Смердючі речі після миття в друкарській машинці

Дрібна побутова техніка

Речі запах після миття

Нещодавно помітив дивну справу. Білизна після миття почала запах, як би його мокрий пару днів у друкарській машинці. Але я ніколи так не роблю, я одразу ж після закінчення програми вішаю його сушити.

І при тому не всі речі, тільки чоловічі щільні футболки)))) найсмішніше, але так! саме вони. Інші речі немає) пере по кілька разів, і додатково полоскання роблю, все одно :confused:

Робіть ТАК. ЯКЩО БІЛИЗНА ПАХНЕ СИРОСТЬЮ ПІСЛЯ ПРАННЯ

Пральна машина хороша, і не стара, зі своєю роботою справляється на Ура!

Може хтось стикався, і може якось вирішив цю проблему. Я був би вдячний за допомогу)

Розумні покупці вибирають речі на аукціоні. Тому що великий вибір і дешевий.

Причини неприємного запаху

Доставлено нижню білизну та речі після промивання, ви виявляєте неприємний запах, який зберігається навіть після сушіння, що може спричинити?

 • Стагнація стічних вод у танку. Це найпоширеніша причина, коли речі неприємні, які називаються експертами. Якщо вода з порошними частинками вимушена протягом тижня і не змивається, слиз утворюється в нижній частині танка. При новому пранні слиз перемішується з чистою водою і потрапляє на білизну, в результаті білизна погано пахне.
 • Масштабні труби, шланг та дренажний фільтр також може спричинити неприємний запах.
 • Засор каналізації. Запах у машині може потрапляти через неправильно підключений шланг, коли виникає ефект сифона.
 • Немитим кювету з порошковими залишками та рейдом форми. іншою причиною формування неприємного запаху. При пранні кюветка омивається водою, частки цвілі потрапляють у барабан з білизною, яка після прання погано пахне.
 • Застій води у гумці барабана. У манжеті люка після прання залишається вода, яка є сприятливим середовищем для розвитку мікробів та цвілі. І якщо ви не дотримуєтеся її чистоти, то не дивно, що нижня білизна після миття запахів вологості.
 • Нормально-якісний порошок і його передозування. Як правило, ця причина виявляється в тих випадках, коли машинка доглядають, протирають і чистять, але запах все одно з’являється. Скільки писати порошок у машину. це важливо, якщо воно не буде вимиватися, він залишиться всередині друкарської машинки, і через деякий час він почне робити неприємний запах. Намагайтеся змінити порошок, низькоякісний інструмент може бути причиною того, що речі не вимивають і запах вони запах неприємно.

До відома! Найчастіше, проблема запаху після промивання, коли машина встановлюється у ванній кімнаті, яка сильно вентилюється, вона постійно присутня у вогкості та підвищеної вологості.

Способи усунення неприємного запаху

Щоб позбавитися неприємного запаху на білизні після прання, потрібно поетапно перевірити всі можливі причини, промити та прочистити машинку. Повторне прання з порошком, не може не допомагати прикладом запаху. Тому треба діяти напевно.

Почніть з простого. перевірте фільтр зливного. Майже у всіх пральних машинах, він знаходиться нижче невеликої панелі. Відкрийте панель, покладіть ганчірку, відкрутіть фільтр і виведіть його для перевірки. Промийте його будь-яким поданням миючого засобу, такого як фея, це добре усуває запах, а потім повернути фільтр до місця. Ви також можете злити воду з резервуара через аварійний шланг, який розташований поруч із фільтром, може бути, це допоможе у боротьбі з запахом прання після промивання.

Якщо ви ніколи не були промиті кюветою для порошку або дуже рідко, то сміливо спробую її. Дуже просто витягнути його з машини, просто натискайте тримач кювету пальцем, зазвичай вказується на тримач. Отже, натиснули, потягли на себе, і кюветка у вас у руках. Тепер беремо велику ємність з чистою водою, наливаємо Доместос, Туалетне Каченя або будь-який інший засіб, можна навіть взяти столовий оцет, якщо вас не дратує його запах, і занурюєте в розчин кюветку на 3-4 години.

смердючі, речі, після, миття, друкарській

В цей час можна зайнятися відсіком під кюветку. Це вимагатиме зубної щітки та харчової соди. Мокрий кисть з водою, макат у соди і ретельно читати все. Якщо flaka не видаляється, наносять соду до забруднених ділянок і залишають протягом 2-3 годин. Після минулого часу ми знову читаємо все і полоскаємо, не забувайте ретельно чистити отвір, в якому приходить вода. Наприкінці роботи витріть відсік сухою тканиною.

READ  Як знизити тиск у котлі Baxi

До відома! На додаток до соди, ви можете використовувати всі ті ж інструменти, що й для миття самого Кувес, головне все добре промивається.

Повернення до кювети та кисті або губки підрахунку всіх бруду, цвіль, цвітіння вапна. Насмажте порошкове резервуар ретельно і витріть суху тканину, покладіть його на своє місце.

Наступним кроком є ​​перевірка стічних вод. Якщо машина підключена на кухні, зверніть увагу на те, як вода йде в раковину, якщо повільно, то сифон закритий. І як наслідок після прання погано пахне білизна. Щоб усунути блокування, необхідно очистити сифон, використовуючи різні миючі засоби та спеціальний кабель з висипом.

Що стосується самостійної системи самого машину, то як полоскати він написаний у статті, як очистити дренажний шланг пральної машини.

Запах пральної машини або як очистити фільтр

Тепер зверніть увагу на манжету люка. Якщо він має форму на ньому, то нанесіть розчин сульфату міді на ньому протягом приблизно дня, після чого ми пропонуємо все з ганчіркою. Щоб переконатися, що нижня білизна не пахнуть після миття, запустіть тестування з додаванням 150 г лимонної кислоти або невелику кількість оцту таблиці (половина відсіку). Для цього виберіть довгий режим на 90 0 S, і обов’язково встановіть додатковий полоскання. Лимонна кислота не тільки допоможе усунути запах, але також видалити масштаб. Стіл Оцет ідеально пролітає запах вологості. Але після того, як це потрібно вентилювати добро і кімнату, і сам машину.

Порада! Оцет усуває запах не тільки з машини, ви можете спробувати промити речі з додаванням невеликої кількості оцту, а потім висушити їх на відкритому повітрі. Пари оцту швидко вивітряться.

Профілактика появи запаху з машинки

Для того, щоб не стерти речі з неприємного запаху пральної машини, і думайте, чому вона з’являється, необхідно застосувати профілактичні заходи для боротьби з такими запахами.

 • Після кожного миття необхідно мити кювету та барабан манжету і витерти їх сухою тканиною.
 • Тримайте трохи відкриті двері люків, особливо у ванній кімнаті, так що барабан і танк добре провітрюється і раковину, інакше речі після миття буде запах вологим.
 • Регулярно, принаймні раз на місяць потрібно мити фільтр зливу та злиття залишків води з резервуара.
 • Не зберігайте брудні речі в барабані, поки не потрібно мити, за закритими дверями, особливо це стосується шкарпеток, футболок та кухонних рушників, які неприємно пахнуть. Таке сховище можливе лише в екстремальних випадках.
 • Принаймні раз на тиждень, запустіть промивання при температурі від 60 0 с, так що гаряча вода вимила залишки порошку, оселеного в резервуарі.
 • Необхідно регулярно чистити та мити пральну машину.

Отже, якщо, після промивання, речі та нижню білизну запах, як щось, і це не порошок, а потім шукати причину в машині. І найкраще, не нехтуйте простими правилами догляду за нею, а потім не доведеться шукати причину, чому вона не зможе мити речі з неприємного запаху.

Як боротися з неприємним запахом

Чищення пральної машини є обов’язковим етапом її налагодження. Якщо від нього відмовитись, якість прання буде відновлюватися до потрібного рівня дуже повільно. Для усунення всіх ознак проблеми потрібно скористатися одним із наступних підходів:

 • Манжету всередині пристрою обробляємо 50% розчином мідного купоросу. Рясно змочуємо матеріал і залишаємо на добу, після чого миємо водою з додаванням порошку або гелю. З гумовою деталлю нічого не станеться, цю маніпуляцію рекомендується проводити регулярно, а не тільки якщо білизна погано пахне.
 • Далі запускаємо стандартну програму прання, але не завантажуємо при цьому білизну. Необхідно встановити режим при максимальній температурі, а в лотку, засинаючи не миючі засоби, але лемонова кислота. Після закінчення цього циклу потрібно запустити інший, але на цей раз з содою. Обов’язково встановіть додаткове полоскання.
 • Не менш ефективний підхід з використанням оцтової кислоти та відбілювача хлору. Ми змішуємо літр зазначених коштів і заповнюємо лоток. Запустіть найдовший цикл прання при дуже високих температурах.
READ  Як вирощувати волосся після лазерного видалення волосся

Далі, очистіть фільтр і всі лотки світильників. Якщо, після таких маніпуляцій, одяг не запах свіжість, варто думати про заміну дренажного шланга в пральну машину. Саме цей елемент найчастіше покривається стійкою пліснявою і дає наслідки у вигляді неприємного запаху.

смердючі, речі, після, миття, друкарській

Профілактичні заходи

Що потрібно зробити, щоб уникнути повторення ситуації:

 • Зберігати брудне білизну лише в спеціальній кошику, а не всередині пральної машини.
 • Як ви можете сидіти білизною у швидкому прання. З зменшеним циклом вода завжди крута, тому що це просто не час для його нагрівання. І найчастіше використовується експрес-програма, фальшивий грунт для відтворення грибів та бактерій.
 • Те саме стосується чистого, але мокрий білизни. Відразу після закінчення миття він повинен бути видалений і витрачати. повинні зберігатися в сухому місці, і необхідно використовувати їх до закінчення терміну придатності. Доцільно купувати високоякісні гелі або порошки, що містять анти-рефері компонентів.
 • Не можна перевантажувати барабан. Якщо завантажити занадто багато речей, порошок не буде розчинятися належним чином, білизна не відстирається і виділятиме аромат анітрохи не краще, ніж до прання.
 • Не можна перевищувати дозування засобу для чищення. Частина гранул, незважаючи на миття, всередині автомобіля, решта в дозаторі, а всередині шлангів. Згодом на їхньому місці утворюється смердюча абоста субстанція, частки якої залишаються на випраних речах.
 • Додавати у відсік для порошку або всередину барабана засіб для пом’якшення води. Це захистить машину від шкідливих солей, що містяться у твердій воді, та покращить якість прання.
 • Після кожного прання бажано протерти насухо поверхню барабана, відділення для порошку та гумовий ущільнювач. Для цього між запусками завжди потрібно залишати дверцята злегка прочиненими.
 • Кожні 7 днів необхідно почати автомобіль у машині при максимальній температурі. У порошковому резервуарі, засинайте склянку лимонної кислоти. це допоможе позбутися вапника всередині приладу та очистити шланги.
 • Ще один спосіб профілактичного чищення. запуск машини з додаванням засобу для посудомийних машин. Одну таблетку покласти в барабан та включити режим кип’ятіння. Після закінчення циклу включає додатковий полоскання.

Профілактичні заходи для боротьби з неприємним запахом

Отже, ви не зіткнулися з проблемою з проблемою неприємного запаху в пральній машині та на речах, дотримуйтесь наступних запобіжних заходів:

 • Завжди провітрюйте барабан після прання та витирайте його досуха. Також витріть манжету так, щоб вона не сформована цвіль.
 • Не зберігайте нижню білизну в танку задовго до передбачуваного миття. Краще використовувати для цього придбаного або зробленого з вашою рукою кошик для брудної білизни.
 • Завжди користуйтеся якісним порошком та дотримуйтесь потрібних доз.
 • Принаймні один раз на місяць, очистіть лоток порошку та фільтра.
 • Принаймні один раз на три місяці їздять порожню пральну машину при максимальній температурі з лимонною кислотою.

Як запобігти появі неприємного запаху

Щоб уникнути цієї проблеми, і не шукати відповідь на питання, чому постільна білизна та речі пахнуть, як вологість, важливо пам’ятати про запобіжні заходи:

Як видалити неприємний запах промивання або посудомийної машини, що робити # миття

 • Необхідно проводити регулярний переробку відсіку та манжету люка;
 • Після кожного кінця роботи друкарська машинка повинна забезпечити хорошу вентиляцію, як у барабані, так і у самній ванній кімнаті;
 • Не забувайте про регулярний промивання зливного фільтра та злиття залишків рідини з резервуара;
 • Неможливо дозволити довгострокове зберігання в закритих дверних барабанах поганого пахнучого, забруднених речей, таких як рушники, шкарпетки та футболки;
 • Необхідно використовувати режим миття один раз на тиждень у 60-х роках, завдяки чому найкраще вибух порошкових залишків можливе.
READ  Як заправити нитку в машинку brother

Щоб не справлятися з проблемами, чому речі погано пахнуть після миття, рекомендується організувати регулярне обслуговування та очищення пральної машини.

Чому речі смердючі, гуми, хімія?

Є кілька причин, чому може бути неприємний запах з білизни. Вони повинні бути встановлені, інакше це не зможе впоратися з проблемою. Поява запаху валу сприяє таким чинникам, як:

 • Стагнація води в барабані або в гумовій манжеті. Так що це не відбулося, відразу після миття неможливо закрити двері.
 • Зберігання брудного одягу в пральній машині. В умовах високої вологості починають активно помножити бактерії та грибки. Справлятися з запахом, який вони викликають, звичайна мийка не допоможе.
 • Неправильна пральна машина догляд. Джерело неприємних ароматів може бути такими елементами, як: шланг для дренажу, лоток для миючого засобу, фільтр води.
 • Неправильне з’єднання шлангу до каналізаційної труби. У цьому випадку білизна після першого миття буде продовжувати характерний запах стічних вод. Ще однією причиною такого “аромату” гниє старий клапан, що підлягає його довгостроковій роботі.
 • Недотримання дозування миючих засобів. Велика кількість порошку не має часу, щоб бути спалахнута, покриваючи плівку всі елементи пральної машини. Цей слиз стає резервуаром для зберігання та розведення бактерій.
 • Довгострокове спільне зберігання брудних речей у кошику для прання. Мікроби та гриби в таких умовах відчувають себе чудово, швидко збільшуючи їх кількість і провокуючи появу гнилого запаху.
 • Довгострокові речі у воді. Якщо ви залишаєте нижню білизну, незграбну в тазу протягом 2-3 днів, він почне гниття, роблячи кислий запах. Також речі можуть закиснути в машині при раптовому вимкненні електрики.

Хімічний запах є наслідком використання великої кількості прального порошку або інших миючих засобів. Носити такі речі небезпечно для здоров’я, особливо для маленьких дітей та вагітних жінок.

Коли неприємна петля тягнеться з речей після кожного миття і походить від усіх білизни, причина прихована в пральній машині.

Якщо ця проблема виникла одноразово, швидше за все, вона пов’язана з тривалим зберіганням брудного одягу в кошику або барабані.

Іноді людина виявляє неприємний запах відразу після обробки речей у друкарській машинці, а після сушіння. Це може з’явитися, якщо вологість залишається в волокнах тканини протягом тривалого часу.

Таке трапляється, коли речі розвішують внахлест, на малій відстані один від одного, що перешкоджає нормальній циркуляції повітря. Посилює проблему сушіння в кімнаті з поганою вентиляцією та низькою вологістю.

Найкращий спосіб не стикається з проблемою, коли він погано пахне після миття, він робить запобіжні заходи. Їх виконання не буде багато часу та зусиль, але заощадить від необхідності вирішити, чому нижня білизна погано пахне після миття. Потрібно зробити наступне:

 • Постійно тримайте двері, відкриті для вільного повітряного обміну;
 • після того як машинка випрала, щоразу протирати насухо манжету, щоб уникнути появи цвілі;
 • промити і висушіть дозатор для порошку та інших засобів;
 • Не кладіть речі на зберігання в машину, інакше нижня білизна після миття буде набути неприємного аромату (для цих цілей підходить спеціальна кошика);
 • Уникайте довгого перебування після закінчення циклу;
 • Виконувати періодичні дії, щоб очистити частини пристрою за допомогою спеціальних засобів;
 • Не захоплюються з пральним порошком і перевищує рекомендовану дозу.

Використання кондиціонерів не дозволить вчасно помітити, що речі погано пахнуть після прання, приємний аромат просто замаскує проблему.

смердючі, речі, після, миття, друкарській