Вентилятор не працює в індукційній пластині

Дрібна побутова техніка

Щоб уникнути поломки, потрібно дотримуватися правил роботи та регулярно очистити панель приготування їжі.

Наступні фактори можуть вплинути на роботу обладнання:

 • Неправильне з’єднання. Помилка відбувається, оскільки кожен виробник використовує різні кольорові маркування. Користувач плутає в дроту, що належить. В результаті. несправна електрична проводка кабелів.
 • Помилка запобіжників. Причина є постійними стрибками напруги. Швидко спалюйте ці запобіжники, які не відповідають моделям обладнання. Найчастіше, слабкі елементи встановлюють власників техніки.
 • Перегрівний пристрій. Вентилятор охолодження викликається одночасно, коли температура навколишнього повітря стає більше 50 ° С. Необхідно переконатися, що вентиляційні отвори відкриті, а система охолодження хороша.
 • Дефект модуля керування. Через розрив електроніки модуль не подає команди всім іншим пристроям. Розглянемо програміст лише за наявності його детальної схеми. Найчастіше, плата замінюється.
 • Несправність датчика температури. Для визначення стану датчика температури пальника активуються тестові програми. Важливо, щоб пальник міцно вписується до склокерамічної поверхні. Якщо датчик працює, замінюючи блок пальника.

Багато індукційних тарілок мають механізм безпеки. При використанні невідповідного діаметра або посуд, панель має можливість автоматично вимикати. Те ж саме відбувається, якщо каструля або сковорода видаляється з пальника. поверхня не буде нагрівати поверхню.

Особливості роботи вбудованої кухонної панелі

Вбудовані кухонні панелі за типом джерела опалення можуть бути індукційними, електричними, газом або комбінованими. Такі пристрої дозволяють створювати зручну робочу зону, тому що вони встановлені на наборі кухні. Перевага вбудованих кухонних панелей є можливість поєднання обладнання різних типів. Наприклад, при установці індукційної кухонної панелі часто використовується електрична духовка.

У той же час, якщо духовка встановлюється безпосередньо під поверхнею приготування їжі, вона повинна бути обладнана охолоджувальним вентилятором. При встановленні вбудованої панелі, прогалини вентиляції, визначені виробником, повинні бути доповнені. Їм потрібні для видалення повітряного повітря. Особливо це стосується індукційних та електричних кухонних панелей. У індукційних кухонних панелях біля котушки вентилятор встановлюється для охолодження його та транзисторний радіатор.

Якщо прибирання вентилятора не допомогло, перевірка проводки не виявила проблем, це означає, що щось розбило або в самій фанаті, або в інших куточках електричної печі. Ретельно перевірити лезо вентилятора: вони можуть бути деформовані. Прокрутіть вентилятор з руками: якщо він обертається з труднощами, це означає або розбиття підшипника, або анкер застряг. У таких ситуаціях буде більш надійним, щоб замінити весь шанувальник.

Спалений двигун навряд чи буде відремонтовано, його потрібно буде замінити. Для цієї роботи це необхідно, звичайно, звернутися до досвідченого фахівця.

Надійність у деталях

Однією з особливостей технології індукційного нагрівання є мінімальна нецільова втрата тепла. Пальник розташовується таким чином, що вихрові струми впливають лише на дно металевих посуду. Повітря на кухні та корпус обладнання електромагнітних хвиль не нагрівають, але мідна котушка та інші електронні компоненти, коли струм проходить через них, HEES. Вирішення проблеми допомагає системі охолодження. Інженери італійської компанії SMEG використовують активний модуль для цих цілей, а саме спеціального вентилятора охолодження. Використовуючи його конструкцію, використовували гідродинамічний підшипник, що значно збільшує робочий ресурс продукту, і шум під час ідеального центрування осі обертання зменшується при інтенсивній операції.

READ  Знак на каструлі для індукційних пластин

Чому приготування машин для приготування їжі вимагає системи активного охолодження? Кухонна техніка часто використовуються при інтенсивному режимі, наприклад, при активації функції бустер. Потужність поточного споживаного збільшення, вивільнення тепла електронними компонентами. Активне охолодження дозволяє більше використовувати панель приготування в інтенсивному режимі без ризику поломки. Як працює вентилятор? Датчик, закріплений термічною пастою у нижній частині пальника, реєструє посилення генерації тепла та активує активну систему охолодження. Вентилятор видаляє надлишок тепла через прогалини у випадку. Так що все правильно працювало, при встановленні вбудованої кухонної панелі, необхідно подбати про наявність таких прогалин. Диск до духовки повинен бути не менше 20 мм, до стін меблів. 5 мм.

Якщо ви хочете дізнатись більше про пристрій індукції пристроїв та їх функції, прочитайте каталог моделей у нашому каталозі нашого інтернет-магазину. Ми регулярно поповнюємо асортимент нових зразків італійської технології.

Загальні типи індукційних пластин

Оскільки індукційна пластина за принципом експлуатації не схожа на інші електричні щити, її недоліки також є особливими. Найчастіше спостерігаються наступні види пошкоджень:

Індукційна плита не включається?

 • недостатня потужність;
 • несправна робота одного пальника;
 • Не згрівають пальники ліворуч або праворуч;
 • індукційна плита не включається;
 • Пристрій повністю не вдалося;
 • Пристрій повертається самостійно.

Подібні розбивки характерні для Hansa і Bosch. Розглянемо більше всіх видів несправностей, методів їх діагностики та ремонтних функцій.

Недостатня потужність

Якщо плитка сильно нагрівається, час приготування збільшився, а їжа повністю не нагрівається, проблема може бути недостатньою кількістю живлення. Від’єднайте шнур живлення від розетки та обережно вивчити пошкодження. Якщо виявлені дефекти, дріт повинен буде змінюватися до нового.

Пристрій може працювати з недостатньою потужністю, якщо використовуються неправильні страви. Потрібно використовувати горщики та каструлі з матеріалів з магнітними властивостями. Керамічні або скляні страви електричної печі просто не розпізнає.

Особливу увагу слід приділяти діаметру дна кухонної посуду. Індукція починає нагріватися, утворюючи магнітне поле, лише якщо є страви на поверхні приготування, нижній діаметр якого повністю покриває пальника. Електрична плита може потенціал, якщо каструля Донішко не є нерівномірною, але це сталося досить рідко.

Якщо все, з метою з посудом, і це необхідно, проблема може пройти у недостатньому придатності індукційного механізму до кухонної поверхні. Потрібно просто витягнути прес-пружини, а пристрій знову зароблятиме з нормальною потужністю.

Неправильна робота одного пальника

У більшості випадків причиною цієї ситуації − Пошкодження проводів, які підключають індукційну котушку та електричну мережу з струмом. Ви можете самостійно припасти дроти, але це варто тільки майстрам у цьому питанні. В інших випадках краще довіряти пайку.

Корекція помилки перегріву на індукційну плитку.

Менш поширена причина несправності пальника − Ретельна котушка. Весь ремонт полягає у заміні зіпсованої частини до нового, але через складність встановлення запасних частин для ремонту індукційного електроник, вам потрібно запросити професіонала.

Також рекомендується запускати тестові програми, щоб перевірити датчик температури. Якщо це несправний, пристрій повинен бути замінений. На всякий випадок, знову перевірте затискні тарілки і затягуйте, якщо це необхідно.

Не працюйте пальники ліворуч

Якщо ліва сторона відмовляється від нагрівати посуд, а право діти ідеально, необхідно, перш за все, ретельно вивчити проводку, що з’єднує котушку з блоком керування та джерелом живлення. Зазвичай на дисплеї з’являється проблема з сигналами проводки: на дисплеї з’являється код помилки E8.

READ  Я можу підключити посудомийну машину до гарячої води

Якщо все буде в порядку з проводами, швидше за все, вам доведеться змінити блок керування. Якщо цей захід не допомагає, встановлено новий блок пальника.

Не працюйте пальники праворуч

Якщо ви не зменшуєте праву сторону плитки, вам потрібно ретельно перевірити контакти в коробці терміналу. Якщо все з ними в порядку, причиною неправильної роботи пристрою може бути розбитий запобіжник. Вона повинна бути замінена, купуючи нову частину, особливу увагу приділяється маркуванням, вона повинна збігатися з даними на викривленому запобіжному.

Електрична плита не включається

Якщо пристрій не відповідає на включення, потрібно спочатку перевірити запобіжник. Запобіжник у порядку, але електрична плита не нагрівається? Вам потрібно перевірити мережевий перемикач, а потім зв’язок між блоком керування та дошкою. Іноді несправність може спричинити зв’язок між контролем та датчиками. Перевірка послідовно, ви можете знайти розбиту частину і замінити його. Якщо це не допоможе, вам потрібно змінити весь блок котушок.

Пристрій повністю не вдалося

Якщо на дисплеї з’являється помилка з кодом E6, це означає, що електрична плита несправна. Він повинен бути повністю відключений від потужності, витягнувши шнур від виходу. Через півроку потрібно знову підключити пристрій і почекати. Якщо код помилки з’являється знову, вам потрібно звернутися до фахівців щодо заміни панелі керування.

Невдача трансформатора або теплової енергозбереження також може призвести до вини. Щоб перевірити роботу цих пристроїв, вам знадобиться мультиметр. Якщо в тих областях ланцюга з’являється опір, де це не повинно бути, необхідно замінити пристрої для нових. Для діагностики та встановлення нового трансформатора або теплової потужності, ви можете зв’язатися з нашим сервісним центром.

Індукційна панель повертається самостійно

Іноді пристрій може раптово розпочати роботу, хоча на його поверхні немає страв. Це може статися, якщо ви залишите на печі будь-який металевий об’єкт або погана промиваюча поверхня приготування від солі. Якщо після ретельного очищення електричний прилад включається або вмикається самостійно, це означає, що проблема керуючого пристрою ви хочете відновити або повністю замінити. Не бажано спробувати встановити новий елемент самостійно, краще звернутися до фахівців.

Вентилятор охолодження не повинен бути включений під час водіння при мінімальній потужності. Коли температура в кімнаті перевищить п’ятдесят градусів за Цельсієм, вентилятор повинен включити. Якщо це не відбулося, вам потрібно почати програму тестування. Якщо тестування показує, що вентилятор несправний, він повинен замінити його. Можливо, заміна вимагатиме не-вентилятора, але блок керування.

Це нормально, якщо температура поруч із індукційними пальниками дуже висока. більше 780 градусів за Цельсієм. В інших випадках потрібно замінити блок керування.

Реальні та порушення індукційних плит

вентилятор, працює, пластина

 • Повна потужність не реалізується. Як правило, ця ситуація виникає, якщо нижня частина посуду розташована з переміщенням від центру пальника, або діаметр дна значно менше, ніж розмір плитки.Можливо, пальник вільно притискається від дна до декоративної поверхні (носити вкладення, або затискні пружини).Якщо влада стрибає зміна, причиною датчика температури може бути. Потрібно знайти причину перегріву індукційної обмотки. Спіраль може видувати або ближче між поворотами.
 • Частина пальника не працює. Перш за все, роз’єм живлення перевіряється на наявність несправних вузлів. Кожен генератор може мати запобіжники. Крім того, перегрів може провалювати з’єднувальний роз’єм з блоку керування до індуктора.
 • Немає реакції на сенсорну панель. Якщо є забруднення жиру, датчики можуть “не відчувати” пальців. Очистити поверхню. Якщо це не допоможе, перевірте підключення петлі з панелі керування до схеми індуктора.
 • Немає викиду залишкового тепла (фактично. температура приготування пальника в експлуатації). Причиною може бути пошкодженням теплового датчика. Якщо він знаходиться в хорошому стані (ви можете перевірити робочий пальник), ви повинні замінити. Звичайно, перевірте надійність підключення сполучних дротів.
 • Охолоджувальний вентилятор постійно працює. Шум гвинтів може бути чути деякий час після закінчення роботи, індукційна котушка негайно охолоне. Якщо вентилятор працює відразу після включення живлення (коли концентратор вимикається), датчик температури може бути несправний, або температура в області Площа понад 50 ° С.
 • Вентилятор не працює. Причини лише двох: або згоріло двигун (перевірка примусової напруги), або розбиття в ланцюзі керування (термічний датчик, модуль керування).
 • Немотивоване вимкнення панелі Woor. Щоб почати з того, я асимілюючу причини на повний робочий день:
 • протягом 10 секунд після включення ви не виконуються активних дій;
 • Пальники (принаймні один з них) у режимі опалення працюють більше 2 годин поспіль;
 • Можливо, режим вимикання таймера встановлюється протягом короткого часу.
READ  Основні 24 коди помилок Faxi

Корисна порада: Якщо немає відповідних страв, і у вас є лише індукційна плита, використовуйте феромагнітний диск у діаметрі. Вони продаються, або можуть бути виготовлені з товстого сталевого сковороді.

Правда, ефективність приготування різко зменшиться, тому що джерело тепла не буде стравами, але металевий диск. Але ви можете підготуватися до вашої улюбленої мідної сковороди або каструлі термостійкого скла.

Важливий! Наявність рідини в немагнітних посуду (навіть вода) не змусить індукційного пальника. Це не мікрохвильова піч.

Помилка індукційних плит Що робити? Код помилок Індукційні тарілки

Для більш експлуатаційного ремонту в умовах неточної несправності (і не тільки), ви можете дати кілька корисних порад. По-перше, генератори на пальниках виготовляються у вигляді незалежного модуля. Вони видаляються. Зміна генераторів у місцях (від одного пальника до іншого), ви можете швидко зрозуміти, що зламало котушку або її високочастотний блог напруги.

Друга дошка іноді врятує на ремонт. У садівництві або рідко виявляється через нерозповсюдження на ринкових тарілках, цінний елемент може бути унікальним і дуже дорогим. І його рідкісні ще більше підвищує вартість заміни. Але встановіть елемент, який вказаний на концепції пластини, зовсім не потрібна. Існує база даних дотримання електронних компонентів. Його можна легко знайти в Інтернеті за запитом таблиці або на тематичних форумах. Це буде відкладено більш недорогі або доступні аналогові елементи, необхідні для заміни в індукційну плиту.

Якщо причиною розбиття не було встановлено, або виникають труднощі щодо того, як придбати та встановити невдалі модулі, краще відремонтувати індукційні тарілки, щоб звернутися до професіоналів. Слід також пам’ятати про гарантійне обслуговування, право, на яке ви можете втратити з незалежною аутопсією пристрою. Індукційна плита. це розумна техніка і вимагає ретельного дотримання правил експлуатації.