Скільки витрачайте на місяць електричну плиту

Електроплити/газові плити

Вплив електроенергії та споживання енергії та енергії

Вибір електричної печі, варто готується до того, що це вимагатиме величезної кількості електроенергії. Цей пристрій у порівнянні з іншими побутовими пристроями має найвищу потужність. З цієї причини встановлення такої плитки вимагає індивідуальних торгових точок та найможших риболовльних ліній. Для будинків, де немає газового обладнання, використовуються лише електричні пластини, встановлені пільгові ставки електроенергії. Отже, яка стандартна потужність електричної печі?

Плюси і мінус індукційна плита

Нарешті вирішив, чи потрібно купувати плиту, яка працює над індукцією, необхідно розглянути всі свої плюси та мінуси.

 • Економіка. Індукційна плита зігріває безпосередньо страви. Опалення відбувається дуже швидко. Немає втрат теплової енергії на трубчастому нагрівачі та повітря. Відключається відразу при видаленні посуду. Все це в сукупності призводить до значної економії електроенергії.
 • Безпека. Поверхня приготування їжі охолоджується майже миттєво, неможливо спалити його про це. Це дуже важливо для тих, хто має маленьких дітей.
 • Легкий. Оскільки сама панель залишається холодною, їжа не горить. Будь-який бруд легко видаляється вологою ганчіркою. Ця властивість захищає як неприємний запах гарі.
 • Більше можливостей. Індукційні тарілки оснащені великою кількістю програм через регулювання потужності та температурою. Завдяки цьому процес приготування стає дуже зручним.
 • Спеціальні страви. Для приготування їжі на індукційній поверхні потрібні стери та сковорідка феромагнітного матеріалу. В принципі, це може бути будь-який контейнер, який привертає магніт, але при використанні неспеціалізованих страв, пристрій може працювати неправильно або зробити неприємний гул, якщо нижня частина каструлі нерівна. Потужність електромагнітного випромінювання, створеного піччю, впливає на людину та інші пристрої. Загалом, це не так небезпечно, як може здатися. Однак не рекомендується встановлювати індукційні пристрої на відстані менше 50 см від інших електричних приладів. Забороняється готуватися до такої плитки людей з кардіострулювантами. Біля індукційної панелі можна розділити на банківські картки, пошкодження мобільних телефонів.
 • Ціна та ремонт. Вибір індукційних пластин набагато менше, ніж трубчастий нагрівач, а ціна вище. Ремонт панелі з котушкою також дорожче, а майстри, здатні виробляти, набагато менше.

Стандартні індикатори живлення

Купівля електричної плитки, компетентна господиня завжди буде враховувати свої технічні особливості, перш за все, рівень енергоспоживання та влади, що є його основною характеристикою. Це вплине на оплату електроенергії, споживаних у будинках. На підставі потужності тарілки, вам потрібно враховувати особливості його правильного з’єднання, тобто вам знадобиться відповідні дроти, автоматів, розетки тощо.

Іноді поверхня приготування не має даних у документації за загальною потужністю, і вона повинна розрахувати її на основі кількості нагрівальних елементів. Печі може мати як 2, так і чотири пальники. У цьому випадку збиваються потужності всіх пальників, з урахуванням їх появи:

 • Konfork 14.5 сантиметр має потужність 1,0 кВт;
 • 18 сантиметрів Konfork. 1,5 кВт;
 • Пальник 20 сантиметрів має потужність 2,0 кВт.

Слід мати на увазі, що не тільки нагрівальні елементи є споживачами електроенергії, можуть бути інші електричні пристрої, які мають власну приблизну потужність:

скільки, витрачайте, місяць, електричну, плита
 • Нижня трубчаста нагрівача піч також споживає електрику. кожну 1 кВт;
 • Верхній трубчастий нагрівач. 0,8 Вт кожен;
 • Трубчасті системи нагрівача. 1,5 Вт;
 • Освітлювальні пристрої для духовки. близько 20-22 Вт;
 • Система моторної гриль. 5-7 Вт;
 • Система електричної запалювання. 2 Вт.
READ  Як заповнити плиту на фундаменті стрічки

Такий приблизний склад електричних систем, присутніх у сучасних електричних печах. Ви можете додати неипова для всіх моделей, але електрика, що споживає вентиляційну систему, двигун коса, різні режими електроконфорків, водяний котел та подібне, відповідно, якщо такі є, необхідно включити їх у список споживачів електроенергії.

Характеристики потужності електричної печі відповідають наступним значенням:

Індукційна плита або електрична. Яка тарілка вибирати

скільки, витрачайте, місяць, електричну, плита
 • використовуваний тип (класичний або індукція);
 • Рухливість (стаціонарна плита, робочий стіл або знос);
 • кількість (1-4 пальники);
 • тип використовуваного апаратного забезпечення (чавун, пірораміка або трубчастий електричний нагрівальний елемент);
 • Духовка (їжа / ні та його конструкція).

Що стосується індукційних тарілок, вони також пов’язані з електричними печами, вони просто мають інші технології нагрівання електромагнітним струмом, що виникає в котушках. Цей метод є найбільш економічним, дуже економія електрика. Це відбувається, оскільки регулятор потужності встановлюється для кожного пальника, і, наприклад, коли діаметр пальника становить 15 см, а його максимальна потужність 1,5 кВт, немає необхідності постійно використовувати все це. ви можете використовувати різні температурні режими.

Як правило, достатньо використовувати половину потужності індукційного пальника, який буде дорівнювати повній потужності пограбування звичайної пластини через короткий час нагрівання. А також робочі поверхні індукційних електричних печей склокераміка, вони не нагріваються, тому він не йде під додатковою електроенергією.

Тестування споживання електроенергії класичною плитою типу та індукції

Обидва чотириметрові плити, потужністю 3,5 кВт. Він нагрівається з місткістю з 2 літрами води каструлі в першому випадку, звичайний 5 л, без обкладинки, у другому випадку посуд для індукційних плит також 5 літрів, а також без кришки. Початкова температура води 21 ° С.

Пластина класична вода кип’ячена через півгодини,

Індукційна плита, час кипіння склав 5,5 хв,

Друге вимірювання буде під час пальника.

Через 15 хвилин середня споживання електроенергії індукційної плитки становитиме 0,175 кВт / год, загальна витрата енергії 0,5 кВт / год.

У класичній печі протягом 15 хвилин, однакові 0,175 кВт / год, але витрати на енергію становлять 1,93 кВт / год,

Вартість індукції.

 • Енергетичні витрати складуть 0,5 кВт,
 • Час споживання 1,3 кВт,
 • Korfork. 4шт,
 • Робота протягом 2 годин на день,
 • Кількість днів на рік 365
 • 0.5 x 1.3 x 4 x 2×365 = 1890 кВт
 • 1890 кВтг х 4 для 1 кВт = 7592 на рік.

На місяць протягом 30 днів буде 156 кВт х 4 = 624

Класична піч типу.

 • Витрати на енергію будуть.1.93 кВт
 • Час споживання 1,3 кВт
 • Konfork 4PCS
 • Час роботи в день.2 дні
 • днів на рік 365
 • один.93 x 1.3 x 4 x 2 x 365 = 7362 кВт
 • 7362 кВт x4 = 29305 на рік.

За місяць: 463 кВт х 4 = 1852руб.

Індукційна плита. це аналог класичних пластин з різними додатковими перевагами.

Значення на цьому розрахунку можуть бути використані, оскільки не потрібно, щоб плита буде працювати 2 години на добу, або будуть задіяні всі 4 пальники, а вартість 1kw / годину відрізняється в кожному регіоні.

Типи електричної плитки

Широкий вибір цієї великої побутової техніки можна розділити на багатьох оцінках: кількість пальників, наявність духовки, але основним чинником стає принцип роботи. Не можна сказати, що варіанти трубчастого нагрівача були кинуті в минуле, але сьогодні дуже популярні моделі галогену та індукційних моделей. Вибір одного чи іншого варіанту, не тільки ефективність пристрою слід враховувати, а й його значення. Чи буде ціна за рахунок заощаджень, буде залежати від інтенсивності використання.

Трубчастий нагрівач

Це найбільш “старий” погляд, хоча сучасні моделі трубчастого нагрівача наділяються досить широким функціоналом, що дозволяє більш ефективно енергію. Трубчастий нагрівач застосовується як нагрівальний елемент, в якому електрична енергія перетворюється на тепловий. Ці нагрівальні пристрої мають 2 недоліки. це довге нагрівання та інерція, тобто, якщо тепло повинна бути зменшена, вона не відбудеться негайно.

READ  Як мити керамічну плиту від Нагара

Максимальна потужність такої плитки зазвичай вказується в паспорті, але якщо немає даних, його можна розрахувати, якщо ви підсумовуєте потужність всіх вузлів споживання.

 • Korfork: Ø 145 мм. 1 кВт; Ø 165 мм. 1,2 кВт; Ø 180 мм. 1,5 кВт; Ø 200 мм. 2 кВт, новіші моделі. 1,8 кВт.
 • Духовка: верхній трубчастий нагрівач. 0,8 кВт; Нижній трубчастий нагрівач. 1 кВт; Гриль. 1,5 кВт.
 • Освітлення. 15-25 Вт.
 • Двигун коса. 6-10 Вт.
 • Вентилятор конвектора. 30 Вт.

Звичайно, малоймовірно, що все буде ввімкнено одночасно, і максимальна потужність потрібно більше, коли ви виберете дроти підключення та автоматизації. Для того, щоб приблизно обчислити споживання електроенергії такого нагрівального пристрою, необхідно розрахувати час роботи кожного пальника на день Т (годину) і помножити його на відповідну потужність P (кВт). Враховуючи, що кожне апаратне забезпечення підключено через біметалічний термостат, його споживання під час роботи є незмінною. Він вимикається і перетворюється лише на періодично, щоб підтримувати постійну температуру. Період споживання електроенергії під час роботи становить приблизно 1/3 від загального часу. Тому отриманий результат повинен бути розділений на 3 (p x t / 3). Цей розрахунок повинен бути здійснений для кожного пальника, а потім складати результати, щоб дізнатися, скільки кіловат споживає електричну плиту.

Середній результат щомісячного споживання трубчастого нагрівача електричних печей для сім’ї з 4 осіб на основі аналізу відгуків користувачів становить 90 кВт на місяць.

Галоген

Нагрівальний елемент у цьому обладнанні. це лампи, розташовані під поверхнею приготування. Вони характеризуються майже миттєвим нагріванням всього за 2-3 секунди. Також немає інерції. Завдяки цим якостям перевищує споживання електроенергії, що робить моделі галогену більш економічною. Крім того, їх ефективність вище, ніж трубчастий нагрівач, тому час приготування зменшується. Потужність пальника коливається від 1,2 до 2,4 кВт і вказується в паспорті пристрою. На відміну від трубчастого нагрівача, в галогенних пластинах, регулювання інтенсивності здійснюється не шляхом перемикання періоду вимкнення, але, змінюючи потужність лампи. Наприклад, поклавши картоплю, ви можете включити всю потужність (2,4 кВт), а коли вода кипить, зменшити його, скажімо, до (0,6 кВт). Крім того, більшість моделей оснащені термостатом, і вибираючи потрібний режим, сам нагрівальний пристрій оптимізує потужність. В середньому, споживання галогенних пластин становить 15-20% нижче, ніж у трубчастому нагрівачі, а ціна трохи вище.

Газ або індукція. що дешевше?

Індукція

Це останнє досягнення у сфері побутової електричної техніки. Дивно, що в індукційній моделі немає нагрівального елемента. Нагрівальний елемент стає сам посуд, в якому ви готуєте. Є лише одна умова, вам потрібні спеціальні феромагнітні сталеві страви. Під впливом високочастотного електромагнітного поля, індукованого індуктором, вихрові струми з’являються у посуді (Foucault), який нагрівається. Плита має широку функцію. Наприклад, він не вмикається без страв, і якщо ви знімаєте посуд, не вимикаючи тарілку, він автоматично вимикається. Також надаються різні режими, таймер, захист від перегріву та інших функцій. Індукційна плита. лідер в економіці та вибираючи таку модель, ви можете заощадити до 40% електроенергії для приготування їжі. У той же час його вартість часто лякає покупців. Крім того, вам потрібно додати ціну спеціальних страв, що також дорого.

Скільки кухонних плиток споживає і всі інші кухонні прилади

Електрики стверджують, що кухня споживає найбільшу електрику. Не дивно, тому що люди використовують з 3 і більше пристроїв. Якщо ви все ще можете зберегти на світлі та переглядати телевізор, то він не застосовується до роботи кухонного обладнання. Постійно потрібно розігріти, кип’ятити і мити. Виконайте цю роботу: електричні чайники, електричні печі, електричний порошок, посудомийні машини, мікрохвильова піч, кавоварки.

READ  Опалювальний кабель для теплого підлоги під плитку

Комфорт, до якого ми звикли, щороку вимагає більше витрат. Тому експерти вирішили провести цікавий експеримент. Вони знайшли сім’ю з 4 осіб. Запропоновано розрахувати споживання кВт всіх кухонних апаратів та розрахунку статистики на місяць. Встановлено, що члени сім’ї більше за межами будинку. Іноді годують у громадських місцях. Проведено дослідження та оголосив такі результати:

Індукційна плита вигідна чи ні? // життя в селі // Сім’я в селі

 • Протягом місяця кухонна техніка витрачає не більше 350 кВт, що сильно не впливає на бюджет конкретно етропрік,
 • хто використовує мешканців квартири, їдять далеко від усіх.
 • Вони споживають помірну кількість електроенергії на кухні, і навіть пам’ять.

Давайте дізнаємося, що використовувала експериментальну сім’ю. Як їм вдалося інвестувати в невелику кількість, з великою кількістю обладнання.

Способи збереження витрат

Незважаючи на більшу енергетичну інтенсивність цього обладнання, споживач має кілька способів заощадити витрати:

 • Готуйте посуд у плоскодонному блюді, збільшуючи область контакту з пальником;
 • застосовувати млинці та інші контейнери, які не виходять за межі пальників;
 • для приготування посуду, що вимагають довгий час, застосовують плиту тиску;
 • Накрийте каструлі кришкою, що зменшує час бустера рідини;
 • Відключіть плиту незадовго до кінця препарату, щоб використовувати нагрівання пальника без подачі електроенергії;
 • Замінити модель трубчастого нагрівача більш сучасним. Галоген споживає до 20 відсотків менше, завдяки підвищенню ефективності та зменшення часу для нагрівання посуду. 40 відсотків можуть бути збережені при використанні індукційної моделі, але в цьому випадку буде потрібно особливий нафтопереробний завод з феромагнітного сталевого сплаву.

Як ви бачите, електрична плита не є найбільш економічним споживачем енергетичних ресурсів. Але користувач може зменшити споживання та використання вказаного обладнання.

Інші пластини

Планування покупки тарілок, враховуйте всі особливості:

Електрична плита з парою чавунних пальників має потужність дві тисячі Вт.

Якщо обладнання має чотири пальники. потужність збільшується до п’яти тисяч Вт. Духовка з духовкою споживає ще більше енергетичного ресурсу, обсяг залежить від потужності духовки. Індукційна плита з чотирма пальниками споживає з десяти з половиною тисяч Вт. Споживана потужність індукційної пластини змінюється, оскільки користувач має можливість відрегулювати живлення. Це забезпечується миттєвим сенсорним контролем. Споживання газу на годину для газової печі становить 1. 2 кубічних метрів.

Загальна картина зрозуміла: використовуються більш функціональні елементи, тим більша кількість споживаної електроенергії. Слід мати на увазі, що потужність електричної печі впливає швидкість опалення пальника.

скільки, витрачайте, місяць, електричну, плита

У приватних господарствах існують трифазні або однофазні лічильники, електрична плита підключена до мережі в 220 або 380, залежно від характеристик пристрою.

Є переваги та недоліки для кожного виду поверхні приготування. Індукційна модель має такі переваги:

 • Миттєве опалення;
 • Раціональне витрачання тепла тільки на приготування їжі;
 • Існує автоматичне вимкнення пристрою при видаленні посуду з пальника.

Газові печі мають такі переваги:

Звичайні електричні печі мають такі переваги:

 • Не вимагайте придбання спеціальних страв;
 • Можна налаштувати силу, нехай блюдо “видалити”;
 • Простий у використанні.

Крім того, кожен тип плит має свої недоліки. Індукційна поверхня може працювати лише за наявності спеціальних страв, існує негативний вплив на людину. Газові пластини небезпечні для використання, важко відрегулювати силу пожежі. Класичні електричні печі споживають велику кількість електроенергії.

Який варіант віддавати перевагу, кожен користувач вирішує самостійно, беручи до уваги всі аспекти.