Спліт система з припливною вентиляцією daikin

Article

Table of Contents

Daikin Ururu-Sarara кондиціонери з вентиляцією та зволоженням

Кондиціонер Daikin Ururu Sarara на сьогоднішній момент є найекономічнішим. При однакових значеннях холодопродуктивності споживає менше електроенергії, ніж звичайний кондиціонер. Досить висока ціна Daikin Ururu Sarara виправдовується закладеними в ньому унікальними функціями.

Кондиціонер Daikin Ururu дозволяє обігрівати приміщення навіть, коли мороз перевалює за.20 °C, споживаючи енергії менше, ніж електрообігрівач. Існує також функція провітрювання приміщення; 2. П’ятиступінчасте очищення Зовнішній блок видаляє неприємні запахи, шкідливі гази з вулиці. Декілька внутрішніх фільтрів очищають повітря від пилу, насичують його речовинами, сприятливими для шкіри, дезодорують запахи. А на останньому етапі стоїть блок стримерного розряду, розроблений безпосередньо фірмою Daikin, що видаляє бактерії, суперечки цвілі, грибків; 3. Зволоження Дайкін Уруру здійснює зволоження повітря при зовнішній температурі вище.15 °C. Для цього використовується спеціальний абсорбер, що забирає вологу ззовні; 4. Швидкість подачі вуличного очищеного повітря становить 25…32 кубометри/год. Вентиляцію можна проводити окремо від режиму охолодження; 5. Осушення повітря без охолодження Дозволяє підтримувати у приміщенні комфортну температуру. Існує режим усунення цвілі, який може включатися автоматично або встановлюватися вручну; 6. Режим збереження вологості Постійний рівень вологості, що забезпечується кондиціонером Sarara, дозволяє уникнути неприємних відчуттів та застудних захворювань; 7. «Прохолодний бриз» Система жалюзі створює імітацію ненав’язливого подиху легкого морського вітерця; 8. “Комфортний повітряний потік” Спеціально продумана конструкція вертикальних/горизонтальних жалюзі дозволяє розсіяти потік повітря або направити його у вибрану точку; 9. Комфортний сон Кондиціонер перед сном починає поступово охолоджувати приміщення на 2 градуси, а перед пробудженням піднімає температуру до початкового рівня, забезпечуючи міцний здоровий сон. Є функція будильника.

Daikin FTXZ25N RXZ25N Ururu є аналогом кондиціонера Daikin FTXR28. І хоча він має меншу потужність, перевершує свого суперника за деякими параметрами. Наприклад, за рівнем шуму, який становить лише 19…38 дБ. Кондиціонер Daikin Ururu можна купити через Інтернет-магазин, де можна ознайомитися з його характеристиками.

Серія Daikin HRV PLUS

Ми є офіційним дилером Daikin в Росії.

Вихлопні вентиляційні установки серії HRV Plus призначені для організації припливу свіжого повітря та видалення забруднених або насичених CO2. Обмін повітрям відбувається в кожному з приміщень, де встановлюється система подачі та витяжки, повітря очищається, а потім охолоджується або очищається.

Завдяки компактному розміру блоку, ці системи можуть бути встановлені у вузькому просторі між підвісними стелями та перекриваються, а також під піднятою підлогою. При проектуванні інструментів використовуються низькі жахливі шанувальники, що дозволяє їм використовувати їх у приміщеннях різних цілей. Офісні будівлі, житлові приміщення, готелі, лікарні. У модельному діапазоні HRV Plus, пристрої з діапазоном повітря від 440 до 950 м3/год та охолодження вбудованого теплообмінника прямого випаровування. від 4,7 до 9,1 кВт.

Системи вентиляції з рекуперацією тепла HRV Plus змінюють температуру і вологість свіжого повітря, що надходить, з урахуванням кліматичних умов у приміщенні. Таким чином, досягається баланс між кліматичними умовами всередині приміщення та зовні, що дозволяє значно знизити навантаження охолодження або нагрівання на систему кондиціювання повітря. Крім того, вони повертають теплову енергію, втрачену при вентиляції, згладжують зміни температури в приміщенні, спричинені вентиляцією, тим самим підтримуючи комфортний мікроклімат у приміщенні.

На вибір користувачеві пропонується 2 режими подачі свіжого повітря. Перший: більш інтенсивна подача припливного повітря підтримує надлишковий тиск у вентильованому приміщенні, що запобігає проникненню в нього запахів (з туалету або кухні) або вологи. Другий: більш інтенсивний випуск вихлопного повітря знижує тиск у приміщенні, що перешкоджає поширенню запахів або бактерій з його розподілу в інші кімнати.

Daikin в квартире 183 м2. Вентиляция с рекуперацией и канальное кондиционирование

Кондиціонери каналів Daikin

Багато років Дайкін представляє свою продукцію на ринку кліматичного обладнання. Техніка японської марки Daikin різноманітна, але споживачі постійно високу якість і затребувані. Кондиціонери Daikin є найбільш комфортними, енергоефективними та надійними.

Кондиціонери Daikin каналу представлені в широкому діапазоні моделей, серед яких кожен споживач, який відкриває свій вибір на техніку бренду, може підняти підходящий. Моделі відрізняються потужністю, кількість споживаного енергії, розмір обслуговуючих приміщень, рівень шуму, кількість функцій та інших характеристик. Але в той же час багато спільного: ефективність роботи, ергономічний дизайн та легкість використання.

Кондиціонери каналу Daikin можуть бути використані в різних побутових та комерційних приміщеннях, до великих комплексів планування складу. Прихований монтаж системи всередині конструкції підвісної стелі дозволяє експлуатувати прилади в будь-якому інтер’єрі без шкоди для дизайну.

В асортименті продукції представлені серії як з інверторами (FDXM-F/RXM-R Inverter, FDXM-F/RXM-R/-30 Inverter, FDXM-F/RXM-R/-40 Inverter, FDXM-F/ARXM-R Inverter. FDA-A/RZA-D Inverter та інші), так і зі стандартною системою увімкнення/вимкнення (FBA-A/RQ-B, FBA-A/RR-B та інші).

READ  Чи можна включити спліт системи в грозі

Відрізняються моделі та рівнем напору повітря:

 • низьконапірні рекомендується використовувати в одному приміщенні з невеликою площею (FDXM-F/RXM-R Inverter, FDXM-F/RXM-R/-30 Inverter, FDXM-F3/RXS-L(3), FDXM-F3/RXM-M9 та ін.);
 • середньонапірні підійдуть для роботи в двох-трьох суміжних приміщеннях з однією загальною кімнатою, в якій буде встановлений прилад. Порівняно спокійна робота кондиціонерів цього типу дозволяє використовувати їх у кімнатах, де люди довгий час: офіси, невеликі торгові павільйони та комплекси, у житлових приміщеннях відповідної області (FDA-A/Rzasg-MV1/MY1, FBA-A/RZQSG.L, FDMQN-CXV/RQ-DXY, FBA-A/RR-B, FDXM-F/RZAG-інвертор та д-р.);
 • високонапірні використовуються у великих промислових приміщеннях складної конфігурації. З-за високого рівня шуму не рекомендується використовувати їх у житлових приміщеннях (FDA-A/RZAG-N Inverter, FDA-A/RR(Q)-B/-30T, FDQ-C/RQ(R)-BW, FDA- A/RZQG-L та ін.).

Основні особливості канальних кондиціонерів Daikin:

спліт, система, припливною, вентиляцією, daikin

Канальні кондиціонери з припливною вентиляцією

Кліматичне обладнання, здатне подавати в приміщення вуличне повітря, поєднує функції терморегуляції та вентилювання. У поєднанні із прихованою установкою (саме на такий монтаж розраховані канальні кондиціонери з припливною вентиляцією) дана схема дозволяє заощадити простір без шкоди для ефективності. Встановити комбіновану систему дешевше, ніж дві окремі.

Переваги кондиціонерів каналів з системою вентиляції постачання можуть бути віднесені:

 • мінімальний рівень шуму;
 • централізація. Один канальний кондиціонер здатний обслуговувати кілька приміщень, що суттєво здешевлює монтаж та обслуговування;
 • відсутність блоку, що встановлюється у приміщенні – все обладнання приховано усередині каналів;
 • ефективний повітрообмін із навколишнім середовищем.
 • Холодильна та теплова потужність. Більшість фахівців рекомендує надавати перевагу кондиціонерам, потужнісні характеристики яких на 5-10 % перевищують розрахункові.
 • Статичний тиск (напір на мережу). Вимірюється у паскалях.
 • Робочі криві, що дозволяють коректно підібрати витрату повітря залежно від напору вентиляційної мережі.
 • Робочий діапазон у режимі обігріву.
 • Споживана електрична потужність.
 • Номінальна витрата повітря.
 • Рівень шуму. Різні виробники можуть вимірювати шумове тло по-різному, що слід враховувати.
 • Гранична довжина траси.
 • Ефективність енергоефективності, вказана параметрами для EER та COP.
 • Габарити внутрішнього блоку.

При покупці канального кондиціонера з припливною вентиляцією рекомендуємо віддавати перевагу продукції відомих європейських, американських та азіатських виробників. Наша компанія постачає техніку брендів з бездоганною репутацією: General Climate, Mitsubishi Electric, Royal Clima, Hitachi, Daikin. Поряд із продажем, ми займаємося встановленням обладнання.

Каталог кондиціонерів DAIKIN

Купити кондиціонер Дайкін з установкою (Москва) на нашому офіційному сайті. Характеристики та ціни в каталозі вище.

Цей бренд вважається одним із світових лідерів у виробництві побутових та промислових кліматичних товарів. Багато хто знає цю продукцію як інноваційну. І обґрунтовано, адже у нього зареєстровано понад 4500 патентів. Приймаючи рішення купити кондиціонер Дайкін, ви отримуєте у своє розпорядження сучасні технології.

спліт, система, припливною, вентиляцією, daikin

Каталог на кондиціонери Дайкін, включає широкий асортимент преміум товарів та це високотехнологічні рішення для роботи з повітрям у квартирах, будинках, робочих, офісних та промислових приміщеннях.

Також випускаються компресори, олії для холодоагентів, безпосередньо холодоагенти. Створюються товари під аерокосмічну промисловість, роботів та іншого.

Продукція Daikin, що випускається, зроблена відповідно до сертифікатів ISO9001 (отримали в 1994 р.) та ISO14001 (оформлений у 1998 р.). Що підтверджує постійний високий рівень у кожній деталі.

На сьогодні представництва японської компанії розташовані у великій кількості країн. Європа, США, Азія, Австралія, Китай, безпосередньо Японія. Купити кондиціонер Daikin (Москва) у офіційного дилера можна вигідно на нашому сайті.

Кондиціонери Daikin (Дайкін)

Daikin FTXF Класична універсальна модель Характеристики Доступний Comfort Клас.

Daikin 20 (інвертор, нові серії). Акція!

Увага!До кінця січня зниження цін на спеціальні пропозиції!Daikin 20 інвертор (на площу до 25м²).

Daikin FTXF25A RXF25A (інвертор, нова серія)

Daikin FTXF Класична універсальна модель Характеристики Доступний Comfort Клас.

Daikin FTXF25C RXF25C (інвертор, нова серія). Акція

Daikin FTXF Класична універсальна модель Характеристики Доступний Comfort Клас.

Daikin FTXF35A RXF35A (інвертор, нова серія)

Daikin FTXF Класична універсальна модель Характеристики Доступний Comfort Клас.

Daikin FTXF35C RXF35C (інвертор, нова серія). Акція

Daikin FTXF Класична універсальна модель Характеристики Доступний Comfort Клас.

Daikin FTXF50A RXF50A (інвертор, нова серія)

Daikin FTXF Класична універсальна модель Характеристики Доступний Comfort Клас.

Daikin ATXC20B ARXC20B (інвертор, новинка)

Опис Daikin ATXC20B ARXC20B (інвертор, новий) Інвертор Кондиціонери Daikin a.

спліт, система, припливною, вентиляцією, daikin

Daikin ATXC20C ARXC20C

Опис Daikin ATXC20C ARXC20C (інвертор) Настінні кондиціонери Daikin ATXC20C/ARXC20C.

DAIKIN FTXM20R/RXM20R Perfera (інвертор, нова серія)

Найвищий клас сезонної енергоефективності SEER А (SEER до 8.65). Високоефективне очищення.

Daikin ATXC25B ARXC25B (інвертор, новинка)

Опис Daikin ATXC25B ARXC25B (інвертор, новинка) Інверторні кондиціонери серії Daikin A.

Daikin ATXC25C ARXC25C

Опис Daikin ATXC25C ARXC25C (інвертор) Настінні кондиціонери Daikin ATXC25C/ARXC25C.

Daikin FTXJ20MW RXJ20M (інвертор)

Спліт-системи Daikin серії FTXJ-M — це нові флагманські моделі в лінійці Daikin з унікальним вишукуванням.

Daikin FTXA25AW RXA25A (інвертор)

Опис Daikin FTXA25AW RXA25A Багатоступінчасте очищення повітряСистема фільтрів “Дайкін” забезпечує.

Daikin ftxz25n rxz25n (інвертор)

Опис Daikin FTXZ25N RXZ25n Ми звертаємо вашу увагу: вказана ціна. це посилання.Нижня білизна.

Daikin ftxz35n rxz35n (інвертор)

Опис Daikin FTXZ35N RXZ35N Ми звертаємо вашу увагу: вказана ціна. це посилання.Нижня білизна.

Daikin ftxz50n rxz50n (інвертор)

Опис Daikin FTXZ50N RXZ50N Ми звертаємо вашу увагу: вказана ціна. це посилання.Нижня білизна.

Daikin FTXA25AT RXA25A (інвертор)

Опис Daikin FTXA25AT RXA25AMnostable повітря очищення фільтрів Daikin.

Daikin FTXA25AS RXA25A (інвертор)

Опис DAIKIN FTXA25AS RXA25AMNOSTABLE CLEANSE Air System of Daikin Фільтри.

Daikin ftxm20m rxm20m (інвертор)

Опис Daikin FTXM20M RXM20M Split System Daikin FTXM-M серії. Це сучасний пристрій, працює.

Daikin ATX20K ARX20K (інвертор)

Опис Daikin ATX20K ARX20K (інвертор) Настінна спліт система Daikin ATX-K/ARX-KNBSP.

Daikin atx35k arx35k (інвертор)

Опис Daikin ATX35K ARX35K (інвертор)Стінна спліт-система Daikin ATX-K/ARX-K серії.

READ  Відкриті стельові спліт системи для квартири

DAIKIN FTXM60R/RXM60R Perfera (інвертор, нова серія)

Найвищий клас сезонної енергоефективності SEER А (SEER до 8.65). Високоефективне очищення.

Корисна інформація для тих, хто вирішив купити кондиціонер!

Компанія “Червона Армія”. працюємо з 2003 року.

Будь ласка, вкажіть ім’я та свій номер телефону, щоб ми могли зв’язатися з Вами

Мульти спліт-системи Daikin

В очисниках повітря Daikin реалізована одна з найякісніших систем очищення повітря, яка з успіхом впорається з такими забрудненнями, як домашній пил, органічні алергени та тютюновий дим. Очищення повітря відбувається у кілька етапів, де кожен фільтр призначений видалення забруднень свого типу. У системі очищення, система з різних фільтрів бере участь, всі разом вони виконують когерентну роботу, щоб видалити всі відомі типи забруднення повітря. До системи фільтрів Daikin MC707VM входять:

 • Попередній фільтр на основі катехіну (видаляє більші частинки розміром 0,3 мікрона. наприклад, домашній пил, тополиний пух і шерсть свійських тварин;
 • Біофільтр Antibody затримує та дезактивує всі шкідливі мікроорганізми – бактерії та віруси, що переносяться повітряним потоком;
 • Плазмовий іонізатор та гофрований фільтр (іонізатор надає забрудненням позитивного заряду, а гофрований фільтр їх притягує);
 • Фотокаталітичний фільтр (цей фільтр з високим ступенем ефективності нейтралізує всі неприємні запахи та шкідливі хімічні речовини);
 • Джерело стримерного заряду (у ньому генеруються швидкі електрони, що нейтралізують молекули формальдегіду та інших шкідливих хімічних речовин);

Двозонний датчик руху Inttelegnt Eye (“Розумне око”) безперервно сканує приміщення на наявність руху та людей. Датчик може працювати у трьох режимах:

 • Якщо в одній частині кімнати є люди, то охолоджене повітря буде направлене убік від людини
 • Якщо в обох частинах кімнати є люди, то охолоджене повітря буде направлено вздовж стелі, а нагріте вертикально вниз
 • Якщо в кімнаті немає людей, то кондиціонер перейде в енергозберігаючий режим та заощадить ще близько 10% електроенергії, це додатково до заощаджених 30% електроенергії від інвертора Daikin.

Ця функція дозволяє кондиціонеру працювати практично в автоматичному режимі. Якщо в будинку є дитина, то функція є практично незамінною та дуже зручною. “Розумне око” дозволяє не вимикати кондиціонер, він завжди працюватиме, тихо і непомітно підтримуватиме комфортний мікроклімат. Intellegent Eye практично позбавляє Вас необхідності користуватися пультом ДУ. Вам потрібно лише встановити комфортну температуру, а кондиціонер автоматично підтримує його.

Потужність охолодження, кВт Потужність обігріву, кВт Площа, що обслуговується, м 2 Ціна,
Daikin FTXJ20MW white настінний блок 2.3 2.5 20 60 20066 220 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXJ20MS silver настінний блок 2.3 2.5 20 62 20068 430 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXJ25MW white настінний блок 2.40 3.20 25 62 80069 080 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXJ25MS silver настінний блок 2.40 3.20 25 65 30071 830 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXJ35MW white настінний блок 3.50 4.00 35 74 100 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXJ35MS silver настінний блок 3.50 4.00 35 77 60085 360 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXJ50MW white настінний блок 4.8 5.8 50 125 400 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXJ50MS silver настінний блок 4.8 5.8 50 132 400 145 640 у кошик в кошику порівняти до порівняння

Daikin серія FTXP-M

В очисниках повітря Daikin реалізована одна з найякісніших систем очищення повітря, яка з успіхом впорається з такими забрудненнями, як домашній пил, органічні алергени та тютюновий дим. Очищення повітря відбувається у кілька етапів, де кожен фільтр призначений видалення забруднень свого типу. У системі очищення задіяна система з безлічі фільтрів, вони виконують злагоджену роботу з видалення всіх відомих видів забруднення повітря. До системи фільтрів Daikin MC707VM входять:

 • Попередній фільтр на основі катехіну (видаляє більші частинки розміром 0,3 мікрона. наприклад, домашній пил, тополиний пух і шерсть свійських тварин;
 • Антитіло біофільтрові затримки та дезактивує всі шкідливі мікроорганізми. бактерії та віруси, які переносяться до повітряного потоку;
 • Плазмовий іонізатор та гофрований фільтр (іонізатор надає забрудненням позитивного заряду, а гофрований фільтр їх притягує);
 • Фотокаталітичний фільтр (цей фільтр з високим ступенем ефективності нейтралізує всі неприємні запахи та шкідливі хімічні речовини);
 • Джерело стримерного заряду (у ньому генеруються швидкі електрони, що нейтралізують молекули формальдегіду та інших шкідливих хімічних речовин);

Двозонний датчик руху Inttelegnt Eye (“Розумне око”) безперервно сканує приміщення на наявність руху та людей. Датчик може працювати у трьох режимах:

 • Якщо в одній частині кімнати є люди, то охолоджене повітря буде направлене убік від людини
 • Якщо в обох частинах кімнати є люди, то охолоджене повітря буде направлено вздовж стелі, а нагріте вертикально вниз
 • Якщо у кімнаті немає людей, то кондиціонер буде переключатися на енергозберігаючий режим і заощаджує близько 10% електроенергії, це додатково до збереженого 30% електроенергії з інвертора Daikin.

Ця функція дозволяє кондиціонеру працювати практично в автоматичному режимі. Якщо в будинку є дитина, то функція є практично незамінною та дуже зручною. “Розумне око” дозволяє не вимикати кондиціонер, він завжди працюватиме, тихо і непомітно підтримуватиме комфортний мікроклімат. Intellegent Eye практично позбавляє Вас необхідності користуватися пультом ДУ. Вам лише потрібно один раз встановити комфортну температуру і кондиціонер автоматично підтримуватиме її.

Потужність охолодження, кВт Площа, що обслуговується, м 2 Базовий монтаж, Ціна,
Daikin FTXA20AW/RXA20A white настінна спліт-система 2.0 20 9000 130 100 143 110 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA20BB/RXA20A black настінна спліт-система 2.0 20 9000 131 700 144 880 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA20BS/RXA20A silver настінна спліт-система 2.0 20 9000 134 300 147 740 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA25AW/RXA25A white настінна сплітсистема 2.5 25 9000 136 500 150 160 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA25BB/RXA25A black настінна спліт-система 2.5 25 9000 138 100 151 920 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA20BT/RXA20A blackwood настінна спліт-система 2.0 20 9000 139 600 153 570 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA25BS/RXA25A silver настінна спліт-система 2.5 25 9000 141 200155 330 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA25BT/RXA25A blackwood настінна спліт-система 2.5 25 9000 146 800 161 590 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA35AW/RXA35A white настінна спліт-система 3.4 35 9000 162 300178 550 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin ftxa35bb/rxa35a Чорна стінка Спліт системи 3.4 35 9000 164 300 180 740 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA35BS/RXA35A silver настінна спліт-система 3.4 35 9000 167 800 184 590 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA35AS/RXA35A silver настінна спліт-система 3.4 35 9000 167 800 184 590 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA35BT/RXA35A blackwood настінна спліт-система 3.4 35 9000 174 200191 630 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA42AW/RXA42B white настінна спліт-система 4.2 40 10 000 203 100223 420 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA42BB/RXA42B black настінна спліт-система 4.2 40 10 000 205 800 226 390 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA42BS/RXA42B silver настінна спліт-система 4.2 40 10 000 213 200234 630 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin ftxa42bt/rxa42b blackwood wall split system 4.2 40 10 000 222 200244 430 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA50AW/RXA50B white настінна спліт-система 5.0 50 10 000 260 700 286 790 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA50BB/RXA50B black настінна спліт-система 5.0 50 10 000 264 300290 740 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA50BS/RXA50B silver настінна спліт-система 5.0 50 10 000 273 300 300 640 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA50BT/RXA50B blackwood настінна спліт-система 5.0 50 10 000 284 000312 500 у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA50AS/RXA50B silver настінна спліт-система 5.0 50 10 000 Під замовлення у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA42AT/RXA42B blackwood настінна спліт-система 4.2 40 10 000 Під замовлення у кошик в кошику порівняти до порівняння
Daikin FTXA42AS/RXA42B Silver Wall Split System 4.2 40 10 000 Під замовлення у кошик в кошику порівняти до порівняння
READ  Як зачати нитку в ручну швейну машину

Спліт система Daikin

Спліт системи настінного типу Daikin серії Siesta. це японська фірма, яка користується дуже великою популярністю, а також славляться своєю якістю. Компанія Daikin приділяє велику увагу енергоефективність спліт систем, що випускаються. чіткий контроль якості спліт на виробництві корпорації було доведено до ста відсотків. а застосування екологічних матеріалів підвищити попит на європейському та російському споживчому ринку. Кондиціонер, розділений внутрішній блок Daikin та інвертор, здаються цілком точно підтримувати дану температуру повітря в кімнаті, зручний контроль пристрою та оптимальну конфігурацію внутрішнього блоку. тут є основні пріоритети компанії Daikin, яку вона прагне дотримуватися протягом багатьох років, виробляючи весь новий сюжет моделі типу Siesta та багатьох інших пристроїв. Кліматичне обладнання, що випускається, по праву вважається преміум класу, але не дивлячись на такі показники ціни починаються від 32000 тисяч за один комплект спліт системи.

Зовнішній блок спліт системи Daikin (Дайкін) мають мінімальний рівень шуму всього 19 дЦ, багатоступінчасте очищення повітря, функція нічної економії, управління одним дотиком, надефективний інвертор та сучасний стильний дизайн, що дозволяє встановити у найвишуканішому інтер’єрі вашої квартири.Купуючи спліт від дайкін ви купуєте не тільки саму систему а й звичайний дизайн виробу, а наші монтажники високого рівня зроблять установку даної спліт систем в доброму вам місці.

Купити спліт системи настінного типу з монтажем ви можете замовити в нашому інтернет-магазині по акції. Встановлення спліт-систем займуть не більше 2 годин, наші монтажні майстри будуть проводити швидку та якісну установку, яка коштує від 5000 тисяч, залежно від вашого вибору, ви також можете прочитати відгуки про всі продукти, що йдуть на наш офіційний веб-сайт “Планета” Техніка “і негайно замовити будь-який з образів. ці кондиціонери використовують в офісах або квартирах, тому що вони забезпечують відмінний Comfort у приміщенні.

, не дивлячись на таку низьку ціну обладнання вважається преміум класу. Інверторна система має клас споживання електроенергії А, що означає мізерно мало, всього 0,5 кВт., а рівень шуму не перевищує 19 децибелів і дозволяє встановити кондиціонер у квартиру або в заміському будинку.

Також пропонуємо вам переглянути фото та відео робіт від нашої компанії Планета Техніки зі встановлення спліт Daikin.

https://www.daikin-shop.ru/series/aircon_vrv_vent_hrv_plus/
https://vsekondicioneri.ru/category/konditsionery/kanalnye-split-sistemy/daikin/
https://vsekondicioneri.ru/category/konditsionery/kanalnye-split-sistemy/s-protochnoj-ventilyatsiej/
https://stm-climat.ru/cat/daikin/
https://redarmy.ru/kondicionery/split-sistema/daikin/
https://www.daikin-shop.RU/Каталог/Мультисистема /
https://www.daikin-shop.ru/catalog/kondition/split-sky/
https://planetatechniki.ru/catalog/kondiczioner-split-sistema-daikin/ [/Spoiler]