Відкриті стельові спліт системи для квартири

Дрібна побутова техніка

Відкриті стельові спліт системи

У дні, коли кліматичні умови дуже підсумовуються, і не дозволяється спокійно працювати або розслабитися, часто запам’ятовуються системи опалення та кондиціонування. Добре, якщо є компактний стильний пристрій, який дуже добре вписується в інтер’єр та створює ідеальний мікроклімат у приміщенні, дозволяючи не звертати уваги на різні подразники з боку навколишнього середовища.

Кондиціонери стелі. пристрої, з якими створюються в приміщенні та підтримуються оптимальна температура. Внутрішня одиниця таких пристроїв розміщується на стелі або на стіні над підлогою.

Важливі особливості таких систем включають високу продуктивність. Завдяки цьому вони використовуються в промислових і напівпромислових сферах. Вони часто встановлюються в офісах, ресторанах, спортивних залах і т.D. Вони досить компактні, не займають багато місця. Як правило, такі системи обладнані панеллю управління.

Для інших переваг таких пристроїв також включаються:

 • Висока потужність. Такі моделі систем можуть охолонути якомога швидше або тепло номери, навіть досить великі;
 • відсутність прямого холодного повітря до людей;
 • найбільш рівномірний розподіл охолодженого повітря;
 • Легкість установки та використання;
 • надійність та довговічність: можна не сумніватися – така система прослужить не рік і не два;
 • Мовчазна робота, що викликає компресор, через який шум виробляється, розташований у частині кондиціонера, який знаходиться на вулиці;
 • добре продумана система безпеки, яка дозволяє попередити про розбиття і т.Р.;
 • Здатність досконало розважати таку систему в будь-якому інтер’єрі, завдяки різноманітності кольорів та форм, а також через компактність.

Принцип роботи

Як і всі інші спліт-системи, на відкритому повітрі стелі складається з двох основних блоків: внутрішніх і зовнішніх. Один з них знаходиться на відкритому повітрі, а інший. всередині (на стелі або на стіні біля підлоги).

Коли внутрішній блок знаходиться на стелі, повітряний потік завжди йде вздовж нього, а потім мело знижує і поширюється по всій кімнаті. У випадку розташування блоку на стіні принцип дуже схожий. Повітряний потік йде вздовж стіни і повільно поширюється над охолодженою кімнатою. Таким чином, виключається пряме попадання холодного повітря на людину, адже при непомірному знаходженні під кондиціонером часто можна застудитися.

Де купити Split System Outdoor Tele Type?

Компанія “Pro Comfort” пропонує спліт-системи та кондиціонери на відкритому повітрі тип стелі оптом або роздріб з доставкою в Москві та інших містах Росії. Ми співпрацюємо з провідними іноземними постачальниками та виробниками протягом багатьох років, тому якість наших продуктів завжди зверху. Системи кондиціонування повітря, надані нашою компанією, чудово підходять для російських кліматичних умов: прохолодний мікроклімат буде підтримуватися в гарячій погоді в кімнаті, а в холодний сезон можна активувати для створення комфортних умов.

Команда наших досвідчених фахівців організовує допомогу у виборі найбільш підходящої системи кондиціонування повітря, яка вам потрібна, і буде доставляти до місця призначення та допоможе з встановленням, якщо це необхідно.

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, то швидше переходьте на наш офіційний сайт, де можна ознайомитись з каталогом та цінами, які приємно вас здивують. Якщо виникли додаткові питання, ви можете зв’язатися з менеджером, який порадить вам більше.

Якщо ви хочете вибрати кондиціонер, але стіни будівлі не адаптуються для розміщення важкого кліматичного обладнання на них, вибирайте апарат-стельовий кліматичний обладнання. Така техніка виробляє багато відомих брендів. Наприклад, Samsung, Daikin, Midea та інші.

Особливості кондиціонерів на вулиці

Система кондиціонування повітря підлоги складається з двох блоків. Один, який включає конденсатор, компресор, знаходиться на вулиці на стіні будинку або іншої будівлі. Служить для захоплення зовнішнього повітря.

Другий блок має таку ж структуру, що і типові інструменти для стін. Складається з вентилятора, випарних, фільтрувальних систем, блок керування, дренажних контейнерів. Відрізняється лише в методі установки. Залежно від побажань та конструктивних особливостей будівлі, підлогова-стельова техніка кріпиться на стелі або на підлозі.

READ  Як покласти волосся феном з прядильною щіткою

Незалежно від того, як розташований кондиціонер на відкритому повітрі, він не впливає на людину, не викликає дискомфорту.

Якщо пристрій встановлюється на вершині на стелі, охолодження та нагрівання повітряного потоку відбувається паралельно стеля. Холодні/теплі струменя поступово змішуються з приміщенням повітря.

Якщо внутрішній блок пристрою зовнішнього стелі закріплений на підлозі, то холодні/теплі струменя, що проходять навколо стін, поступово змінюють внутрішній внутрішній мікроклімат.

Де я можу використовувати кондиціонери на відкритому повітрі:

Спочатку кондиціонери зовнішніх стельових кондиціонерів були призначені для промислового використання. Тому вони мають досить високу потужність, можна використовувати для охолодження великих, просторих приміщень.

Приміщення, стіни яких не призначені для встановлення побутової техніки або пов’язані з великими проблемами.

Приміщення ресторанів, торгових центрів, інших будівель, стіни яких виготовлені зі скла.

Офіси, бібліотеки, склади, в яких стіни зайняті спеціальними меблями, стелажами.

Приміщення, де встановлення стінових кондиціонерів буде виглядати потворним. І всі дроти кондиціонера настінного кондиціонера можуть бути приховані для конструкції підвісної стелі або в спеціальній коробці.

Ви можете придбати кондиціонер на відкритому повітрі на нашому веб-сайті. Компанія “Aero-Control.RU »пропонує лише найвищу якість кліматичне обладнання відомих виробників з Європи, Азії за ціною угоди. На всі питання можна зв’язатися з нашим консультантом. Ми доставляємо замовлення всім російським поселенні, включаючи Крим, Кавказ, Далекий Схід.

Стельові кондиціонери

Кондиціонер з відкритим стелі. кліматичне обладнання, ідеально підходить для великих приміщень. Він може бути використаний для торгових центрів, промислових приміщень, офісів або приватних будинків. Якщо ви хочете купити підлогово-стельовий кондиціонер, ознайомтеся з асортиментом нашого сайту та підберіть оптимальну модель.

Відкриті стельові спліт системи

Спліт системи на відкритому повітрі є універсальним типом кондиціонера з внутрішньою установкою, встановленим під стелею кімнати або на підлозі біля основи стіни. Mitsubishi Electric має окремо представлену серією: підлоги Спліт системи та системи субліону.

Опис EUV-18HR4SA1/AUW-18H4SS Компактні форми та вишуканий дизайн на відкритому повітрі.

Країна: Китай ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Охолоджувальна потужність: 5 кВт Шумовий рівень. Блок: 36 дБ Ефективний для квадратного: 50 м²

Характеристика рівня шуму кондиціонера вимірюється в децибелах (DB). єдність, що показує курча.

Країна: Японія ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Ефективний за квадрат: 25 м²

Toshiba представляє нову серію кондиціонерів консольних інверторів. УФВ. Біле тіло B.

Країна: Японський ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Ефективний для площі: 37 м²

RAS-B18UFV-E Інженерам і дизайнерам Toshiba вдалося розмістити потужний кондиціонер у витонченому компактному дизайні.

Країна: Японський ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Ефективний для площі: 50 м²

Опис EUV-18HR4SA/AUW-18H4SU1 Компактні форми та вишуканий дизайн на відкритому повітрі.

Країна: Китай ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Охолоджувальна потужність: 5 кВт Шумовий рівень. Блок: 34 дБ Ефективний для квадратного: 50 м²

Опис EUV-24HR4SA/AUW-24H4SZ1 Компактні форми та вишуканий дизайн на відкритому повітрі.

Країна: Китай Гарантійний період: 3 роки Охолодження: 7.Рівень шуму 7 кВт. Блок: 45 дБ Ефективний для квадратного: 77 м²

Опис Haier AC12CS1ERA (S)/1U12BS3era Outdoor CEN CENTILE Кондиціонер C.

Країна: Китай ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Охолодження: 3.5 кВт рівня шуму. Блок: 31 дБ Ефективний для квадратного: 35 м²

Опис Haier AC18CS1ERA (S)/1U18DS1EAA Outdoor CEN CENTER CENTER.

Країна: Китай Гарантійний термін: 3 роки Потужність охолодження: 5.5 кВт рівня шуму. Блок: 39 дБ Ефективний для квадратного: 55 м²

Опис EUV-18UR4SA2/AUW-18U4SS Компактні форми та вишуканий дизайн на відкритому повітрі.

Країна: Китай ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Охолодження: 5.Рівень шуму 2 кВт. Блок: 35 дБ Ефективний для квадратного: 52 м²

Опис EUV-24HR4SA1/AUW-24H4SF Компактні форми та вишуканий зовнішній дизайн.

Країна: Китай Гарантійний період: 3 роки Охолодження: 7.03 кВт рівня шуму. Блок: 46 дБ Ефективний для квадратних: 77 м²

Опис Electrolux EACU-18H/UP3/N3 ECUROLUX (ELECTROLUX) EACU-18H/UP3/N3.

Країна: Китайський гарантійний період: 36 місяців. Потужність охолодження: 5 кВт Шуму. Блок: 33 дБ Ефективний для квадратного: 55 м2

Опис Electrolux EACU-18H/UP2/N3ELECTROLUX EACU-18H/UP2/N3 (220) Використовується унітарна серія 2.

Країна: Китайський гарантійний період: 36 місяців. Потужність охолодження: 5 кВт Рівень шуму всередину. Блок: 34 дБ Ефективний для квадратного: 50 м²

Опис Haier AC24CS1ERA (S)/1U24FS1EAA Outdoor CEN CENTILE Conditioner. C.

Країна: Китай Гарантійний період: 3 роки Охолодження: 7.Рівень шуму 1 кВт. Блок: 39 дБ Ефективний для квадратного: 70 м²

READ  Як змінити потік у швейній машині

Опис Electrolux EACU-24H/UP3/N3 Electrolux ECTROLUX EACU-.

Країна: Китайський гарантійний період: 36 місяців. Потужність охолодження: 7.Рівень шуму 3 кВт. Блок: 41 дБ Ефективний для квадратного: 70 м2

Опис Haier AC18CS1ERA (S)/1U18FS2ERA Outdoor CEN CENTILE Conditioner. C.

Країна: Китай ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Охолоджувальна потужність: 5 кВт Шумовий рівень. Блок: 39 дБ Ефективний для квадратного: 50 м²

Опис EUV-24UR4S1A/AUW-24U4SF1 Компактні форми та вишуканий дизайн на відкритому повітрі.

Країна: Китай Гарантійний період: 3 роки Охолодження: 7.2 кВт Рівень шуму всередину. Блок: 45 дБ Ефективний для квадратних: 77 м²

Опис Electrolux EACU-24H/UP2/N3thenny блок на відкритому повітрі Спліт-Спліт-Система Elec.

Країна: Китайський гарантійний період: 36 місяців. Потужність охолодження: 7.Рівень шуму 7 кВт. Блок: 45 дБ Ефективний для квадратного: 75 м²

Опис Electrolux EACU-18H/UP3-DC/N8 ECTROLUX (ELECTROLUX) EACU-18H.

Країна: Китайський гарантійний період: 36 місяців. Потужність охолодження: 5 кВт Шуму. Блок: 36 дБ Ефективний для квадратного: 55 м²

Опис EUV-36HR4SB1/AUW-36H6SD NEW 2018! Компактні форми та вишуканий дизайн.

Країна: Китай Гарантійний період: 3 роки Охолодження: 10.55 кВт рівня шуму. Блок: 52 дБ Ефективний для квадратного: 100 м²

Рейтинг лучших кондиционеров (сплит-систем) 2021 /ТОП-8/

Опис Haier AC24CS1ERA (S)/1U24GS1ERA Outdoor Cetels Кондиціонер є C.

Країна: Китай ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Охолодження: 6.5 кВт Рівень шуму всередину. Блок: 39 дБ Ефективний для квадратного: 65 м²

Опис GREE GU50ZD/A1-K/Lu50W/A1-Knapot стеля Спліт Split System Gree GU50ZD/A1-K/GU5.

Країна: Китайський гарантійний період: 36 місяців. Потужність охолодження: 5 кВт Шуму. Блок: 33 дБ Ефективний для квадратного: 50 м²

Опис Hisense AUV-48HR4SC/AUW-48H6SE1 Компактні форми та вишуканий дизайн на відкритому повітрі.

Країна: Китай ГАРАНТІЯ ПЕРІОД: 3 роки Охолодження: 14 кВт Шумовий рівень. Блок: 49 дБ Ефективний для квадратного: 140 м²

Опис Electrolux EACU-24H/UP3-DC/N8 ECTROLUX (ELECTROLUX) EACU-24H.

Країна: Китайський гарантійний період: 36 місяців. Охолоджувальна потужність: 7 кВт Шумовий рівень. Блок: 38 дБ Ефективний для квадратного: 75 м²

Опис GREE GUHD09NK3FO/GTH09K3FI/GTH09K3Фіотичний.Посмірний серій U-Match Inverter Balls розроблений.

Країна: Китайський гарантійний період: 36 місяців. Потужність охолодження: 2.7 кВт Рівень шуму всередину. Блок: 31 дБ Ефективний для квадратного: 27 м²

На відкритому повітрі Splite Splity використовується там, де вона небажана або не може бути встановлена ​​касетним або стінним кондиціонером, наприклад, у приміщеннях з капітальними стелями або стінами, на яких небажано розмістити будь-які елементи обладнання. Зовнішні та стельові кондиціонери мають більшу силу і викидають сильний напрямний пік холодного/теплого повітря, доцільно розглянути при встановленні стельових спільних систем. Коли спліт-система належним чином встановлюється під стелю, повітряний потік не відповідає опору і обробляє повітря в кімнаті, не порушують людей. Для видалення конденсату від зовнішніх стельових внутрішніх блоків часто використовуються дренажні насоси. Компактні насоси для відкачування конденсованої води в стічні води або вікном.

Ваш вибір конкретної системи відтворення стелі може також базуватися на економічних, споживчих та технічних параметрах: вартість, середньорічні витрати на енергію, потужність повітряного охолодження, шум, очищення повітря, допустима довжина міжблочного маршруту (як далеко внутрішній блок може бути розташований з зовнішнього блоку) і Т. D.

Сучасні на відкритому повітрі Спліт-системи мають інверторні компресори, але все-таки є моделі з компресорами типу. вимкнений. Потужність внутрішнього блоку розколу зовнішньої стелі може досягати 18 кВт, як з точки зору охолодження, так і теплової продуктивності. Також використовуйте Multi Split Systems з внутрішніми сторонами масового типу.

Наша компанія може запропонувати Вашій увазі кращі спліт-системи з внутрішніми блоками виду зовнішнього та стелі від провідних світових брендів у кондиціонері: Mitsubishi Electric. Дайкін. Hitachi. Електролюк. MDV. Ми готові виконати необхідну конструктивну роботу та також можуть виконувати швидку та якісну установку системи розколу зовнішньої стелі будь-якого виробника.

Відкриті стельові спліт системи

Стельові спліт-системи для квартири, так само, як і для офісу або будь-якого іншого приміщення – необхідний атрибут, який дозволить створити сприятливий мікроклімат у приміщенні. Але купуйте на відкритому повітрі спільні системи не такі просто, як здається. Питання виникають перед покупкою: “Де придбати стельові системи на відкритому повітрі, які відкриті стельові системи, краще купувати?»Перше, що потрібно зробити, це зрозуміти, яка ваша область кімната, оскільки розкольна система у стандартній ситуації вибирається параметром 1 кВ.М. = 1 кВт. У нашому магазині замерз за адресою безкоштовно. Всі розділені системи відрізняються і мають різні цінові пропозиції, щоб не бути заплутаними, а не придбати пристрій, який ви не будете підходити, просто зателефонуйте на наші досвідчені консультанти, і вони допоможуть вам. Ви заощадите час, і оскільки ми пропонуємо спліт-системи зі знижкою, ви можете придбати роздільну систему недорого.

READ  Centek Split System в тому, що різниця

Ціни на відкриті стельові спліт-системи

Ціни на відкриті стельові спліт-системи пов’язане з країною виробника та його функціями. Недорогі підлогово-стельові спліт-системи родом з Китаю, що мають лише режим охолодження. Злегка, але більш дорогі блоки спліт-систем, які мають режим опалення приміщення. Середня ціна японських, малайських та тайських розщеплених систем. Відкриті стельові спліт-системи дорогих. це спліт-системи, що мають інвертор та багато додаткових функцій, в більшості випадків вони є європейськими та азіатськими.

Де придбати стельові системи на відкритому повітрі?

Масштаб товарних позицій на відкритих стелях, представлених на ринку, не дозволяє розміщувати все в магазині. Відмінна видима конкурентна політика в Інтернеті. Тому ми рекомендуємо купувати стельові системи стелі в інтернет-магазині. Ви отримаєте знижку на Split Systems Outdoor Tely Type, і ми приведемо вас до адреси на адресу. Ви можете заплатити за безготівкові платежі або готівку за адресою, розглянуто товар.

Застосування системи зовнішньої стелі

Підлогова стельова спліт система підходить для установки в будь-якому приміщенні (офіс, житлова квартира). Він використовується, якщо немає можливості встановити кондиціонер касету, що вимагає встановлення підвісної стелі.

Внутрішня система системи може бути розміщена на стіні або напів. Особливе обладнання Різне напрямок повітряних потоків залежно від місця розташування кондиціонера. Якщо ви повісити його на стіні, то:

При встановленні обладнання на підлозі повітряні маси рухаються по стіні під час охолодження та вздовж підлоги при нагріванні.

Ефективність обладнання такого типу не залежить від місця установки. Це визначається геометрією кімнати. Розміщення обладнання під стелю, можна буде заощадити, однак це буде у видатному місці. При встановленні біля стіни, кондиціонер легко сховатися за завісою або робочим столом.

Спліт на відкритому повітрі Спліт, придатний для установки в:

Профілактика

Чищення (профілактика) кондиціонера, встановленого в будинку або квартирі, включає наступні роботи:

 • періодичні фільтри зсуву;
 • очищення елементів з пилу та бруду;
 • діагностика, заправка фреону;
 • При усунення несправностей. Ремонт або відновлення.

У стандартних випадках сервіс виконується 1-2 рази на рік. Механічні фільтри вимагають щомісячного очищення. Це можна зробити з власними руками. Спочатку потрібно видалити панель, а потім видалити фільтри та ретельно промити їх під водою, використовуючи миючий засіб для посуду. Потім сушити добре і вставити на місце, закриваючи панель.

Рейтинг найкращих стельових кондиціонерів

До одного з сортів сучасного кліматичного обладнання включають кондиціонування повітря на зовнішньому стелі. Пристрій підходить для житлових та робочих місць, і є незамінним, де неможливо встановити класичну систему настінної системи. І висока продуктивність достатньо для обслуговування просторого площу. Грунтуючись на відгуки та думки користувачів та фахівців, ретельно проаналізувавши технічні параметри пристроїв, наша команда підготувала рейтинг найкращих підлогово-стельових кондиціонерів. Це дозволить вам вибрати оптимальну модель для дому або офісу, комерційних приміщень або тренажерного залу.

Переваги та недоліки пристроїв

Конструкції на відкритому повітрі допомагають вирішити завдання, пов’язані з житловими приміщеннями з кондиціонуванням та місцем, в яких багато людей збираються.

Однак це не єдина перевага сучасних пристроїв.

Основні переваги розробників моделей викликають:

 • Миттєве охолодження великих приміщень;
 • Комфортабельний кондиціонер приміщень складної форми;
 • рівномірний розподіл охолоджуваного повітря;
 • Робота з зменшенням рівня потужності звуку;
 • легкість установки та експлуатації;
 • ліквідація напрямку холодного повітря на людину;
 • Наявність добре продуманої системи безпеки;
 • Привабливий вигляд і компактний дизайн.
 • Неможливість установки з висотою стелі менше 2.5 м;
 • надання впливу на інтер’єр кімнати;
 • при розміщенні на підлозі прилад може займати чимало місця.