Шовковина краса для депіляції Як використовувати

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Популярні бренди

Найпопулярніші та вимогливі засоби для депіляції, які вже вдалося отримати популярність у багатьох жінок, є декілька продуктів.

Дуже популярна спрей-піна, яка особливо рекомендується для проблеми вростання або надто жорсткого волосся, а також для використання власниками товстих щетинок.

шовковина, краса, депіляції, використовувати

EAD продукти представлені різними приємними ароматами. тут ви можете вибрати спрей з арганом, цитрусовим запахом або чайною трояндою. Перед використанням потрібно добре потрясти пляшку і негайно розпилюйте спрей на потрібну область. За відсутності обприскувача, використовуючи дозатор, вміст може бути стиснутий до долоні у вигляді великої кількості піни, а потім застосовувати до обробленого розділу.

Середній вплив наркотиків становить близько 10-15 хвилин. Під час процедури користувач може відчувати невеликий поколювання або навіть неприємний свербіж, але це почуття буде дуже швидко. Тепла вода змивається за допомогою жорсткої губки.

Явних мінусів, деякі відзначають короткий ефект. менше, ніж через 2 тижні волосся знову починають активно рости. Іншим недоліком коштів. висип може з’явитися на чутливому шкірі.

Depilight

Дуже популярні у жінок всіх вікових фотографій для швидкого видалення волосся. Найкраще застосувати, якщо у вас є:

Продукт Depilight особливо рекомендується для тих користувачів, які постійно страждають від різних видів висип, почервоніння або часте подразнення після гоління або процесу епіляції.

Продукт вважається універсальним. вони можуть легко видалити додаткові волосся в делікатних інтимних зонах і навіть на обличчі.

Спрей. депілятор ���������� ������������ ���������� від ��������������

У цьому спреті немає агресивних компонентів, з цієї причини депіляція відбудеться так само легко. Небажана рослинність у деяких зонах повністю зникне, ефект буде таким самим, як після звичайного фотопіляції. шкіра стане гладкою протягом тривалого часу.

Серед компонентів, включених до продукту, є речовини, які харчуються та зволожуючою шкірою. Ось чому разом з видаленням небажаних волосків, ваша шкіра буде отримувати і необхідно залишити елементи.

Зупинити волосся

Цей агент рекомендується вибрати, якщо вам потрібно позбутися додаткових волосся протягом найдовшого часу.

Спрей зупинити волосся дуже приємні запахи. у нього є аромат мигдалю, у складі ви не знайдете гормони. Пляшка обладнана зручним дозатором у вигляді обприскувача.

У цьому випадку це не зовсім звичайним спреєм, оскільки вплив не буде спрямований на небажані волоски, але на їх фолікулах.

Активні компоненти препарату уповільнюють свою роботу, яка вплине на подальше зростання волосся. це майже припиниться. Перед використанням потрібно буде повністю видалити волоски будь-яким іншим способом, тим самим забезпечуючи, щоб зупинити волосся безперешкодно доступу до фолікулів.

Але для того, щоб позбутися від непотрібної рослинності до 100%, це доведеться не робити, а 2-3 процедури, виробляючи їх 2-3 дні поспіль. Агресивний вплив на лук може спричинити невелике роздратування, але припинити використання препарату не варто. червоний буде швидко зійде.

Намагаючись зробити процес видалення додаткових волосся на організм вдома дуже комфортно, фахівці відомих велетних компаній придумали новинку. спрей для ефективного та швидкого депіляції. Цей крем-спрей називається одним з найбільш популярних і кращих інструментів, які довгий час видаляють волосся.

Розпилювачі мають свої характерні риси та різновиди.

 • Спрей для депіляції сухої шкіри. Як частина коштів містять лілійний екстракт і масло. Вони покращують регулювання і тримають вологу всередині епідермісу.
 • Чуттєвий розпилювач шкіри. Екстракт вітаміну Е та Алое. це протизапальні компоненти та подають шкіру.
 • Спрей для нормальної шкіри включає ефірні масла і запах троянди.

Чому і хто потребує більшості, завісол, клопоту і гідроліти для обличчя?

Це правильні речі, або без них ви можете зробити? Чим вони відрізняються? Може зразки і тумани замінити крем і сироватку? Чим вони відрізняються? Дізнайтеся з експертами.

 • Альтана Базилева, косметолог-дерматолог, медичний експерт Віші
 • Іринакудрешова, дерматовенеролог, експерт марки Sesderma
 • Світлана Ковальова, дерматолог, косметолог
 • Вікторія Баришець, до. B. Н., Провідні експертні кларби
 • Оксана Іванова, косметичний хімік, бренд творця G.Любов, співвласник контрактної косметики в лабораторії Дока.
 • Яна Пак, керівник відділу розвитку бізнесу в Росії та країнах СНД, марка Далби

Що взагалі це. “спрей”. у контексті рутини краси?

Оксана Іванова: Spray. це лише формат, який передбачає, що інструмент розподіляється за допомогою розпилювача. Це поєднує в собі всі продукти в цій категорії: Таємниці, вуалі, хасами, гідроліти, квіткові та стільникові води, сироваткові розпилювачі, термальна вода та сонцезахисні спреї. Всі вони падають на шкіру бризок.

Які спреї?

Оксана Іванова: у формі спреїв ділиться на механічну (пушувальна) і газ. ті, що поширюють вміст, використовуючи зріджені гази (пропан, бутан), вводяться в пляшку. Газові розпилювачі під тиском, це вказано на упаковці (разом з попередженням, що вони небезпечні для розбирання).

Газ дозволяє досягти тонкого розпилення (різноманітні “завіси”, “Hassle”, сонцезахисний крем). Pustbons така сила і тонкість бризок не володіють. Отже, виробники Push-кнопки спреїв більш обмежені у списку компонентів. Наприклад, деякі види гіалуронової кислоти мають велику молекулярну масу. Вони створюють поверхневу напругу і, відповідно, краплі отримують занадто великі. Тому, як правило, як частина механічних розпилювачів для обличчя та тіла. короткого, а не довгих ланцюгових інгредієнтів (це впливає на розмір крапель). Тобто вода, квіткові екстракти, гліцерин, сечовина, сорбіт, ксилітол. У газових спреїв ви можете додати більше різних компонентів, але вони дорожчі у виробництві.

READ  Сковороду для індукційних плит можна використовувати

Відповідно до складу спрею для обличчя ділиться на світи, гідроліти та теплову воду.

Ірина Кудресова: Команди MIS (з англійської мови. Туман. туман, туман) дуже, дуже тонкий спрей. І, як правило, багата композиція: овочеві компоненти, зволожуючі засоби, ліпосоми, вітаміни та різноманітні мікроелементи.

Вікторія Баришець: Гідроліти (квіткова вода) отримують шляхом перегонки рослинної сировини, зазвичай містять ефірні масла. Тобто вона дистильована вода з ефірними маслами.

Світлана Ковальова: термальна вода називається природною лікарською мінеральною водою. Він містить мінерали, солі, оліго-елементи, а на виході з землі мають температуру вище 20 ° С. Композиція залежить від глибини теплових джерел: глибше, тим вище ступінь мінералізації. Щоб зберегти цілющі властивості, теплова вода у пляшках та герметично упакована безпосередньо поблизу джерел.

Як використовувати спреї для обличчя?

Є спреї, що захищають від забруднення, вітру, температурного падіння. наприклад, Hydra-Essentiel, Clarins. Для цього, як частина екстрактів коричневих водоростей FryoceLius та рослин: бородавка і маріпей.

Інші регулюють генерацію Cemum і дозрівати (віші нормативний спрей).

Третя заспокійлива роздратовану ділянки і зволожують шкіру. (У цьому випадку спрей застосовується над мей.)

Крім того, спреї можуть бути застосовані замість грунту, змочуйте їх губкою, яка застосовується тонус, закріпіть макіяж, використовувати замість тонізу (тобто між пранням та основною доглядом).

І що таке сироватковий спрей?

Це спреї, які використовуються як не допоміжні, але основні догляду. Від класичних сироваток вони відрізняються лише у форматі, активні інгредієнти, які вони можуть мати стільки.

Як відрізнити активну сироваткову спрей з звичайного спрею або туману? Прочитайте рекомендації бренду виробника.

Ірина Кудряшова: Якщо у складі є тільки вода та квіткові екстракти, важко показати високий попит на спрей. Якщо є активні інгредієнти, спреї можуть бути частиною основної догляду. Наприклад, MyStts Sesderma. повноцінна, що залишає продукти. Serenity та Hydraderm Hyal підходять для зволожуючих (містять гіалуронову кислоту, трипептид-32, алое віру, керамічну), C-VIT, resveraderm, репетинову мурунгу та фермул. як антиоксидантні інструменти, а також фермер і оксис (містять ліпосомічний кисень, вітамін А) мають протизапальний ефект.

Вікторія Барішпольця: Але не всі проблеми можна вирішити шляхом спрей. Через особливості формату, він не обмежується його, наприклад, корекцією проти старіння: відновлення запасів колагену та еластинових волокон, зміцнення контурів обличчя, згладжування зморшок або корекції пігментних плям через контроль процес меланжегенеза в шкірі.

Я чув теплову воду у вигляді спрей або туману. “Explorer” для сироватки або крему. Це так?

Альтана Басилеєва: кажучи, що теплова вода або зволожуючий спрей “готуємо шкіру, щоб застосувати подальшу догляд”, ми не маєте на увазі, що ці інструменти допомагають активним інгредієнтам проникнути глибше. Але вони відновлюють рН після промивання водопровідним водою. Плюс на мокрі після спрей, шкіра зручніша для застосування сироватки або крему. І з проникненням у глибокі шари сироватки вони будуть справлятися з собою: для цього існує, наприклад, процес гідролізу гіалуронової кислоти або білків на пептидів (подрібнення великих молекул у менший, з низькою молекулярною масою).

Як, тим не менш, використовуйте спрей?

Світлана Ковалева: Якщо ви використовуєте спрей у профілактичних цілях, ви зрошуєте шкіру з відстані 20-30 см, очі краще закрити. 1-1,5 хвилини, обов’язково отримайте позначені залишки серветки. Якщо вам потрібно видалити запалення або свербіж, то я годую воду з водою, покладіть косметичну серветку на верхню частину, і, як вони сухі, сприймають його спреєм протягом 15-30 хвилин. стиснення буде.

І як цього не потрібно?

Альтана Басилева: Якщо ви залишите спрей, щоб висушити себе, замість зволоження ви можете отримати зневоднення. Малі краплі випарюються з поверхні шкіри, разом з ними. власна вологість епідермісу. Це особливо критичне в умовах зниженої вологості, наприклад, під час опалювального сезону або в літаку. в такому середовищі відбувається посилена втрата вологи транс-читача. І якщо ви розпилюєте і залишити, щоб висушити спрей на яскравому сонці, ви можете спровокувати гіперпігментацію: водяні краплі будуть знімати ультрафіолетові промені.

Які переваги спрею як форм-фактора?

Оксана Іванова: По-перше, це зручно! Порівняйте, що краще: розмазати сонцезахисний крем на тіло (обличчя) або посипати з пляшки? Інший спрей ідеально підходить, коли потрібно застосувати інструмент, не торкаючись вашого обличчя: наприклад, для виправлення макіяжу.

По-друге, для деяких коштів. наприклад, саніталізатори на основі алкоголю та гліцерину. спреї більш функціональні. Посипані руки. все поглинулося/випарювали без сліду. Якщо гель-саніторій, то руки можуть стати липкими.

Чи є якісь протипоказання?

Яна Пак: Основним протипоказанням є індивідуальна непереносимість компонентів.

Альтана Басилева: залежить від спрей. Наприклад, теплова вода не має протипоказань, однак, різний ступінь мінералізації підходить для різних видів шкіри. Це відбувається три види. Гіпертонічна термальна вода містить високу концентрацію солей. більше 11 мг/л, може поглинати жир і підходить жиру та комбіновану шкіру. Ізотонічні (мікроелементи в ній 9-11 мг/л) має нейтральну кислотність і підходить для шкіри будь-якого типу, за винятком гіперчутливого. І гіпотонічний (менше 9 мг/л), м’який, підходить навіть найбільш чутлива та зневоднена шкіра. Відповідно, гіпертонічна теплова вода може бути занадто “сильною” для власників сухої та чутливої ​​шкіри і перегріву її.

Чесно кажучи: спрей. бажана річ, а також балетність?

Яна Пак: Якщо так само, як у дусі, без більшості спреїв (не спрей-сироватки!) Ви можете зробити в повсякденному житті. Але з ними процес догляду набагато приємний.

Проведено місце проживання за спеціальністю “дерматовенерологія” Московського обласного дослідницького клінічного інституту. М. F. Володимирський (Моніка). Медичний експерт Vichy.

Техніка має ряд переваг над стандартними волосками:

 • Довший ефект;
 • Відчуття більш гладкої шкірної шкіри;
 • Немає роздратування, сухого, свербіння;
 • Швидкість використання, легкість використання, застосування;
 • Універсальність. композиція може бути використана майже на будь-якій частині тіла.

Однак техніка хімічної епіляції має ряд недоліків:

 • Ймовірність виникнення хімічного опіку, алергічної реакції (засоби від розуму, створює досить агресивне середовище);
 • До нової форми заявки вам потрібно звикнути до тих, хто раніше використовував простий крем. спочатку це може здатися незручним;
 • Досить висока ціна композицій у порівнянні з аналогами з інших брендів;
 • Нерівна ефективність у різних частинах тіла, залежно від характеристик волосся;
 • Ефект також довший, ніж від бритви, але він довший, ніж буквально протягом 1-2 днів. різниця відчувається на дотик, тому що при гоління волосся вирізати під гострим кутом, він залишається загостреним, це не відбувається Коли крем не буває, тому що шкіра відчувається гладкою.
READ  Як використовувати Ленор з ручним пранням

Який характерний для бренду. є кілька засобів цього виду в лінії, для іншого типу епідермісу. Це дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант для кожного користувача.

Шовковина краса для депіляції Як використовувати

Крем для депіляції “Шовкова ніжність” випущена в рамках того ж самого назви оновленої серії косметичних продуктів популярної марки Oriflame. Покращена формула робить її ще більш надійним помічником для жінок, які піклуються про їхню вигляд, вибираючи найкращі засоби. Шовкова краса гладка шкіра зволожена крем для зняття волосся створюється, щоб забезпечити бездоганну гладкість неймовірно, швидко і, важливо, довгий час. Він також забезпечує шкіру чудової додаткової догляду.

Завдяки існуючому Burst Blade з застосуванням, ніяких проблем не виникне. Спеціально розвинена формула становить лише три хвилини, щоб зробити шкіру м’якою, гладкою та сатиною обережно після видалення крему, дайте відчуття комфорту. Зниження волосся, збагачені складними, він може уповільнити зростання волосся і тим самим розширювати час між часом. Додавання шовкових та вечірніх білків Primrose дозволяє крему інтенсивно зволожити і годувати шкіру, ретельно викликати під час і після процедури видалення волосся.

Депиляция ног горячим воском в гранулах

Використовуйте крем тільки для очищення сухої шкіри. Нанесіть достатню кількість крему на шпатці і рівномірно розподіляти його на сухому та чистій шкірі. Залиште протягом 3 хвилин. 2. Видалити крем і волосся шпателем. Якщо волосся видаляється з труднощами, залиште крем, щоб вплинути на інший час, але не залишайте крем на шкірі довше, ніж 10 хвилин. 3. Видаліть залишки крему і ретельно водою водою, а потім обережно заблокували рушник.

Аква, сечовина, кетеариловий спирт, тиоглікол калію, гідроксид кальцію, кетеарна-20, парафінове масло, трислікат, гідроксид калію, гідроксид калію, пріндус Амігдал Дулчіс, глюконат натрію, пропіленгліколь, поліоксиметиленовий сечовина, акрилати/стеарат, 20 метакрилатного сополімеру, гідрогенізованого касторового масла PEG-40, шовкові амінокислоти, хлорид натрію, оливу, феноксиетанол, PPG-26-ITETH-26, гідролізований соєвий білок, цитрат натрію, ментол, онотера біннис, масло, імідазолідініл сечовина, бензоат, бензоат натрію, Лимонна кислота, саліцилова кислота, лаурилсульфат натрію, екстракт квітів пеоратую гіперкуму, екстракт листя гамамелі

Лідер серед векселів. Інструмент пахне, має тендерну текстуру. Крем легко справляється навіть з підвищеним волоссям. Після депіляції шкіра стає ніжним, ідеальним гладким. Максимальний час крему становить 10 хвилин. Хоча волосся можна видалити через 2-3 хвилини після застосування. Розроблений для площі бікіні, пахви та інших частин тіла. Є лінія Vaet Suprem сутності для депіляції в душі. Крем наноситься на шкіру незабаром перед тим, як приймати душу. Через 3 хвилини водних процедур він просто змивається з губкою. Нанесіть його для епіляції на руках та ногах, а також інші частини тіла. Екстракт алое далі зволожує шкіру, пом’якшує роздратування.

Гарні та якісні американські аналогові дорогі європейські фонди. Вхідний панТенол і вітамін Е м’яко зволожує шкіру і видаляє почервоніння. Це зручно використовувати, легко видаляється з губкою, економічно витрачається. Плюс, майже нічого пахне. У цьому випадку ефект застосування зберігається протягом тривалого часу, до двох-трьох тижнів. Можна використовувати для депіляції на обличчі.

Розпилювати. Депілятор ���������� ������������ ���������� від ��������������

Мінусів: рідко зустрічаються у великих мережах, легше замовити онлайн.

Крем-депілятор вітчизняної продукції Любов до досить пристойної якості за низькою вартістю. Формула, заснована на екстракті ромашки та вербена, добре зволожує і живить шкіру. Плюс, оксамит містить у складі компонентів, які уповільнюють зростання волосся. Але цей варіант не підходить для брюнеток, з видаленням жорсткого волосся, він справляється так. Але ціна не може не радіти: менше, ніж вартість чашки Кубка Кубка Кубка.

Вагових мінусів: невелика ємність (100 мл), незручний шпатель, тривалий час експозиції (до 20 хвилин).

Корейський алмаз у сфері депіляції.Виробники обіцяють, що активні компоненти складу швидко руйнують волосся, а рослинні речовини сприяють пом’якшуванню нових, але все ще вирощених волосся. Плюс, авокадо масло та екстракт алое зволожують і робить шовковисту пошкоджену шкіру. Не залишайте відчуття щільності, легко застосувати. Запах не гострий, досить приємний.

Мінусів: ціна висока для депілятора, а досить швидкий вигляд матеріального “їжака” на ногах, за постійними користувачами крему.

Можливо, немає такої жінки, яка не спробувала б крем-дифлект з Eveline. Він доступний, швидкий у використанні, п’ять хвилин на шкірі достатньо, щоб досягти бажаного ефекту, і в той же час доступний за ціною. Найпопулярніші види. Арганічне масло та Eveline 3 в 1. Перший варіант збагачений арганським маслом, що сприяє зволожувати шкіру та запобігає можливим запалення після депіляції. Другий крем підходить для ультратехнічної та чутливої ​​шкіри. У своєму складі шовкового та алое екстракту. Виробники заявляють, що універсальний для депіляції всіх зон.

Мінусів: він не справляється з жорсткими волосками, смертельним запахом.

За популярністю Батісті “Cuccess” три складові успіху: низька ціна, приємна, огірок запах і швидке видалення волосків. І здавалося б, але що ще потрібно з гарного крему? Як частина коштів. Капот з цілющих рослин Алое Віра з додаванням екстракту огірка. Завдяки цим компонентам, крем миттєво зволожує оброблені ділянки шкіри, одночасно їх розм’якшують. Живить і ретельно піклується про шкіру. Запобігає роздратування.

Мінусів: рідко ви можете знайти на продаж, набагато легше замовити крем в Інтернеті.

Італійський, виробник бюджету, на відміну від своїх конкурентів, великі чудеса про гладкість шкіри не обіцяє, він просто робить. Швидко видаляє непотрібні волоски (навіть, а не обіцяно в інструкціях), шкіра робить приємну м’якість і бархатистою. Все завдяки частині гліцерину, ланоліну та мигдалевого кісткового масла. Сам крем має делікатну консистенцію, але в той же час не тече. Економічний у використанні. Не пошкоджує шкіру, тому ви можете постійно використовувати.

Мінусів: дуже неприємний запах.

Південнокорейський лідер у сфері депіляторів кремів завдяки різноманітним компонентом рослин у складі ще не викликав жодних скарг від постійного клієнта. Включена виноградна кістка швидко повертає м’яку шкіру, плюс, не пошкоджує дерма, а алое Віра має заспокійливий ефект. Постійні користувачі запевняють, що інструмент, який повністю виправдовує високу ціну, завдяки тому, що волосся після депіляції повільно росте, а нещодавно з’явився набагато тонше і м’якше. І після двох місяців нанесення крему майже йдуть до ні. Економічний потік. Засіб може бути використаний на будь-яких частинах тіла. Процедура видалення волосся становить лише п’ять хвилин.

READ  Чи можна заморозити лимон у морозильній камері

Мінусів: висока ціна.

Ліберремський гіалуронічний зволожуючий крем на його розвинутій формулі ближче до сироватки, ніж до крему. Підвищена гіалуронова кислота дозволить вам швидко побачити вплив на відновлену шкіру. Рижка масло інтенсивно живить шкіру, запобігає передчасному появі зморшок. Світла текстура не проникає в пори, добре всмоктується, не залишає блиску. Вже за перший місяць використання шкіра стає спокійною, веселячись без ознак стомлюваності та стресу. Крем стимулює виробництво колагену та еластину, це дає добре виражений ефект підйому.

Мінусів: довгий час поглинається, залишки повинні бути кращими з серветками.

Судячи з ентузіазму відповідей постійних клієнтів, Surgi є справжнім королем серед сучасних депіляторів. Американські виробники намагалися врахувати всі побажання клієнтів і зробили зручний для використання та ефективних засобів. Вона бореться з жорстким волоссям у зоні бікіні. Добре справляється з рослинністю на ногах. Завдяки м’якій і ніжній формулі, компоненти можуть бути використані для видалення небажаних волосків на обличчі. Крем не сушать і не пошкоджує шкіру, тому його можна використовувати на постійній основі. Плюс, формат крему. пляшка-ролика. спрощує процедуру рівномірного розподілу на шкірі. Економічний використовувати, достатньо протягом майже 3-4 місяців використання.

Мінусів: чи це ціна, вона нижче, ніж корейців, але над європейськими аналогами.

Третє місце. Оксамит, інтимна гігієна

Оксамит. ще один російський косметичний бренд, який ми пишаємося. Він спеціалізується виключно при виробництві вилучення волосся з організму.

 • Шкіра гладкість до 3 тижнів
 • Оптимальна текстура
 • Економічний потік
 • Добре видаляє волосся
 • Досить висока ціна
 • Всього 12 воскових смуг у упаковці

Характеристика від виробника

Завдяки новітній формулі, смужки обережно і ретельно видаляють небажані волоски без роздратування. Бісаболольна частина делікатно піклується про шкіру під час депіляції, швидко видаляє почервоніння та дискомфорт. Екстракти морських водоростей прискорюють зцілення та регенерацію дерми після процедури, сприяють відновленню природного балансу вологи та харчування. Підходить для сухої та чутливої ​​шкіри, схильні до алергії.

Поточне призначення

 • 1,5 балів за відсутність волосся протягом 3 тижнів;
 • 1 оцінка за оптимальну консистенцію;
 • 1 Оцінка за ненав’язливий запах;
 • 1 Оцінка за легке застосування та видалення;
 • 1 Оцінка за додаткові функції;
 • 1 оцінка за природний склад;
 • 1 оцінка за відсутність скарг на алергію;
 • 3 бали за вартість;
 • 2 бали за популярність.

В результаті, оксамитові смуги отримують 12,5 балів.

Спрей для шовковистого красу для депіляції

Шовковидний розпилювач з Kingyes. Це спеціальний спрей для депіляції волосся. При розпилюванні шкіри утворюється товста піна, активні речовини, з яких розчиняють небажані волосся. Розпилюється не тільки на поверхні, але й проникає в волосяний фолікул і уповільнює процес росту нового волосся. Вона включає в себе природні екстракти, обережно впливають на шкіру та запобігання роздратування. Розпилюйте ідеально справляється з небажаною затвором, а також несе шкіру і робить його неймовірно гладким і ніжним.

Спрей можна використовувати для видалення волосся на ногах, руках, у пахвовій зоні, а також у зоні бікіні.

Купити товари у нашому інтернет-магазині, виберіть улюблений продукт і додати його до кошика. Далі перейдіть до кошика та натисніть кнопку “Оформити замовлення” або “Швидке замовлення”.

При складанні швидкого замовлення, напишіть ім’я, телефон та електронну пошту. Ви будете називати менеджера та уточнити умови замовлення. Згідно з результатами розмови, ви будете підтверджені дизайном товарів поштою або через SMS-SMS. Тепер він залишиться лише чекати доставки та радіти нової покупки.

Упорядкування в стандартному режимі виглядає так. Заповніть повну форму на послідовних етапах: адреса, спосіб доставки, оплата, дані про себе. Ми радимо написати інформацію в коментарі на замовлення, який допоможе кур’єру знайти вас. Натисніть “Оформити замовлення”.

Ви можете вибрати один з варіантів оплати:

 • Оплата готівкою
 • На банківській картці. Майстерна картка; Віза в національній валюті
 • Електронні гроші
 • Накладений платіж
 • Ваша опція оплати

Більш детальну інформацію можна пояснити менеджером

Кур’єрська доставка

 • Доставка через лінію метро безкоштовна тільки g. Мінський кур’єр з кількістю порядку від 20 (BYN) і над метрополітен після 18:00;
 • Доставка “до дверей” здійснюється тільки g. Мінська кур’єрська вартість від 5 (BYN)

Поштова доставка

В інших містах (населених пунктах) ми надсилаємо замовлення на доставку поштою або 100% передоплатою на банківській картці (за погодженням з менеджером). Вкажіть детальну інформацію від менеджера

Спрей для шовковистого красу для депіляції

Параметри доставки:

 • Доставка кур’єром Г.Мінськ додому/офіс. п’ять.Byn
 • Доставка кур’єром Г.Мінськ до будь-якої станції метро. 0.Byn
 • Доставка кур’єром Мінського району. 10.Byn
 • Доставка поштою RB (готівка на доставку). п’ять.Byn
 • Доставка поштою RB (нормальна посилка після 100% оплати замовлення). 0.Byn
 • EMS. дев’ять.Byn

При покупці ви отримуєте:

 • Гарантія якості
 • SMS Alert
 • Консультація в процесі прийом
 • Різні способи оплати
 • Зручна доставка
 • Індивідуальний підхід
 • Найкраща ціна

Перед тим, як мені було цікаво, це стало цікавим, чому цей продукт розташований як фотографії та те, що фотоерування. Маленький пошук, інформація в Інтернеті, було терміново уточнило, що при використанні світлового випромінювання. Тобто під джерелом світла діє на фолікулах і видаляє волосся до кореня. Це досягається внаслідок того, що пігмент Меланіна має здатність поглинати світлове випромінювання. Можливо, моє пояснення не здається повним і надійним, але я, звичайно, не зовсім вчений.

Спрей Depilight Acts у поєднанні з джерелом світла. Справа в тому, що його склад містить спеціальні компоненти, які взаємодіють з легким і киснем, пом’якшують структуру волосся, що допомагає пом’якшити структуру волосся та її повну (добре, або майже повне) безболісне видалення.