Вапняний злочинець піддонів Тіні Венери Immortalis

Article

Сертифіковано жорстоко-безтурботний кролик

У випадку, якщо ви не знаєте, вапняний злочин. це стрибковий кролик, сертифікований жорстоко-вільним та вегетаріанським брендом краси. Вапняний злочин. це суперечливий бренд та ive тільки з ними приблизно рік, тому що за попередні 10.5 років, які Ive Blogging я фактично бойкотував бренд на основі поведінки Xenia (Doe Deere). Оскільки вона відійшла від того, що відбивала себе з стурбованих, я відчував себе досить комфортно, щоб спробувати бренд. Ви можете побачити всі мої риси злочину з минулих 11 років.5 років.

Вапняні злочини Офіційна заява: Вироби з злочину вапна PETA перевірена вегетаріанська та стрибання завіреного зайця. Наші продукти не містять ніяких тваринних інгредієнтів. В рамках закладання кроків, наші постачальники також підтверджують, що жоден тестування тварин ніколи не виконується в будь-який момент у нашому ланцюжку поставок.

Lime Crime Venus Immortalis Palette

Мій сьогоднішній огляд лаймового злочину Венус Імморталіс Палітра, нова холодна палатна розслабка від злочину вапна. До речі, це останній піддон у колекції Венери, всі існуючі палети з вапняного злочину, звичайно, буде випущена далі, але нова краса-венр, на жаль, більше не буде (Immortalis, перекладена з латинської, позначає “Безсмертний”. так, як я, лайм Кір, дуже символічно зробив цю конкретну фіналу Шолета)

Послуги для G.Москва

Інноваційні квитки Nanopoisk знайде для вас не тільки найкращий варіант для конкретних дат, але також запропонує інші дати, коли вартість польоту може бути навіть нижчою. Виберіть найбільш “дешеві дати” у спеціальному розділі цін на сайт для рейсів

Виберіть з більш ніж 3 000 готелів, санаторіїв, гуртожитки, гуртожитки та апарт-готелі. Збирайте в одному місці всі доступні номери, які пропонують агрегатори та власники готелів. Порівняйте ціни та вибирайте, де забронювати вигідніше.

Безкоштовна доставка. На складі тільки свіжі та високоякісні продукти за конкурентоспроможними цінами. Високий рівень обслуговування та доставки. Доставка здійснюється в Москві та Мо; Санкт-Петербург і Ло

“Wkonos”. лідер у сфері Інтернет-комерції та пов’язаних з ними товари.

Вапняний злочинець піддонів Тіні Венери Immortalis

Тінь піддон Венери Immortalis

Вапняний злочин завершує епоху Венегера, випуск останнього. Рада Венери закінчується, але її спадщина буде назавжди існувати завдяки новій палиці Immortalis з 8 відтінків.

Мармурова скульптура, срібні монограми та дзеркала, затемнена в темній щоку Венеус Immortalis, зберігає унікальну атмосферу останнього від злочину Venger Lime.

Вапняний злочин завершує епоху Венегера, випуск останнього. Рада Венери закінчується, але її спадщина буде існувати назавжди завдяки Lanetus Venus Immortalis.

Мармурова скульптура, срібні монограми та дзеркала, затемнена в темній щоку Венеус Immortalis, зберігає унікальну атмосферу останнього від злочину Venger Lime. Піддон відрізняється від своїх старших сестер з кольоровою схемою, будучи холодним і монохромним, тому що класика ніколи не помре.

У піддоні 8 відтінків з 4 обробками:

 • Невидимий матовий чорний;
 • Ехо срібна фольга;
 • Моль сірий мерехтіння з рожевими субами;
 • Мармур прозорий білий мерехтіння;
 • Розкриває матовий чорний і коричневий;
 • Зола матовий сірий;
 • Град фольгізований світло срібло;
 • Камео матовий крем з холодними субами.

Венера Immortalis створить вишукані та класичні куріння з мерехтливими акцентами або димним і ніжним повсякденним зображенням. Завдяки ультрашвидній формі тіні, тіні тісно переноситься на шкіру, не зникають і не рухаються протягом дня.

Тільки в темряві, ви побачите, як Венера на упаковці та внутрішню частину блідових вогнів світло люмінесцентний блиск.

Загальний обсяг продукту 16 г.

READ  Суміш для стяжки теплої водяної підлоги

Вироби вапняного злочину не містять компонентів тваринного походження і не перевіряються на тварин.

Виберіть ідеальний холодний подрібнювач | Immortalis проти Steeletto | Вапняний злочин

Відтінок

Палета представлена ​​8 відтінків, і наскільки я можу судити, вони призначені для дівчини, яка любить макіяж у червоних тонах. Я чесно люблю, і я не вважаю їх викликаючи.

Однак, текстура цих тіней надзвичайно дивно, в решті випуску, які я маю (у мене немає всіх проблем у своїй колекції), я цього не спостерігав. Вона, як і не матова, а не атласна. Я не знаю, що бажає виробник, але ні іншої.

вапняний, злочинець, піддонів, тіні

Давайте замислюватися кожним тіні ближче:

Оболонка. Персико-рожевий м’який відтінок.

Аура. Світлий відтінок з натяком на блиск.

Творчість. Досить темно-червоний відтінок. Глухий матову текстуру, але це незручно навіть без субстрату.

На карті досить червоно-червоний, але у випадку цього відтінку все залежить від накладання.

Значок. Матовий коричневий відтінок, з рідкісним бризок блискітка. Необхідно вимкнути зовнішній кут ока.

Відродження. Яскраво-рожевий відтінок з невеликими срібними блискітками. Якщо ви правильно підібрати основу під тінь, і краще бути підкладкою з олівця, він може бути зроблений практично неоновими на повіках.

Божественний. Цей колір унікальний, він є хамелеон з бежевого до Таупової, практично твердий, але при певному куті, як якщо б він темноє. Дуже виграшний матовий відтінок.

Муза. Дуже яскравий, багатий, криваво-червоний відтінок. Глухий матовий, дуже помітний у макіяжу.

Купити або Оцінка: Becca Consileter і Ghost Ghitter

Я не знаю, чому я замовляю косметику кілограми в іноземних інтернет-магазинах. Шукає натхнення? Розширення горизонтів?. Хоча Лена намагається зрозуміти причини для її нестримної онлайн-косметики, на ефірі наступного аналізу її покупок.

Коректор під коректором освітлення очей, Бекка

 • Згідно з позначкою, це вісім годинного сну в банку. Рожевий пігмент нейтралізує синій під очима. Крім того, коректор роз’яснює темні кола, згладжує дрібні зморшки і Les з рельєфу шкіри.
 • Може служити праймером для послідовного. Як частина. відбиваючі частинки.

Я довіряю думці художників макіяжу Лени Ясенкова, Ані Карташова, Оля Фокс, і вони вважають, що ця річ безцінна і використовує її практично у всіх макіяжах. Кожен раз, коли консерваторів не справлялися з моєю втомленою думкою, я думав: добре, я гальма, спробуйте Бекка. Отже, рік пішов на три 🙂 Це моє кредо в житті, так, потягніть до останнього все, що ви можете відкласти на наступний день післязавтра.

Зона під моїми очима виглядає так: набряк (набряк) VPADINA (я починаю старіти)) знову випуклість на місці орбітальної кістки. Там майже немає синяків, тому я не бачу ніякого сенсу в щільних усамців. Але як вирівнювати цю горбну долину. я не розумію.

Для атипових проблем. атиповий агент, праворуч? Під коректором освітлення очей, хоча його називають корінням, він може бути використаний як грунтовка для іншого маскувального агента. Всі художники для макіяжу справедливо. Шляхом текстури, це перла-рожева мазь, щільність і жир. Якщо ви застосовуєте тонкі. основні моменти (існує мікрокопний мерехтіння). Досить. проблема зони помітна.

Тіні від відсутності сну, звичайно, перекриваються чудові. Набряк і нерівномірне полегшення, навпаки, підкреслюється. навіть якщо ми застосуємо консультант Estee Lauder. Згортати. Можна було здогадатися, це знаменита призупинення будь-яких блискучих текстур (те ж саме, що має висвітлює).

Розчаровані, але не витягнув з косметики. і один раз, перш ніж стріляти Бекка, я природно врятував. Дрібний, а потім застосував контейнер, виявився під рукою, CC Eye, reborian. Просто вау! Запит нікуди не пішов, але вогні, які вони створили. Оптичний ефект мінус п’ять років безсоння через п’ять хвилин. І просто варто спробувати з іншим менш блискучим хитрощів.

Крім того, я придумав трюк, який, я думаю, оцінить те ж саме, що і я, громадяни з мішками під очима. Застосуйте коректор не на всіх нижніх повіках, але лише дві точки. До зовнішнього кута ока, шелесті до храмів, а у внутрішній. Негайно інший погляд. Відкритий і відкритий, як кажуть у рекламі каркасу. Трюк працює в парі з укладенням, і без нього.

вапняний, злочинець, піддонів, тіні

Отже, спочатку я майже відкинув цю річ, і тепер я не можу уявити, як без цього.

READ  Тиск у котлі впав до нуля

Це варто: так. Навіть якщо вам потрібен час адаптації, ефект коштує.

Крем-скульптор Голлівудський контур Ванд, Шарлотт Тільбері

Один з bestsellers charlotte, який я відмовлявся в косметиці нареченого Ліновича. Мені здавалося, що він мав правий холодний відтінок, і він зливається з шкірою. Як з’ясувалося, тільки з шкірою руки.

На обличчі контурної палички виглядає брудним через те, що колір яскравий, а скульптор фіксується ще до того, як я маю час рости. Issted. пляма. Я люблю, коли інструмент може бути нанесений прямо з трубки. Але це спочатку в руці, потім на кисті, переконайтеся, що пігмент не надто багато. ні, мені не подобається.

І чому я не відразу зрозумів, що саме такий скульптор (тільки краще), у мене вже є? Тіньова гра, Руж кролика Rouge легше вирішити, а атласна обробка виглядає кулер. Ну, Лена, для невдачі на увазі, ви повинні платити.

Це варто: ні, ви можете зробити.

Ціна: £ 29.00 (12 мл) на культурі.

Тональний крем магічний фонд, Шарлотт Тільбері

 • Обіцяйте постійне, щільне, але непомітне покриття. Як частина вітаміну С, гіалуронова кислота. Тон стимулює виробництво колагену та рекомендована шкіра з вугрі та розацеа.

Магічний фонд магічно створює проблеми в одному місці. Падає в пори. На їх місці отримують бежеві точки-веснянки. Шкіра вільна, як ніби я був поглинений відразу після механічного очищення обличчя. Покриття ледве досягає середовища, а не щільна, як це було оголошено.

Це може бути округленим і покласти точку, але магічний фонд так завдає шкоди, що я продовжую. Випробовували їх після найкрутішого виїзду від косметолога, а шкіра на мільйон стала шкірою копійки. З’явився пілінг на чолі і на підборідді (щось?!) Тепер уявіть, наскільки сумно це картина без півтора годин масажних масок. Так, дуже сумно.

Запропонував, щоб він може йти жирну шкіру, але вони пишуть, він плаває.

Це варто: ні. Добре, що у мене є кілька зондів, а не повний розмір.

Палетна повія 5, Наташа Денона

Я обіцяю не сповільнюватися на тіні Наташі Денона, тому що це так зрозуміло, добре. Однак я все ще мав один розблокований гештальт. Які подарунки краще беруть? Є великі, що складаються з 15-19-28 відтінків, і це п’ять. Довго не міг вирішити, що краще.

Я подумав, врешті-решт, я скажу, п’ятірки краще і вигідніше. Виявляється, що ні. Вони, безумовно, дешевші. Вони не мають додаткових відтінків. Але також різноманітність текстур теж.

Справа говорить, що в палітрі два типи тіней. М (металевий) і P (сильно пігментований кремовий порошок). Але, як для мене, вони однакові. Немає розкішних тісто, блискучих іскри або принаймні один матовий відтінок. Natasha’s та ж металеві. три типи, але тут я не бачу сорту. Загалом, для того, щоб грати і зрозуміти, чому ці тіні вважаються культом, екіпаж 5 летять явно недостатньо. Для порівняння: у золотій палітрі сім (!) Текстури.

І так, красивий піддон. Для макета відтінків. п’ять з плюсом, а рожевий золото посередині. це просто літак.

Це варто: так. Але зробити повне враження тіней Наташі Денона, краще взяти одну з її великих блідих.

Палетна Венера XL палітра, вапняний злочин

Відвідав рожеві та фіолетові відтінки. зовсім не. Робота лише концерти в день честі російського прапора. Це так само, як не було оголеним, а не кольором, і взагалі, незрозуміло, чому. Тому у мене немає рожевого блідо, навіть третій голий нещодавно подарував другу.

Венера XL такий нудний і сумний тінь тільки один, богинь. Інші яскраві (фуксія пристрасть, коралова флора), або темна і глибока (Боттічеллі, Афродіти). Або лише претендують на рожевий, і насправді, з мідно-коричневого гамма (Nu Classic, Supreme).

Головне розуміється логікою, на якій складається палітра. Немає питання про те, як пом’якшити складку і зробити вирішальним на контурі. Десять ідей для димного. будь ласка. Для основних оголених робить теж, все. Отже, це перший і тільки рожевий піддон, який я потрапив і не ризикує нудним.

READ  Вам потрібна стяжка під теплом

Якість відмінна. Тіні пігментовані, м’які і слухняні. Три відтінки сухості (флора, гребінець, тріумф), але навіть з їх застосуванням немає проблем.

Ціна: £ 56.00 на культурі.

Паста-блиск простір, лимонний.LA

Тут є справжня магія. це ендунгентний блиск. Дивитися в дзеркалі AFAS. немає нічого на шкірі. Поворот і бум неонових вогнів.

Огляд палесного лайманого злочину Венери Тіні для повік палітри 3

Сьогодні мій відгук про палевий вапняний злочин Венери для повік палітри 3, весняний рожевий бузковий випуск знаменитої тіньової етикетки (якщо ви пам’ятаєте, я розповів про випуск цієї палітри в травні). Загалом, за великим, Палат, мені дуже сподобалося, але це також має мінус.

Зовні, Lime Crime Venus 3 не відрізняється від попереднього “хлопця”, однакова картонна коробка, відкриваючи 180 градусів з невеликим дзеркалом та веселою друком з тлумаченням картини “Народження Венери” Боттічеллі “. Але тіньова формула трохи відрізняється, я розповім про це детально нижче.

Палетна тінь тіні Венера Immortalis володіє порошкою палітру

Вапняний злочин завершує епоху Венегера, випуск останнього. Рада Венери закінчується, але її спадщина буде назавжди існувати завдяки новій палиці Immortalis з 8 відтінків.

Мармурова скульптура, срібні монограми та дзеркала, затемнена в темній щоку Венеус Immortalis, зберігає унікальну атмосферу останнього від злочину Venger Lime.

Мармурова скульптура, срібні монограми та дзеркала, затемнена в темній щоку Венеус Immortalis, зберігає унікальну атмосферу останнього від злочину Venger Lime.

Піддон відрізняється від своїх старших сестер з кольоровою схемою, будучи холодним і монохромним, тому що класика ніколи не помре.

Cameo: Матовий крем з холодними субами.

Венера Immortalis створить вишукані та класичні куріння з мерехтливими акцентами або димним і ніжним повсякденним зображенням. Завдяки ультрашвидній формі тіні, тіні тісно переноситься на шкіру, не зникають і не рухаються протягом дня.

Тільки в темряві, ви побачите, як Венера на упаковці та внутрішню частину блідових вогнів світло люмінесцентний блиск.

Вироби вапняного злочину не містять компонентів тваринного походження і не перевіряються на тварин

Ви можете замовити свій улюблений продукт на нашому веб-сайті в будь-який день тижня. цілодобово.

Ціна доставки визначається тарифами перевізника в середньому 40-50 грн.

При розміщенні замовлення від 2500 грн., З повним платежем, доставка на склад нової пошти по всій Україні безкоштовна! При замовленні, обов’язково введіть назву назви по батькові одержувача, місто та кількість складу нової пошти, де вам буде зручно забрати посилку.

Залежно від того, який пункт надсилається, доставка може зайняти 1-3 дні.

У Харкові ви можете забрати покупки в нашому магазині макіяж, який знаходиться на. Харків, вул. Свобода, 12/16.

Ми завжди вітаємо вас і відкриті з понеділка по суботу з 10:00 до 19:30, в неділю з 11:00 до 18:00.

Ми хочемо звернути вашу увагу на те, що за указом Кабінету Міністрів України з 19.03.94 г. 72 Про впровадження індивідуальних положень Закону України про захист прав споживачів-косметичних засобів, на відміну від одягу та аксесуарів, не можуть бути повернуті або обмінені. Ми просимо вас відповідально підходити до вашого замовлення.

Про якість тіней

Взагалі, я був здивований тим, як добре тіньова вапняна злочинність Венери Тіні. Я зараз не говорю про відтінки (це все ще питання смаку), але про якість самих тіней. Всі відтінки ідеально пігментовані, вони прекрасно обрані (не було ніяких проблем навіть у такому “вирішальному”, як я), не звертайтеся, не пилу, не забивайте в складки, ідеально тримайте весь день без бази.