Складна цегляна піч з власними руками

Article

Мода, як скласти цегельну піч з власними руками для опалення та приготування відео

Якщо ви хочете мати прекрасну цегляну плиту на вашій дачі, то в цій статті ми зібрали корисну інформацію про свій пристрій. вказуючи необхідні матеріали та існуючі схеми. Ви дізнаєтеся, як скласти найпростішу цегельну піч з вашими руками для надання та отримання чудового, довговічного результату. Завдяки цьому простому, але корисний пристрій ви можете підготувати різні продукти та використовувати його як нагрівальний елемент.

Типи горіння

Складання духовки. це просто річ, але перш ніж почати, потрібно вирішити, що тип будівництва. Він вибирається залежно від необхідних варіантів, наявності вільного місця в будинку, а також іншими параметрами. Після того, як схема печі створюється з бажаним розміром і нотами. це згідно з цією схемою, що станеться печі.

  Опалення. Його ім’я повністю описує призначення. Це звичайна плита, яку легше скласти. Він характеризується найпростішим дизайном у порівнянні з наступними підтипами. Часто обладнані Леною.

Це не всі види печей, але найпоширеніші перераховані. Далі ми обговоримо, як скласти печі розряду нагріву.

Як скласти печі: нагрівальна панель з плитою з власними руками.

Необхідні матеріали

Перш ніж скласти печі для дому, необхідно підготувати необхідні матеріали та інструменти для цього.

 • Будівельна цегла. Їм потрібні у двох різновидах. спалених повних і штовхаючих вогнетривких. Сировина для першого виду, призначені для будівництва зовнішньої частини тіла та димоходу, служить червоною глиною. Всередині печі та каналу димоходу трахкав гуляючою цеглу: він має більш світлий відтінок і витримує нагрівання до 1200 градусів.
 • Конкретний розчин для фундаменту. Він готується незалежно від марки CEMENT (M400 або M500), просіяний пісок (кар’єра або річка), гранітні щебені (фракція розміром 25-35 мм) та холодну чисту воду. Подушка під фундаментом засинає з гранітним культовим каменем розміром 150-250 мм.
 • Глина-піщана кладка. Він складається з червоної глини без домішок, просіяний пісок (річка або кар’єра) і чиста вода. Глина може бути накопичена у найближчому яру або купувати порошок у будівельному магазині.
 • Металеві елементи димоходу. Ми говоримо про чавуну решітну сітку, металеві двері для прибирання, чавунних дверей, чавунні печі з вогню, курячого клапана для димоходу, арматурна сітка для фундаменту, чавунна поверхня приготування з круглими пальниками.
 • Мінеральна вата в тарілках товщиною 20-50 мм.
 • Асбестові листи (8-10 мм).
 • Азбестовий шнур (3-10 мм).
 • Арматурні прутки зі сталі (8-12 мм).
 • Рубероїд (його можна замінити будівельною плівкою з поліетилену).
READ  Муфельна піч для плавлення металу з власними руками

Використання для побудови білих силікатних печей або спаленої порожнистої цеглини заборонено. Він також застосовується до декоративних облицювальних елементів, оскільки він належним чином складений, щоб скласти печі з цегли цього типу.

цегляна, власними, рука

Робочий посібник

Після вибору правильної схеми печі для нагріву необхідно оснастити фундамент під ним. Виняток невеликий “голландський” і приготування їжі, які не мають великого навантаження на підлогу. Вони можуть бути зведені безпосередньо з цементного стяжки підлоги, здійснивши всі заходи для гідроізоляції гідроізоляції.

В інших випадках плита повинна стояти на фундаменті, найкраще. залізобетонно-монолітний. Розміри виготовляються на 5 сантиметрів більше, ніж розмір самого будівлі, товщина печі становить 10-15 сантиметрів, залежно від навантаження. Фонд повинен стояти окремо і не контактувати з основою будинку.

Перед тим, як викласти цегельну піч, фундамент слід застрягти принаймні на два тижні, після чого гідроізоляція покладається на вершину (каучукоїд у кількох шарах), а потім азбест або базальтовий картон для теплоізоляції. Наступна сумка сталь для покрівлі та повстяного сміття, з якої плита згинається. Сміття спочатку зволожується, а після будівництва дай їй спати до металу. Тепер ви можете почати піднімати стіни.

Спочатку потрібно з’ясувати, де почати покладання. Для цього існують спеціальні схеми, вони бачать кожен рядок цегли, починаючи від основи і закінчуються трубою димоходу. Коли вибрана певна схема печі та проектна документація знайдена або придбана або придбана для її будівництва, це, безумовно, показує укладання опалювального блоку в рядах.

Тоді потрібно приготувати композицію для укладання цегли з жовтувато-білої глини з кварцовим піском у пропорції одного до одного. Краще не використовувати воду з збільшенням М манзию та солі кальцію (тверда вода). Глина перед готуванням просочується у воді і залишають протягом 24 годин, після чого вони пропускали через сито з клітиною 3 на 3 міліметрів. Цей процес виконується шляхом витирання, оскільки суміш глини з водою через сито відрізняється, щоб не пропустити. Потім додайте пісок і робить свербіння з поступовим додаванням води. Послідовність розчину слід виглядати як товста сметана.

Кладкові цегли мають свої власні назви, вони визначають тип кладки. Звичайна кладка цегельних печей. пакувальник і ложка. Це означає, що з основної сторони стіни ви можете побачити сторони цегли з відповідними іменами. Ліжка укладання дуже рідко зустрічається, а для будівництва печей взагалі не допускається. Стіна викладена з одяганням, тобто між цеглинами, вертикальними швами не слід поєднувати.

READ  Як прикріпити прасувальну дошку до стіни

Почніть процес з першого ряду, постійно посилаючись на малюнок, де кладка на рядках. Поспішайте в цій роботі не слід зупинити. Нудопок краще викласти кожен рядок без розчину, на сухому, спираючись на схему. І лише переконував правильність кладки, застосовуйте композицію на камені і нарешті покласти їх.

Цегляна піч з власними руками. Кам’яна печі

Надлишкова глина повинна бути знята, щоб товщина шва не було більше трьох міліметрів і принаймні двох. Іноді ви можете витягнути шов до п’яти міліметрів. Цегла повинна негайно покласти, такелаж і рухати не допускається. Надлишок глинистих сумішей, видалених з каменів, не можна застосувати знову.

Укладання цегляної печі. важлива порада професіоналів

Важливо, щоб суворо дотримуватися вибраної схеми замовлення для конкретної печі, а також вирішити тип кладки. Загальні способи встановлення цегли. це кладка з порожніми швами та фітингами. В останньому випадку штукатурка готової плитки не є необхідною. рішення присутнє у всіх виконаних швах. Але при виконанні роботи з порожніми швами, штукатурка побудованої печі є обов’язковою експлуатацією.

Щоб не робити смертельних помилок, початківців у будівництві будинкових опалювальних конструкцій. Рекомендується попередньо встановлювати цегли без використання пісочної глинистої суміші. Це робиться з метою за допомогою 5 міліметрів у товщині ресексу. Їх покласти між рядами цегли. Фактично, рейки замінюються розчином.

Після того, як ви побудуєте всю духовку, і переконайтеся, що все зроблено правильно, починаючи розбирати дизайн. Якщо це можливо, оніміть всі цеглини і складіть їх окремо. Тоді процес закінчення пройде з вами часом швидше.

Інші рекомендації фахівців, які необхідні дотримуватися будівництва печі в приватному будинку:

 • Вертикальні шви (без винятку) повинні заповнювати рішення, щоб уникнути ймовірності конструкції розділення;
 • Кожна цегла в кладці повинна бути покладаючись принаймні на двох інших;
 • Найменша ширина шва 2 мм;
 • Вам потрібно зробити всі ряди вертикальних;
 • Товщина кладки займає близько 5-7 мм, після натискання її з цегли, це значення зменшується на 2-3 мм (допускається злегка потрапляти до гумових молотків);
 • При використанні керамічних цегли, вони втрачаються протягом декількох секунд у звичайній воді, так що вони не потрібні для розчину, кам’яні продукти не потрібно купатися;
 • Перед тим, як покласти цеглини слід очистити за допомогою пензля з пилу та крихти (ця операція називається MOP).

Деякі більш важливі моменти. Цегли, закладені на місце, призначене для них один за одним. Якщо камінь лежить, треба його видалити, зніміть глину та пісочну суміш від нього, а потім знову покласти. Рішення, яке було видалено з цегли, не в майбутньому.

Детальний кладковий печі 3×3.5 цегли для 9 тисяч. рубати. 1 частина.(Кухонна плита з підігрівом щитом)

READ  Multicooker Home Element Він MC661 Як використовувати

Вибір місця під печі

У конструктивному плані правильний вибір місця для печі вимагає відповідності наступним умовам:

 • Відстань між дерев’яними конструкціями та каналом диму має бути не менше 37 см
 • Щоб отримати хорошу тягу в печі, труба диму повинна бути розташована відповідно до мінімальної відстані від скейт. 1,5 метра, а мінімальна висота над ним. 0,5 метра
 • Якщо труба розташована 1,5-3 метра від ковзанів, то це може бути принесете до нього
 • Якщо ця відстань перевищує 3 метри, то труба може бути нижчою, але між рядком і лінією, що з’єднує верхню частину труби та схилу, має бути кут не більше 10 °

Фундамент печі не може бути поєднана з основою будівництва, оскільки кожен з них має певні умови природних опадів.

Вибір місця повинен бути зроблений на етапі планування заміського будинку з плитою. Краще побудувати плиту в середині будинку, щоб тепло розсіяне по сусідніх кімнатах.

Разом з будинком повинен бути макет сайту. Читайте про планування сайту тут. З компетентним розтопленим простором можна навіть легко розмістити всі передбачувані об’єкти.

Схема найпростішої цегельної печі для котеджів та будинків

Опалювальна кам’яна духовка, як правило, наступна:

 • Нижче рівня підлоги знаходиться фундамент, для якої виділяється ізоляція.
 • Шанси встановлюються на підлозі, забезпечуючи нижнє нагрівання.
 • Негайно над ними він був роздумований, а також сухий. Потрібно для рівномірного розігріву.
 • Від головної кімнати він відокремлює підрозділеві двері.
 • Безпосередньо над ним печі. У нижній частині решітка решітка складається, що також консульт.
 • Прямо над дверима печі, є склепіння вогню, а потім вогню або рот.
 • Вище починають чистити, проходити та конвектори.
 • Над очищенням є два клапани.
 • Майже на самому верху є випускний випуск, димовий канал і блокування.
 • Від стельової димоходу відокремлює внутрішнє різання.
 • На самому верхній частині рота димоходу.

В ув’язненні

Короденція печі “Шведська” є одним з найпоширеніших на сьогодні. Це не тільки дає можливість кинути кімнату, але й приготувати їжу. Все частіше, такий дизайн можна знайти в країні котеджів.

цегляна, власними, рука

Але питання про те, як скласти духовку своїми руками, було складним, і в його зусиллях немає довіри. перш ніж перейти до роботи, ви повинні зв’язатися з Печко або людиною, яка вже була зведена подібними конструкціями. Він, безумовно, дасть багато цінних порад.