на території України та має повний пакет дозволів.

Параметри вибору газу

Газова колонка з модуляцією полум’я може відрізнятися за такими параметрами:

  • Тип модуляції полум’я: гідравлічний. це передбачає пряме зв’язок між споживанням води та регулюванням полум‘я; Електронний. зв’язок між споживанням води та зміною вогню забезпечується датчиком температури.
  • Продуктивність. важливо правильно обчислити, скільки води потрібна для забезпечення певної кількості точок споживання води. Щоб забезпечити один кран, достатня модель з місткістю 5-9 л / хв. Прийняти душ, вам потрібно більше води. 12-15 л / хв. Для того, щоб забезпечити 3-4 точки споживання води, потрібна потужність 17 л / хв і багато іншого.
  • Тип камери згоряння: обладнання з відкритою камерою вимагає посиленої вентиляції та встановлення повноцінного димоходу, закриті колонці брандмауера більш універсальні та прості у використанні.

Деякі моделі газових колонок обладнані контролем іонізації полум‘я. Під ним розуміє принцип поточної реєстрації, який з’являється між електродом іонізації та ділянкою пальника. Потік іонів з’являється під час окислювальної реакції між газом та киснем. Потік закриває електричну схему, і сигнал знаходиться на контролі, що відбулося.

Наскільки ваш вибір залежить від тиску води в системі?

Газова колонка. це водонагрівач. і тому дуже важливо для її характеристики вашої системи водопостачання. тиск води. Потрібно зрозуміти, які екстремальні умови розраховується пристрій і як захистити себе від неприємностей.

READ  Що таке газовий контроль на плиті

Перше, що полягає в тому, щоб розглянути. це мінімальний тиск у вашій системі. Величина, заявлена ​​виробником, зазвичай не перевищує 0,15 бар, що, безсумнівно, дуже мало, але якщо є ще відсутність тиску в системі, яка особливо характерна для сталінських будівель, необхідно утримуватися від купівлі стовпців гідрогенератор, який може просто не запускати, і так велика потужність, яка загрожує передчасним виходом стовпця.

Можливі гідравлічні удари, тому важливо, щоб з’єднання водонагрівача та сам стовпчик були досить сильними, щоб витримати їх. Заявлена ​​вартість, яка може періодично витримувати систему 11-12 бар. Щоб зупинити ризики стовпців з цієї причини, рекомендується встановити клапан скидання тиску.

Часто це помилка, що стовпці російських виробників більш адаптуються до наших умов. Це не завжди так. Кілька років тому GUP Mo “Mosoblgaz” провів дослідження, в якому оратори, представлені на нашому ринку, були незалежними тестуванням, а лідер виявився пристроями відомих німецьких брендів (зараз це газові колонки Bosch).

Газові колонки з модуляцією полум’я в Києві Інструкція Інтернет-магазину Vencon: Як вибрати, купити, використовувати

Ми пропонуємо придбати газові колонки з ціною модуляції полум’я від 5 399 грн. в Україні

Газові стовпці з модуляцією даних полум’я 06.02.2022
️ Кількість товарів 47
️ Кількість виробників тринадцять
️ Мінімальна ціна 5 399 грн
️ Максимальна ціна 47 272 грн
️ середня ціна 12 234 грн

У каталозі цін Vencon.UA газові колонки з модуляцією полум‘я може бути вигідним придбати з доставкою в Україні. При покупці газових стовпців з модуляцією полум’я в нашому магазині різноманітні способи оплати, покупка на кредит та багато акцій та знижки для кожного покупця.

Газові водонагрівачі сьогодні не знайомі всіх пристроїв, які навряд чи лежать за допомогою матчів і сильно залежать від тиску у водопостачання. Сучасні прилади приходять замінити застаріле обладнання. Серед них, газова колонка з модулюючою пальником займає особливе місце. Можливість змінити потужність полум’я є одним з основних варіантів пристрою.

Часто зустрічаються через краплі тиску води? Втомилися залежно від користувачів через інші пункти паркану? Ідеальне рішення газового стовпця з модуляцією полум‘я. Тепер, під час прийом душі не страшно, якщо хтось використовує ванну, вона відкриє кран на кухні з гарячою водою, не буде сюрпризів з киплячою водою та охолодженим душем. Цілком можливо, що взимку вода спочатку походить від стояка, а потім різко від труби на вулиці. Не буде неможливо змінити температуру води з включенням / вимкнення крана, варіант зменшує потужність горіння або (у випадку занадто гарячої води) додаткового використання холодного крана. Але це загрожує теплообмінником.

Параметри вибору газу

Газова колонка з модуляцією полум’я може відрізнятися за такими параметрами:

  • Тип модуляції полум’я: гідравлічний. це передбачає пряме зв’язок між споживанням води та регулюванням полум’я; Електронний. зв’язок між споживанням води та зміною вогню забезпечується датчиком температури.
  • Продуктивність. важливо правильно обчислити, скільки води потрібна для забезпечення певної кількості точок споживання води. Щоб забезпечити один кран, достатня модель з місткістю 5-9 л / хв. Прийняти душ, вам потрібно більше води. 12-15 л / хв. Для того, щоб забезпечити 3-4 точки споживання води, потрібна потужність 17 л / хв і багато іншого.
  • Тип камери згоряння: обладнання з відкритою камерою вимагає посиленої вентиляції та встановлення повноцінного димоходу, закриті колонці брандмауера більш універсальні та прості у використанні.

Деякі моделі газових колонок обладнані контролем іонізації полум’я. Під ним розуміє принцип поточної реєстрації, який з’являється між електродом іонізації та ділянкою пальника. Потік іонів з’являється під час окислювальної реакції між газом та киснем. Потік закриває електричну схему, і сигнал знаходиться на контролі, що відбулося.

READ  Який котел кращий парапент або димохід

Що таке модуляція полум’я?

З посиланням на пальник “Декодування” цього терміну досить простий. можливість гнучкого (отже, гладкого) управління його робочими режимами. Залежно від зовнішніх факторів, температура в опалюванні контуру постійно змінюється, тоді як котел повинен підтримувати його на необхідному рівні. Оптимальне значення встановлюється користувачем, а автоматизація пристрою вже є “орієнтованим”, що керує функціонуванням установки (шляхом налаштування його влади на даний момент).

У традиційних моделях котлів пальника нерегульовані (застарілі модифікації) або двоступеневі (більш сучасні версії). Але навіть така покращена продуктивність не є спущеною. Щоб вибрати оптимальний режим і краще налаштувати реальні умови, такі пальники йдуть до іншого стрибки. Отже, про будь-який плавний контроль, тобто точне регулювання температури, не потрібно говорити.

Типи модуляції полум’я

Немає великої різниці між інженерними рішеннями в практичному плані, оскільки всі вони переслідують одну мету. оптимізувати роботу обладнання. Є лише малі, але фундаментальні відмінності в конструкції та окремих елементах.

Електронна модуляція. у таких пальниках, контроль потужності здійснюється шляхом випуску постачання палива залежно від зміни температури теплоносія.

Типовий приклад. котел відомого бренду “Protherm” (серія ведмедів) Klom, який має вбудований котел, щоб забезпечити будинок DHW.

Гідравлічна модуляція. цей метод реалізується, як правило, для DHW. Найчастіше в водонагрівачах (газові динаміки). Датчик захоплює зміну потоку води (його споживання), і передає відповідну команду до регуляторного підкріплення, змінюючи потік “синього палива”. Модуляція іонізації. за допомогою цього методу, керування полум‘я виконує особливий датчик. Він також контролює роботу газового підкріплення.

Постійна модуляція полум’я. що це таке?

Модуляція полум’я пальника є можливістю плавного управління своєю роботою. Ця технологія використовується в газовому обладнанні, що забезпечує автономне гаряче водопостачання. Зокрема, це теплові водонагрівачі (стовпці) Gorenje. Через модуляцію, потужність пристрою автоматично змінюється, коли падіння тиску води, щоб зберегти її постійну температуру.

Ті, хто використовував стовпці традиційного дизайну, знають, що інтенсивність водного каналу змінюється кожного разу, коли ви переходить на його корм від змішувача до душу. Крім того, зміна тиску відбувається, якщо одночасно використовуються кілька точок водопостачання. Потужність пристрою не змінюється, тому зменшення каналу неминуче призведе до нагрівання води до більш високої температури.

Якщо функція контролю води присутня у водонагрівачі, його потужність автоматично зменшується, тому температура води з зменшенням каналу не зміниться. Наявність цієї технології значно збільшує експлуатаційні якості газової колонки Gorenje, а також забезпечує операцію безпеки та комфорту.

Водонагрівачі з функцією модуляції полум’я та іншими перевагами. У разі зменшення тиску газу або води в центральному пальці. Який оснащений спеціальними форсунками, не тільки включається, але також автоматично регулює режим живлення, коли змінюється канал. Для того, щоб звичайна стовпця працювати при низькому тиску води, буде потрібна висока висота полум’я, що призводить до надмірних навантажень на теплообмінник.

Таким чином, функція модуляції полум’я в газових водяних нагрівачах Gorenje не є хитрий маркетинговим курсом виробника, але дійсно корисна технологія, яка буде виконувати роботу пристрою більш ефективним. Серед переваг словенського бренду газових стовпців варто також відзначити економічне споживання газу, велику кількість гарячого водопостачання, компактні розміри, зручна установка системи. Недорогий для покупки пристроїв з функцією постійної модуляції полум‘я може бути в нашому інтернет-магазині.