Що вам потрібна фен

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Ми вибираємо правильний фен для домашнього використання: все, що потрібно знати, перш ніж купувати!

У сучасному світі фен. це невід’ємний прилад серед побутової техніки для дому для кожної жінки. Пристрій економить час на сушіння волосся природним способом, а також зробити красиву та стильну укладання. Незважаючи на широке уявлення про те, що фен важко висихати, більшість жінок не можуть жити без використання. Є ефектом пристрою так шкідливого? Насправді це залежить від правильного вибору пристрою. У цьому огляді ми розглянемо основні сорти та критерії для вибору найкращого фен для вас.

ЗА ЧТО МЫ ПЛАТИМ БРЕНДАМ? | Проверка Фена Dyson

Дизайн та матеріали

Ергономіка. важливий компонент будь-якої професійної фен. Зручна ручка та правильні вирви допомагають майстер весь робочий день зберігати інструмент, не маючи втоми в руках. Ручка має спеціальне прогумоване або м’яке покриття, яке забезпечує надійну рукоятку і гарантує, що фен-сушарка не вислизнути з рук.

Перемикачі згруповані таким чином, що перукар може змінити швидкість однієї руки. Корпус професійної зачіски виконаний з міцного термостійкого пластику, який не нагрівається під час операції пристрою, навіть якщо потужність знаходиться на максимальній марці.

Оскільки професійні фен можуть бути використані в безперервному режимі, то впаде пил і волосся. Тому пристрої обладнані знімним фільтром, який можна легко видалити, щоб очистити та промити.

Як вибрати фен?

Індустрія краси, розробка рабідних темпів, не відстає від сучасного динамічного способу життя жінки. У той же час, час, коли красива половина людства може витрачати на себе, став значно менше. Його дефіцит відчувається навіть у таких знайомих речах, як створюючи зачіски. Звичайні фени нещодавно виконували просту функцію фен. Сьогодні ці пристрої, з достатніми функціональністю та майстерністю замовника, можуть мати майже весь спектр послуг, представлених у салоні краси: вони дають обсяг волосся, випрямляйте натуральні завитки, завитки будь-якого діаметра. Але як вибрати відповідну фен, з урахуванням вашого типу волосся, бюджету та навичок у стилі?

Чому купити?

Багато стилістів стверджують, що образ людини починає формуватися зі своєю стрижкою. Для високоякісної та відповідної стрижки, як правило, салони краси відповідають, але закладання багатьох, з огляду на дефіцит часу роблять свої руки. З гребінцем і фен. Цей звичайний побутовий прилад дозволяє швидко і, з деякими функціями, це зручно і безпечно висихати і покласти найбільш проблемні волосся у приємну зачіску. При виборі фен, багато хто має широкий спектр проблем та питань, тому що це простий побутовий пристрій має багато тонких налаштувань та нюансів. Правила не працюють тут: чим дорожче, тим краще, тим краще, тим краще, тим краще, тим краще. Почнемо з влади.

Як вибрати силу фен?

Багато хто помилково вважає, що влада впливає на температуру повітря, але швидкість потоку повітря залежить від цього показника. Сучасні домашні фен-сушарки мають потужність в діапазоні 1200-1600 Вт. Зазвичай це достатньо, щоб регулярно використовувати пристрій у повсякденному житті. Професійні моделі, як правило, мають потужність, що перевищує 2100 Вт. При використанні його сушіння швидше, разом з ним менше часу для виконання покладання. Враховуючи той факт, що професійні фен важче і складніше для домогосподарства, лише перукар може впоратися з укладанням через пару хвилин. Тому, співаючи для пристроїв з найвищим значенням потужності, у тому випадку, якщо для вас швидкість сушіння є більш важливою, яка зачіска вийде після. Також при виборі потужності необхідно зосередитися на типі його волосся.

Для крихкого, сухого або короткого волосся, ви повинні вибрати фен з потужністю не більше 1200 Вт, т.до. Вища потужність може зіпсувати структуру волосся.

Для товстих, довгих або важких волосся, джерело живлення потужністю 1600 Вт і вище. Така потужність достатньо, щоб забезпечити обсяг волосся і затухання.

Найбільш оптимальним варіантом для вибору влади буде придбання моделі з можливістю регулювання потоку повітря. Ця функція дозволить одному фени використовувати абсолютно всі члени сім’ї.

Які види волосся волосся?

Діапазон явищ, форсунок та інших аксесуарів дуже широкий, тоді як у своїх характеристиках немає суворої класифікації та поділу, тому ці пристрої не є, тому варто звернути увагу на сферу застосування.

Найбільш бюджетний та низькодобовий тип пристрою. Як правило, виробники забезпечують ці фен за допомогою мінімального набору варіантів і форсунок або не обладнані з ними. Обмежена функціональність та потужність пожертвують рухливість. Вони мають складну ручку, і їх можна носити в маленькій сумці.

Деякі моделі працюють з акумуляторів, що використовують якнайменше. Недоліки компактних пристроїв очевидні: низька потужність, відсутність форсунок. Єдина функція цих пристроїв, що сушила волосся, і леопард.

недоліки

Рекомендується для сухого волосся або для покупців, які регулярно подорожують, відвідують тренажерний зал або басейн.

Маючи технічні характеристики, лише кілька перевищив можливість компактних фен, клас розлучення має кілька переваг. Невелика вага цих пристроїв дозволяє вільно маніпулювати, а їхня потужність достатньо для повсякденних потреб. Крім того, побутові прилади є найбільш ергономічним та зручним варіантом для самостійного використання. Кнопки керування та їх ручка розроблені таким чином, щоб їх можна легко знайти на дотику. З іншого боку, такі фен, а також компакти не призначені для тривалої роботи,

READ  Положення про встановлення газового лічильника в квартирі

недоліки

Рекомендується широке коло споживачів.

Зовсім недавно ця категорія пристроїв була використана виключно в салонах краси. Вони мають найбільший розмір, вагу, владу і, як правило, найбагатший пакет. Зазвичай мають ударне та термостійке тіло, змінні фільтри, довгий шнур та сопла для стилю волосся будь-якої довжини.

Вони можуть працювати без перерви дуже довго. Найважливіша відсутність цих пристроїв у своїй ергономіці. Ручки та кнопки перемикання режимів та швидкості на цих пристроях досить заточніть для роботи фахівців, і не можуть бути повністю зручними, коли використовується. Крім того, професійні фен, дуже важкі, постійно тримають їх однією рукою над головою, буде важко.

недоліки

Рекомендується для професіоналів та тих покупців, які володіють достатньою кваліфікацією та кваліфікацією, хочуть отримати максимум пристрою.

Як вибрати сопла для фен?

Одним з основних критеріїв при виборі фен. це повний набір. Як правило, виробник готовий запропонувати покупцям відразу кілька форсунок, кожен з яких призначений для певних маніпуляцій.

HUB є найпопулярнішим у перукарях та форсунках покупцях, він має конічний плоский кінець і незамінний при укладі та імітація зачісків. Це вважається, з усією швидкістю і зручністю, концентратор може зашкодити волосся, т. до. збирає гаряче повітря в одній точці. Оптимально, якщо ширина наконечника напівсанку 7090 мм для сушіння, 90110 мм буде достатньо, щоб висушити.

Дифузор другий популярність сопла. Це більш широкий розеток, вузька частина наприкінці фен. Через численні дірки, він, як через сито, проходить по собі потужний струмінь повітря, перетворюючи його на світлотеплий вітер. Основною функцією пристрою є швидке висушування волосся, а з її соплом справляється відмінно. Але маркетологи також дають цей аксесуар до збільшення об’єму та утворення згортання. Однак, щоб досягти від дифузника для виконання цих завдань, необхідно мати принаймні початкові професійні навички перукаря та майстерності. Тим не менш, ця насадка економить час, крім того, він робить потужний гарячий струмінь повітря до м’якше, розкиданих і ніжних, захищає шкіру голови від різання.

Цей тип пристроїв поєднує в собі функціональність звичайного фен і кошика. Сила цих пристроїв зазвичай мала, тому вона підходить для створення зачісок, а не сушіння волосся.

Як правило, виробники для цього типу пристроїв пропонують найбагатший асортимент форсунок для стилю, який дозволить випрямляти волосся, щоб дати їм більший обсяг, завиток. Вам потрібно впоратися з цим типом фен, як правило, використовує професіоналів у салонах краси.

недоліки

Рекомендовано для тих покупців, які, швидше за все, зобов’язані пристрою для стилю, а не для сушіння волосся.

Як вибрати форсунку Styler?

Як правило, фен може бути придбаний разом із наступними типами форсунок:

Насадка у формі половини круглої кисті корисна для волосся з хімією, якщо завиток потрібно випрямити. Половина сопла легко піднімає волосся з коренів і згладжує нитки.

Стандартна кругла кисть з пластиковими зубами для створення кучерів.

Очищення сопла, сушіння та подання обсягу.

Широка гребіння сушіння та стиль.

8 Корисні поради: як вибрати фен

Стандартний завиток Curl щипці.

Малий діаметр щипці для менших завитків.

Кругла щітка з справжніми щетинами для світиться.

Щітка з висувними тканинами для створення завитків, усунення волосся.

Які матеріали виготовляли високоякісні фен?

Справа повинна бути виготовлена ​​з високоякісного матеріалу. Дешевий пластик має властивість, що плавиться з великих температур, тому після 10 хвилин сушіння ви можете відчути досить неприємний і каустичний запах Gary. На жаль, ззовні розрізняють поганий пластик від хорошого майже неможливого. Часто як у сертифікаті якості нічого не говорить про те, який матеріал виготовлений на фенах. При виборі матеріалу справи, одна універсальна консультація працює: якщо неприємний запах пластику приходить у вікно магазину з пристрою, це не варто купувати його.

Нагрівач може бути бюджетним металом або дорожче керамічним. Використання першого типу в конструкції фен може призвести до того, що волосся буде підігрівати нерівномірно. І це може негативно вплинути на їх стан. Керамічний нагрівач висихає волосся значно швидше, ніж металевий. Він забезпечує рівномірне нагрівання, волосся буде безпечним.

Зверніть увагу

У випадку, якщо ви вирішили на класі пристрою, коли ви купуєте, слід розглянути такі параметри:

Бажаний

Керамічний нагрівач: забезпечує рівномірне опалення, безпечність волосся під час сушіння, тривалий час роботи без перегріву.

Функція іонізації: нейтралізує статичну електрику, захищаючи волосся від різання.

Турмалінське покриття: дозволяє виробляти більше іонів, при сушінні, волосся стає більш слухняним, гладким і флангом.

Дифузор: хвилювання волосся від перегріву і травми.

HUB: Пункт точки прямо. Така сопло дуже зручна для укладання.

Змінні фільтри: Захистіть наповнення волосся, він отримує пил і волосся.

Потужність: Для домашнього використання достатньо 1200-2000 Вт.

Корпусні матеріали: повинні бути виготовлені з термостійкого та ударного матеріалу

Форма пристрою: На даний момент фен представлені у двох формах: пістолет і циліндр. Перший зручний для сушіння волосся, другий для укладання.

Ергономічний пристрій: фен повинен бути зручним для розміщення в руці. Регулятори перемикання живлення, швидкість та температура повинні бути таким, щоб не змінюючи положення руки, було легко зрозуміти пальці.

Тяжкість пристрою: Цей параметр повинен розраховувати в магазин окремо, тримаючи пристрій протягом декількох хвилин на витягнутій руці. Оптимальна вага вітчизняного пристрою до 500г.

Пристрій шуму: цей параметр можна перевірити в магазині, включивши пристрій. Якщо він працює занадто гучним або нерівномірним шумом, він може говорити про неналежну роботу двигуна.

Довжина шнура: Для домашнього використання буде достатньо довжини 1,5 2 метрів.

Функція холодного повітря: дозволяє виправити кладку, не пошкоджуючи його високими температурами.

READ  Як зробити домашній воск для епіляції

8 Корисні поради: як вибрати фен

Вибір температури та швидкості: чим більше цих режимів, ширший набір комбінацій для сушіння та стилю волосся. Як мінімум, обидва ці параметри повинні бути скориговані у двох значеннях.

Потужність

Чим вища потужність, тим сильний повітряний потік виробляє фен, і швидше волосся висихає. У той же час температура нагріву та потужність не пов’язані. Тобто, пристрій може виробляти спалювання потоку гарячого повітря, але якщо вона не інтенсивно подана, сушка буде затримувати протягом тривалого часу, і це буде pretrately зіпсувати настрій.

  • Потужність 1 000 W і менше. Ці показники найчастіше мають компактні фен. Вони підходять для тонких, ослаблених або дуже коротких волосся, а також як тимчасовий варіант на дорозі.
  • 1500-1800 Вт. Стандартна потужність для більшості побутових моделей. Цього достатньо, щоб висушити довге і густе волосся.
  • 1800-2000 Вт. Потужні професійні моделі, здатні швидко висушити волосся, зробити укладання будь-якого типу та складності.

Сучасні фен

Технологічний прогрес прийшов до промисловості краси, яка пропонує безліч корисних та цікавих пристроїв для краси волосся. Сучасний фен сухого волосся за п’ять хвилин, вони псують їх менше і не дозволяють електрифікувати.

Щоб вибрати хороший фен, стилісти рекомендують ретельно вивчити останні моделі та їх додаткові функції. Завдяки їм, волосся буде виглядати кожен день, як ніби ви просто вийшли з салону краси.

Давайте розповімо про ці функції. І ви звертаєте увагу на них, коли ви виберете фен.

Іонізація

Популярні зараз “Fishka”. Іонізатор. Це не дозволяє волосся електрифікувати і завдяки цьому ефекту антистатики зберігає блискуче волосся і здорову.

Знімний повітряний фільтр

Важлива функція для практичного! З знімним фільтром легше викреслити фен, який потрапив у це пил, і це значно розширює термін служби.

Датчик контролю вологості

Принцип його роботи досить простий. Датчик контролює рівень вологи волосся і автоматично зменшує потужність потоку повітря, якщо вони починають розвіяти.

Інфрачервона лампа

Фен, висихає волосся при низькій температурі і вдвічі швидше, тому волосся менш поранено.

Шляхом дуття холодного повітря

Волосся коренів можна висушити гарячим повітрям, а решта холодно, щоб не пошкодити їх ще більше.

Сенсорне включення

Сама сенсорна система регулює роботу фен залежно від того, чи знижується він (пристрій автоматично вимикається) або піднімається (вмикає). І ніяких кнопок!

Озонові лампи

Було доведено, що сушіння повітря, насиченого озоном, має потужний зцілюючий ефект. Під його удару утворення захисного шару волосся прискорюється, період збереження кольору кольорових волосся розширюється, а Dandrunet навіть зменшується.

Види побутової фен

Для користувачів відомі три типи:

  • Класична модель. Він купується найчастіше, т.до. Такий фен легко піднятися на голову і зробити щоденне покладання. Набір може бути до двох форсунок;
  • Фен для волосся. Виберіть фен, якщо ви хочете не тільки висушити, але і випрямити, завих, лежачи;
  • Дорожня модель. Розрізняє компактність, такий фен дуже важить дуже мало, тоді як він має невелику силу. Але це чудовий варіант для тих, хто часто їздить на ділових поїздок або подорожей.

Рейтинг волосся Fenns

Рейтинг представляє найкращі фен для жінок відгуки. Майже кожен ідеально підходить для як професійного використання, так і для домашнього використання.

Coifin cl5r

Фен-сушарка Coifin CL5R5.0 Потужність у 2,2 кВт добре підходить для дому. Пристрій оснащений 4 режимами та 2 швидкостями. Існує функція постачання холодного повітря, у дизайні передбачено знімний фільтр. У комплекті з coifin cl5r5.0 приходить хаб.

Переважно відгуки про coifin cl5r5.0 позитивний, але є негативний, через який феном знаходиться в останньому місці в рейтингу. Перш за все, недоліки пов’язані з низькою розвиненою мережею сервісних центрів, які обслуговують цю марку. У випадку розбиття фен, щоб знайти офіційну послугу, буде проблематично. В цілому, Coifin CL5R5.0 хороший і швидко висихає волосся, легко впоратися, має достатню функціональність для домашнього використання.

Parlux 3500 SuperCocct

Фен для волосся Parlux 3500 Supercompact потужністю 2 кВт має 8 режимів, які навіть мають перукарню. Можна постачати холодне повітря, а з Supercompact Parlux 3500 виходить з двох форсунок. Обов’язки хороші, жінки святкують компактні розміри, а не на шкоду владі, а також надійність пристрою.

Недоліки PARLUX 3500 Суперкомпакт у крихкості пластику, з яких зроблені деталі. Вони погано витримують навантаження, з яким ви повинні працювати професійні фен, тому краще використовувати модель м’яко і подивитися її так, щоб вона не перегрівається.

Babyliss bab6160ine

Модель Bab6160ine з бренду Babyilliss не так претендує. Фен, не світить характеристик, але для багатьох жінок буде більш ніж достатньо. Потужність становить 2 кВт, є 2 режими температури та 2 швидкості, є водопровідне постачання повітря. Babyliss Bab6160ine має корисну функцію іонізації, а в дизайні є знімний фільтр. З повних форсунок є тільки концентратор.

Babyliss Bab6160ine відгуки недостатньо, і ті, які не мають фен, не вказують. Позитивно розмовляли жінок, що намагалися займатися феном у вирішенні своєї надійності.

Philips HPS920

Характеристики Philips HPS920 добре підкреслюються його приналежністю до професійного сегмента. 2,3 кВт достатньо, щоб приручити найбільш товсте і густе волосся. Режими роботи 6, що дозволить вам пристосуватися до будь-якого типу завитків. Можливість обслуговувати холодне повітря допоможе надійно виправити укладання. Разом з Philips HPS920 у вікні ви можете знайти 2 концентратори для простоти використання фен.

Технічні характеристики Philips HPS920 більше, ніж гідні, але з зручністю та ергономікою, знайдено виробник. Кнопки перемикання режиму не зручні, які часто відзначаються у відгуках. У процесі сушіння та укладання волосся, щоб переключити режими, ви повинні перехопити фен. Хороші користувачі Philips HPS920 відповідають на повний робочий день, які роблять багато чого робити. Отриманий результат укладання також влаштовує переважну більшість жінок.

Philips BHD176 Drycare Advanced

Цей фен з Philips подібний до характеристик з попереднім, але ціна BHD176 Drycare Advanced є меншою, що дозволяє йому створювати в рейтингу. Фен для волосся буде добре для перукаря, так і для домашнього використання. Повна з Philips BHD176 Drycare Advanced на додаток до HUB є дифузор.

READ  Автомобіль отримує воду, але не стирає

Загалом, жінки задоволені можливостями та зручністю фен. Philips BHD176 Drycare Advanced ретельно ставиться до волосся, при цьому подолання навіть щільним і важким волоссям. Недоліками включають сильне нагрівання корпусу, що не комфортно працює з пристроєм.

POLARIS PHD 2079LI

Пристойний фен для дому за низькою ціною. Індекс потужності Polaris PHD 2079Li становить 2 кВт, можна самостійно регулювати температуру та тиск повітря. Температура нагріву має 3 режими, а швидкість регулюється 2 режимами. Існує функція іонізації та постачання холодного повітря, яка за невеликою вартістю робить фен привабливу для покупки.

Невелика ціна Polaris Phd 2079Li не впливає на якість результату. У відгуках, фен, хвалячи на хороший професійний набір функцій, які дають чудовий результат.

Rowenta CV 5351

Гідний фен Rowenta CV 5351 більш ніж підходить для укладання волосся вдома. Влада в 2,1 кВт достатньо і для роботи перукаря. Всього 3, але існує функція подачі іонізації та холодного повітря. Дизайн забезпечує фільтр, а з Rowenta CV 5351 є концентратор.

Фен для волосся від ROWENTA хорошої співвідношення ціни та якості. Сушіння відбувається швидко без пошкодження та різання волосся. З позитивних сторін користувачі також висвітлюють низький рівень шуму при роботі на фен.

Parlux 385 Powerlight Ionic кераміка

Професійна фен Parlux 385 Powerlight Ionic Керамічний виробник Претендує як високий і міцний пристрій за рахунок срібних контактів на вимикачах. Ємність двигуна потужністю 2,15 кВт має електронний баланс та створює низький рівень шуму при роботі. У присутності 4 режимів опалення, 2 швидкості та функції “холодних пострілів”. У комплекті з феном Go 2 насадки з вузькою насадкою.

Parlux 385 Powerlight Ionic Ceramic. це більше, ніж хороша, але не невелика ціна на пристрій робить фен, не настільки популярним для домашнього використання, в результаті він посідає третє місце в рейтингу кращих моделей. Немає номерів для професійного фен з Паруса, є зручність волосся комфортно і комфортно через низький рівень шуму.

Braun hd 780 satin hair 7

Фен для волосся Braun HD 780 Satin Hair 7 поєднує в собі сучасні технології та професіонали якості якості. Наявність вбудованих датчиків дозволяє фен, щоб чітко контролювати температуру по всьому стилю, яка є безумовною плюс для якості сушіння та здоров’я волосся. Використовуючи феном будинків, ви можете легко досягти результату, як після відвідування салону краси, завдяки професійно втіленої вентиляційної системи, яка створює сильний і щільний тиск повітря.

Як і у всіх професійних фен у Брауні HD 780 Satin Hair 7 коштує “AC” двигун потужністю 2 кВт. Є 4 температурних режимів, 2 швидкості та холодні постріли. Існує знімний фільтр, а також фен, оснащений концентральним центром.

Жінки, які вибирають для дому Braun HD 780 Satin Hair 7, не шкодуйте, і не відповідають на фену лише позитивно, що в рейтингу дозволяє йому взяти гідне друге місце. Особливо користувачі відзначають ретельне ставлення до волосся та відмінної якості збірки.

Philips HP8233

Почесне перше місце в рейтингу жінок дає фену Philips HP8233. З ним укладання проходить швидко і без шкоди для волосся, завдяки технології “термопротек”, який підтримує постійну температуру на оптимальному рівні. Існує корисна функція іонізації, що дає блиск і здорові волосся. 2.2 кВт живлення буде достатньо для дому та для професійного використання фен. Philips HP8233 має 3 режими температури, 2 швидкості плюс режим “TurboBoost”, також представляють функцію “холодного пострілу”. Поряд з феном Go Hub і diffuser.

Як це повинно бути лідером рейтингу найкращого фен для домашнього огляду Philips HP8233 позитивний. Вони мають чудовий результат стилю, хорошої надійності, зручності при роботі. Що робить пристрій з такими можливостями та функціями, дуже доступна ціна, яка також є значним плюсом.

Ваш ідеальний фен. Що потрібно знати перед покупкою?

Фен для багатьох дівчат став простою річчю. Зрештою, якщо вранці ви поспішаєте працювати або вивчати, і вам потрібно мити і висушити волосся, потім без фен, ви не будете впоратися через годину. Вимоги до зовнішнього вигляду роблять цей пристрій незамінним, особливо якщо вам потрібно створити вражаючу укладання, швидко кладці та сушіння волосся, як це необхідно. І якщо у вас ще не маєте цього помічника у вашому домі, або щось трапилося з ним, і прийшов час вибрати новий, то треба підходити до цього не менш ретельно, ніж при покупці телевізора або ноутбука. Тому необхідно чітко знати, як вибрати фен, які параметри звернути увагу на те, що ми всі різні, і ми вимагаємо абсолютно різних властивостей з такого пристрою: хтось повинен бути висушений до волосся, і хтось повинен загострити їх і дайте їм обсяг. Але перші речі. Класифікація всіх сортів моделей явищ більш-менш широкі, але ми розглянемо вибір саме той, який призначений для домашнього використання, злегка зупинка і на дорожніх приміщеннях. Але партія до сих пір ми платимо вибір професійних моделей, які найчастіше використовуються в салонах краси та T.D.

Помилка: Щоб тримати волосся в рушнику занадто довго

Не більше 10 хвилин, особливо якщо бавовняне рушник! Частинки тканини створюють ефект тертя і роблять волосся більш вразливим, коли подальша сушка. Ідеальний рушник для волосся. від мікрофібри, такий mya-i-i-gko. Важливий нюанс: перед використанням фен, товстим і густим волоссям слід сушити на половині, тонка або середня товщина. 80%.