Укладання плитки на тарілці OSB на Павло

Електроплити/газові плити

Чи можна покласти плитку на фанеру

В основному, необхідність покриття стін інсульту з кафетера виникає в каркасних будинках. Цей метод закінчення нещодавно активно користується попитом у будівництві котеджів. Через його склад, який включає екструдовані чіпси, суміші смоли, синтетичний воск та борна кислота, кінцевий продукт має ряд позитивних якостей.

укладання, плитка

Плитка на дерев’яній підлозі. Порцелянові кануші на тарілці OSB

Багато експертів відзначають, що можна зробити плитку на випливу

 • Велика сила;
 • Гнучкість;
 • Легкість обробки та встановлення;
 • Багатофункціональний;
 • Вологість;
 • Відносно низька вага;
 • Приємна ціна до фанери;
 • Естетичні властивості.

Але якщо цей матеріал настільки ідеальний, то можна поставити керамічну плиту на неї без попередніх процедур? Не! Незважаючи на те, що OSB-пластини стійкі до вологи, під довгим виявленням води, екструдовані чіпси починають поглинати та деформувати. Це одна з основних причин, чому тарілки OSB не можуть бути використані без попередньої підготовки.

Підготовка

Перед початком прямого укладання декору з плитки, потрібно ретельно підготувати основу. Залежно від умов, OSB можна встановити на рамці або на старій підлозі, стінах, стелі. Для завантаження структур рекомендується використовувати дуже товсті і жорсткі листи 15 мм. Він призначений для установки на підлозі.

OSB-плити покращують липкість різних способів. Серед найбільш популярних рішень наступні варіанти можуть бути ідентифіковані.

 • Додаткова облицювання. Він може бути прикріплений до структур OSB листів цементу ДСП або гіпсокартону. У цьому випадку плитка гарантовано добре перебуванню.
 • Збірка металу армуючої сітки. Це дозволяє використовувати стандартні плиткові клеї.
 • Застосування складеного бруса. В цьому випадку, хороша адгезія досягається при будь-яких умовах.

Важливо розуміти, що майже у всіх випадках, установка плитки вимагає додаткової попередньої progruntovyvaniya пластини. Це знижує його поглинання води, це допомагає уникнути тріщин і лущення клею сохне.

У рамках підготовчих заходів, OSB-плитки закріплені на проміжних відстані. У цьому випадку відстань між ними визначається на підставі товщини матеріалу. Середній діапазон варіюється від 400 до 600 мм. Для підлогового монтажу, зменшується в два рази цей показник.

При підготовці до вставки плитки включає в себе матеріал, шліфування. Глянцевий верхній шар видаляються за допомогою грубої наждакового паперу. Пил, що залишається після полірування, ретельно збирають, видаляють. Потім ОСБ-плита покрита грунтовкою на основі полімерного шару 2. Перша сушка приблизно 1 годин до другого дня.

Як варіант здійснення примітивної пластини для грунтовки відповідної конструкції ПВА. Його розподіляється по поверхні столу. Важливо, щоб не було прогалин або прогалин.

заключний етап

Після того, як клей затвердіє повністю, розпірки віддаляються і наносять цементний розчин. Легше працювати з силіконовою лопаткою, але підходять і економічним варіантом. губка. Надлишкові боротьби потрібно видалити негайно, тому що це буде проблематично. Далі, є вологостійкий просочення, що перешкоджає появі цвілі та грибку. Кути між підлогою та стіною додатково обробляють водовідштовхувальною шпаклівкою, а плінтус встановлюється зверху. Тільки після застосування всіх захисту вологи, плитка можна мити.

READ  Що обдурити печі, щоб вона не тріснула

Буріння малих отворів для елементів інтер’єру в керамічній плитці виробляються за допомогою свердла без народу, інакше можуть з’явитися тріщини. Широкий (під трубами) вирізаний заздалегідь до склеювання.

Тепер ви знаєте, чи можна покласти плитку на тарілці OSB. Це робиться лише за вищезгаданими умовами. Правильна поверхнева підготовка, послідовна та рівномірна укладання плитки за допомогою рівня допоможе створити прекрасне та довговічне покриття, навіть на такий химерний будівельний матеріал, як OSB. Головне. мати терпіння і не почати наступний крок, але попередній.

Що не робити

На жаль, в Інтернеті ви можете задовольнити рекомендації, які не написані професійними будівельниками, але звичайними любителями. Вони не забивали з власними руками як єдиний цвях, але дозволяють собі давати поради щодо складних питань іншим. Як не покласти плитки на сляб OSB?

Погана рекомендація Короткий опис
Покладіть пластину OSB на бетонній підлозі, в цьому положенні він не буде годуватися. Дуже дивна порада, запитують, чому тоді мені потрібна osb плита? Відповідь полягає в поглинанні води з бетонної бази через кілька місяців, підроблених і затримки керамічної плитки. Розробник повинен видалити все, знову перейдіть до магазину для матеріалів і повторіть підлогу. І так приходьте до безглуздості своїх дій.
Налийте тарілку OSB з сучасним самонарізуючим стяжкою. Такі матеріали. дорогі задоволення, використовуються для вирівнювання бетонних або цементних баз. Що таке тарілка OSB. це не зрозуміло. Немає позитивного ефекту від його використання для кам’яної плитки на OSB NO.
Зробити посилений цементно-пісок. По-перше, товщина такої стяжки повинна бути не менше 5 см, інакше вона не зможе витримувати вантажі як єдиний дизайн. Великі ризики тріщин через надмірні механічні навантаження. По-друге, стяжка набагато простіше, простіше, швидше і дешевше, щоб лежати на бетонній плиті, ніж додатково використовувати OSB.

З невеликими дефектами шорстких бетонних підлог, ви можете зробити “локальні заходи” у вигляді стійки бугро та розваг соління, або вбудовування отворів та тріщин з шпаклівкою

Щоб забезпечити міцність склеювання керамічної плитки безпосередньо на OSB, вам потрібно зробити все можливе, щоб пластини не отримували краще і забезпечити необхідні параметри адгезії з кахельними клеями. Через те, які технології будівництва можна досягти, ми вже говорили трохи в цій статті вище.

Можливість укладання керамічної плитки: питання та відповіді

Нерідко ви можете почути таке питання: чи поставити плитку на OSB і забезпечити його тривалий термін служби? Відповідь професіоналів буде негативним.

Це неможливо, оскільки поверхня ОСБ не має необхідних якостей для хорошої адгезії цих двох шарів. Навіть якщо при виконанні кладки ви будете використовувати спеціальні види, рекомендовані деякими фірмами та іншими пристроями, плитка не буде збережена, але дуже коротка.

READ  Укладання металопластикових труб для теплого підлоги

Як зазначалося вище, так що зчеплення висока якість, вам знадобиться додатковий шар CSP або скляних листів. Отже, як правильно зробити цю роботу?

Технологія передбачає наступні дії:

Плитка на ОСП? Как положить плитку на ОСП правильно.

 • При встановленні плит вже реалізується, ви можете почати стиль CSP. Оскільки цей метод не дешевий, то існує можливість обійтися без OSB, але, щоб зробити зовнішнє покриття лише з використанням цементно-ДСП. Ці шари додаються між собою з самолюбністю та клеєм плуга. Напрямок пластини повинен бути протилежним попереднім шаром. Таким чином, ви забезпечите свою вищу жорсткість і силу.
 • Наступний етап передбачає виконання плитки. Для цих цілей спеціальний клей для плитки підходить. Необхідно застосувати його до відокремленої поверхні з шпателем. Залежно від використовуваної схеми встановлення, установка виконується як з центру, так і від кута кімнати. Технологія керамічної плитки на OSB практично не відрізняється від установки на інших поверхнях. Після підготовки поверхні, прикріпіть плитку буде легко для вас.
 • Після укладання керамічної плитки і чекаючи її повного сушіння, ви можете приступити до дизайнерських швів. Для цього використовується спеціальна композиція для розвороту, що краще застосовувати на поверхні за допомогою гумового шпатуля.

Тепер ви знаєте, що поклавши плитку на поверхню OSB, все ще можливо. З урахуванням деяких правил, така обробка буде служити вам довгий час і надійно.

Чи можна покласти ПВХ-плитку на базі OSB Slab Laying з OSB

Для успішної установки застосовуйте до плитки на спеціально підготовленій поверхні. Підготуйте поверхню кількома способами, кожен з яких має своїх прихильників та супротивників.

Перший метод, поставлений на грунтуючу поверхню. У цьому методі на попередньо обробленому наждачному папері поверхня OSB-плита накладається грунтором. Для кращої гідроізоляції та щільності поверхні грунтовка наноситься у двох шарах, з інтервалом 1 години між шарами. Після чого плити дають висохнути, щоб уникнути їх деформації, і починається з плитки.

Більш детальна інформація про типи грунту, правила їх вибору та застосування можна знайти в окремій статті: грунтовка OSB.

Другий спосіб дотримуватися фанерів або гіпсокартону, який прикріплений до пластини OSB з попередньо виставленим відставанням. Відставання приєднуються до стіни на кроці 40-50 см, а на вершині з самолюбками прикріплюються до фанери або листяних листів. За допомогою рівня поверхня ідеально гладка. В іншому випадку плитка не тримається.

Третій метод. встановлення спеціальної армованої сітки, яка прикріплена до OSB-пластин, використовуючи спеціальні кріплення, або притискаються до клеючого шару, після чого інший шар наноситься над сіткою. Інший спосіб: сітка покрита спеціальною гідроізоляцією на цементній основі, після чого вона дає суху і замочити. До такої поверхні, плитка прикріплена набагато краще, ніж OSB.

У кожному з наведених вище методів є багато нюансів, недотримання, з якою здатна зменшити всі зусилля, щоб закріпити плитку до OSB до нуля. Неправильно вибраний клей, неправильно застосований праймер або вирівняна основа, а плитка випадає через кілька днів. Тому ми детально розглянумо встановлення плитки на попередньою поверхнею OSB (стіни та стать).

READ  Як готувати кукурудзу в багатошаровій плиті

Монтаж правил Плитка на OSB

Будівельні матеріали постійно розвиваються, така тенденція призводить до виникнення нових видів, що відрізняються іншими високоякісними характеристиками. Однією з цих нових продуктів є тарілка OSB (OSB) або орієнтована. Він застосовується до побудови опорних структур будівлі, покладання підлоги, фасадів або навіть стелі. Оскільки матеріал є новим, виникає питання. чи прокладка плитки на плити OSB?

Чи буде ця фантазія призведе до втрати якості характеристик та естетичного дизайну?

Plates OSB: Плюси та мінуси

OSB-тарілки мають безперечні переваги та переваги. Дерево сама по собі чутливо до гниття, боїться вода, може розбухати, на ньому з’являється форма.

Завдяки модифікуючим добавкам та щільній структурі OSB-плит, покращені характеристики показують.

 • Висока міцність: плита здатна витримувати значні навантаження, постійне тертя, а також механічний вплив.
 • Відносно висока вологість: хімічна просочення сприяє гідрофобності, тому вода погано поглинається.

Доступне значення зробило матеріал з популярним варіантом як зовнішнє покриття. Але існує значний недолік: OSB-плитки не можна вважати оздоблювальним покриттям.

Все ще потрібна додаткова сукня, така як живопис або лінолеум. Я можу покласти плитку на тарілку OSB? Це з’ясувати.

Плитка на дерев’яній підлозі. Порцелянові кануші на тарілці OSB

Про характеристики OSB, див. Це відео з сюжету

В ідеалі, треба було б розібрати підлогу, що покривало з ДВП, щоб зробити гладку та довговічну основу. Якщо ми говоримо про старе поле з дощок у квартирі з радянським ремонтом, ви повинні розібрати ДВП, всі дошки та відставання, щоб дістатися до панелі між підлогами.

Після цього необхідно подбати про гідроізоляцію та захопити поліетиленову плівку по всьому периметру підлоги. На маях виставлені, стяжка зроблена, яка буде служити основою для майбутньої відкритих плиток. Але багато хто приходить до висновку, що це дорого. Тому вони хочуть покласти плитку на покриття, що вони мають.

Отже, почати. Варто зазначити, що принцип укладання плитки на стіні та на підлозі схожий.

Чи можна покласти плитку на OSB до підлоги?

Немає жодної думки з цього питання. Деякі фахівці в галузі внутрішнього декору заперечують доцільність укладання плитки на OSB, інші. прихильники використання орієнтованого. ДСП як базу для прокладання на підлозі, зосереджуючись на необхідності враховувати особливості різних матеріалів та потреби дотримуватися виконання робочих технологій.

Кожен повинен зробити свій вибір. Але для цього необхідно розуміти особливості матеріалів і вирішити: або чітко спостерігати за технологією та використовувати здатність отримати результат за доступною ціною або підготувати іншу базу для укладання матеріалу на підлозі.