Скільки триває полоскання у пральній машині Indesit

Пральні машини

Обзор на стиральную машину INDESIT IWUB 4105

При якій температурі?

Температурний режим прання залежить від типу та кольору білизни. Білі речі, особливо із щільної тканини, витримують температуру до 95.

Але такі режими не рекомендується використовувати часто, тому що бавовна може деформуватися, а волокна поступово стоншуються. Тому високу температуру застосовують, коли потрібно вивести плями.

Режими прання пральної машини Indesit

Сорочки, рушники та інші сильнозабруднені речі із щільної тканини попередньо рекомендується замочити або прокип’ятити. Це допоможе повернути білизну.

А тонка делікатна білизна або мережива найкраще не класти в машинку. Їх стирають у прохолодній воді вручну, краще з милом. Не рекомендується прати в машині також речі з начосом або ворсом. Можна перевірити кольорову річ, чи вона линятиме. Для цього шматочок тканини змочують мильною водою, проводять по ній білою серветкою. Якщо вона пофарбується, цю річ бажано прати окремо чи вручну.

Режими та час прання в пральній машині автомат Ariston

Пральні машини Ariston мають велику кількість програм і різних додаткових функцій. Зазвичай у домашніх умовах постійно використовуються дві чи три, але якщо користувач бажає повністю використовувати можливості техніки, потрібно розуміти, як правильно та для яких типів білизни вибирати режими прання у пральній машині Ariston.

Скільки триває інтенсивний цикл прання в машині Indesit

, 150. 90.

 • .
 • . 60º ( ).
 • Extra wash ( ).
 • Eco time ( ).
 • (Extra Spulen).
READ  Що означає ручне прання в пральній машині

Indesit

 • WG1035txc.
 • IWDC 6105 15
 • WISL 105. 30
 • WISL 102. 30
 • WIT 60.
 • WIUN 102. 30

Indesit

Цикл віджиму в залежності від завантаження барабана триває в межах 2-5 хвилин. Чим більший об’єм та маса білизни, тим тривалішим виявляється цикл роботи пральної машини.

Скільки часу триває делікатне або ручне прання у пральній машині? Від 50 до 90 хвилин. Делікатна програма прирівнюється до ручної, оскільки дбайливо очищає речі, не розтягує, одяг не линяє. Ручний режим у різних моделях може тривати від 56 до 60 хв.

Більше часу знадобиться автомату для якісного віджиму. Наприклад, якщо машина віджимає речі при оборотах 800 за хвилину, то для завершення цього етапу в середньому потрібно 12 хвилин. Якщо ж віджим вибраний на рівні 1000 за хвилину – це займе 15 хвилин.

якщо ви в якийсь момент під час виконання режиму прання захочете змінити умови, тоді треба повністю скинути програму одного режиму та запустити інший. Адже не можна відразу з 95 градусів бавовни переключити на делікатну 30 градусів. Отже, якщо вас не влаштовує вибраний режим, треба спочатку його скинути.

Програма «Повсякденне прання». Режим призначений для синтетичних речей без сильних забруднень. Щоб зберегти колір речей, температура води під час прання не перевищує 40 градусів, а цикл триває 1 годину (60 хвилин).

Скільки триває полоскання у пральній машині?

Час, витрачений на виполіскування, залежить від вибраних опцій. Скільки полоскань потрібно, вирішує або сама машинка (виробник), або користувач. Білизна потрібно ретельно прополоскати, і економити на цьому не можна. Якщо користувач вважає за необхідне, він встановлює додаткове полоскання, яке збільшить цикл на 20-30 хв.

скільки, триває, полоскання, пральній, машина

Режими прання пральної машини Indesit

Практично на всіх марках Washing machine полоскання позначають одним і тим же значком. тазик з хвилястою лінією або прямими рисками. Полоскання відноситься до головних етапів. На багатьох машинках кнопка «полоскання» навіть винесена окремо. При полосканні автоматично виконується злив води. Тривалість залежить від марки та моделі Washing machine. На один виполіскування може йти 10-30 хвилин.

READ  Як стерти джинсову куртку в пральну машину

Чому залежить тривалість прання

Отже, через що може збільшитись (або скоротитися при пропуску цих кроків) час прання:

 • температура води. ніж гаряча, чим довше ви повинні нагріти. Прання у холодній воді (30 градусів і менше) проходить мінімум на 10-15 хвилин швидше, ніж у окропі (80-90 градусів),
 • увімкнення режиму попереднього або додаткового прання. Від цього до основного режиму додасться чверть години,
 • сучасні автомати дозволяють навіть замочувати білизну, але це також зайвий час (не менше 1/3 години),
 • додаткове полоскання додає до основного часу прання до півгодини,
 • режим віджиму. На високих оборотах (1000) йде в середньому 15 хвилин на те, щоб висушити білизну, на нижчих. швидше. в межах 10 хвилин,
 • кип’ятіння білизни також займає додатковий час як мінімум на те, щоб нагріти воду до необхідної температури,
 • використання інтелектуальних режимів. Сучасні машинки здатні варіювати програми залежно від ваги білизни та ступеня забруднення. Чим більше завантаження, тим довше апарат працюватиме. Те саме і з плямами: чим вони сильніші, чим їх більше, тим довшим буде прання,
 • модель та вік автомата. Сучасні апарати більш швидкі та економічні. У старих машинок навіть швидке прання може займати 40 хвилин.

https://comp-plus.ru/uborka/rezhimy-i-vremya-stirki-v-stiralnoj-mashine-avtomat-Ariston
https://programka.com.ua/instrukcija/oborudovanie/skolko-dlitsja-intensivny-cikl-stirki-v-mashinke
https://shnurovik.ru/skolko-dlitsia-obychnaia-stirka-na-mashinke-indezit
https://kamin159.ru/skolko-dlitsia-obychnaia-stirka-na-stiralnoi-mashine-Indesit
https://kamin159.ru/skolko-dlitsia-otzhim-i-sliv
https://kamin159.ru/skolko-po-vremeni-dlitsia-obychnaia-stirka
https://hozyaika-mama.ru/tkani/hlopok-60-vremya-stirki.html
https://comp-plus.ru/bytová-tehnika/skolko-po-vremeni-stiraet-stiralna-mashina-obzor-rezhimov [/Spoiler]