Трансформатор з мікрохвильової печі для точкового зварювання

Мікрохвильові печі

Table of Contents

Машина зварювальної машини з звичайний мікрохвильова піч

При виконанні різних ремонтних робіт іноді потрібно надійно поєднувати тонкі металеві листи або їх фрагменти. Ідеальний варіант у цьому випадку є використання зварювання з зварюванням електричної контактної точки.

На відміну від пристроїв, призначених для ручного електричного дугового зварювання, які давно стали знайомими атрибутами домашніх майстернях, світильники для контактного точкового зварювання значно менш поширені.

Особливості виробництва

Для того, щоб забезпечити правильне нагрівання у точці зварювання, потрібно пропустити частину потужного імпульсу електричного струму.

Особливість точкового зварювання полягає в тому, що необхідна напруга на електродах невелика. лише 2-5 в.

Але для опалення залишається значна сила. Типові значення для точкових зварювальних машин є вимога до поточної потужності щонайменше 1.5-2 кВт. Це забезпечується спеціальний трансформатор, здатний видавати дуже високу напругу дуже високого струму. Такі трансформатори важко купувати у готовій формі, і вони дорогі.

Однак трансформатори придатної потужності вже використовуються в побутових приладах. Наприклад, типовий трансформатор зі старої мікрохвильової печі здатний давати потужність від 2 до 3 кВт. Потрібно лише замінити його вторинну обмотку.

Як уникнути 4 помилок при створенні електродів

Електроди

Подивіться на зображення Електроди, що використовуються на домашній пристрій. Збір зварювання, потрібно зробити правильні електроди. В діаметрі вони повинні відповідати проводці, які прикріплені до зварювання. Зазвичай використовуються стрижні з міді. Але якщо ємність обладнання дуже велика, то доцільно використовувати жало з професійного паяльного заліза.

Щоб підключити пристрої електродами, використовуйте дуже сильні дроти. Якщо ви ігноруєте це правило, то втрати потужності не зможуть уникнути. Сила також може залишити, якщо використовується велика кількість різних з’єднань.

Для підвищення ефективності приладового апарату використовуйте мідні кріплення. Тоді виявляється, щоб уникнути втрати потужності в контактах.

Так що паяння сталося без проблем, доцільно застосовувати тоновані поради. Оскільки електроди знімні, то в області фіксації з наконечником не потрібно використовувати пайку. У цих місцях утворюється окислення влади падає. Знімні електроди забезпечують легкість очищення. Це дуже зручно.

Поради будуть зафіксовані електродами на болтах. Важливо відстежити зв’язок, щоб бути більш надійним. Якщо ви не дбаєте про це, буде збільшена перехідна стійкість, і тому ємність Spetter. Рекомендується створити отвір одного діаметру для двох частин. Підключені елементи бажані вибирати з міді. Вибір матеріалу не є необгрунтованим у ній, є невеликий електричний опір.

Вибір електродів

Щоб правильно вибрати контактні зварювальні електроди, корисно переглянути пригоди, в яких вказані всі необхідні параметри. Зручний доступ до місця майбутнього шва забезпечують електроди прямої форми. Діаметр мідних стрижнів не може бути меншим, ніж діаметр робочих дротів.

З’єднання краще зробити пайку. Це зменшить ймовірність окислення при роботі. Через те, що електроди неминуче витрачаються при зварюванні, вони повинні своєчасно загострюватися.

В ідеальному стані, електрод закінчується, має бути форми захопленого олівця. Результат роботи з мікрохвильового апарату після роботи деякого досвіду буде не відрізняється від заводського контактного зварювання.

Контактна зварювання, зібрана власними руками

Для того, щоб отримати надійний зварювальний пристрій, не потрібно придбати дорогу модель. Зварювання Зробіть мікрохвильову піч з власними руками, якщо у вас є такий пристрій у вашому розпорядженні.

Агрегат зварює електродний край металевих виробів і збирається тим же принципом, як у випадку використання спеціального обладнання, але буде коштувати майстю часом дешевше, ніж професійна одиниця.

Перш ніж повідомити, як зробити контакт зварювання самостійно, ми відзначаємо важливі деталі. Найважливішим елементом мікрохвильової печі в процесі складання зварного апарату є мікрохвильовий трансформатор.

Він забезпечить високовольтне зварювання через наявність великого коефіцієнта трансформації. Тому для домашнього зварювання, ви повинні вибрати великі печі.

Розплавити краю металевих виробів, які з’єднані шляхом контактного зварювання, потрібна висока сила струму. Величина напруги не впливає на якість зварних швів, тому вона не враховується. У більшості випадків рівень до 3 вольт.

Потужність трансформатора повинна бути вибрана з товщиною деталей, з якими планується працювати в майбутньому:

 • Товщиною до 1 мм, формальність актуальна в регіоні 1000 Вт;
 • товщиною до 2 мм. у регіоні 2000 Вт;
 • Товщиною до 3 мм. у регіоні 5000 Вт.

Якщо дотримуються ці умови, це буде дійсно високопродуктивний зварювальний апарат для використання в повсякденному житті.

Схематичне пристрій саморобного зварного шва

Основним елементом будь-якого апарату для контактного зварювання є трансформатор, який варто видалити зі старої мікрохвильової печі. Важлива умова. пристрій повинен бути оброблений.

Домашній агрегат зварювання зможе з’єднати сталеві аркуші з товщиною до 1 мм, якщо він використовується для використання потужного трансформатора при монтазії. Оптимально, якщо значення живлення перевищує 1 кВт. Якщо ви повинні працювати з товстими сталевими аркушами, вам знадобиться два трансформатори, підсумовані обмоткою.

На замітку! Для того, щоб запобігти помилкам, коли збирає домашнє зварне обладнання, важливо скласти схему для підключення його структурних елементів. Слідуючи за нею, це можливо без будь-яких труднощів збирати зварювальний апарат для домашнього використання з мікрохвильової печі.

Схеми домашніх зварних одиниць також знаходяться у великих числах, присутніх в Інтернеті на зварниках форумів. Вони допоможуть зробити сукупність, що обслуговує хорошу допомогу для виконання зварних операцій у повсякденному житті, і буде набагато більш економічним за ціною, а не версію магазину.

Особливо, оскільки дорога професійна техніка не завжди доцільно купувати для малих господарств.

Збірка робочої частини пристрою дозволяє швидко дотримуватися зварених електродів, а також затискач металевого продукту між ними.

Мікрохвильовий трансформаторний пристрій.

Технологічно всі роботи можна розділити на дві частини:

 • Створення нижньої бази контактного зварювання з вашою власною мікрохвильовою печі руки.З цією метою профіль, стрижень або дерев’яна деревина. Один з його кінців повинен бути міцно закріплений на корпусі, використовуючи безкорисливість, забезпечуючи тверду фіксацію. На другому краю вам потрібно підключити нижній зварювальний електрод з підлеглим кабелем з трансформатора. Для щільного фіксації дроту він грунтується до стрижня.
 • Розташування верхньої частини частини пристрою у вигляді важеля.Функція осі може виконувати довгий нерідкий цвях, а стійки з боків зроблені з барів або профілів. Не дозволяйте наявність прогалин між стійками та основою саморобного важіль, інакше точність відповідності верхньої та нижньої частини, а точність самого зварювання може зменшити.

На початку мікрохвильової печі, трансформатор вилучається з мікрохвильової печі, але цей елемент буде потрібно не всі, а лише деякі з її частин. А саме, магнітна ланцюг і первинна обмотка. У той же час, шунти з обох сторін трансформатора, а вторинна обмотка м’яко демонтажу як непотрібна.

Далі трансформатор повинен буде побудувати нову обмотку, для якої використовується лежачий дріт з поперечним перерізом щонайменше 100 мм2. Дріт зварювальні кабельні рани в 2-3 поворотах. Але якщо на дроті є занадто товста ізоляція, вона може бути видалена і замінена текстильною стрічкою.

Якщо блок повинен бути виконаний потужний, він використовує два трансформатори для нього, а повторне обмотування для них робить загальний. Надзвичайно важливо правильно дотримуватися висновків з первинних обмоток обох трансформаторів, так що потужність зварного апарату не зменшується.

Наступні етапи роботи на виробництві контактного зварювання мікрохвильової печі виглядають так:

 • Встановлення сукупної системи управління, яка дозволяє встановити безперебійне зварювання металевих виробів до точкового контактного методу;
 • Виробництво та підключення зварних електродів, діаметр та форми яких вибираються з характеристиками робочих частин;
 • Встановлення внутрішньої частини пристрою для контактного зварювання в надійному випадку з старих побутових приладів, що демонструє високу стійкість до впливу негативних факторів навколишнього середовища.

Домашнє контактне зварювання мікрохвильової печі, створена такими інструкціями, може впоратися з:

Всі ці продукти без великих труднощів можуть бути використані для створення металевих конструкцій, використовуючи зібрану збірку для точкового зварювання.

Нам потрібні матеріали та інструменти

Якщо майстер має мікрохвильову піч, яка більше не використовується для прямого призначення, можна зробити це можливим зробити аналог професійного обладнання для зварювання.

Метод зварювальних деталей з точковим зварюванням.

У процесі роботи майстер потребує наступних компонентів майбутнього мікропульсного зварювання, допоміжних пристроїв та зборів до складу пристрою:

 • перетворений трансформатор з мікрохвильової або акумуляторної батареї;
 • Дріт гідного діаметра з міді або утримання дротів невеликого розміру;
 • важелі, які виконують функції пресів;
 • База для встановлення зварювальної машини;
 • затискачі;
 • викрутки різних типів і розмірів;
 • кабелі;
 • Обмотні матеріали;
 • Мідні електроди, за рахунок яких буде виконуватися зварювання;
 • кнопок.
READ  Що обдурити печі, щоб вона не тріснула

Важливий! Якщо вам потрібно зробити потужне зварювання з першого використання мікрохвильової печі, вам знадобиться два трансформатори. З кількості цих дизайнерських деталей використовуваного продукту буде залежати від рівня максимальної потужності саморобного зварювання.

Електроди для точкового зварювального машини

Точне контактне зварювання виконується шляхом закриття двох електродів. Їх можна зробити, щоб зробити свої власні мідні стрижні або професійного паяного заліза, якщо пристрій не потрібна висока потужність.

Спеціальний дріт для зварювальної машини з мікрохвильового трансформатора підключений до дроту з машини за допомогою наконечника міді, підключеного до нього пайки.

Схема електрозварювального машини.

Місце всередині кінчика обмежена, тому недосвідчені майстри не можуть негайно нести через нього кабель. Завдання легше, якщо ви змащуєте дріт з маслом або солідом. Далі наконечник повинен бути точно поєднується з високим рівнем надійного розчинного спільного електроду.

Тоді зростання опору в місцях ненадійного контакту не буде спровокувати втрату сили апарату. Попередньо в електроді та наконечнику важливо організувати однаковий розмір отвору.

На замітку! Монтажні елементи для збірки саморобного зварювального апарату з мікрохвильової печі повинні бути вибрані з міді або його сплавів. Мідні болти, горіхи для з’єднувальних електродів та підказок з проводами відрізняються мінімальною кількістю електричного опору.

Якщо всі зв’язки окремих структурних елементів майбутнього апарату для контактного точкового зварювання будуть надійними, це значно спростити технічне обслуговування обладнання в майбутньому. Робота буде виконана швидко, а зварні шведські шведські зварки будуть отримувати високі операційні параметри.

Управління домашнім зварним

Контроль мікрохвильового апарату, виготовлений власними руками, не буде сильно труднощів навіть для недосвідченого майстра. Він виконується за допомогою двох елементів: важіль і перемикач.

Важіль несе відповідальність за силу стиснення між електродами, що визначає надійність контакту з’єднаних частин у точці зварювання. Тому важливо додати гвинтові елементи, які забезпечують ще більш суттєву міцність стиснення.

Важіль не працює самостійно самостійно, що запобігає довільному закриттю контактів та безперешкодного доступу до майстерні продукту. Для цього необхідно забезпечити весну з карбюратора нинішньої жорсткості.

Спеціалізоване виробниче обладнання, яке використовується для підключення аркушів сталі з значною товщиною, мають стиснуючі елементи, здатні створювати тиск від 50 до 1000 кг, виходячи з необхідності.

Для точкового зварювання мікрохвильової печі, що використовується для нерегулярної та простої роботи вдома, буде достатньо тиску до 30 кг.

Для більш комфортного зварювача, легкість роботи та збільшення міцності стиснення до фактичного значення, затискний важіль коштує довго. Оптимальна довжина. 60 см.

З нею можна збільшити супровідну силу 10 разів, що означає, що з тиском на важіль з силою 3 кг, електроди та з’єднані металеві деталі будуть стиснуті силою, рівними 30 кг.

Тобто навіть трохи потужний натиснута на руку руки зварника, дозволить йому запустити зварний процес і точно виконувати електрод вздовж робочої поверхні металу.

На замітку! Надзвичайно важливо безпечно зафіксувати зварне обладнання на поверхні робочого столу, для яких пов’язані з затискачами відповідного розміру. В іншому випадку, при натисканні на такий важіль, сам апарат може бути зміщений з місця, який може призвести до серйозних зварних дефектів на металевих конструкціях.

Параметри дизайну для зварювального машини.

Перемикач відповідає поточному пристрої подачі до зварювальних електродів і підключається до контуру первинної обмотки трансформатора. Нагадаємо, що поточна сила вторинню обмотки значно перевищує таку ж первинну швидкість обмотки.

Якщо ви підключите перемикач до вторинної обмотки, він спровокує формування додаткового опору, а його контакти будуть зважати під впливом сильного струму.

Помістіть перемикач безпосередньо на важіль, якщо він використовується як механізм затискання. У цьому випадку друга рука зварювала залишатиметься вільною, і вона зможе утримувати зварні частини.

Це покращить якість зварних швів, оскільки це збільшує видовище та точність електрода на поверхні роботи.

Основні операції для збору точки зварювання з власними руками з звичайної використовуваної мікрохвильової печі завершена.

Майстер залишатиметься лише практикою перед початком роботи, що дозволить зрозуміти сутність і в конкретному курсі основних процесів зварювання різних металів, заснованих на формі та товщині металевих виробів. І тільки тоді ви можете перейти до практичного використання домашнього мікрохвильового обладнання.

Важливий! Особливістю роботи по обладнання для точкового зварювання, виготовлене з вашими руками з мікрохвильової печі, полягає в тому, що необхідно служити струмом лише на стиснуті електроди.

Якщо поточне постачання здійснюється на електродах, які не знаходяться в стані стиснення, зварювальник буде стикатися з інтенсивними блискавками зварного дроту та його активним горінням.

Інша проблема, з якою майстер може зустрітися в процесі застосування саморобного блоку для зварювання металевих деталей, є ризик сильного нагрівання трансформатора та провідних елементів цього обладнання.

Ця ситуація призводить до виходу домашньої моделі. Уникайте перегріву дозволить створити найпростішу систему охолодження зварювальної машини від вентилятора.

Ще одна хитрість, яка відновлює точкове зварювання від перегріву, є такими тимчасовими перервами, під час якої трансформатор та провідні елементи мають час охолонути.

Час витягів для зварених електродів під струмом у стиснутому стані з звареними операціями потребує візуально, з урахуванням кольору точки на сайті підключення. Погано зварювальник може застосувати спеціальне реле для цієї мети.

Мікрохвильова зварювання зварювання Як зробити?

Нещодавно я часто почав зустрічатися з літій-іонними батареями на різних пристроях. Іноді вийшло навіть перед монтажними батареями, і я підключив елементи, пайкою. Однак я хотів бити більш правильним і використовувати пристрій для контактного зварювання для цього.

Купуйте готовий зварник, навіть на AliExpress, я задушив Toad, оскільки необхідність зварювальних батарей я дуже рідко, і пристрій дорогий. Тому я вирішив зібрати такий апарат самостійно, одночасно отримуючи задоволення від процесу.

Є багато способів складання контактного зварника зробити це самостійно. Ви можете використовувати автомобільний акумулятор, ви можете трансформатор від старої мікрохвильової печі. Існують різні способи контролю зварювального струму та довжини зварювального імпульсу. У найпростішому випадку ви можете просто підключити дві товсті дроти до автомобільної батареї, зробити електроди з мідного дроту, з’єднати все це разом і зварене вручну, вимірюючи час “на око”. Ви можете зробити контроль на основі Arduino або спеціалізованого контролера часу, реле від мотоцикла та т.D.

Ну, я вирішив зробити зварювальний апарат на основі трансформатора з мікрохвильової печі (мікрохвильова піч). Це буде більш компактним і простішим, ніж автомобільний акумулятор. І контролер, який дозує як поточну, так і тривалість імпульсу, я купив на AliExpress, тому що це коштує недорого, і це вже готовий продукт, який не потрібно збирати себе.

Старий трансформатор з мікрохвильової печі для 750 Вт, придбаних до Avito за 600.

А також купив 1 метр багатогранного кабелю потужністю з поперечним перерізом 25 квадратів на 125. Точніше, я взяв 2 метри (з маржею), але достатньо.

На AliExpress я купив: 40 Amp Simistor Controller (більше не потрібний для зварювання 18650 р., Трансформатор змінного струму становить 9 вольт для керування контролером, педаль ноги для зручного контролю, а найдорожчим є дроти з роз’ємами (з цієї частини Можна було зберегти, роблячи електроди з товстого мідного дроту та з’єднуючи їх, наприклад, через термінальну панель для електропроводів) (мідних голок). Загалом, потрібні лише контролер та змінний трансформатор струму для 9 вольт, решта необов’язково.

Кабелі з роз’ємами та ручками з колісними затискачами:

Перш за все, треба позбутися від вторинної обмотки трансформатора. Він знаходиться у верхній частині і намотується тонким дротом. Вам просто потрібно, щоб побачити обмотку з ножівкою.

Після цього залишки дротів легко пробурюються товстим дрилом.

А потім. ви можете побити дріт з файлом і молотком. Це досить просто.

Якщо ваш трансформатор має такі додаткові пакети з металевих пластин, вони також повинні бути видалені.

Тепер вам потрібно взяти товстий кабель і штовхати його на місце колишньої вторинної обмотки, роблячи два повороти. Таким чином, ми отримуємо опускаючий трансформатор. Вихідна напруга тепер лише близько 2 вольт, але нинішня сила зростала багато разів. десятки або, можливо, навіть сотні підсилювачів. Для людини ця напруження безпечна, і нічого страшного, якщо ви випадково торкалися керованих електродів з рукою.

Кінці кабелю затискаються в термінали та ізольовані теплою усадкою.

Тепер за схемою потрібно збирати решту електрики.

Педаль ноги поставляється з 10-сантиметровим сегментом дроту, тому я замінив його довгий, щоб педал можна покласти на підлогу.

Подачі дроти, пов’язані з термінальним бару. Може бути припаяний.

До трансформаторного дроту, з’єднаного через знімні термінали, так що його можна легко відключити.

Ну, і для контролера, два дроти просто припаяли, хоча краще закріпити гвинти та круглі термінали, але я не знайшов такого руку, на жаль.

Загалом, схема збирається, ви можете підключитися до мережі. Зверніть увагу, що для живлення контролера використовується змінний трансформатор, а не постійного струму.

READ  Що означає мікрохвильову кнопку на мікрохвильовій печі

При включенні, цифровий індикатор та різні світлодіоди.

Ліва ручка встановлює тривалість імпульсу (від 1 до 50, кожен одиниця дорівнює 20 мілісекундах). Права ручка встановлює потужність, починаючи від 30 до 99%.

Коли ви натискаєте педаль, схема включена до встановленої кількості мілісекунд.

трансформатор, мікрохвильової, печі, точкового, зварювання

Вітати стрічкою до акумулятора, вам потрібно щільно натиснути електроди на поверхню. Поверхні та батареї, а стрічки повинні бути абсолютно чисті, без бруду, клею, оксидів і т.Р. В іншому випадку стрічка не зварена.

У мене немає досвіду в контактному зварюванні, тому всі параметри мали експериментально підібрати, тренуватися на непотрібній батареї. Правильно зварена стрічка добре тримається і видаляється при дії сили, залишаючи невелику частину на батареї. Тривалість імпульсу та сили струму залежать від сили трансформатора, а від товщини нікелевої стрічки. можливо, більше з інших умов.

У мене більш-менш правильне зварювання почало потрапляти в параметри 35/70. Але я думаю, що трансформатор буде кращим для мене, щоб зробити більш потужний, можна було б зменшити тривалість імпульсу, і буде менше перегріву. Однак все ще потрібно експериментувати.

Загалом, самозбірка пристрою контактного зварювання. справа досить просто. Для мене, утроби. це зробити житло для нього, ніж у майбутньому. Або, можливо, просто зміцнюйте всі компоненти на шматку фанери. Головне, що зварювальник працює :).

УВАГА: Ця стаття та зображення в ньому є об’єктами авторських прав. Часткове або повне відтворення на інших ресурсах без переговорів заборонено.

Як зробити трансформатор

Спочатку я побачив трансформатор, щоб видалити вторинну обмотку, і я повторюю знову:

З мідного дроту до 50кв. мм я зняв ізоляцію, т.до. Вона занадто товста і призначена для 600 вольт, а в точкові зварюванні є напруга 2-3 вольт.

Як досвідчений: достатньо і папірус для ізоляції

Я зробив нову ізоляцію від тканинної стрічки, дріт виявився помітно тонше, в результаті, 3 дроти Vika потрапили до трансформатора. Це вже добре, з рідною ізоляцією, лише 2 повороту.

Що слід враховувати під час обмотки вторинної обмотки трансформатора для точкового зварювання:

 • Товщі ви використовуєте дріт, тим менше він буде розігріватися, а більший струм у вторинній обмотці ви отримаєте, краще навіть використовувати 70-100 кВ.мм. Вся проблема полягає в тому, що вікно для обмотки дротів у мікрохвильовому трансформаторі залишається не стільки, як я хотів би. Але якщо ви використовуєте інший трансформатор з великим залізом, наприклад, OSM-1, то ви можете засунути дріт товщі.
 • Чим більше повороту ви оберніть, тим більше напруги у вторинній обмотці я отримав 2.5 В, т.Е. 0.8 V до повороту, і чим вище напруга, тим довше можна буде зробити дроти до електродів, т.до. У проводах є крапля напруги.
 • Для найвищої ефективності зварювання, дроти до електродів повинна бути мінімальна довжина, у проводах пару метрів, ви вже отримаєте значне зниження напруги, ви також повинні заповнити вікно магнітного трубопроводу до обмотки.

Після обмотки вторинного повороту трансу я очистив ядну епоксидну смолу.

Далі я паяв мідні поради до кінців дроту від трансформатора, припаявши їх з газовим пальником, спочатку їх поєднуються, а потім вставляли в поради і додавали припою, поки поради не повністю не заповнювали їх. Потім, після охолодження, я витягнув тепло, що їх було заздалегідь на проводах. З одного боку, я очистив поради до міді, щоб уникнути непотрібних втрат через стійкість припою. Незважаючи на те, що у припованому зв’язку будуть збитки, але тут нічого не можна зробити.

Контактне зварювання мікрохвильової печі без коригування сили змінного струму не буде порівнюватися, але в рамках домогосподарства потрібно впоратися з роботою не гіршою.

Основний трансформатор елемента пристрою. Пошук та придбання фабричного продукту є необов’язковим, якщо є використана піч мікрохвильової енергії.

Концепція складання в обох випадках того ж типу. Візуальний критерій для вибору мікрохвильової печі для розбирання. розмірів. Сила трансформатора жорстко пов’язана з обсягом.

Коефіцієнт трансформації в цьому випадку забезпечить збільшення вхідної напруги достатньої кількості:

Споживана потужність холостого ходу трохи: в межах 3 В, вплив на глибину та якість розповсюдження не має. Високошвидкісне з’єднання деталей для тиску для усунення розриву термоелектричним методом відноситься до економічного та безпечного.

Магнетронний трансформатор демонтаж без пошкоджень. половина. Потрібно перевірити цілісність первинної обмотки, яка стане працівником. Вторинна обмотка збільшується, виготовляється з меншого дроту, кількість поворотів збільшується.

Розбирання трансформатора

Витягнуто з установки сайту викруткою трансформатора донора для зварювання мікрохвильової якості потужністю 0,8-1 кВт є цінним з магнітним ланцюгом та первинною обмоткою. Видалення вторинної обмотки спрощена, якщо магнітне ядро ​​ділиться на 2 частини через зварювальний шов.

 • У більшості випадків відкриється первинна обмотка, яка, завдяки щільністю посадки, буде важко зібрати
 • Ріжучий шов і відновлення основної цілісності точних операцій, краще обійтися без спрощення, якщо немає довіри.

Безпечний випуск вікна без відокремлення справи передбачає наступні операції:

 • Закріплення трансформатора у порожнині або натиснуті до робочого стільця затискача.
 • Між обмотками встановлюють дерев’яні смужки, гофрокартон.
 • Гостро загострюється долотом вирізати зовнішню частину вторинної обмотки. Рекомендації щодо різання ножем менш успішні. ви повинні зламати дроти, які втратили лаковий шар просочування.
 • Шунти, щоб обмежити силу струму видаляються як непотрібні.
 • Щільно проведені дроти у вікнах пробурені в декількох техніках свердла, не торкаючись свердла стін корпусу.
 • Залишки видаляються плоскогубцями та фарбою без непотрібних зусиль.

Остаточні дії спрямовані на остаточне прибирання проходів для введення провідника великого поперечного перерізу. Ми використовуємо лише ручний механічний інструмент, щоб уникнути травми ізоляторів.

Вибір кабелю на вторинному

Вибір матеріалу ґрунтується на досвіді самостійності, розрахунки не потрібні. Windows Promper оцінять необхідний розділ провідника. Досить зробити 1.5-3 вимикає, що вихідний струм досяг значення близько 1000 a.

Стратегічний кабель, переважно, пучок окремих провідників. М’який дріт у ізоляції з високими характеристиками ізоляції синтетичної плівки та верхнього шару товщиною 1,2 мм. Переважно до дроту в гумовій густі, що важко розтягнути, а товщина захисного шару в 2,2 мм займає багато місця.

Буде необхідним придбати 2 м неласного м’якого кабелю з показником загальної секції, що жив, принаймні Ø 10 мм кг 1×35 (ORION до 70 мм 2). Які паспортні характеристики провідника знищеної обмотки важливі при виборі:

 • Довгострокова робота під напругою до 1000 В;
 • Довге навантаження 300a;
 • Перенесення короткочасних імпульсів до 1200 а;

Додавання нової обмотки

Обмеження простір вікна вимагатиме трюків. Рельєф ковзання забезпечується шляхом накладання на внутрішніх поверхнях ядра 2 stratum стрічки. У кутах додаткова підкладка. Застосування поздовжніх смуг парафіну на провіднику збільшить ковзання.

Від текстоліту, якщо оригінальна ізоляція всередині ядра не збережена, буде корисно. Не забудьте покласти на клей!

Довжина кабелю враховує метод висновків, а також додаткове подовження для зручності напруженості при розтягуванні та укладання на місці. Кількість розділу компенсує зменшення кількості поворотів.

Максимальна кількість поворотів не перевищує 3. Точність розрахунку укладання та потягування забезпечить рівну довжину висновків. Перший раунд фіксується контр-дерев’яними клинами. У майбутньому тертя буде запобігти ковзання та зсуву. Напруженість усунення слабкої. Боротьба за скорочення дроту. це збільшення струму через знижену провіднику.

Маніпуляція з зміною співвідношення кількості поворотів при початковій потужності трансформатора в 0,8 кВт змінюють напругу та поточні показники в десятки разів. Індикатори контролю котушки входять до рамки:

Цей етап піклується про встановлення захисного корпусу та заземлення.

Бажання подвоїти, потрійну силу здійснюється шляхом включення додаткових агрегатів. Параметр спрощення забезпечує послідовне з’єднання вторинних обмоток. Правильність зв’язку перевіряється за допомогою дзвінка ланцюга, щоб уникнути короткого замикання.

Точка зварювання руками з мікрохвильової печі з двома трансформаторами підкоряється простими правилами додавання: амперо на виході з послідовним з’єднанням підсумовується. Імпульсний зварювальний струм також розвивається, але мінус втрати опору електричної.

При поєднанні трансформаторів потрібні наступні умови:

 • Кількість поворотів вторинних обмоток дорівнює;
 • Для того, щоб уникнути антифази з краплею напруги до нульової позначки, напрямок поворотів узгоджується.

Другий спосіб з’єднання потужності в один блок показаний на фото нижче. Дотримуйтесь тих самих правил послідовного з’єднання, але за допомогою одного дроту. Складність розбиття та покладання вище.

З перевищенням сили струму в 2000 році і призначені для підключення до промислової мережі. Домашня мережа не призначена для таких вантажів.

Визначення правильності послідовного з’єднання трансформаторів

Висновки виявлених засобів з зварювання з мікрохвильової печі можуть бути без заводських маркування. Тестування правильності з’єднання здійснюється відповідно до методу шаблону:

 • Послідовно з’єднані пари первинних і вторинних обмоток.
 • Колективний вхід дається напруга, вольтметр напруги напруги встановлюється на виході.
 • Індикатор надлишкової мережі вказує на висновки, пов’язані з монтажем, є парними: існує зворотний процес, вторинні обмотки підняті, падіння напруги на первинному.
 • Відсутність напруги є однією з парних сполук є істинним, інші однакові термінали; Порядок з’єднання слід змінити.
 • Паралелізація сполуки буде виражена у подвоєнні потужності індикатором напруги, що дорівнює мережі.
 • Правильне з’єднання дасть на суму виходу приблизно 3-6 В.
READ  Чи можу я покласти хлібку на мікрохвильовій печі

Електроди

Вибір матеріалу електродів обмежується міддю та сплавами. Торгова мережа пропонує промислові товари з бронзи, латуні всі види конфігурацій. Вони призначені для інтенсивного використання, швидкого заміни. Тримається доведеться шукати або замовити під місцями.

Незалежне виробництво стрижнів, адаптація тягаря підлягає вимогам доцільності:

 • Дотримання розміру обробки дроту дроту.
 • Форма наконечника виконується з урахуванням того, що площа зварювального ядра збільшується відносно поверхні контакту до 3 разів.
 • Кількість зусиль впливає на метод кріплення, утворення голови: металевий металевий важіль, що містить тиск більш ніж 100 кг.
 • Орієнтація електродів прив’язана до придбання діяльності: зварювання колби проводиться лічильними електродами, акумуляторами, розташованими паралельно.
 • Мінімізація діаметра кінця електроду робить зменшення стиснення сили з високою якістю сполуки.
Необхідна глибина зварювання Розміри електродів
Тіло Ø електрод Ø покладання конуса R сфера
0,5-0.8 12 (16) 4 20 (35)
1-1,2 14 (18) п’ять 30 (50)
1.5 16 (20) 6 50 (75)
2 20 (25) 8 70 (100)
3 24 (32) 12 100 (150)

Master-Vometary має резон, щоб залишатися на різьбовому з’єднанні. Жорсткі посадки вдома, щоб досягти складного. Стійкий болт-гайка з фрезерним під ключ спалахує у цьому випадку.

Альтернативою такому зв’язку є аналог з кінчиком кріплення до електроду гвинтової пари. Цей варіант збереже принаймні 2 з’єднувальні вузли. Величина відкриття перевищує діаметр гвинта не більше 0,5 мм. Продуктивність виробництва продукції компенсується надійністю стяжку.

Кінці електродів перетягуються на конусі. Точки контакту не загострюються, складають сферичну поверхню. Профіль кульки менш піддається горінню під час вислизання іскри розряду, викликаного недостатньою компресією. Відновлює чистоту та цілісність робочих областей з круглими рухами файлу.

При плануванні активної роботи мікрохвильової точки зварювального пристрою як виробниче обладнання для ремонту автомобілів, інша форма бізнесу, виправдано порядок дублікатів пар електродів. Життя витрат Електроди з червоного мідь короткого.

Установка

Найважливіший момент виконання інструкцій для виготовлення, робота точкового зварювання з мікрохвильової печі є і зменшить довжину провідників та щільність сполук. Ці фактори. постійне джерело втрати потужності.

ТОЧЕЧНАЯ СВАРКА/споттер/ СВОИМИ РУКАМИ! ТАКОГО результата я НЕ ОЖИДАЛ! Всё ПРОСТО! Spot Welder DIY

Якщо зменшення довжини струму компонентів виконується на етапі виготовлення, кількість вузлів з’єднань зменшується до мінімуму, потім залишкові складні контакти та непідготовлені досить довгострокові зв’язки. джерело постійної втрати.

Те, що добре для лінійних схем, у зварювальному апараті з мікрохвильової печі своїми руками дає осічку. Перетворимо обжим мідного наконечника на дроті з вогнища зростання опору на кшталт моноліту на два додаткових кроки, завдяки чому наконечник і провідник стають одним цілим:

Об’єднання електрода з інвентарним наконечником ведеться різьбовою парою зі сплаву міді. Шайби з цього ж металу. Повнота отворів електрода та наконечника щодо болта мінімальна.

при тривалій напрузі має властивість тягнутися. Послаблюйте затягування після закінчення роботи.

Нижній опорний електрод кріпиться нерухомо до основи агрегату. Якщо основа металева, прокладка з діелектрика є обов’язковою. Рухомий верхній кріпиться на важелі, що забезпечує прилягання деталей без зазору рахунок фізичного зусилля.

Виникає питання про співвісність електродів. Ось і важіль рукав виконуються без гри, щоб уникнути розбіжності центрів, інакше плавлення заготовок не відбудеться. При спрощенні конструкції втулка підганяється під розмір болта.

Органи управління та контролю

Контрольний орган у зварювального апарату з мікрохвильової печі один – світлодіод, що попереджає, що на зварювальний пристрій подається електроенергія. Турбота про безпеку – питання першорядне. Управління здійснюється силовим важелем та кнопкою періодичного включення.

Довжина плеча важеля визначає зусилля, що додається. Для потужного агрегату застосовують трубу прямокутного перерізу. Відношення відстані вісь-електрод до довжини важеля показник кратності збільшення тиску.

Поворотний механізм у вихідне положення – пружина чи гума. Опорна платформа у цьому випадку посилюється. Вживаються заходи запобігання перекиданню: до верстата конструкція кріпиться струбцинами, шурупами.

Мікроперемикач монтується на рукоятку, щоб звільнити другу руку. Вимикач з’єднаний лише з первинною схемою обмотки. У момент створення достатнього тиску палець стосується вмикача – подається струм.

Користувач візуально оцінює результат проплавлення, орієнтир – зміна кольору точки контакту. Послаблення натискання на кнопку перериває подачу енергії. Короткочасність включень не виключає перегріву агрегату.

ТОЧКОВЕ ЗВАРЮВАННЯ/споттер/ СВОЇМИ РУКАМИ! ТАКОГО результату я не чекав! Все просто! Spot Welder DIY

трансформатор, провідники працюють в екстремальних умовах. Перерви на охолодження чи примусове вентилювання – необхідність.

Точкове зварювання/споттер із мікрохвильової печі.

Точкове зварювання досить затребуване в промисловості. Вона дозволяє швидко та сильно нагріти локальну ділянку металу. З її допомогою можна зварити окремі металеві прутки у сітці або два листи металу. Також корисно відкрутити іржаві горіхи та болти, потрібно лише підігрівати їх за допомогою цього пристрою.

Принцип дії точкового зварювання досить простий. Зварювані деталі поміщаються між двома електродами, які стискають зусилля і через них протікає високий струм, від 500А і вище. В результаті відбувається нагрівання металу до температури, коли він стає пластичним і таким чином утворюється нероз’ємне з’єднання після остигання заготовок, що зварюються.

У промисловості застосовуються досить серйозні апарати, які мають водяне охолодження робочих електродів та пневматичні затискачі. Такі апарати дозволяють зварювати велику кількість точок за досить короткий час. Але для домашнього використання достатньо простішого апарату.

Точкове зварювання та безпека.

Такий вид зварювання досить безпечний, незважаючи на те, що для нагрівання металу використовуються високі струми. Але крім великої сили струму на електродах створюється напруга всього 1-3 вольта. Нагадаємо, закон Ом для розділу ланцюга.

Підставивши у формулу напругу 2 і опір 1000 ОМ (опір людини), отримаємо силу струму, який пройде через людину. 0,002А. Безпечним вважається струм до 0.1А та напруга до 42В.

Складання точкового зварювання з мікрохвильової печі.

Для того щоб зробити зварювальний апарат, нам знадобиться трансформатор. Його візьмемо зі старої непрацюючої мікрохвильової печі. Навіть не обов’язково весь трансформатор, лише його половина. Нам знадобиться лише його робоча первинна обмотка. Вторинна обмотка не потрібна і її доведеться видалити.

Важливо! У жодному разі не включайте у такому вигляді трансформатор у мережу! Він підвищує і створює на вторинній обмотці дуже високу напругу, близько 2000 вольт.

Відрізнити вторинну обмотку трансформатора від первинної дуже легко. Первинна обмотка рана від великого дроту, ніж вторинне, а на первинній обмотці менше, ніж кількість поворотів дроту.

Зніміть вторинну обмотку. Це можна зробити різними способами. Його можна відріщати з бакконом або ножівкою для металу. Що як мідний дріт досить м’який, його можна зрізати з долотом або долотом. При видаленні вторинної обмотки дуже важливо не підключити первинну обмотку. Якщо ви пошкодите, трансформатор повинен буде викинути або пройти на металобрухту.

Після видалення динаміків вторинної обмотки необхідно вибити залишки обмотки з середини трансформатора.

Якщо обмотка не вибивається, то свердлити його з використанням електричного дрилі, а потім видаліть залишки.

Після видалення обмоток потрібно видалити шунти. Вони є набором металевих пластин, загорнуті в папір. На фото нижче вони кружляються червоним кольором.

Завдання шунта. закрити первинну обмотку над магнітним потоком і зменшення потоку через вторинну обмотку. Говорячи через просту мову, шунти зменшують поточну силу на вторинну обмотку, а отже, зменшує потужність нашого зварювального машини. Тому їх обов’язково потрібно видалити.

Тепер саме час зайнятися кабелем. Провід обов’язково має бути з мідними жилами. Довжина дроту приблизно 1.5м. Для зварювального апарату найкраще підійде провід перетином 50мм2 це приблизно 8 мм у діаметрі без ізоляції. У процесі роботи зварювального апарату даний провід буде нагріватися від струму, що проходить по ньому. І чим менше провід по перерізу, тим швидше він грітиметься. Тому бажано провід використовувати якомога більший переріз.

Якщо дріт важко накручується на трансформатор, то можна зняти з нього ізоляцію, обмотати його бавовняною ізолентою і зверху одягнути термозбіжну трубку. Таким чином кабель з новою ізоляцією стане трохи меншим за діаметром. Ізолента обов’язково має бути бавовняна. Вона при нагріванні не плавиться на відміну від звичайної ізоленти.

Точно так само, ви можете зробити дріт необхідного діаметра декількох менших дротів, після вилучення з них ізоляції і скручування їх в одне ядро.

Залишилося надіти на провід спеціальні обтискні наконечники. Обтиснути їх можна просто розплющивши молотком або в лещатах.

Тепер намотуємо провід на трансформатор. Необхідно зробити два повні витки як показано на фото нижче.

Силова частина точкового зварювального апарату готова. Залишилось зробити контактні кліщі з мідними електродами. Вони можуть бути найрізноманітнішої конструкції. Зробити їх можна на власний розсуд із різних матеріалів. Нижче дивіться варіанти виготовлення контактних кліщів апарату точкового зварювання.

https://stroy-podskazka.ru/svarka/tochechnaja-iz-mikrovolnovki/
https://elektro220v.ru/строітельние-інструменти/сварочно-обладнання/за-8-шагов-течевая-сварка.html
https://svaring.com/welding/apparaty/svarka-iz-mikrovolnovki
https://tutsvarka.ru/обладнання/контактна-сварка-із-мікроволновкі
http://scooter777.ru/article/6928
https://evmaster.net/tochechnaya-svarka
https://svarka.guru/обладнання/vidy-апаратов/течечная-из-transformatora-mikrovolnovki.html
https://delairukami.ru/avto/tochechnaja_svarka/ [/Spoiler]