blank

Телескопічні довідники для вітрових корпусів Electrolux

Article

Electrolux Accessory TR1LFV_H

Skidkagid. це сервіс порівняння цін у сфері магазинів, обслуговування Cachek та допомогу у виборі товарів, через вибір відеозаписів, відгуків та порівнянь товарів. Більшість магазинів, представлених на сайті, доставляються в Росії, тому вигідно використовувати онлайн-замовлення на веб-сайті цього магазину (чи доставляються замовлення до вашого регіону, ви можете дізнатись на веб-сайті обраного магазину). Щоб купити вибраний продукт, ви повинні натиснути кнопку «Купити» у вибраному магазині та продовжити покупку на веб-сайті цього магазину. Щоб отримати cachek, дотримуйтесь накопичення попередньо зареєстрованих.

Ціна від 5490 до 5490 в 1 магазинах

AliExpress. це один з найбільших у світі ринкових пунктів, які пропонують клієнтам найнижчі ціни

Це зручне обслуговування, де ви можете легко знайти і купити що-небудь.

Типи та призначення аксесуарів для кухонних панелей та вітрових шаф

Electrolux пестить використання побутової техніки його виробництва, наскільки це можливо для користувачів. У каталозі нашого інтернет-магазину зібрали сучасні аксесуари для вікон Windows Windows Windows Windows:

  • термічні датчики, які дозволяють вимірювати внутрішню температуру при запеченому м’ясі, рибі та інших страв;
  • Телескопічні довідники для ґрати;
  • комплекти протистояння різних розмірів;
  • Ящики для вакуумування, що дозволяє готувати страви для випікання у пакетах;
  • Каміння для піци;
  • захисні обкладинки;
  • Шкребки та засоби для чищення для ретельного видалення забруднення.

Всі компоненти продаються за конкурентоспроможними цінами, тому власники пирогів та вікон електролюксу можуть придбати необхідні аксесуари без упередження до сімейного бюджету. Детальні описи та характеристики в каталозі дозволять вам купувати компоненти для моделей різних ширинів та глибин.

Легкі посібники входу

Електричні віталки Electrolux оснащені легким Grapple Guides Easy Enter. Це металеві стрижні, які прикріплені до внутрішніх стін камери з обох сторін. Між стрижнями фіксуються приманки, які можуть бути легко розвинені за межами духовки. Щоб зробити стіни камери легше очистити, можна видалити гіди.

Телескопічні довідники для печі. знайдено 324 товари.324 продукти

Тип духовки: Електричний, Корпусний колір: Срібло, Установка: Незалежна, Ширина: 59.40 см, конвекція, гриль, гриль Тип: Електричний, Очищення печі: піролітична, духовка: 66 л, Кількість дверних склянок Windows: два, вимикачі: поворот, клас en.

Тип духовки: Електричний, Корпусний колір: Срібло, Установка: Незалежна, Ширина: 59.50 см, конвекція, гриль, гриль Тип: Електричний, духовка: 76 л, Кількість скляних дверей Windows: Три, вимикачі: Сенсорне, Клас витрат: A, Особливості.

Тип: аксесуар, призначення: для латунного шафи, виробника пристрою: Electrolux, аксесуарний тип: довідник, матеріал: метал, ширина: 383 мм

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарного типу: довідник, матеріал: метал

Мета: Для духовки, тип аксесуарів: сітка, матеріал: метал

Тип телескопічного керівництва Ліва заявка на вітрові шафи Сумісність вітрових шаф GRAUDE BE 60.3 Країна Виробник Німеччина Матеріал з нержавіючої сталі нержавіючої сталі

Тип: аксесуар, призначення: для печі, аксесуара Тип: Керівництво, Матеріал: Метал, Розташування: Право

Характеристики. Тип: Телескопічні довідники. Мета: для вітрових шаф. Неповна номінація: Так. Матеріал: нержавіюча сталь. Сумісність: Kuppersbusch CBD 6550.0, CD 6350.0

Максимальне навантаження: 45 кг, матеріал: сталь, довжина: 20 см, висота: 4.50 см, вага: 599 г

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарів Тип: Керівництво, Матеріал: Метал, Розташування: Ліворуч

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарного типу: довідник, матеріал: метал

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, тип аксесуара: керівництво, місце розташування: Право

Телескопічні неповні довідники розширення (1 рівень) Екстракція: 300 мм Матеріал: полірована нержавіюча сталь AISI430

Тип: Запасна частина, Призначення: Для плитки, кількість предметів у наборі: 2, Матеріал: Пластик, Тип пластини/ПВЧ: Електрична, Довжина: 200 мм, Ширина: 200 мм, Висота: 110 мм, Діаметр: 30 мм

Одна пара телескопічних довідників для печі з системою ComfortFlex.Телескопічні довідники дозволяють розширювати з духовки без додаткових зусиль

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

Стаття: 333-050 Телескопічні довідники до печі Zigmund Shain Kit 3000005 Телескопічні довідники на одному рівні протилежностей, зосереджених до духовки EN 68.511 телескопічні довідники роблять руки з катастрофічними, простими та b.

Тип духовки: електричний, установка: незалежна, ширина: 59.40 см, конвекція, гриль, тип гриля: електрична, очистка духовка: каталітична, духовка: 71 л, кількість дверних склянок Windows: два, вимикачі: поворот, клас енергоспоживання: A, особливо.

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, тип аксесуарів: полиця

Мета: для холодильника, Виробник пристрою: Electrolux, SMEG, AEG, ZANUSSI, Тип аксесуарів: Керівництво

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробника пристрою: Електролюкс, аксесуар Тип: Керівництво, Матеріал: Метал

Одна пара телескопічних довідників, придатних для печі з вже встановленою системою ComfortFlex.Відповідає аксесуарі Z13TC10x0.Увага: ці довідники (для рівня 1) можуть бути встановлені лише на телескопічних довідниках з художньою рамою. 1100.

телескоп, довідники, корпус, electrolux

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Gorenje, аксесуар Тип: дверна петля

Тип духовки: електричний, установка: незалежна, ширина: 59.50 см, конвекція, гриль, тип гриля: електрична, очищаюча духовка: гідроліз, духовка: 44 л, кількість дверних склянок Windows: три, вимикачі: поворотний, клас енергоспоживання: A, особливий.

Посібник. Для телекомунікаційного кабінету. Глибина 600 мм. Щоб встановити серверне обладнання. 2 штуки. посилюється до 100 кг. Чорний колір (RAL 9004)

Тип: Запасна частина, Призначення: Для плитки, кількість предметів у наборі: 2, Матеріал: Пластик, Тип пластини/ПВЧ: Електрична, Довжина: 200 мм, Ширина: 200 мм, Висота: 110 мм, Діаметр: 30 мм

Телескопічне керівництво Печі для 3 рівнів з повним розширенням.Нонди та грилі жорстко виправлені, а не гойдаються завдяки надійному дизайну довідників.Nontens і rettices повністю розширюються з печі на 3 рівнях.Відповідає аксесуарі Z11TF.

Кронштейн для прикріплення ящика для сушіння (чорного) Gefest 1457, 300, 3100,1100,1200, 3200

Призначення: капот, виробник пристрою: Gorenje, Тип аксесуара: Керівництво, кришки, плити/кованого Тип: Газ

Керівництво ящику право на холодильник AEG, Electrolux, Zanussi Guides, телескопічна рейка. Моделі/Електролюксні продукти, до яких запасна частина (повний список на території): eng2913aow eng2914aow eng2917aow enn13153aw enn3114aow enn3153aow enn3154aow enn931.

READ  Де заповнити руйнувальник у посудомийній машині ElectroLux

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарного типу: довідник, матеріал: метал

Набір гідів Телескопічний універсальний (набір 2 шт.) Для серверних корпусів 1U, 2U, 4U регульована глибина 450,620,750 мм

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, матеріалу: метал

Телескопічне керівництво Печі для 3 рівнів з повним розширенням.Для інструментів з парою.Нонди та грилі жорстко виправлені, а не гойдаються завдяки надійному дизайну довідників.Nontens і rettices повністю просунуті з духовки на 3 рівнях.Відповідно до.

Виробник: AEG Мета: Для виробника холодильника: Electrolux, SMEG

Nontens and Grills міцно та надійно розташовані на трирівневих довідниках: навіть з сильним навантаженням, нічого не говорить і не перейде з аксесуаром HEZ438301 перед замовленням, будь ласка, перевірте сумісність з вашим пристроєм

Телескопічні довідники для духовки. Телескопи, зовнішні запчастини. Заводські кімнати: 5611853119 Моделі/Продукти Electrolux, до яких запасний Suiter (повний список онлайн)

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарного типу: довідник, матеріал: метал

Тип: аксесуар, призначення: для печі, тип аксесуарів: сітка, матеріал: метал

Тип: аксесуар, Призначення: для холодильника, Виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

Набір телескопічних довідників для полиць Глибина 700 мм EMS-RI серії

Полиця піч (ковзання-решітка) хв.230×230, макс.230×400 поставляється з 4 замками. Особливості: Тип: Accessory Type Accessory: Shelf-Grille Sliding Sliding Призначення: Для матеріалу для духовки: Глибина металу: 233 мм Ширина у складеній формі: ширина 230 мм.

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарного типу: коса, матеріал: метал

Стаття: 709520. Телескопічний довідник ATLTG001 Набір для вітрових стільців Deluxe, 2 шт. (Ліво і право). Довжина (складена форма): 35 см. Ширина: 2,5 см

Керівні довідники. бажаний елемент для ящиків. Furnitura відрізняється тихою та гладкістю відкриття та закриття, а також високою надійністю та тривалістю терміну служби. Завдяки конструкції повного розширення, жодного маленького елемента не залишиться ні.

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарного типу: довідник, матеріал: метал

Тип: Аксесуари, Призначення: для вітрової кабіни, пристроїв Виробник: Bosch, аксесуар Тип: Керівництво, Матеріал: Метал

Телескопічне керівництво Печі, 2 рівні (рамка лише 5 телескопічних подовжувальних рейок 2-кратного Bosch 02114 Моделі/Продукція Bosch, до якої запчастини (повний список онлайн): HBG536YS0R/30

Телескопічні довідники на одному рівні протилежного, зосередженого до корпусу духовки EN 68.511

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

5615148219 Телескопічне керівництво Печі для пластинчастої тарілки. 5615797213 Зовнішні запчастини, телескопи. Деталі фабричних номерів: 5611854133 5615797213 5613877116 5613876035 Моделі/Продукти Electrolux, до яких запчастини підходить (повний список онлайн): EEA4233POX EEA423.

Керівництво печі, матеріал метал, для електричної плитки. Заводські кімнати: 3874135217 Моделі/Електролюксні продукти, до яких запасна частина (Повний список на сайті): B8872-4-W Франція R05 B8872-4-W Франція R07 E6831-4-A R05 EBKSL6 CN EBKSL6 SW/SP EBSL6 Кн.

Моделі KINKENT KINKET KING 1465 (нижче) 1458.00.055-01, 1040470 Відстань між отворами: 69 мм Матеріал: пластиковий колір: білий підходить для моделей: король 1465

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

Універсальна піч гриль, ковзання. Мінімальний розмір: 320×355, максимум. Roved: 320x520mm

Тип: Аксесуари, Призначення: для вітрової кабіни, пристроїв Виробник: Bosch, аксесуар Тип: Керівництво, Матеріал: Метал

Телескопічні довідники для духовки. TELESKOPAUSUG BOSCH 4001 Заводські кімнати Номери: 11027199 Bosch Models/Products, до яких запасний Suiter (повний список онлайн)

Лівий посібник для духовки. Витягнутий слайдер G-2N L KPL Gorenje інтер’єру, телескопи, шарнір. Моделі/Продукція Gorenje, яка підходить для запчастин (повний список на території готелю): B3535CB B3535CS B3535CW B3575E B3575S B3575W B7575S B7575L B7575W B8575AL B8960SG.

Гастрономічний лоток етапу формату 1/3 та глибину 38 мм. Пожежна лотка може бути використана в духовці на звичайних режимах, у мікрохвильових печах, і ви також можете мити в посудомийній машині.

Мета: Для духовки, виробник пристрою: Bosch

Телескопічні довідники для 2-х рівнів, з повним розширенням для піролізу басу та решітки, жорстко закріплені, а не гойдаючись завдяки надійному дизайну гідів відповідає аксесуарі HEZ638270/HZ638270 перед замовленням, будь ласка, перевірте.

Телескопічні довідники з повним розширенням; 2 рівні (піроліз) Повне розширення Rails 2-кратний Bosch 3302

Телескопічні напрямні для духовки з повним розширенням басу та решітки жорстко закріплені, а не гойдаються завдяки надійному дизайну керівних довідників, а решітка повністю поширюється з печі на рівні 3 рівнів. Відповідний з аксесуаром HEZ638300/Ч.

Різновиди телескопічних довідників

Телескопічна система ділиться на 3 види полоз. Найбільш очевидною різницею між ними є їх можливість номінації за межами духовки.

  • Часткова система. Його особливість полягає в тому, що порошок частково розширюються, тобто не до кінця, половина. Через такий простий прогрес, цінова категорія в таких моделях значно нижча, ніж у систем з повним розширенням.
  • Поєднання системи. Ця система поєднує в собі два типи розширення: повний і частковий. Один рівень, часто найвищий або середній, виконується з повним розширенням, а решта з частковим. Є моделі з вибором наповнення.
  • Повна система. Тут Полоз висунутий на всіх рівнях, повністю і без будь-яких обмежень. Вважається найкращим варіантом для людей, які люблять готувати, але ціновий сегмент у цих моделях є порядок вище, ніж у попередніх.

До повної системи, багато хто включає моделі з довідниками, які, відкривши двері, запустіть механізм, стрижні автоматично просунуті після дверей. Але це лише тип керівництва.

Мінус такий варіант полягає в тому, що всі рівні залишаються, незалежно від того, що лист стоїть на якому.

Телескопічні довідники для вітрових шаф.266 продуктів

Від 2 500 ₽ 7 відгуків Weissgauff Hea 61100 Керівництво
Від 2 990 ₽ 8 відгуків Weissgauff Hem 73100 Керівництво
Від 5 590 ₽ Телескопічні довідники SMEG GTP купити
З 6 590 ₽ телескопічні довідники для шаф з вітровими шафами SM. Купувати
Від 5 590 ₽ Телескопічні довідники SMEG GTP купити
від 15 550 ₽ телескопічних довідників для 3-х рівнів, з програмним забезпеченням. Купувати
Від 15 990 ₽ телескопічні гіди Neff Z13TF36x0 купити
Від 1 790 ₽ Керівництво GRAUDE 30401700008 Купити
З 1,874 ₽ керівництво Graude 30401700009 купити
Від 16 990 ₽ Запуск Neff Z13TF36x0 купити
З 1 090 ₽ піч шельфу (ковзання-решітка) хв.320×355, ма. Купувати
Від 1 874 ₽ GRAADE 30401700014 Керівництво для покупки
Від 5 490 ₽ Аксесуари для вітрових чашок SMEG GTP купити
З 477 ₽ руйнування м’яча повна подовження 45/500 м. Купувати
З 836 ₽ рукоятка м’яч повне розширення 45/750 м. Купувати
З 1,239 ₽ аксесуар для латунного шафи Steba AC 12 купити
З 2 500 ₽ аксесуар для духовки Zigmund Shain Kit300. Купувати
Від 710 ₽ Gefest 6100, 6300, 6500 пластин. Купувати
Від 1 940 ₽ телескопічні довідники GRAUDE 30401700009 (L. Купувати
від 50 ₽ GTV PK-0H17182xp Guide, 2 шт. Купувати
Від 7 510 ₽ Zigmund Shtain Kit 3000004 Керівництво
Від 930 ₽ петля для дверей Gorenje 166670 купити
З 790 ₽ Samsung DG34-00008A перемикач для покупки
Від 10 220 ₽ Керівництво Bosch 17001178 Купити
Від 760 ₽ Дверна дверна стежка Даріна Всі моделі (праворуч). Купувати
Датований 1 550 ₽ 35602000 ублюдок для вітрових шаф з Grille D. Купувати
Від 309 ₽ GTV Guide Ball N-27, 2 шт. Купувати
Від 2 190 ₽ Полиця тверде для вітрового кабінету Electrolux 140066. Купувати
Від 579 ₽ Керівництво Fromax FRM0309.UR/T купити
Від 868 ₽ 300 мм ящики для ящиків. Білий купити
З 451 ₽ кулькове керівництво повне розширення, 450×35м. Купувати
від 2 000 ₽ комплект для підключення електричної плитки та духовки (р. Купувати
З 14 990 ₽ телескопічні гіди Neff Z 11TF36x0 купити
Від 1 360 ₽ аксесуар для духовки Zigmund Shain MP-60. Купувати
від 2 200 ₽ комплект для підключення електричної плитки та духовки (р. Купувати
З 760 ₽ підвісці Darina стоїть всі моделі (ліворуч). Купувати
від 960 ₽ Шель-решітка для духовки, що ковзає, щоб купити
Від 2 734 ₽ Універсальні довідники 2U NT UnirailSST 680 B купити
Від 984 ₽ FGV 9826, 2 шт., Срібло купити
Від 9 490 ₽ Electrolux TR1LFSTV_H Керівництво для покупки
Від 30 490 ₽ Midea Mo78100CGB Brave Cabinate купити

READ  Як покласти годинник на печі Electrolux

Категорія Телескопічні довідники для вітрових шаф для Москви містить 266 продуктів, що продаються в 27 магазинах за ціною від 50 до 88999

Телескопічні довідники для вітрових шафи Купуйте дешевий, каталог товарів за низькими цінами в інтернет-магазинах з доставкою Vestor-Ru Великий вибір продуктів: телескопічні довідники для вітрових шаф. Порівняння цін, описи та характеристики товарів, огляди та знижки

Телескопічні довідники для вітрових шаф.266 продуктів

Від 2 500 ₽ 7 відгуків Weissgauff Hea 61100 Керівництво
Від 2 990 ₽ 8 відгуків Weissgauff Hem 73100 Керівництво
Від 5 590 ₽ Телескопічні довідники SMEG GTP купити
З 6 590 ₽ телескопічні довідники для шаф з вітровими шафами SM. Купувати
Від 5 590 ₽ Телескопічні довідники SMEG GTP купити
від 15 550 ₽ телескопічних довідників для 3-х рівнів, з програмним забезпеченням. Купувати
Від 15 990 ₽ телескопічні гіди Neff Z13TF36x0 купити
Від 1 790 ₽ Керівництво GRAUDE 30401700008 Купити
З 1,874 ₽ керівництво Graude 30401700009 купити
Від 16 990 ₽ Запуск Neff Z13TF36x0 купити
З 1 090 ₽ піч шельфу (ковзання-решітка) хв.320×355, ма. Купувати
Від 1 874 ₽ GRAADE 30401700014 Керівництво для покупки
Від 5 490 ₽ Аксесуари для вітрових чашок SMEG GTP купити
З 477 ₽ руйнування м’яча повна подовження 45/500 м. Купувати
З 836 ₽ рукоятка м’яч повне розширення 45/750 м. Купувати
З 1,239 ₽ аксесуар для латунного шафи Steba AC 12 купити
З 2 500 ₽ аксесуар для духовки Zigmund Shain Kit300. Купувати
Від 710 ₽ Gefest 6100, 6300, 6500 пластин. Купувати
Від 1 940 ₽ телескопічні довідники GRAUDE 30401700009 (L. Купувати
від 50 ₽ GTV PK-0H17182xp Guide, 2 шт. Купувати
Від 7 510 ₽ Zigmund Shtain Kit 3000004 Керівництво
Від 930 ₽ петля для дверей Gorenje 166670 купити
З 790 ₽ Samsung DG34-00008A перемикач для покупки
Від 10 220 ₽ Керівництво Bosch 17001178 Купити
Від 760 ₽ Дверна дверна стежка Даріна Всі моделі (праворуч). Купувати
Датований 1 550 ₽ 35602000 ублюдок для вітрових шаф з Grille D. Купувати
Від 309 ₽ GTV Guide Ball N-27, 2 шт. Купувати
Від 2 190 ₽ Полиця тверде для вітрового кабінету Electrolux 140066. Купувати
Від 579 ₽ Керівництво Fromax FRM0309.UR/T купити
Від 868 ₽ 300 мм ящики для ящиків. Білий купити
З 451 ₽ кулькове керівництво повне розширення, 450×35м. Купувати
від 2 000 ₽ комплект для підключення електричної плитки та духовки (р. Купувати
З 14 990 ₽ телескопічні гіди Neff Z 11TF36x0 купити
Від 1 360 ₽ аксесуар для духовки Zigmund Shain MP-60. Купувати
від 2 200 ₽ комплект для підключення електричної плитки та духовки (р. Купувати
З 760 ₽ підвісці Darina стоїть всі моделі (ліворуч). Купувати
від 960 ₽ Шель-решітка для духовки, що ковзає, щоб купити
Від 2 734 ₽ Універсальні довідники 2U NT UnirailSST 680 B купити
Від 984 ₽ FGV 9826, 2 шт., Срібло купити
Від 9 490 ₽ Electrolux TR1LFSTV_H Керівництво для покупки
Від 30 490 ₽ Midea Mo78100CGB Brave Cabinate купити

Категорія Телескопічні довідники для вітрових шаф для Москви містить 266 продуктів, що продаються в 27 магазинах за ціною від 50 до 88999

Телескопічні довідники для вітрових шафи Купуйте дешевий, каталог товарів за низькими цінами в інтернет-магазинах з доставкою Vestor-Ru Великий вибір продуктів: телескопічні довідники для вітрових шаф. Порівняння цін, описи та характеристики товарів, огляди та знижки

Телескопічні довідники для вітрових шафи. знайдено 266 продуктів.266 продуктів

Одна пара телескопічних довідників, придатних для печі з вже встановленою системою ComfortFlex.Відповідає аксесуарі Z13TC10x0.Увага: ці довідники (для рівня 1) можуть бути встановлені лише на телескопічних довідниках з художньою рамою. 1100.

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарного типу: довідник, матеріал: метал

Телескопічні довідники для 2-х рівнів відповідають аксесуарі HEZ538200/HZ538200 для гардеробних вітчих: HBA. HBG. HBF. HBT. Не підходять для очищення в режимі піролізу перед замовленням, перевірте сумісність з вашим інструментом

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарів Тип: Керівництво, Матеріал: Метал, Розташування: Ліворуч

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарного типу: довідник, матеріал: метал

Телескопічне керівництво Печі для 3 рівнів з повним розширенням.Для інструментів з парою.Нонди та грилі жорстко виправлені, а не гойдаються завдяки надійному дизайну довідників.Nontens і rettices повністю просунуті з духовки на 3 рівнях.Відповідно до.

READ  Як покласти телескопічні напрямні в духовку

5615148219 Телескопічне керівництво Печі для пластинчастої тарілки. 5615797213 Зовнішні запчастини, телескопи. Деталі фабричних номерів: 5611854133 5615797213 5613877116 5613876035 Моделі/Продукти Electrolux, до яких запчастини підходить (повний список онлайн): EEA4233POX EEA423.

Тип телескопічного керівництва Ліва заявка на вітрові шафи Сумісність вітрових шаф GRAUDE BE 60.3 Країна Виробник Німеччина Матеріал з нержавіючої сталі нержавіючої сталі

Телескопічні довідники для 2-х рівнів, з повним розширенням для піролізу басу та решітки, жорстко закріплені, а не гойдаючись завдяки надійному дизайну гідів відповідає аксесуарі HEZ638270/HZ638270 перед замовленням, будь ласка, перевірте.

Телескопічні довідники для духовки. Телескопи, зовнішні запчастини. Заводські кімнати: 5611853119 Моделі/Продукти Electrolux, до яких запасний Suiter (повний список онлайн)

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

Як встановити телескопічні напрямні в духовці

Тип: аксесуар, призначення: для печі, аксесуара Тип: Керівництво, Матеріал: Метал, Розташування: Право

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Bosch, аксесуар Тип: Керівництво, Розташування: Право

Максимальне навантаження: 30 кг, матеріал: сталь

Тип: аксесуар, Призначення: для холодильника, Виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

Тип: аксесуар, призначення: для латунного шафи, пристроїв Виробник: Bosch, аксесуар Тип: Керівництво, Кількість виробів у наборі: 2, Матеріал: Метал

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

Телескопічний довідник Правий 2x Рівень для печі Gorenje. Моделі/Продукція Gorenje, яка підходить для запчастин (повний список): bc6306zx bc637e30x bc637e33xg bc637e37e33xg bc637e37x bc637e37x-2 bc67x bc973x bci637e31xg-2 bcp637txot bcpi637txot.

Мета: Для духовки, тип аксесуарів: керівництво

Максимальне навантаження: 8 кг, матеріал: сталь, довжина: 18.20 см, висота: 1.70 см, вага: 116 г

Телескопічні довідники на одному рівні протилежного, зосередженого до корпусу духовки EN 68.511

Набір гідів Телескопічний універсальний (набір 2 шт.) Для серверних корпусів 1U, 2U, 4U регульована глибина 450,620,750 мм

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, аксесуарного типу: довідник, матеріал: метал

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Gorenje, аксесуар Тип: дверна петля

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

Характеристики. Тип: Телескопічні довідники. Мета: для вітрових шаф. Неповна номінація: Так. Матеріал: нержавіюча сталь. Сумісність: Kuppersbusch CBD 6550.0, CD 6350.0

Опис: Телескопічні напрямні для печі з повним подовженням (для піролізу), нетерні та решітки, жорстко закріплені, а не гойдаються завдяки надійному дизайну направляючих барів, а решітка повністю поширюється з печі на 3-му рівнях.

Тип: Запасна частина, Призначення: Для латунного шафи, виробника пристрою: Samsung, тип запчастин: перемикач

Тип: аксесуар, призначення: для духовки, виробник пристрою: Bosch, Accessory Тип: Керівництво

Тип: аксесуар, призначення: Для вітрового кабінету, виробника пристрою: Bosch, аксесуар Тип: штанги, матеріал: скло, довжина: 439.50 мм, ширина: 350 мм, висота: 28 мм

Тип: запасна частина, мета: для духовки, виробник пристрою: Bosch, тип деталей: кабель

Тип: аксесуар, призначення: для печі, аксесуарного типу: сітка, випічка, кількість предметів у наборі: 2, матеріал: метал

Відповідні моделі HBJ554YS0R/07 HBJ554YS0R/06 HBJ554YS0R/03 HBJ554YS0R/02 HB517JYR0R/01 HB517JYR0R/02 HB33GS541R/01 HB33GS541R/56 HB33GS541R/57 HB33GS541R/61 HB33GS641R/01 HB33GS641R/56 HB33GS641R/57 HB33GS641R/61 HBA42S350/01 HBA42S350/02

Керівництво печі, матеріал метал, для електричної плитки. Заводські кімнати: 3874135217 Моделі/Електролюксні продукти, до яких запасна частина (Повний список на сайті): B8872-4-W Франція R05 B8872-4-W Франція R07 E6831-4-A R05 EBKSL6 CN EBKSL6 SW/SP EBSL6 Кн.

Максимальне навантаження: 15 кг, матеріал: сталь, довжина: 35 см, висота: 2.70 см

Лівий посібник для духовки. PULL-OUT SLIDER G-2N L KPL Gorenje Внутрішні частини,Телескопи,Шарніри. Моделі/вироби Gorenje, до яких підходить запчастина (повний список на сайті): B3535CB.

Подходит для моделей B1GCD4GN0/05 B1GCD4GN0/10 B1GCD4GN0/25 B1GCD4GN0/30 B47CR23N0/55 B47CR23N0/63 B47CR23N0/68 E1GCC0GN0/05 E1GCC0GN0/10 E1GCC0GN0/25 E1GCC0GN0/30 E1GCD0GN0/05 E1GCD0GN0/10 E1GCD0GN0/25 E1GCD0GN0/30 E1GCD0GN1/ 05 E1GCD0GN1/10 E1GCD0GN1/25 E1GCD0GN1/30 E1.

Тип духовки: електрична, установка: незалежна, ширина: 59.40 см, конвекція, гриль, тип гриля: електричний, очищення духовки: каталітична, об’єм духовки: 71 л, кількість стекол дверцята духовки: три, перемикачі: сенсорні, поворотні, клас енергоспоживання.

Телескопічні напрямні універсальні (комплект 2 шт)

Тип: Запасна частина, Призначення: Для духовки, Виробник пристрою: Bosch, Тип запчастин: Кабель, Довжина: 1200 мм

Тип: аксесуар, призначення: для духової шафи, тип аксесуару: напрямна, матеріал: метал, довжина: 355.50 мм

Тип: аксесуар, призначення: для духової шафи, виробник пристрою: Bosch, тип аксесуару: напрямна

Перемикач духовки Bosch, Siemens, 8-позиційний, Dreefs 424123 Характеристики: Партномір: 424123

Призначення: для духової шафи, виробник пристрою: Bosch

Тип: запчастина, призначення: для варильної панелі, кількість предметів у наборі: 2, матеріал: пластик, тип плити/варильної поверхні: електрична, довжина: 200 мм, ширина: 200 мм, висота: 110 мм, діаметр: 30 мм

Одна пара телескопічних напрямних з рамою для переобладнання духовки зі стандартними напрямними на FlexiRail System Телескопічні напрямні для духової шафи дозволяють висувати грати або деко без перекидання.

Тип довідників: телескопічний; Кількість рівнів: 3; Матеріал: нержавіюча сталь; Для вітрових чашок Neff: B17CR22N0, B17VR22N0, B47CR22N0, B47VR22N0

Nontens and Risills міцно та надійно розташовані на довідниках: навіть з сильним навантаженням, ніщо не налаштовано і не перевернеться перед замовленням, будь ласка, перевірте сумісність з вашим пристроєм, що відповідає аксесуарі HEZ438001

Телескопічні довідники для вітрових шаф

Комплект для підключення електричної плитки та духовки (PB32-16). один.5 метрів.

Універсальний підшипник для вбудованих та телескопічних решіток Bosch 00631174

BOSCH 17003172 Телескопічні посібники для рівня 1

Керівництво м’яч повне розширення, 450х35мм, комплект для 1 ящика

Cabeus телескопічні довідники універсальні, RB26

Знімні інструменти VarioClip для 1 рівня для духовки Bosch 17003241

Внутрішнє скло духовки ENO 430 x 235 мм для великої великої моделі

Каб-телескопічні довідники універсальні, RB18

Телескопічні гіди Neff Z13TF36x0

7161000 DK телескопічні гіди Rittal 50kg 35x600mm 2PCS

Полиця духовки (розсувна-решітка) min.320×355, max.320×520 WY158

Телескопічні напрямні до духової шафи Zigmund Shtain KIT 3000005

Втулка до плит, варильних поверхонь, духових шаф Bosch, Siemens, Neff, Gaggenau

Петлі вбудованого холодильника Whirlpool, Bauknecht, Kuppersbusch, Candy, Gorenje, Kuppersbusch (481231018626)/для холодильників/Запчастини для побутової техніки

https://Electrolux-rus.ru/aksessuary/dlya-duhovih-shkafov-i-varochnih-paneley
https://Electrolux-rus.ru/news/legkosemnye-napravlyayushchie-easy-entry
https://40nog.ru/teleskopicheskie-napravlyayuschie-dlya-duhovki
https://stroy-podskazka.ru/duhovye-shkafy/teleskopicheskie-napravlyayushchie/
https://ruvestor.ru/teleskopicheskie-napravlyayuschie-dlya-duhovyh-shkafov
https://vestor-ru.ru/teleskopicheskie-napravlyayuschie-dlya-duhovyh-shkafov
https://40nog.Ru/teleskopicheskie-napravlyyyyhie-dlya-duhovyh-shkafov
хттпс://мск.комп’ютер.ру/телескопічні-напрямні-для-духових-шаф?пазі=2 ю/спойлерщ