Укладання металопластикових труб для теплого підлоги

Дрібна побутова техніка

Встановлення теплого підлоги

Припустимо, що хороша база вже була підготовлена: плоска бетонна плита або падаючий шар без сильних крапель. Відрізняється, не повинно перевищувати 7 мм при перевірці двомірної рейки. Якщо є нерівності, вони можуть бути покриті піском.

Гідроізоляція

Хтось ставить гідроізоляцію під дном ізоляції, хтось, навпаки, нагорі, і деякі використовують як там, так і там. Якщо використовується екструдований пінополістирол, він практично не потребує гідроізоляції, тому її позиція не настільки критична. Але це не дасть цементного молока, щоб проникнути між суглобами ізоляції та йти в плиту і додатково стримує вологість з дна. Якщо ви це виправляєте в нижній частині ізоляції, можна встановити труби на теплій підлозі праворуч до ізоляції. Якщо гідроізоляція є стелами наверх, монтажна сітка повинна бути необхідна для кріплення труб.

Ми поставили гідроізоляцію з льоном на стінах на 20 см і один одного. Суглоби клей стрічка для герметизації.

Стрічка

Якщо готова стрічка купується. просто клей це навколо периметру. Зазвичай це має товщину 5-8 мм і висоту 10-15 см. Висота повинна бути вищою, ніж рівень заповнення, надлишок вирізаний ножем. Якщо стрічка зроблена з вашими руками, то обов’язково клей або закріпіть його з самолюбством до стіни.

Лінійне розширення бетону становить 0,5 мм на метр при нагріванні до 40 ° С.

Ізоляція

Листова ізоляція для теплового водного підлоги, закладена з переходом, тому він щільно підключений.

Підкріплення

Перший шар арматури, як правило, розміщується на ізоляції та використовується як основа для кріплення контурів та рівномірного розподілу тепла над поверхнею. Між сітками зв’язують дріт. До сітки на нейлонових затискачах закріплюються труби.

Діаметр стрижнів сітки становить 4-5 мм, а розмір клітини залежить від кроку стилю, для зручного монтажу.

Крім того, обов’язково покладіть підкріплення над трубами, т. до. Навіть при використанні сітки нижче, він не дасть практично ніякого ефекту, якщо ви лежите в самому дні. Або під час заповнення, щоб покласти сітку на стенд, створюючи розрив.

Методи фіксації труб

укладання, труба, підлоги

Вода тепла підлога може бути закладена кількома способами, перелічити їх.

 • Поліамідний затискний затиск. Використовуйте для швидкого кріплення труб до монтажної сітки. Споживання. близько 2 штук на 1 м.
 • Сталевий кріплення дроту. Також використовуйте для монтажу до сітки, споживання точно однакове.
 • Степлер і фіксатори. Підходить для швидкого фіксації труб до теплоізоляції. Споживання фіксаторів. 2 штуки на 1 м.
 • Закріплення. Це U-образний ремінь з ПВХ, який служить основою для укладання труб 16 або 20 мм. Тверді прикріплені до підлоги.
 • Килимки для теплової підлоги полістиролу. У середині канавок між колонами труба складається.
 • Розподіл алюмінієвої пластини. Використовується при монтажі на дерев’яних підлогах, відображає і рівномірно розподіляє тепло над поверхнею.

Застосування різних типів кріплень

Укладання труб

Труби закладені з відступом від стін 15-20 см. Кожен контур надзвичайно бажаний зробити з однієї труби без зварювання, а їх довжина не повинна бути більше 100 м. Крок між трубами стінками становить 10 см, ближче до центру. 15 см.

Схема тепла на підлозі відрізняється, наприклад, спіраль або змія. Відкриті стіни намагаються зробити крок частіше або проводити контур з подачі поблизу холодних стін. Приклад схеми для посилення нагріву зовнішніх стін показаний на фотографії, краще використовувати цей варіант у холодних регіонах: у інших випадках контури спіралі (равлика), як правило, розміщуються, це універсальний версія.

У місцях з великим кластером труб, щоб уникнути перегріву поверхні, деякі з них закриті теплоізоляційною трубкою.

Металевий пластик 16 мм і 20 мм легко згинається вручну, без використання спеціальних інструментів. Для того, щоб глибоко нагріти трубу з кутом невеликого радіусу і в той же час не тріснути її, кути вигинуються в декількох цілях (перехоплення рук). Під кутом 90 ° буде потрібно близько 5-6 перехоплень. Це означає, що на початку, відпочиваючи з великими пальцями, зробіть невеликий вигин, потім трохи змінюють руки до вигину і повторіть дії.

Недійсна наявність запобіжників на трубах у місцях різких поворотів.

Поліпропіленові труби згинаються набагато складніше, тому що вони весна. Тому, для згинання, вони нагрівають або зварювальні з використанням спеціальних фітингів, але у випадку теплого підлоги. просто прикріпіть до сітки, що робить вигини менш гострими.

READ  Rehau труби для теплової підлоги

Встановлення водяного тепла починається з підключення першого кінця труби до розробочного колектора, а після покладання приміщення негайно підключити (другий кінець).

Кон-зв’язок

У більшості випадків контури пов’язані через розподіл. Він несе декілька функцій: збільшення тиску в системі, регулювання температури, рівномірне харчування до декількох контурів, поєднання разом з радіаторами.

Вода тепла підлога/Прокат теплих підлог з металевого пластику в приватному будинку

Є багато схем для підключення до котла, яку ми написали в статті про вузли з змішування насосів: з ручним регулюванням, з погодною автоматикою та авторугодження з сервоприводами та датчиками.

Труби підключені до колектора, використовуючи затискні арматури “Євроконус”.

Натискання

Коли ви закінчите встановлення всіх контурів, обов’язково проводять пневматичні випробування системи для герметичності. Для цього, за допомогою компресора, зроблено обтиск. Для тестування підходить невеликий компресор домогосподарства з тиском більш ніж 6 бар. Тиск у системі налаштовується до 4 бар і залишити його протягом усього часу, перш ніж система запуску.

Оскільки молекули повітря набагато менше, ніж молекули води, можна буде виявити навіть невелику депресію. Крім того, вода може замерзати, якщо вони не встигли підключити нагрівання, і нічого не стане з повітрям.

Критерії вибору

Вибираючи матеріал для побудови комунікацій, вирішальний аргумент не повинен не бути не міркувань економічної вигоди або складності встановлення, але дотримання технічних характеристик труб розрахункових умов експлуатації.

У випадку теплих пристроїв, наведені нижче вимоги до матеріалів:

 • Сила. Згідно з офіційними вимогами до підлогових труб, забороняється використовувати чорні металеві та шовні труби. Сталеві вироби без спеціального антикорозійного захисту в штампованому стані не триватиме довго. Підключення шва. це “слабке” місце, коли гідравлічний тиск посилюється в системі опалення. Використання таких матеріалів призведе до швидкої надзвичайної ситуації, ліквідація якої вимагатиме відкриття конкретного стяжку.
 • Хімічна інертність. Для довгострокової експлуатації без зменшення внутрішнього просвіту, труби потрібні з абсолютно гладкою внутрішньою стінкою. Канадал містить солі лужноземельних металів, які з довгостроковою експлуатацією, наносяться на внутрішні стінки більшості трубних матеріалів.
 • Стійкість до механічних навантажень без деформації. Мінімальна конкретна стяжка ставить тиск на труби, що дорівнює 10 кг ваги на квадрат. см. М’які пластикові труби з цим навантаженням будуть деформовані, і занадто твердий пластик може вибухнути.
 • Стійкість до високої температури та тиску носія в системі опалення. Мінімальні параметри опору становить 95 градусів, а 10 атм. відповідно.
 • Висока передача тепла. Для ефективного нагрівання важливо, щоб комунікації не є бар’єром між теплоносіями та повітрям.
 • Немає зв’язків під краваткою. Необхідні трубні матеріали, які можна покласти цілу частину до 120 м.
 • Гнучкість і опір. Прикладання теплого підлоги важливо, щоб труби достатньо еластичні для згинання без пошкодження стін та деформації внутрішнього розділу з мінімальним радіусом. Велика відстань між трубами є причиною холодних сегментів.

Вибір одного чи іншого матеріалу також впливає на тип опалення в будинку. Якщо це центральна система, то теплий підлогу буде піддаватися більш серйозним навантаженням, ніж з окремою схемою.

Зверніть увагу! Шукаєте ідеальний варіант теплого підлогового пристрою, слід розглянути за допомогою мідних матеріалів. Мідь має значно більшу маржу міцності, ніж це необхідно. Невдача дві. складна установка та висока ціна на мідні труби.

Поліетилен металевий та зшитий у своїй технічній та ціновій характеристиці дуже близький. Порівняння їх позитивних та негативних сторін зробить правильний вибір у кожному випадку.

Уся увага. теплоізоляція!

На початку установки під трубою, теплоізоляція закладена, завдяки цьому все тепло.

Для теплоізоляції часто вибирають плити полістирольні.

Товщина шару визначається необхідністю: чим більше втрати тепла, товщі, необхідно взяти плиту. На додаток до полістиролу, ви можете взяти іншу ізоляцію.

Його вибір залежить від декількох факторів: де знаходиться кімната, який тип підлоги, яка система опалення.

READ  Суміш для стяжки теплої водяної підлоги

Якщо кімната досить добре нагрівається центральною системою опалення, а теплі підлоги під плиткою закладені як додаткове нагрівання, то ви можете взяти спінений поліетилен з фольговим покриттям (пінофотом).

Якщо під статями. неочищеним підвалом або грунтом, то ізоляція може бути вибрана більш серйозним: піна з полістиролу (листи з товщиною 50-100 мм).

Підвищена ізоляція для теплих підлог з вже закладеними на них спеціальними закладанням клітин, такий матеріал зручний для використання.

Потрібна її застосування. Він компенсує теплове розширення, що виникає у конкретній стяжці.

 • З поліетиленової плівки поширюється над гідроізоляцією.
 • Потім арматурна сітка. Prut з арматурної сітки можуть бути товщиною 4. 5 мм, її клітини 10 протягом 10 або 15 на 15 см.

За допомогою пластикових труб, труби закріплені на арматурну сітку. Компенсаційні шви додатково захищені гофрованою трубою. Для більш міцного прикріплення, іноді на вершині труб має інший шар арматурної сітки.

Як покласти водою під плиткою?

Ця операція не вимагає високої кваліфікації, тому вона буде виконуватися на плечі та новачок.

Вам потрібно лише уважно дотримуватися рекомендацій нижче.

Це буде легше зробити це, якщо у вас є ідея підлоги з підігрівом та роль кожного з її шарів.

Типи труб для теплого підлоги

Матеріал труб, з яких система оснащена теплим підлогою, визначає ефективність та довговічність нагрівання зовнішнього опалення. Вибір цього або іншого матеріалу для трубних продуктів залежить не тільки від уподобань власників, але і від стандартів, представлених для подібних конструкцій. Вони повинні відповідати характеристикам продуктивності, витримуючи теплові навантаження та справлятися з роботою у високому тиску. Найчастіше для монтажних труб з металу (міді та нержавіючої сталі) або металопластику.

Зверніть увагу! Зшитий поліетилен, т.Е полімеру, який “зшивається” на молекулярному рівні, що значно зміцнює міцність труби, тим не менш не підходить для монтажу теплого підлоги. У трубах з цього матеріалу, великий коефіцієнт розширення та кут нахилу. Отже, використання дизайну, прихованого під шаром, бетон загрожує аваріями.

Металеві труби

 • не знищено зсередини, не переростання шляху;
 • не носити більше 50 років;
 • володіють найвищою теплопровідністю;
 • Високі характеристики. максимум 300 ° С, тиск носія до 400 атмосфер;
 • Не пошкоджуються ззовні.

Недоліком є ​​їх висока вартість, дорога фітинги та необхідність найняти компетентного спеціаліста для монтажу.

Металопластичний

Труби з металопластику користуються найбільшою популярністю. Металевий пластик, завдяки характеристикам його структури, поєднує в собі позитивні моменти полімерних та металевих труб, т.e, з одного боку, не підлягає корозії, стійкі до навантажень і досить сильна, з іншого боку, завдяки невеликій вазі та еластичності, легко встановити та транспортувати.

Металопластиковий опис

Зшиті поліетиленові труби, які виготовляються з використанням пероксидів, витримує високу температуру до 110 ° С, внутрішнє тиск 10 бар. Виробники покращили матеріал за допомогою металевої вставки. Він виготовлений з алюмінію.

Металопластикові труби мають таку структуру:

 • Внутрішній шар виконаний з зшитого поліетилену;
 • Алюмінієва вставка;
 • зовнішня оболонка поліетилену;
 • Всі шари з’єднані клеєм; продукти не вирішуються; Операційний період більше 50 років.

Металопластик збільшує максимальну робочу температуру до 120 ° С. Охолоджувач може бути поставлений під тиском до 25 бар. Це дозволяє зберегти цілісність шосе, коли відбувається Hydroudar.

Зі збільшенням температури до 140 ° С матеріал стає м’яким, виникає розділення поліетилену з алюмінієвої вставки. Рекомендований режим до 95 0s. Тиск рідини до 15 бар.

Виробники пропонують труби для “теплого сексу” діаметром 16-40 мм. Завжди слід пам’ятати, що при розрахунку системи опалення та при виборі фітингів для шосе, внутрішній діаметр продукту враховується.

Металопластик витримує вантаж бетону, не реагує з хімічними речовинами розчину. Зовнішня і внутрішня оболонка пластику гладка; Не затримує соляні відкладення; Гриб не утворюється на них. Алюмінієва вставка. це додаткова кадр для труби, яка містить форму продукту, запобігає деформаціям з переосмисленим режимом тепла.

Теплий підлогу з металевих пластикових труб вимагає певних правил встановлення. Діаметр вигину повинен бути не менше 5 діаметрів.

Щоб повернути шосе у певному напрямку, використовуйте трубний бендер. Це циліндрична весняна весна. Весна покладіть на трубу, ідеальний вигин.

Вода тепла підлога/Прокат теплих підлог з металевого пластику в приватному будинку

Підключіть окремі контурні секції з фітингами. Використовуйте Crimp зв’язку або притисну. Фітинги вибираються залежно від діаметра труби. Індикатор вказує на поверхні продуктів. Як підключити трубопровід з металевого пластику?

READ  Опалювальний кабель для теплого підлоги під плитку

Система монтажу матеріалів

Теплоізоляція не дасть тепла, щоб розсипати

На додаток до металопластику для теплого підлоги, вам знадобиться:

 • Гідро- та теплоізоляційний матеріал допоможе зберегти тепло в кімнаті, а не відмовлятися від сусідів з дна. Як теплоізолятор, ми купуємо розширену піну полістиролу, піну. Поліетиленова плівка найчастіше використовується як захист покриття та вологості.
 • Для зміцнення конкретної стяжки, сітка підкріплення потребує.
 • Стрічка демпферної стрічки проходить навколо периметру стін, служить компенсаційним швом при розширенні стягу під впливом тепла. Захищає основу підлоги від деформації та розтріскування.
 • Затискачі у вигляді якоря для кріпильних труб.
 • Якщо не в усіх номерах у будинку, встановлено теплою підлогою, вам потрібно купити змішувальний вузол.
 • Колектор розподіляє прибуття гарячої води в різні схеми системи. Секрети установки води з металопластику

Якщо контури в системі різних довжин, колектор повинен бути встановлений на колектор. У той же час ми враховуємо, що довга ланцюг нагрівається довше, ніж короткий, тому вам потрібно регулювати тиск і ступінь нагрівання.

Встановлення обробки

Оздоблювальна стяжна сторінка виглядає наступним чином. Після гідравлічних тестів ми виробляємо покладання. Це остаточний крок всієї роботи. Заповнення краватки виконується з спеціальних будівельних сумішей, розчину з пластифікаторами або спеціальними сумішами для сипучих підлог.

Вологість та температура кімнати в кімнаті повинні дотримуватися цінностей, які виробники будівельних сумішей рекомендують. Потрібно почекати до повного сушіння фінічного шару і лише після цього починається декоративне покриття.

Поради щодо розрахунку теплого підлоги води

Перед покупкою інструментів та матеріалів для організації опалювального зв’язку на підлозі необхідно визначити майбутнє трубопроводу і зробити його розрахунком. Схема укладання труб для води теплого підлоги виконується як малюнок, який враховує місце розташування контурів. Це необхідно для спрощення ремонтних робіт у разі розбиття одного чи іншого елемента зв’язку.

Діаметр труби є важливим параметром, який пов’язаний з визначенням довжини одного чи іншого розділу системи опалення

Корисна інформація! Область нагрівання на підлозі повинна відповідати вільному простору в кімнаті. Тобто труби складаються у ті місця, де немає меблів або сантехнічного обладнання.

Правила, які допоможуть виконувати розрахунок майбутнього спілкування для нагрівання зовнішнього покриття:

 • Довжина контуру, яка має поперечний переріз 16 мм, не повинен перевищувати 100 м. У свою чергу, контур з поперечним перерізом 20 мм повинен мати довжину не більше 120 м. Такі обмеження необхідні, оскільки, коли перевищено певний розмір контуру, тиск зменшується;
 • Різниця між довжиною довжини декількох контурів повинна бути мінімальною;
 • Як правило, великі номери поділяються на кілька контурів;
 • У випадку, якщо трубопровід на підлозі обладнаний достатньою ізоляцією, то його крок має бути 15 см. У холодних областях країни, де температура взимку може йти нижче.20 ° С Рекомендується зменшити крок зв’язку до 10 см;
 • П’ятнадцятьмантиметровий крок враховує питоме споживання труб на 1 м² (приблизно 6,7 м трубопроводів). З десятиліттям-аніметром, споживання елементів труб на квадратний метр становить близько 10 м;
 • Для визначення індикатора щільності потоку теплоносія необхідно використовувати наступне рівняння: загальний показник втрати тепла, виміряний у ВАТ, повинен бути розділений на область прокладання трубопроводу (за винятком відступів від стін) ;
 • Для визначення середнього індексу температури в системі необхідно виміряти температуру на вході в ланцюзі та на виході з зворотної лінії, а потім складати ці два показники і розділені на 2;
 • Максимальна температура води, що транспортується трубами нагрівального зв’язку такого типу, не повинна перевищувати 55 ° С;
 • Довжина контуру розраховується наступним чином: активна область нагрівання поділяється на схильність зв’язку. У цьому випадку активна область розраховується в квадратних метрах, а крок прокладки знаходиться в метрах. До отриманої фігури необхідно додавати вигини та відстань до колекторного пристрою.

При розрахунку частоти стилю труби, тип кімнати, втрати тепла в ньому та клімат регіону в цілому