Відсік для солі в посудомийній машині Bosch

Дрібна побутова техніка

Всі посудомийні машини (ПММ), без винятку, мають у своїй конструкції сольовий відсік. Сіль використовується для пом’якшення води. Жорстка вода скорочує термін служби посудомийки. Це відбувається через високу концентрацію в жорсткій воді кальцію (Ca) і магнію (Mg), при підвищенні температури випадають в осад і утворюють тверді відкладення. У посудомийці ці відкладення накопичуються на електронагрівачі, який у результаті ламається.

Сколько нужно сыпать специальной соли в посудомоечную машину

Щоб зробити воду м’якшою, в посудомийку вбудований вузол пом’якшувача з іонізуючою смолою. Ця смола притягує Ca і Mg, а натомість віддає Na. Щоб смола не втратила своїх властивостей, їй необхідно відновлювати Na, тому і потрібно засипати сіль у посудомийну машину.

солі, bosch

Після миття у твердій воді на столових приладах може залишатися світло-сірий наліт. У м’якій воді такого не відбувається, вона краще розчиняє миючі засоби, тому миття відбувається якісніше.

Засипаючи сіль у посудомийну машину Bosch, Korting, Midea або іншого виробника, ми збільшуємо термін експлуатації приладу та якість його роботи.

Для чого потрібна сіль у посудомийці

Всі машини для миття посуду (Hansa, Siemens, Bosch та інші) обладнані іонообмінником. Це короб, що знаходиться під піддоном машини. Усередині короба знаходяться іони натрію, що нейтралізують шкідливий вплив іонів калію та магнію. Перш ніж потрапити до відділення ПММ через розпилювач, вода проходить іонообмінник. Шкідливі домішки притягуються іонами, тому посуд миється м’якою водою.

Для чого сипати сіль і як вона надходить у воду? Згодом іонізатор виснажується, іони вимиваються. Тому періодично слід класти у відділення сольові таблетки. Вони поповнюють кількість іонів для нормальної роботи посудомийки.

READ  Як стримати в трикотаж на звичайній машині

Переваги використання солі для ГСМ:

Скільки сипати

Об’єм резервуару для солі відрізняється у всіх моделях машинок. При першому засипанні може поміститися 1-1,3 кілограма засобу. Коли в інструкції до приладу точно не вказано, скільки класти — сипте 1 кг.

Навіть коли ви бачите, що контейнер вмістить і більше, не завантажуйте більше 1,5 кг.! Відсік не заповнюється сіллю до країв, вода повинна покривати поверхню. Якщо кристалів буде надмірно, то вони спресуються в грудку і це виведе з ладу іонообмінник. Стандартна вага упаковки в середньому 1,5 кг Залиште 0,5 кг. для досипання на майбутнє.

Як виставити жорсткість?

У більшості машинок передбачено сім рівнів. від 0 до 7. “0”. дуже м’яка, “7”. дуже жорстка вода. При виставленні рівня оцінюють:

  • Дані по регіону.
  • Використовують спеціальні смужки для тестування.
  • Застосовують побутовий метод. милять руки господарським милом. Якщо доводиться довго змивати піну, значить м’якість висока. Якщо піна швидко змивається – висока жорсткість.

Якщо використовуються таблетки «3 в одному», датчик солі можна вимкнути, а рівень жорсткості поставити на нуль. Але врахуйте, якщо виставлений “0”, а вода піде через іонообмінник. не омине його, то останній може забитися, тоді рідина зовсім перестане надходити в апарат. Доведеться або міняти іонообмінник, або купувати іншу ПММ.

Перший запуск посудомийної машини

У кожній сім’ї придбання нової побутової техніки, наприклад посудомийки, – подія, що хвилює. Важливим є і перший запуск посудомийної машини (далі також – ПММ), яку нещодавно придбали в магазині та встигли підключити до електромережі, водопроводу та каналізації.

Перший запуск нової техніки завжди викликає хвилювання

Куди додавати сіль?

Кожна посудомийна машинка має спеціальний лоток – він знаходиться внизу, безпосередньо під контейнером для посуду. Якщо застосовується порошок, то треба користуватися вирвою. щоб не розсипати гранули.

Увага! Якщо сольовий продукт засипається вперше, слід залити у відсік воду — коли гранули будуть засипані, зайва вода виллється — можна буде визначити точно, скільки треба засипати кошти.

READ  Не зливається вода у посудомийці Bosch

Якщо використовуються таблетки «три в одному», їх завантажують у спеціальний контейнер, який розташований на дверях – на її «виворітному» боці.

Для власників посудомийок Bosch

Наведемо приклади з інструкції до ПММ марки Bosch, з яких видно, що сіль необхідно використовувати.

Скільки потрібно сипати спеціальної солі в посудомийну машину

Пристрій, що знижує жорсткість

Щоб миття проходило на належному рівні, в машинку повинна подаватися очищена вода, без солей кальцію. Інакше на стінах, посуді та деталях машини з’явиться накип. Вода з високою кальцієвою жорсткістю обов’язково повинна пройти процедуру очищення, перш ніж потрапити до важливих деталей пристрою. Для пом’якшення води використовується пристрій, вбудований у корпус машинки. у нього засипається сіль.

Налаштування

Залежить виключно від жорсткості води та від жодних інших показників. Щоб налаштувати іонообмінник, дійте так:

У деяких моделях це роблять так, як на фото.

Використання солі

При миття речовина автоматична забирається з ємності та переходить у резервуар, в якому відбувається процес пом’якшення. А розчин, який містить у собі солі кальцію, зливається у каналізацію. Після завершення очисного циклу система знову готова до подальшої роботи. Регенерація запускається лише тоді, коли сіль на 100% розчинилася.

Скільки потрібно сипати спеціальної солі в посудомийну машину

Перед тим, як запустити ПММ, залийте в ємність для гранул солі приблизно 1 л води. З цією метою використовуйте вирву, яка йде в комплекті з пристроєм. Завантажте кількість гранул, яка підніме рівень води до краю ємності (не більше 1,5 кг речовини). Так як при завантаженні речовини вода виливатиме через край, завантажувати сіль потрібно тільки перед самим включенням пристрою, інакше така експлуатація загрожує швидкою корозією поверхонь.

Якщо при завантаженні ви трохи розсиплете засіб, приберіть крупинки, що прокидаються, і закривайте ємність кришкою, стежачи за тим, щоб не було перекосу.

Повертаючи регулятор іонообмінника на позначку «0», можна не засипати сіль, оскільки вода надходитиме в обхід цього пристрою. При значеннях в межах від 1 до 4 сіль засипати необхідно.

READ  Желе червоної смородини через соковижималка

Важливо! Не сипте в спеціальний порошок бункер і не заливайте гель або ополіскувач. це призведе до поломки пристрою.

Скільки сипати солі в посудомийну машину

Купуючи побутову техніку для миття посуду, багато майбутніх власників часто ставлять питання про те, які хімічні засоби та в якій кількості потрібні для її ефективної роботи. Наприклад, скільки сипати солі в посудомийну машину (далі також – посудомийку, ПММ) і для чого вона взагалі потрібна.

Для правильної роботи посудомийки необхідні три компоненти: сіль, що регенерує, миючий засіб і ополіскувач

Як додавати миючий засіб?

Для очищення посуду від харчових забруднень, кіптяви та жиру використовують миючі засоби:

  • Порошок. Він швидко розчиняється у воді, тому ідеально підходить для коротких циклів. У нього економічна витрата – користувач може самостійно регулювати дозу. Додають порошки тільки в сухий лоток. у ньому не повинно бути жодної краплі вологи.
  • Пігулки. Вони розчиняються повільніше, ніж порошки, тому більше підходять для довгих циклів. Сьогодні особливо популярні пігулки «3 в 1». Є також варіанти 4 в 1, 5 в 1 і так далі. У складі таких таблеток, крім основного засобу, міститься сіль та ополіскувач. У таблетках пропорції всіх трьох компонентів вивірені ідеально. Вони закладені в спеціальному лотку для таблеток (це не у всіх моделях). Один цикл. одна таблетка.
  • Гель. Більш ретельно впливає страви. Зручно вилити його в відсік, він швидко розчиняється, настільки ефективний у коротких програмах. Витрачені більш економічно, ніж порошки. Ефективний гель не тільки під час промивання, але в режимі замочування.

Важливий! Гелеподібні композиції, як правило, вибирають алергію та астматику: на відміну від порошків, вони не пилу і не дратують дихальних шляхів.

https://cosmo-frost.Ru/posudomochnye-mashiny/sredstva/kak-i-kuda-zasypat-sol-v-posudomochnuyu-mashinu-dlya-smyagcheniya-vody /
https://ANO-EKSERTIZA.Ru/ekspluataciya/kuda-zasypat-poroshok-v-posudomochnuyu-mashinu-bosch.html
https://270076.Ru/posudomochnye-mashiny/kuda-i-kak-zasypat-sol-v-posudomocnuu-masinu /
https://Storkaved.ru/pervyj-zapusk-posudomoechnoj-mashiny.html
https://270076.ru/posudomoechnye-mashiny/skolko-nuzno-sypat-soli-v-posudomoecnuu-masinu/
https://cosmo-frost.ru/posudomoechnye-mashiny/sredstva/skolko-soli-sypat-v-posudomoechnuyu-mashinu/
https://stirkaved.ru/skolko-sypat-soli-v-posudomoechnuju-mashinu.html
https://cosmo-frost.ru/posudomoechnye-mashiny/sredstva/cem-zapravlat-posudomoecnuu-masinu/ [/Spoiler]