Вам потрібна стяжка під теплом

Article

Стрілялка для теплих водних підлог: Плюси та мінуси, Монтажні особливості

Система опалення теплою водою дуже ефективно, але в той же час дорого. Якщо у вас є всі необхідні умови та досвід, ви можете самостійно встановити в квартирі або приватному будинку.

Зазвичай укладання водяної підлоги виготовляється під вологою краваткою, основним компонентом якого є бетон. Подібна технологія відрізняється поруч із перевагами. Водні контури, закладені у бетонних добре захищених, що сприяє передачі тепла високої підлоги.

Однак існує вологий стяжок і ряд значних недоліків. Перш за все, варто сказати про встановлення, що є трудомістким та засобом, що вимагає високого професіоналізму в особі, що виробляє покладання.

Також варто сказати, що не кожне перекриття в житловому будинку, не кажучи вже про квартиру, зможе передати таке додаткове навантаження. Для дерев’яних будівель, часто потрібно вдатися до пошуку альтернативних варіантів, один з яких сухий стягує для теплової підлоги.

У статті ми подивимося, що таке цей процес, а також розглянути особливості технології укладання.

Як рекомендують експерти

Перш за все, ми визначаємо рівень, до якого потрібно видалити землю. Ґрунт потрібно видалити. Якщо шару гумусу або залишки рослин не видаляються, вони почнуть розкласти і “запах”. Тому ви зробите розробок або ні, але вам потрібно чистити все занадто багато. Особливо, оскільки родючий шар, як правило, найбільш вільний, і це, безумовно, буде влаштовувати і може витягнути всі шари, що лежать вище. Основні породи є більш щільними, по-перше, через те, що є важкі навантаження, по-друге, тому що існує менш живі істоти та мікроорганізми.

На весь пиріг теплого підлоги на землі може залишити від 20 см і більше (в деяких регіонах набагато більше). Тому необхідно почати маркування з нульового рівня, де ви будете мати чистий підлогу. Відсвяткувати його, а потім, подумайте, скільки потрібно поглиблювати. Бажано розмістити рівень кожного шару: тоді буде легше навігація.

Теплий підлогу грунту може бути виготовлений з власними руками

Правильний дизайн теплого підлоги на грунті полягає в наступному:

 • Видаліть родючий грунт, видаліть всі сміття та камені. Вирівнювати і оперативну грунт. Вона повинна бути зроблена дуже ретельно, і взяти ліворуч. Це основа для всіх подальших матеріалів.
 • Шар махплинного піску (рівня вгору). Пісок бере для перекосу будь-якого. Головне добре, щоб компактно і вирівняти його знову.
 • Шар глини або щебену (бажаний подрібнений камінь завдяки зниженню теплопровідності). Мала або середня частка. Довгий і наполегливо компактний, поки він не стане майже монолітом.
 • Попередній стяжок. Ось два варіанти:
потрібна, стяжка, тепло

Вам потрібен рефлектор під теплим підлогою на стяжці? Експеримент

 • Сарай щебені та пісок з рідким розчином (пісок цемент у пропорції 2: 1).
 • Залити грубим стяжку. Бажана товщина цього шару 5-7 см. І для надійності, покладіть армуючу сітку з металевого дроту 3 мм, з клітиною 1010 см. Такий проект є більш надійним. Це буде витримати значні навантаження.
READ  Як поставити шанувальників на ПК

Товщина всіх шарів пирога теплого сексу на землі залежить від регіону: холодніше, тим більше. На півдні це може бути 2-5 см, але на північ, тим більше масивних вимагає шарів. Кожен з них добре ущільнений і рівні на рівні. Ви можете використовувати ручні тренаги, але механічні значно ефективніше.

Особливу увагу слід приділяти теплоізолятору. Рекомендується використовувати піну з полістиролу у тарілках, його щільність не нижче 35 кг / м 3. Для північних регіонів це може бути 10 см, і більше. Якщо товщина теплоізоляції велика (екструзійний розширений полістирол), бажано використовувати два шари пластин. І покласти їх так, щоб шви нижнього шару перекриваються плитою, що лежить. Суглоби кожного шару, щоб плакати з скотчем.

Щоб захистити від вогкості, не забувайте, перш ніж почати всі роботи, щоб здійснити гідроізоляцію з фундаментом. Важливо також не забути ізолювати фундамент з усього дизайну теплого підлоги. Потрібно поставити таку ж піну полістиролу в пластинах навколо периметру. Загалом, ідея гідроізоляції та теплоізоляції полягає в тому, щоб зменшити втрати тепла, необхідно ізолювати підлогу з усього, крім внутрішнього повітря. Потім опалення буде економічним, а в приміщенні буде теплим.

Вибір ключового моменту теплоізоляції в організації теплого підлоги

Особливості установки та експлуатації нагрівальних мат

Широкий розподіл останніх років отримав готові докладені нагрівальні килимки. Їх установка не вимагає створення товстого стягу, такі теплі підлоги можуть бути встановлені під плитку, мозаїку, порцелянову каменю та натуральний камінь. Їх називають. теплі підлоги під плиткою.

Багато фахівців раджу після заповнення тонкого самонарізуючого захисного складу над нагрівальними килиманками використовують паркет або ламінат.

Нагрівальні килимки. Це тонкий, як правило. Сітчастий роликовий матеріал з кабелем, закріплений на ньому. Основною перевагою нагрівання килимки є проста і швидка установка, а також невелика товщина продукту, що дозволяє забезпечити підйом підлоги для невеликої висоти. Однак вони коштують більш і менш надійними. Якщо керамічна плитка, закладена вище, вимагатиме заміни, під час демонтажу, нагрівальні килимки можуть бути серйозно пошкоджені.

Загальна товщина краватки

Отже, два завдання зв’язування ТП, розподіл операційного навантаження та рівномірного розподілу тепла, є пріоритетом. Для виконання цих завдань буде надіслано всі інші обґрунтування щодо товщини стяжку.

Два параметри важливі у швидкості стяжки. Перша. загальна товщина стяжку, яка зазвичай залишається за дужок. Другий параметр. товщина стяжного шару над трубами. Перший з першого.

Загальна товщина краватки теплого підлоги, це краватка, а не весь дизайн теплого підлоги, повинен бути таким:

 • Якщо теплий підлогу виконаний вище нечуваного приміщення, підвал, або земля, мінімальна товщина струни становить 85 мм. Ця регуляторна цінність дуже суперечлива (це трохи нижче);
 • Якщо TP виконана на бетонній тарілці, то загальна мінімальна товщина складається з 10 мм краватки під трубою (кабель), діаметр труби (кабель) та допустиму технологічну товщину краватки над трубою.
 • Максимальна товщина стяжкою рекомендується не робити більше 100 мм через велику систему інерції. Товсті зв’язки будуть розігрітись і проводять тепло не для нагрівання кімнати, але нагрівати сам стяжка.

Примітка: Якщо вам потрібно підняти загальний рівень підлоги, вам не потрібно робити це з краваткою теплого підлоги. Спочатку потрібно зробити вирівнювання, а потім встановити теплою підлогою, і не намагайтеся вирішити всі завдання в одному краватку.

READ  Посудомийна машина на 9 наборах - скільки

Висновки та корисне відео

Технологія, що проводить роботу з стилювання кліпу у відео:

Детальне відео з поясненнями щодо мінімальної та максимальної допустимої товщини стяжки для води під заставу:

Про вибір типу суміші та правил його виробника, щоб організувати стяжки:

Існуючі методи створення стяжки для труб теплого підлоги дозволяють вибрати найбільш підходящий варіант для ваших приміщень.

Роблять ці роботи самостійно або запрошують бригаду. рішення залежить від обраного методу та характеристик розміщеної кімнати. У будь-якому випадку, знаннях нюансів буде зручно, щоб перевірити якість поверхні наприкінці роботи.

Хочете поговорити про те, як вони зробили стягнення для вашої зовнішньої системи опалення? Є корисні для отримання інформації про виробництво сайту? Будь ласка, будь ласка, зауваження нижче блоку, розміщуйте фотографію статті, задайте питання.

Як попередити появу тріщин

Укладання теплого підлоги в стяжці не дозволяє появі тріщин. Якщо вони є, це може призвести до депозитів. Наприклад, потепління всієї поверхні буде нерівномірно. Окремі ділянки теплих підлог буде сильно перегрітись, і через це може вийти з ладу. Плюс для всіх, через тріщини, фінішна обробка може пошкодити.

Щоб запобігти цьому, існує кілька простих кроків, дотримання яких врятує вас від негативних наслідків. Отже, ви повинні суворо дотримуватися процесу сушіння. Це неприйнятно, щоб увімкнути нагрівання в процесі сушіння. Так що суміш еластична, пластифікатор обов’язково додається. Додаткова арматура. Мережева стрічка встановлюється між стяжкою і стіною. Він буде компенсувати теплове розширення.

Теплий підлогу на стяжці або під плиткою?

Вічне питання вибору електричного підлоги в стягу або відразу під плиткою. У цій статті ми постараємося порівняти ці типи теплого сексу.

Теплий підлогу на стяжці

Електрична тепла підлога в (нижче) стяжку монтується, коли:

 • Ремонт на стадії шорсткого
 • Можна підняти рівень підлоги 3 см (без використання теплоізоляції) до 7 см (за допомогою EPPS)
 • Швидкість потепління не має значення
 • Теплий підлогу є основним джерелом тепла.

У теплій підлозі під галстуком, нагрівальні кабелі використовуються лінійною потужністю 15-20 Вт / м і товщиною від 4 до 7 мм, залежно від виробника.

Переваги та недоліки кабельних систем, встановлених у стяжці

 • можливість придбання дешевого кабелю (у порівнянні з тонким кабелем або нагрівальним килимам);
 • Рівномірна поверхня підлоги (з правильно розрахованим кроком укладання);
 • надійність та пожежна безпека;
 • Висока теплова ефективність (з правильно розрахованою потужністю теплого підлоги на м2 та використання теплоізоляції).
 • Будь-який важкий геометрія дизайну Павла
 • Універсальність використання (для будь-якого типу покриття, будь-яка потужність за м2)

Теплий підлогу під плитку

Якщо немає можливості підняти рівень підлоги або планується посилити плитку до комфортної температури, то існують 2 версії теплого підлоги: це тепловий мат або тонкий нагрівальний кабель.

Виділити стяжки. Максимальна і мінімальна товщина стягу.

Нагрівальний мат. тонкий кабель, закладений на скловолокна сітка з заданим кроком укладання. Завдяки товщині 3.5-4 мм для цього не потрібно підняти рівень підлоги, і він поміщається в шар кахельного клею відразу під плиткою. Стандартна ширина мата. 50 см. Його основні переваги: ​​MAT є готовим дизайном, а для її установки не потрібно мати жодних спеціальних навичок. (Не потрібно нігтьові дюбелі для монтажної стрічкової стрічки, не потрібно грати з кроком кабельного покладання) сітки на килимі подалі підсилює клейка плитка. Швидкість опалення. Теплий підлогу після перемикання стане теплим після 20-30 хвилин.

READ  Вбудована посудомийна машина з відкритою панеллю управління

Тонкий опалювальний кабель такий же, як на опалювальному кабелі в стяжці, але менше потужності на м.Р. і діаметр 3.5 4 мм.

Переваги та недоліки кабельних систем, встановлених під плитку

 • укладені на бетонну базу або на старі керамічні плитки
 • Мені не потрібна стяжка, піднімає рівень підлоги на 0.5.один.0 см
 • Швидше нагрівається
 • Зручність монтажу (у випадку використання нагрівальних мат)
 • Немає необхідності свердлити стягу для монтажу монтажної стрічки, з ймовірністю пошкодження водопостачання або нагрівальних труб (у випадку використання нагрівальних матс)
 • Більше, ніж нагрівальний кабель у стяжці
 • Вища ймовірність пошкодження тепла під час установки як теплого підлоги та керамічної плитки

Висновки:

Якщо ви можете підвищити рівень стяжки та виконувати повну теплоізоляцію, то безумовно. товстий нагрівальний кабель. У випадку косметичного ремонту з заміною підлоги, тонкі, але більш витратні рішення підходять. нагрівальні килимки або тонкий потепління кабелю.

Заповніть краватку під теплом

Остаточна стяжка виконана після перевірки системи опалення.

потрібна, стяжка, тепло

Вода, наливається в труби та тиск, постачається. Якщо день не виникає витоків і великих розширень у трубах, виливали теплий підлогу.

Система перевіряється на електричному підлозі, а після того, як він знешкоджується, а термостат видаляється, поки закінчиться закінчення роботи.

Температура в приміщенні під час розливу розчину повинна бути плюс. Пол слід залити відразу в одній кімнаті. Часткове заповнення можливе в кімнаті з різними рівнями шарів.

Бажано зробити отвори на стягу тонкого металевого об’єкта. Пірсинг усуває утворення порожнечі повітря, оскільки повітря під вагою шару не зможе вийти. І прокол вирішить цю проблему.

У великих кімнатах після укладання елементів теплого підлоги роблять маяки. Це особливі рівні, зосереджуючись на якому, зробити плоский зв’язок. Вони розташовані в половині метра від стіни. Ширина між ними повинна бути меншою, ніж правило.

Маяки роблять з металевого профілю, дерев’яних барів і з розчину. Незалежно від виду, маяк повинен бути закріплений на поверхні підлоги.

Бетонування ставок починається з довгого кута кімнати і закінчується біля дверей. Готовий розчин виливають між маяками і рівномірно розподіляється над поверхнею, так що розчин не перевищував рівень маяка.

Експерти радять у невеликих приміщеннях на периметрі підлоги, стіну та нагрівального кабелю, залишають ширину смуги 10-15 см. Це буде підтримка верхніх бетонних стяжжих.

Після розливання рішення потрібно створити належну догляд за краватку. Для цього на тиждень 2-3 рази на день поверхня теплого підлоги зволожується водою, оскільки розчин повинен затвердіти, а не сухий.

Електрична телена підлога повинна бути включена після повної сушіння. Кабель, що входить від негайно після встановлення.

Черновна стяжка. Робити чи ні? Частина 1

Як ви можете бачити, пристрій стяжки під теплою підлогою не складно. Важливо дотримуватися необхідних технологій виробництва та використання якості цементу. Неможливо поспішати в цьому питанні, тому що якість покриття підлоги та термін служби системи залежить від правильного пристрою.