Вбудована електрична кухонна панель біла

Дрібна побутова техніка

Теплі панелі на будь-який смак

Electrolux виробляє газ, електричні та індукційні котли білого кольору, тому ви можете вибрати модель на свій розсуд. Газові приготування поверхонь все ще популярні завдяки зручності та зручності використання, а також доступною ціною та низькою вартістю.

Електричні панелі білого електролюксу оснащені інтуїтивно зрозумілими inteeis та сучасними нагрівальними елементами. Ексклюзивні кольори підкреслить індивідуальність вашої кухні.

Індукційні моделі дають максимум свободи при приготуванні. Поверхня пристрою не нагрівається, тому все забруднення легко очищається.

Білі кухонні панелі Gorenje

Білий колір є одним з традиційних для побутової техніки. За приготуванням поверхні білого кольору, всупереч поширеним упередженням, це легко піклуватися, це ідеально поєднується з кухнею будь-якого стилю, класичної або сучасної.

У інтернет-магазині Gorenje-Ru.Ru ви можете придбати білі поверхні з різними типами. як газ, так і електричний, індукційний.

Газові білі кухонні панелі відрізняють сприятливу ціну, можливість швидкого нагрівання та гладкого контролю температури. Серед моделей, представлених у каталозі, ви можете знайти і просте з емальованою поверхнею та арматурою з нержавіючої сталі, а комфортні з поверхнею загартованого скла з колекції простоти, оснащену пальником високої потужності WOK для приготування їжі азіатської кухні. Всі моделі мають систему управління газом та автоматичний електричний.

Gorenje також пропонує індукційні кухонні панелі з білої кераміки. Функція інтенсивної опалення PowerBoot прискорює приготування їжі.

Топ 7. �� Кращі електричні кухонні панелі 2021. Остаточний рейтинг!

Біла кухонна поверхня IT60W з однієї колекції є справжньою вибіркою мінімалістичного дизайну, здатний прикрасити кухню, обладнану як традиційним, так і в сучасному стилі.

Біла індукційна кухонна панель ECT693Raw, створена відомим французьким дизайнером ORA ITO, вражає комбінацією функціональності та стилю. Він відрізняється стислим дизайном, міцним покриттям скляної кераміки, інтуїтивно зрозумілий сенсорний контроль, оскільки неможливо бути кращим, ніж найсучасніші стилі, такі як техно, високотехнологічний або лофт.

Біла індукція WOOR PANELS IT 65 кр, а це 310 кр з колекції, створеного Карим Рашидом, справжній гуру дизайну, події яких відомі з гладкими контурами та підвищення чутливості до деталізації. Оригінальні візерунки на блискучому білому скляні керамічні в кадрі алюмінієвого профілю повертають пристрій у справжню роботу мистецтва. Функція PowerBoot дозволяє негайно збільшити живлення на всіх пальниках. Сенсорні електронні вимикачі забезпечують зручний контроль одного дотику. Ціна дизайнерських поверхонь трохи вище, але повністю відповідає їх високій якості.

Виберіть правильність поверхні

Визначення фактора тут. тип з’єднання. Кайзер виробляє газ, електричні та індуктивні кухонні панелі білого кольору. Цей фактор безпосередньо визначає, наскільки економічна та продуктивна буде технікою. Газ дешеве паливо, яке дозволяє створювати потужне, швидке опалення. Тільки приготування на газовому пальнику не може бути настільки практичним. обсяг блюдо часто нагрівається не рівномірно. Якщо ви хочете готувати у великих каструлях, глибока сковорода або навіть Казань, ви можете доглядати за панеллю Kaiser з Wok Burner. З нею нагрівання буде високоякісним і однорідним.

Електричні моделі високотехнологічні, мають великий набір функцій. Автоматична регулювання температури, таймер, датчик кипіння, захисний замок від дітей та навіть запам’ятовування оригінальних рецептів. можливості фірмових панелей, здається, нескінченні. Ще більш практично в повсякденному житті індукційні приготування поверхонь Kaiser White. Вони не тільки абсолютно безпечні для користувача, але й дуже економічні. Висока енергоефективність та швидкість опалення роблять свою роботу. індукційні моделі користуються великою популярністю у нашому каталозі.

Сорти

Як вже згадувалося, білі кухонні панелі виготовляються з різних матеріалів. Але вони мають інші відмінності. Продукти обладнані нерівною кількістю пальників, містять зовнішні або приховані нагрівальні елементи, деякі з них пов’язані з латунним кабінетом. Вони відрізняються за допомогою набору варіантів.

READ  Вбудована посудомийна машина з відкритою панеллю управління

У типі спілкування з іншими пристроями відрізняються 2 типи кухонних панелей.

 • Залежність. Так звані панелі, підключені до духовки. Вони мають єдине управління. Спільний дизайн дешевше, ніж два незалежні пристрої, але якщо щось розбивається, все вийде.
 • Незалежний. Панель приготування вбудована в робочу точку, незалежно від духовки. Вони можуть бути в різних місцях, їх виробники можуть бути різними. Замість духовки, полиці або посудомийна машина встановлюються під панеллю.

За принципом експлуатації розрізняють кілька сортів білих woo панелей.

 • “Газ під склом”. Цей тип продукту включає в себе кулінарні панелі зі скла або склокераміка. Вони неймовірно красиві, є ідеальною глянцевою поверхнею будь-якого відтінку білого. Нагрівальні елементи розташовані під склом. Вони не вибухають звичайне полум’я. У керамічних пальниках газ певним чином (каталітичний) спалюється без залишку.

Зони опалення світяться таємничий туман, і сама поверхня залишається холодною. На такій плиті не буде жовтого літати від залишків горіння газу.

 • “Газ на склі”. Це класичний варіант, коли пальники видаляються над скляною або керамічною поверхнею. Такі моделі відрізняються не тільки кількістю нагрівальних елементів, але і структурою решіток над ними.
 • Індукція. Це особлива категорія інструментів, в яких відбувається опалення за рахунок спеціального магнітного поля. Перевага такої побутової техніки полягає в тому, що ризик виключається, щоб спалити про пристрій, оскільки тільки посуд нагріваються. Недоліком є ​​необхідність придбання спеціальних каструлі та каструлі, оскільки тут не можна використовувати звичайні танки.

Теплі панелі

Кухонні поверхні з системою керування на панелі корпусу. Побутова техніка Essentials у будь-якій кухні. З ним ви можете створити одну робочу поверхню, яка виглядає акуратно і легко працювати.

Залежно від того, який джерело живлення використовується, панелі кулінарії:

 • Газові пристрої, що працюють на газі, зазвичай з корпусом з нержавіючої сталі або емальована сталь, але є також склокерамічні моделі;
 • Електричний. експлуатація з мережі, може бути з класичним чавуном або електроконструкцією;
 • Індукція. забезпечення рівномірного нагрівання посуду та його вмісту через вихрові струми, які створюються електромагнітним полем.

Система керування пристроєм може бути механічною з традиційними поворотними вимикачами або торкатися з вбудованим електронним модулем, який відповідає за швидке включення, відбір та регулювання температурних режимів, виконання інших завдань.

Які кухонні панелі можна придбати у Lerua Merlen

Ви можете придбати кухонну панель у мережевих гіпермаркетах та інтернет-магазині Lerua Merline. У нашому онлайн-каталозі:

 • Ергономічні електричні моделі з залишковим показником тепла, таймером та іншими корисними варіантами;
 • газові поверхні з автоматичною електричною фальц-функцією, газовим контролем;
 • пристрої з типом сенсорного контролю або механічні вимикачі;
 • 2 та 4-вбивчі поверхні, а також пристрої на 1, 3 і 5 пальників;
 • Скло керамічні панелі, а також обладнання з корпусом з нержавіючої сталі та емальовану сталь.

Ми маємо доступні ціни на печиво Hansa, Indesit, Electrolux, Zanussi та інші надійні бренди. Ми пропонуємо моделі класичної квадратної та прямокутної форми, зроблені в білому, чорному, бежевому кольорі.

Ми виконуємо цілеспрямовану доставку в Москву та Московську область. Про можливість купівлі в інших містах Росії можна знайти на сайті.

Вбудовані електричні панелі

Купуйте в інтернет-магазині Liga Bt на недорогу ціну. Ми продаємо:

 • Великий асортимент В наявності 556 товарів.
 • На сайті ви можете побачити опис товарів.
 • У категорії багато відгуків наших клієнтів.
 • Ви можете купити з доставкою в Москві та МО або зробити пікап. Доставка буде зроблена якомога швидше.
 • Вітрові шафи
 • Додатковий
 • Вбудовані посудомийні машини
 • Вбудовані холодильники
 • Вбудовані морозильники
 • Вбудовані пральні машини
 • Вбудовані мікрохвилі
 • Вбудовані шафи для опалювальних посуду
 • Вбудовані винні шафи

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару, її появу та повноту без попереднього повідомлення продавцю.Вся інформація про продукт на товар наведено, і не є публічною пропозицією відповідно до пункту 2 статті 437 Цивільного кодексу, ми переконалися, що ви перевірили наявність бажаних функцій та характеристик.

READ  Автомобіль отримує воду, але не стирає

Вбудовані електричні незалежні кухонні панелі

Вбудовані кулінарні панелі поділяються на залежні, що здійснюється з одного пристрою, а незалежності, який працює автономно. І якщо в першому випадку, безумовно, доведеться купувати латунний кабінет, то котел електричний незалежний не вимагає таких вражаючих витрат. Така техніка дає свободу при плануванні кухні, її можна розмістити будь-де.

У порівнянні з альтернативними варіантами, незалежна кухонна поверхня має ряд переваг:

 • Дозволяє використовувати широкі можливості при плануванні монтажу будь-де;
 • Легкість догляду Вбудований панель керування сенсорним шляхом легше, ніж з механічними вимикачами;
 • Якщо розмір кімнати не дозволяє або вам не подобається готувати кулінарні приналежності, духовка не може бути куплена, достатньо використовувати електричну поверхню;
 • Ви можете вибрати абсолютно будь-яку модель з механічним, сенсорним контролем, додатковими функціями, таймером, не покладаючись на сумісність кабінету.

Панель печива Незалежна. це нова технологія покоління, універсальний помічник кухні, який дозволить приготувати з задоволенням, швидко і економічно.

Ви можете купити котел електричний незалежний з різними характеристиками, вибравши відповідну кількість пальників на основі сімейних потреб. Ми вставляємо кухонне обладнання, надаємо розширену гарантію та додаткові послуги, щоб ви використовували високоякісні вбудовані обладнання без проблем. Купуйте поверхню, спокушаючи низькі ціни безпосередньо від виробника. Почніть використовувати сучасну техніку, щоб оцінити заощадження!

Порівняння товарів: Виберіть яку модель вибирати і купити

Weissgauff

 • Встановлення: незалежний
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Термін служби: 5 років, використовуйте при температурі не нижче.10 градусів
 • Гарантійний період: 1 г.
 • Додаткова інформація: Комбіновані струменя на повітряній кулі включені
 • Перемикачі: поворотні
 • Тип панелі: Поверхня газу
 • Розміри для вбудовування (SHHG): 43 x 48 см
 • Спеціальні пальники: потрійна корона, виражений кут
 • Матеріал панельного: загартоване скло
 • Кількість пальників: 3
 • Розташування панелі: Фронт
 • Розміри (ShhGHV): 45x51x4 см
 • Газові пальники: 3
 • Експрес-пальники: 1
 • Газовий концентратор “Потрійна корона”: 1
 • Електричний тракт: Так, Автоматичний
 • Газовий контроль пальників: Так
 • Чавунні решітки: Так
 • Встановлення: незалежний
 • Розміри (SHHG): 45×51 см
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Термін служби: 12 місяців., Використовуйте при температурі не нижче.10 градусів
 • Гарантійний період: 1 г.
 • Перемикачі: поворотні
 • Тип панелі: Поверхня газу
 • Розміри для вбудовування (SHHG): 43 x 48 см
 • Спеціальні пальники: потрійна корона, виражений кут
 • Матеріал панельного: загартоване скло
 • Кількість пальників: 3
 • Розташування панелі: Фронт
 • Газові пальники: 3
 • Експрес-пальники: 1
 • Газовий концентратор “Потрійна корона”: 1
 • Електричний тракт: Так, Автоматичний
 • Газовий контроль пальників: Так
 • Чавунні решітки: Так
 • Встановлення: незалежний
 • Розміри (SHHG): 58.40×51 см
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Термін служби: 12 місяців., Використовуйте при температурі не нижче.10 градусів
 • Гарантійний період: 1 г.
 • Перемикачі: поворотні
 • Тип панелі: Поверхня газу
 • Спеціальні пальники: потрійна корона
 • Матеріал панельного: загартоване скло
 • Кількість пальників: 4
 • Газові пальники: 4
 • Газовий концентратор “Потрійна корона”: 1
 • Електричний тракт: Так, Автоматичний
 • Газовий контроль пальників: Так
 • Чавунні решітки: Так
 • Konford Wok: Так
 • Встановлення: незалежний
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Термін служби: 12 місяців., Використовуйте при температурі не нижче.10 градусів
 • Гарантійний період: 1 г.
 • Перемикачі: поворотні
 • Тип панелі: Поверхня газу
 • Розміри для вкладання (SHHG): 56 x 48 см
 • Спеціальні пальники: потрійна корона
 • Матеріал панельного: загартоване скло
 • Кількість пальників: 4
 • Розташування панелі: Фронт
 • Розміри (ShhGHV): 58.40x51x10 см
 • Газові пальники: 4
 • Газовий концентратор “Потрійна корона”: 1
 • Електричний тракт: Так, Автоматичний
 • Газовий контроль пальників: Так
 • Чавунні решітки: Так
 • Встановлення: незалежний
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Термін служби: 5 років, використовуйте при температурі не нижче.10 градусів
 • Гарантійний період: 1 г.
 • Перемикачі: сенсорні
 • Тип панелі: індукційна кухонна поверхня
 • Розміри для вбудованого (SHHG): 56 x 49 см
 • Номінальна потужність: 7 кВт
 • Спеціальні пальники: індукція, з овальною зоною опалення
 • Панельний матеріал: скляна кераміка
 • Кількість пальників: 4
 • Розташування панелі: Фронт
 • Тип керування Touch: Slider
 • Диференційний таймер: Так, звук з відключенням
 • Кнопка блокування панелі: Так
 • Автоматичні функції: визнання присутності
 • Залишковий індикатор тепла: Так
 • Захисне вимкнення: Так
 • Розміри (ShhGHV): 59x52x5.50 см
 • Індукційні пальники: 4
 • Кок з овальним опалювальним зоном: 2
READ  Як видалити панель керування пральною машиною

Gorenje

 • Встановлення: незалежний
 • Розміри (SHHG): 59.50×52 см
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Термін служби: 60 місяців.
 • Гарантійний період: 1 г.
 • Перемикачі: сенсорні
 • Тип панелі: індукційна кухонна поверхня
 • Розміри для вкладання (SHHG): 56 x 49.5 см
 • Номінальна потужність: 7.2 кВт
 • Спеціальні пальники: індукція
 • Панельний матеріал: скляна кераміка
 • Кількість пальників: 4
 • Розташування панелі: Фронт
 • Тип керування Touch: кнопка
 • Відповідний таймер: Так
 • Кнопка блокування панелі: Так
 • Залишковий індикатор тепла: Так
 • Захисне вимкнення: Так
 • Індукційні пальники: 4
 • Мінімальний діаметр пальника: 14.5 см
 • Максимальний діаметр пальника: 21 см
 • Відповідні розміри: дві плити діаметром 14,5 смДВа діаметром 21 см
 • Короткочасна пауза: Так

Gefest

 • Встановлення: незалежний
 • Розміри (SHHG): 30×52.50 см
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Термін служби: 60 місяців.
 • Гарантійний період: 2 г.
 • Перемикачі: сенсорні
 • Тип панелі: індукційна кухонна поверхня
 • Дизайн “Доміно”: Так
 • Спеціальні пальники: індукція, з овальною зоною опалення
 • Панельний матеріал: скляна кераміка
 • Кількість пальників: 2
 • Розташування панелі: Фронт
 • Тип керування Touch: кнопка
 • Відповідний таймер: Так
 • Кнопка блокування панелі: Так
 • Залишковий індикатор тепла: Так
 • Захисне вимкнення: Так
 • Індукційні пальники: 2
 • Корпус з овальним опалювальним майданчиком: 1
 • Мінімальний діаметр пальника: 19.5 см
 • Максимальний діаметр пальника: 19.5 см
 • Розміри пальників: квіткова поверхня нагрівання пальника діаметром 19,5 см
 • Максимальне споживання енергії: 3.7 кВт
 • Встановлення: незалежний
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Перемикачі: поворотні
 • Тип панелі: Поверхня газу
 • Спеціальні пальники: подвійна корона
 • Панельний матеріал: емаль
 • Кількість пальників: 4
 • Розташування панелі: Фронт
 • Розміри (ShhGHV): 60×51.50×9.50 см
 • Газові пальники: 4
 • Електричний тракт: Так, Автоматичний
 • Газовий контроль пальників: Так
 • Чавунні решітки: Так
 • Konford Wok: Так
 • Газ Коронор Корона: 1

Грета

 • Встановлення: незалежний
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Перемикачі: поворотні
 • Тип панелі: Поверхня газу
 • Спеціальні пальники: подвійна корона
 • Панельний матеріал: емаль
 • Кількість пальників: 4
 • Розташування панелі: сторона
 • Розміри (ShhGHV): 58x50x7.50 см
 • Газові пальники: 4
 • Електричний тракт: Так, Автоматичний
 • Газ Коронор Корона: 1

Сімфер

 • Встановлення: незалежний
 • Розміри (ШхГ): 60х51 см
 • Колір: панель конфорту. білий
 • Гарантійний період: 3 г.
 • Перемикачі: поворотні
 • Тип панелі: Поверхня газу
 • Спеціальні пальники: Експрес-пальник
 • Панельний матеріал: емаль
 • Кількість пальників: 4
 • Розташування панелі: сторона
 • Газові пальники: 4
 • Експрес-пальники: 1
 • Електричний тракт: Так, Автоматичний

Топ-6. Кращі газові теплі панелі 2020. Остаточний рейтинг!

Як скоротити кухонню на кухонній стільниці. Ущільнення. Установка

Як встановити, щоб вставити поверхню приготування на стіл на кухні

Топ-6. Найкращі електричні кухонні панелі 2020. Остаточний рейтинг!

Топ 7. Найкращі електричні кухонні панелі 2021. Остаточний рейтинг!

Індукційна плита або електрична. Яка тарілка вибирати

Як вибрати хороший газовий котел

Встановлення панелі кухонної панелі та духовки для себе

вбудована, електрична, кухонна, панель

Останні відгуки

Електрична вбудована кухонна панель. Верхня поверхня кухонної пластини або незалежного приготування їжі. Є залежний. Управління пов’язане з контролем латунного кабінету і не залежить. Управління може бути знайомим механічним (з поворотними вимикачами) і більш сучасним. Дотик.

Електричні панелі. це два типи: метал з чавуном “Млинці” та склокераміка.

Метал з чавунними “млинцями” Довгий нагрітий і охолоджений, споживають більшу електрику, ніж склокераміка. Але ці панелі прості в догляді, міцні та протилежні механічні експозиції і коштують набагато дешевше. Якщо будь-яка з млинців можна легко замінити.

Склокерамічний. Стильні та сучасні панелі часом дорожче, ніж їхні попередники з чавунними “млинцями”. Мають високу теплостійкість і міцність з довгостроковими механічними навантаженнями. Однак, в точці впливу, чіпси та тріщини можуть з’явитися. Догляд за такою простим панеллю. Досить витирати губкою, хоча продукти, що падають на поверхню панелі, слід ретельно обробляти. Скло кераміка чутлива до продуктів, що містять сахам.

Как выбрать варочную поверхность? Индукционная варочная панель или электрическая?