Що таке віртуальна стіна для робота пилососа

Дрібна побутова техніка
таке, стіна, робот, пилососа

“Наш пилосос має унікальну функцію”. Так написано майже всіх виробників. Навіть про загальні особливості. Наприклад, датчик різниці висоти, що дозволяє роботові не падати з сходів: він навіть у найдешевших моделях. Функція подолання перешкод. з тієї ж опери: всі роботи подолали пороговий розмір 1-1,5 см, і багато багатьох і до 2 см. Специфічна допустима висота бар’єру повинна бути вказана при покупці, особливо якщо у вас є високі пороги або пухнасті килими, для яких робот.

Функція повернення до основи, також має всі робочі пилососи для винятку рідшого. “Забарвлення” або режим плями. це назва локального режиму очищення (1 м²), і це не означає, що пилосос розпізнає плями або видаляє їх. Суть полягає в тому, щоб поставити його або спрямувати його з пультом дистанційного керування на сайті, щоб бути видалено (якщо щось розсіяне, наприклад).

Дізнайтеся поріг, який висота може подолати робот

Очищення карта робочого пилососу: управління процесом, створення картки для чищення приміщень, можливі проблеми

Прибирання будинку займає багато часу та зусиль, тому виробники розробили Smart Gadget робот-пилосос. Ви можете зробити квартиру щодня, не застосовуючи ніяких зусиль. Пару років тому пилососи були доступні не всім. Зараз ринок має великий вибір бюджетних моделей. Крім того, Xiaomi створив лінію недорогих пилососів з багатим функціональним.

З’явилося відео, як правильно використовувати “віртуальну стіну” для робот Mijia Mi

У серпні минулого року Сяомі випустив вакуумний пилосос Mijia Mi MioT з вакуумним пилососом з лазерним датчиком LDS та різноманітними іншими нововведенням. Він знає, як планувати маршрут, керується віддалено, передає інформацію про очищення в режимі реального часу, автоматично заряджає та має інші переваги.

Враховуючи, що багато в будинку є місця, які не потрібно видаляти, виробник випустив “віртуальну стіну”, яка не дає робот пилосос. Це магнітна стрічка Xiaomi Mi робот Vacuum Cleaner Virtual Wall.

Він прикріплений на будь-якій поверхні (килим, плитка, ламінат, лінолеум) і створює магнітне поле до 300 г. Mi робот пилосос спробує обійти цю стіну, не перетинаючи його.

На офіційному MI Microblogue, використовуючи відео, ми пояснюємо, як правильно використовувати “Віртуальну стіну”:

  • Не забудьте очистити поверхню перед прикріпленням стрічки.
  • “Віртуальна стіна” повинна бути не менше 10 см від інших перешкод, інакше датчик пилососу не розпізнає його.

Відео показує, як користувач приклеює стрічку навколо берегової кабіни. Пилосос прискорюється на віртуальній стіні і обходячи предмет. У той же час закрийте все чисте, Mijia Mi робот пилосос не пропустіть будь-який кут. Відео ви можете побачити тут

Ви хочете собі той самий помічник у будинку? У нашому інтернет-магазині можна прямо зараз купити робот пилосос Xiaomi Mijia Mi Robot Vacuum Cleaner та магнітну стрічку Virtual Wall.

Роботи пилосос з віртуальною стіною

Ця функція дозволяє створювати умовну перешкоду на шляху робот, який він не перетинає під час незалежних рухів. Віртуальна стіна буде особливо корисною у випадках, коли “заборонена зона” не може бути згоряна більш традиційним способом. закриті двері, бар’єр на підлозі та т. Р. За допомогою такого кордону ви можете, наприклад, забороняти пристрій від’їзду з кімнати, захищати миски з їжею та водою для домашніх тварин, закрийте вузький простір під шафтом або диван, де можна застрягти пилосос, і t. Р.

Слід мати на увазі, що способи побудови віртуальної стіни можуть бути різними, особливості використання цієї функції залежать від нього. Ось найпопулярніші способи сучасних пилососів:

УПАКОВКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ

Посилання кур’єр приніс додому, не довелося тягнути її з пошти.

Як і в інших роботах пилососах із захистом вирішили не морочитися, і так коробок багато.

І вже як з матрьошки дістаю коробку з товстого картону, в якій і знаходиться робот пилосос. До речі крім як на цій коробці, ніде про Bumbee (джміль) не заявлено. Так, я згоден ці пилки трудяться аки бджілки, але китайці вирішили, що не бджоли, а джмелі крутіше будуть.

За доставку можна не переживати, всередині все своє місце, а пилосос додатково захищений картонними ребрами жорсткості, верх захищає картонка, яка знаходиться під кришкою.

Інструкція англійською та китайською мовами.

З корисностей у ній відзначу лише розшифровку кодів помилок, які можуть виникати під час роботи та відображаються на дисплеї.

Китайці не були жадібними і включали дві пари батарей. Одну ААА для пульта керування роботом, другу АА для модуля віртуальної стіни.

READ  Смердючі речі після миття в друкарській машинці

Xiaomi гнучка віртуальна стіна для робота пилососа тест, огляд

Додатково в комплекті йде пара бічних щіток, ліва та права, а також запасна мікрофіброва ганчірочка, для вологого прибирання.

Xiaomi гнучка віртуальна стіна для робота пилососа тест, огляд

Додатково в комплекті знаходиться запасний HEPA-фільтр і щітка для очищення контейнера для сміття.

Блок живлення з «китайською» вилкою видає 19 В та 0,6 А.

База для підзарядки робота, ідентична 5-й моделі і підходить для А4.

У нижній частині антиковзкі гумки та наклейка з інформацією.

А ось ІЧ пульт управління відрізняється від інших моделей Ilife, у Х5 пульт вирішили зробити глянцевим і трохи перенести кнопки управління. Верхня кнопка з будинком посилає робот на базу, стрілка рухається напрямок руху, центральна кнопка надсилає пульт дистанційного керування. Кнопка з таймером – налаштування щоденного часу прибирання. Відмінна риса, також, в наявності кнопки МАХ, яка регулює швидкість обертання турбіни, збільшуючи при цьому потужність всмоктування з 550Па до 850Па

Живиться пульт від двох батарейок типу ААА.

Цей робот не тільки призначений для сухого збирання, але також і для вологої. Для цього в комплекті є пластиковий контейнер для води, об’ємом 300 мілілітрів.

Отвір для затоки води герметично закривається гумовою пробкою.

Вода стікає по ребристій гумовій поверхні і по крапельці випливає із двох пластикових патрубків у верхній частині контейнера.

Об’єм контейнера для води 300 мл.

Робот пилосос “розуміє” коли в нього вставлений контейнер для води і відключає турбіну, при вологому прибиранні працюють тільки передні щітки, загребаючи сміття під себе. Розгадка проста, в контейнер для води впаяно невеликий магніт, завдяки якому робот пилосос упізнає цей контейнер і відключає турбіну.

Основною відмінністю цього пилососа від інших моделей Ilife є модуль віртуальної стіни, завдяки якому можна обмежувати роботу пилососа, не даючи йому заїхати куди не треба.

Живиться модуль від двох батарейок типу АА — пальчикові.

У кадрі чудово видно ІЧ промінь, переїжджати який робот не буде.

10 днів тому приїхав китайський робот пилосос ILIFE x5, про що писав. За тиждень щоденної експлуатації вже можна зробити висновки. TL; DR. Мені звірятко сподобалося, своїх грошей коштує. Недоліки теж знайшлися, на відміну від усіх раніше читаних відгуків. Скільки проживе. зможу дізнатися лише потім. Детальніше.

PRO1) Звірятко прижився. Причому добре мені сподобався. отримав визнання набагато суворішого арбітра. подружжя. Діло було так. Дружина надірила всю квартиру, я ввімкнув звірка. Дружина спитала. на кой, все чисто. Звірятко побігав, я показав пилозбірник. Наступного ранку дружина запускала сама.

2) дуже успішна висота. залазить під дивани та ліжка. І викидає звідти все. Щоправда, диван та стійку для апаратури на буквально на пару міліметрів довелося підняти. наклеїв на ніжки повстяні диски.

3) Чистить на мій погляд дуже добре. більшого від звірка я б не вимагав. Потужність всмоктування хороша.

4) Шумить дуже помірно, при цьому збирає і пісок, і пилу. Але ночами не запустиш.

5) Чиститься легко, хоч в одному огляді і лаяли.

6) Дуже порадував Hepa фільтр. Викидаю з нього дрібний пил, якому б інакше довелося дихати.

7) Явно приділяє увагу будь-яким кутам та ін., де пил і накопичується. По середні кімнати проходить поспіхом, в кутах, під диваном, вод столом та ін. довго тусується.

CONTRA1) Тупуватий. Бродить вельми дивною траєкторією. Хитає його з однієї кімнати до іншої. Хоч стадіон, хоч квадратний метр чиститиме, доки не закінчаться батареї.Базу знайде, перебуваючи у тій самій кімнаті. Але якщо я блукав на іншому кінці мого маленького рядка. то навряд чи.

2) Не втрачає нагоди де-небудь застрягти. Зазвичай по висоті. При цьому він як би підводиться на колесах, в результаті застряє намертво. Так він зумів у мене влізти під крісло з коліщатками і застрягти. Але молодець, якщо застряг, сіпався трохи. і засинає, дарма не рипається.

ІНШЕ1) за тиждень жодного разу не включили з ганчіркою. Що, мабуть, показує наскільки мені це потрібно. адже при покупці вирішив, що це важливо. Але подивимося.

2) Досить дивно взаємодіє з віртуальною стіною. Боїться її як вогню, в результаті іноді поводиться дивно.

3) UPD від 14 вер 2016 Поки не розрядить батарейку. впритул не бачить своєї бази. Тому запросто її зносить. І потім сам не може до неї підключитися. А віртуальною стіною базу, ясна річ, не обгородиш. Хоч до підлоги пригвинчуй. Розробники могли б і вбудувати функціонал не врізатися в базу, благо світлодіод у ній вже є./UPD

Так що ви не вставаєте. про віртуальну стіну. Одна в комплекті, другу до замовлення. І, думаю, правильно зробив. Поставив одну стінку в дверях, щоб чистив одну кімнату. Другий город, наприклад, дроти біля компа.

READ  Як розрахувати циркуляційний насос для теплого підлоги

За описом думав, що стіна проста. не перетинай волосінь. Але там явно щось складніше. По один її бік пилососу можна перебувати, по інший не можна. Боїться її як вогню. В результаті залипає в досить дурні ситуації, див.

Ясний перець, пристрій я розібрав. Хоч легше мені від цього і не стало 🙂 Комплектний та додатковий пристрій. Крім етикетки нічим не відрізняються. Справа потроху. батарейки увійшли до комплекту, але не увійшли. для додаткового

Плата віртуальної стіни, вид зверху. Мікросхема. цілий мікропроцесор. Зелений жиод рідко включається при працюючому пристрої.

Плата, вид знизу. Праворуч робочий ІЧ світлодіод. При спостереженні через мобілу видно, що сигнал мерехтить. Я думаю, що це важко модулювати.

Плата збоку. Що є циліндрична деталь без маркування. не знаю.

Якщо будуть доповнення. напишу UPD у цей пост. Коли зрозумію про корисність режиму з ганчіркою. напишу, думаю окремо.

Принцип дії

Механізм дії приладу базується на застосуванні інфрачервоного випромінювання та датчиків, які можуть його вловлювати. При виявленні такого променя на шляху робот сприймає його як перешкоду. Це дозволяє йому побудувати маршрут так, щоб не перетинати межу. Застосування способу обмеження ділянок збирання вимагає певної участі людини. Розставити такі стіни господар має самостійно. У цьому випадку важливе значення має грамотне розміщення, яке забезпечує покриття максимальної ділянки для збирання.

Стена для пылесоса. виртуальная стена.

Важливо стежити, щоб у зоні впливу були відсутні крихкі предмети або штори. Для більш комфортного зонування ви повинні одночасно використовувати кілька віртуальних стін.

Інфрачервоний промінь допомагає пилососу не зачіпати крихкі або небезпечні предмети. Хазяїну достатньо встановити віртуальні стіни. При цьому вони можуть включатися та вимикатися вручну або автоматично під час запуску робота. Конкретний режим залежить від моделі. Подібні засоби навігації є в комплекті практично всіх роботів-пилососів.

Ця стіна вам сподобається: віртуальний обмежувач для робота-пилососа

Вибір робота-пилососа не найпростіше рішення для багатьох покупців: вимоги до збирання високі, відповідно, підвищилися і запити до цієї відносно нової для російського ринку техніки. Звичайно, перш за все потрібно визначитися, в яких умовах використовуватиметься прилад і які конкретні його функції потрібні.

У приміщеннях, де стоять крихкі та цінні речі (меблі, статуї, вази, підлогові дзеркала тощо).п.), куточки для тварин з заповненими чашами та іншими предметами, які потребують точного кровообігу, найкращим варіантом буде робот-пилосос з функцією віртуальної стінки. Багато сучасних моделей самостійних пилососів оснащуються віртуальною стіною, і це не викликає подорожчання техніки і дозволяє уникнути неприємностей при збиранні.

Один з провідних виробників роботів-пилососів, що базується в Піднебесній, взяв на озброєння цю корисну функцію і забезпечив одну з моделей віртуальної стіни. Це компанія ILife, яка активно просуває свою техніку у Росії.

Функції

Отже, перш ніж оцінити якість прибирання, поговоримо про функції.до. це тут найцікавіша частина. Як я вже сказав, пульта в комплекті немає, пилосос повністю управляється зі смартфоном! Ну і, звичайно, може працювати повністю автономно, без участі користувача.

Щоб підключити пилосос до смартфону, потрібно завантажити програму Mi Home, запустити його та перевести пилосос у режим сполучення з Wi-Fi утриманням двох крайніх кнопок (з трьох) на його кришці. По-перше, пилосос підключений через Wi-Fi до смартфона, після чого ви можете налаштувати його для підключення до точки доступу до дому Wi-Fi. Надалі підключення до смартфону вже не потрібно, а пилососом можна керувати з будь-якої точки світу — і це перша особливість.

Друга важлива особливість Roborock S6 MaxV – те, як він будує карту приміщення. Цікаво, що будує її так, щоб і користувач міг бачити. І завдяки цьому можна зрозуміти, як він працює — достатньо поставити пилосос на підлогу, увімкнути, і датчики по чотирьох сторонах миттєво намалюють ті частини кімнати, які вони бачать. Причому навіть на цьому етапі вже автоматично визначаються перешкоди (стіни, наприклад).

Карта “з місця”. Вже визначено найближчі непереборні перешкоди (стіни, меблі)

Коли пилосос починає прибирання (за бажанням користувача або автоматично), то він домальовує ділянки, що залишилися. таким чином можна бачити доступні пилососу місця. Більше того, траєкторія пилососу намальована під час прибирання на карті, і тут я хотів би звернути увагу на інший важливий момент, але спочатку погляньте на траєкторію очищення на моїй кухні:

Бачите коло? Це робот об’їжджав ніжку столу. Стіл стоїть у кутку, тому решта трьох ніжок об’їжджати навколо не потрібно, крім цієї. Тобто, на відміну від практично більшості роботів, особливо дешевих, Roborock S6 MaxV не довбав у ніжку з усіх боків, а акуратно об’їжджав її (стільці я заздалегідь прибрав).

READ  Що таке функція пара в пральній машині

Коротше кажучи, те, що обіцяли маркетологи та продажники роботів-пилососів ще 20 років тому, нарешті сталося. робот справді “бачить” перешкоди і вміє грамотно з ними взаємодіяти. При цьому, звісно, ​​і реагувати на удари пилосос теж вміє. Всі борти пилососа підвішені на пружинах, тому навіть перешкода, що випадково з’явилася на шляху, робот не знесе і не вдариться об нього з усієї сили.

Якщо для вас це “ну і що такого?”, майте на увазі, що на це досі не здатні більшість сучасних роботів-пилососів

Крім того, пилосос може “працювати” з килимами. у будь-якому випадку, якщо ви можете їх зателефонувати. У мене високих килимів будинку не знайшлося, але з невеликими дитячими килимками проблем не було. Більш того, в налаштуваннях можна включити режим, в якому роботу збільшує потужність всмоктування, якщо визначає, що заїхав на килим. Потім при з’їзді з килима потужність повертається до стандартної.

Що стосується прохідності взагалі, то у мене робот вільно і, я навіть сказав би, сміливо заїжджав на дроти, навіть товсті, навіть валяються петлями. Застряг лише один раз, але з прохідністю це пов’язано не було. трохи нижче розповім, як це було.

До речі, жодних недоліків через наявність лише однієї щітки з вусиками я теж не помітив. Робот враховує цю особливість, та й взагалі, зважаючи на все, “бачить” не тільки стіни, а й бруд. Це, до речі, цілком логічно. ви пробували колись ліхтариком телефону посвітити під невеликим кутом до підлоги? Навіть дрібний пил стає виразно видно.

Недоліки, однак, є також. Пам’ятайте, я казав, що в комплекті не вистачає однієї важливої ​​речі? Ця річ – невидима штучна стіна. Якщо вам потрібно обмежити в’їзд пилососа в якусь кімнату або запобігти його падінню зі сходів при збиранні на другому поверсі, такий гаджет дуже допомагає і зазвичай його кладуть в комплект. Але у Roborock S6 MaxV такої “стіни” немає, а в інструкціях рекомендують обмежувати шлях пилососу фізично.

Втім, обмежити простір для прибирання можна і з програми, у тому числі поставити і ту саму “віртуальну стіну”. Або, наприклад, можна виділити ділянку на карті, коли вам потрібне локальне прибирання, в тому числі, кілька зон відразу. Або, якщо пилосос вже склав карту всієї вашої квартири, виділити певну кімнату та попросити забратися саме в ній (і так, пилосос сам розбиває карту на кімнати!). Отже, в результаті функція обмеження простору прибирання є, просто реалізована трохи незвичним способом.

Це краще або гірше? Ну, Roborock S6 MAXV безумовно змінює звички, але, можливо, це для кращого. Контроль з смартфона більш компактний і більш практичний, ніж додатковий аксесуар у коробці, особливо тому, що такий аксесуар (віртуальна стіна), як правило, є однією, вам потрібна ще одна стіна. документ.

Ви можете вибрати зону для місцевого прибирання на карті. Навіть кілька зон негайно!

Крім того, хоча інструкція рекомендує видалити всі речі з підлоги (типу проводів і коробок), вона написана більше для більшої безпеки користувачів власності. так, що формула винахід не завадило. Отже, судячи з карті, робота, і він сам знає, як визначити такі перешкоди, включаючи дроти.

Одного разу, однак, пилосос заплутаний. Нещодавно я купив нові штори, купили їх не замовити, і вони були пристойною довжиною. Додаткова частина штор, що тягнеться вздовж підлоги, і тут пилосос загнав цю частину до стіни, вона виявилася оточеною завісою та стіною з усіх боків і відмовилася йти до себе (і він був Добре зроблено. ви ніколи не знаєте, що ви можете пограбувати.

Сам робота визначає перешкоди і намагається визнати їх

Програма надіслала мені поштовх до смартфона та рекомендується лише для перезавантаження пилососу. Я переставлений, перезавантажив чищення, робот, кручений на місці, визначив себе в просторі на вже доступній карті, і продовжував чистити. Тобто карта повторного володіння навіть не довелося!

Встановлення потужності та інтенсивності зволоження в домашньому додатку MI

Загалом, смартфон дозволяє повністю контролювати пилосос, навіть вибирайте потужність всмоктування та ступінь зволоження тканини. І враховуючи, що Mi Home. це концентратор для “розумного будинку”, де пов’язані різні датчики та інші побутові прилади, можливо, (ймовірно,!), Roborock s6 maxv може якось взаємодіяти з ними, але він не зміг перевірити його.

Нарешті, я додам, що всі ваші дії Робот супроводжує голосові повідомлення російською мовою. Але їх можна вимкнути, якщо ви роздратовані.

https://xiaomiall.ru/pylesosy/roboty-pylesosy/kak-nastroit-kartu-robota-pylesos
https://xiacom.ru/news/poyavilos-video-kak-pravilno-polzovatsya-virtualnoy-stenkoy-dlya-mijia-Mi-robot/
https://www.e-katalog.ru/list/90/pr-18572/
https://mysku.me/blog/china-stores/45274.html
https://2gusiacom/442318.html
https://hozzi.ru/obustrojstvo/tehnika/virtualna-stena-dlya-robota-pylesosa
https://pylesos.info/info/virtualna-stena/
https://www.ferra.ru/review/byt/roborock-s6-maxv.htm [/Spoiler]