Відстань від стелі до розділення системи

Article

Підготовка до установки кондиціонера

системи

Перш ніж запустити установку розетки кондиціонера, вам потрібно розглянути різні варіанти для підключення системи охолодження:

Скільки натяжних стелі знижується?

 • Точка з’єднання підключаються безпосередньо до коробки розповсюдження. У цій ситуації роблять без гнізда і вилок. Але при такому способі з’єднання слід враховувати, що електрична проводка, що використовується, повинна витримати навантаження при одночасної роботі всіх побутових пристроїв підключених до неї. Комутатор додатково оснащений системою, що керує автоматичним вимиканням у випадку перевантаження;
 • Якщо пристрій кондиціонера встановлюється в процесі проведення загальних ремонтних робіт, найчастіше використовується закритий дизайн, який використовується при встановленні. Інструменти Спеціальний канал у стіні. Він розміщує кабель. Один кінець підключений до панелі розповсюдження, а інший закріплений на випускному виході. На заключному етапі канал закритий. Він не визначає інтер’єр кімнати. Зовнішні негативні фактори не впливають на проводку;
 • Встановлення розетки під кондиціонером можна виконати відкритий шлях. Цей метод використовується, якщо ремонт вже завершений, а орендарі не хочуть додатково псувати стіну. Один з кінців проводки підключений до коробки розповсюдження. Розетка підключена до іншого кінця. Кабель знаходиться на поверхні стінового покриття. Він розміщується в декоративній коробці.

Основні правила встановлення кондиціонера в квартирі

Кожен, хто збирається обладнати житло з кондиціонером, насамперед, догляду за вибором пристрою, придатного для технічних умов. Найбільший асортимент кліматичної техніки представлений на інтернет-магазинах, а працівники обраної компанії допоможуть у виборі найбільш підходящої моделі, буде мати високоякісну установку кондиціонера і зможе подальше підтримувати обладнання (прибирання. ремонт і т.D.). Вирішіть на місці установки кондиціонера в квартирі, звичайно, буде незалежно, але це не так складно. важливо розглянути лише деякі поради та особливості функціонування обладнання.

Для роботи кондиціонер повністю безпечний для здоров’я, дотримуйтесь цих правил:

 • холодне повітря не попадає на ліжко, диван, робочий стіл та інші місця, де довго знаходяться домочадці. Максимальна концентрація холодного повітря спостерігається на відстані 2-3 метра від кондиціонера, потім прохолода розкидана;
 • Оптимальна відстань між стелею та верхньою межею внутрішнього блоку спліт-системи. 10-15 см. Огорожа теплого повітря з квартири здійснюється через верхню частину, тому настільки важливо, щоб існує достатньо місця для безперешкодного кровообігу повітряних мас;
 • між кондиціонером та меблями повинна бути витримана відстань. Якщо установка буде проведена над кабінетом, між ним має бути 70-100 см, а також стелі. В рамках радіусу 1-1,5 м перед кондиціонером не повинно бути предмети меблів. Якщо ви не дотримуєтеся цих правил, охолоджений повітря буде стикатися з бар’єрами, а замість того, щоб розповсюджувати навколо кімнати, вона буде відображена від меблів і повертається до огорожі огорожі. Прилад оцінює ефективність своєї роботи за температурою повітря, що підійде до нього, і якщо в нього надходить вже охолоджене повітря, то температурні датчики дадуть команду припинити роботу, а користувач за фактом не отримає належної прохолоди. Якщо це відбудеться постійно, кондиціонер швидко проватний;
 • Кондиціонер не повинен бути закритий шторами та розділами відповідно до причини, описаної вище;
 • Кондиціонер та опалювальні прилади неподалік неможливі. високі температури можуть негативно вплинути на роботу кліматичного обладнання. Біля радіаторів опалення, котлів, електричних нагрівачів, котлів, холодильників Монтаж кондиціонер не можуть. Встановлення поблизу кухонної пластини надзвичайно не рекомендується: не тільки, що це джерело гарячого повітря, тому кондиціонер (поки він не розривається), він буде продовжувати полум’я газової пластини, що виходить з нього;
 • Бажано не монтувати кондиціонер навпроти вхідних дверей;
 • У приміщеннях, де токарський верстат та дрилі будуть продовжувати працювати, кондиціонер краще не встановлювати взагалі, оскільки обладнання в таких умовах все ще швидко провалюється;
 • встановлювати кондиціонер найкраще під час ремонту у квартирі – так акуратно вписати його та сховати комунікації буде набагато простіше;
 • Чим менше відстань між внутрішніми та зовнішніми блоками кондиціонера, тим краще. По-перше, дешевше встановлення, по-друге, менше проблем з камуфляжем маршруту Фреона, по-третє, вище ефективності системи. Оптимальна відстань між блоками становить 5-10 м, вона менша, але не більше, так часто кондиціонер покладає на стіну, де знаходиться вікно, або на сусідньому;
 • Якщо вікна не випускає сонця, то необхідний кондиціонер, щоб охолоджувати повітряні потоки перпендикулярні до потоку гарячого повітря з вікна;
 • Внутрішня одиниця повинна бути введена в інтер’єр, щоб вона майже ніколи не кинулася в очі.

Чим менше кімната, пошук відповідного місця для встановлення кондиціонера є більш складним, але в цьому випадку мобільні пристрої можуть зберегти.

Де краще встановити кондиціонер у квартирі

Дуже важливо підібрати правильне місце для встановлення кондиціонера у житловому просторі квартири. Він повинен створити приємну прохолоду для життя, не змочуючи тіло з розвитком застуди. Розглянемо різні варіанти встановлення спліт-системи в квартирах.

READ  Котел не тримає температуру гарячої води

Встановлення кондиціонера в однокімнатній квартирі

У однокімнатній квартирі ви можете встановити мультисистему з двома блоками внутрішнього розміщення та один зовнішній або декілька кондиціонерів з окремою установкою у кожній кімнаті.

Ще один хороший варіант. встановлення системи каналу за допомогою обладнання низького тиску. Єдиний нюанс. це дорожча установка, яка має деякі функції.

Економічний варіант для 1-кімнатної квартири. встановлення стінної спліт-системи, що охоплює повітря, протікає всю область внутрішнього простору. Але варто розуміти, що в кімнаті, де буде встановлено обладнання, температурний режим завжди відрізнятиметься від температури повітря в інших приміщеннях.

Встановлення кондиціонера в двокімнатній квартирі

У двокімнатних квартирах встановіть кондиціонер, найкращий у великій кімнаті. Це забезпечить рівномірний розподіл охолодженого повітря через інші номери в квартирі.

Перш ніж вибрати місце для монтажу кондиціонера в 2-кімнатній квартирі, уважно вивчайте план розміщення. Найкраще місце для встановлення буде кімната, яка безпосередньо пов’язана з іншими приміщеннями в квартирі. І навіть вважають необхідність надсилання повітряного потоку з кондиціонера до дверей сусідніх кімнат.

Мінімальна відстань від кондиціонера до стелі

Різні рекомендації на висоті розташування блоку. Я запропоную найефективніші відстані (з моєї точки зору) з підлоги та стелі для настінних кондиціонерів.

Я бачив багато схем: десь вони пишуть про мінімум 15 сантиметрів над блоком, десь всі 30! Ці цифри враховують ефективність теплообміну, але не враховують комфортне розташування користувача. І цей фактор не може бути знехтувати, оскільки найважливіше залежить від нього. здоров’я! Звичайно, якщо є багато місця для циркулюючого повітря. це добре. Але коли він керує холодним повітрям на людей, це погано! Як же бути?

Найбільш універсальна відстань між внутрішнім блоком та стелею, я вважаю 10 см. З цим розташуванням головний холодний потік пройде у верхній частині (t.Е. “над головою”). У той же час буде достатньо місця для циркуляції повітря над кондиціонером. І навіть буде запас відстані для невеликого (до 7 см.) Багет. Але оскільки висота стелі різняться, то ми вказуємо відстань для кожного випадку!

Важливо розглянути при виборі відстані до кондиціонера

В даний час, на етапі ремонту, власники багатьох квартир розробляють розташування кондиціонерів. При цьому враховується на скільки «опуститься» чорнова стеля, і вже під нього підлаштовується внутрішній блок кондиціонера. Якщо все компетентно обчислюється, то відстань від стелі до кондиціонера планується, щоб кондиціонер вільно “взяв” повітря, а орендарів “не вдарив у шию”. Нижче наведено певні номери.

Наскільки розтяжте стелю знижується?

Яка висота плечова кондиціонер у вже відремонтованому приміщенні? Не всі установки “розкол” думають про те, що в майбутньому стеля може “спуститися”. Часто кондиціонери в таких випадках встановлюються без можливого накладення. У майбутньому власники квартир стикаються з проблемою на іншому ремонті. Але у мене є одна порада для майстрів та власників квартир. піклуватися про додатковий резерв асортименту кондиціонування повітря у разі майбутнього ремонту (наприклад, натяжна стеля знизить щонайменше 3 сантиметри!) Не знаю, які дизайнерські ідеї для стелі у вас можуть з’явитися (та й багато хто заздалегідь цього не знає), але рекомендую залишати хоча б сантиметрів на 5-7 більше запасу.

Якщо ви не враховуєте таку нюансу заздалегідь, то ви ризикуєте ще раз “дістатися до лобу”. Щоб опустити кондиціонер, вам доведеться розібрати його та перевстановити. У середньому ця подія буде коштувати:

Всього 7000, що перевищує вартість “стандартної” установки!

На якій відстані від стелі, щоб повісити кондиціонер

Далі перейдіть до більш конкретних випадків. Висота стелі тоді кожен має різні! Щоб мої рекомендації не виглядають як один твердий текст, я представив відстань у вигляді таблиці. Я дам номери для традиційних стінних побутових кондиціонерів з охолоджувальною потужністю до 4 кВт (“сім”, “дев’ять”, “дванадцятий”).

Таблиця показує приклад для малих блоків. Для більш потужних кондиціонерів краще залишити відстань 5-10 сантиметрів більше, ніж дані цифри!

Чому я пишу роз’яснення про багет (стельовий плінтус)? Та тому що майже 90% випадків про нього зовсім забувають. Дуже важливо враховувати, що щонайменше 3 сантиметри залишаються між багетом та кондиціонером. Ця відстань необхідна для “кинути” блоку до вершини “Fang” монтажної пластини. Інакше багет повинен буде вирізати (це виглядає не дуже!)

Я знаю, що на етапі планування все складно. Але я сподіваюся, що ця стаття допоможе зрозуміти принаймні висоту кондиціонера! Я був би вдячний, якщо ми рекомендуємо цей матеріал своїм друзям, натиснувши кнопки нижче. Задайте свої запитання у коментарях!

Питання полягає в тому, що висота плечового кондиціонера (його внутрішня частина). також дуже важливо. з правильною установкою, щоб забезпечити нормальну циркуляцію повітря, мінімальна необхідна висота вважається 1.5м з рівня підлоги, також неправильно висять кондиціонер до стелі (відстань не менше 15 см), до стін.

 • Внутрішній блок спліт-системи встановлюйте на відстані від стелі щонайменше 10 см
 • Не монтувати внутрішній блок спліт-систем над шафами, полицями, скринями, якщо відстань від них до нижнього краю внутрішнього блоку становить менше 70-100 см.

Де кондиціонер не може повісити? На скляному балконі внаслідок ризику розладів повітряного обміну. У випадку, якщо глазурований балкон. Єдиний можливий варіант, необхідно забезпечити його вентиляцію в жаркий сезон. Не рекомендується встановлювати зовнішній блок під прямим сонячним світлом.

READ  Чи можна включити спліт системи в грозі

Якщо ви спеціаліст з кондиціонера. Тоді ви можете 🙂 Інакше ми не рекомендуємо встановити кондиціонер. Встановлення спліт-системи вимагає спеціальних навичок для компетентної установки кондиціонера потребує професійного дорогого інструменту.

Яка висота кондиціонера з стелі

Встановлення кондиціонера, а точніше вибір місця для установки кондиціонера – це процес, який вимагає зваженого та правильного вирішення, а все тому, що настінний кондиціонер не вдасться взяти та переставити в інше місце, як це можна зробити з вентилятором чи очищувачем повітря.

У багатьох відношеннях вибраного місця для спліт системи, це залежить від успішного функціонування. Оптимальне місце для встановлення кондиціонера в квартирі можна визначити, керуючись кількома простими правилами:

Правило 1. виключити прямий потік повітря

Прямий повітряний потік, що потрапляє на людей, розташованих у кімнаті, не просто небажаний, але неприйнятний. Справа в тому, що струмінь повітря, який викидається кондиціонер у космос, найменший решту приміщення повітря на 7-15 градусів за Цельсієм. Натискання цього потоку призведе до поганого благополуччя, і навіть не найдовше під ним залишається загрожувати холодному. Потік повітря повинен бути надісланий таким чином, щоб воно йшло вільним, де люди можуть бути не надто часто або (у випадку, якщо це приходить до офісу) між місцями робітників.

Найсучасніші кондиціонери Daikin вже оснащені унікальною функцією “Розумне око”, яка запобігає попаданню прямого повітряного потоку на людей, що знаходяться в кімнаті, де працює кондиціонер.

Правило 2. Встановіть кондиціонер на чолі ліжка

При виборі місця встановлення кондиціонера в спальні, більшість з нас задають питання, як буде розміщена спліт-система, по відношенню до ліжка, яка з стін. Коли неможливо розмістити внутрішній блок, як віддалено віддалено, він повинен бути встановлений над головою (принаймні багато і страх до такої схеми, це єдина правильна річ у такій ситуації, тому що потік не буде на увазі. він потрапляє в ноги, які ми маємо частіше, що покриваються ковдрою, а отже, захищені).

Правило 3. залишити не менше 10 сантиметрів між кондиціонером та стелею

Найбільш розумне та вигідне розташування внутрішнього блоку таке, коли від стелі залишається вільний простір, який становить не менше десяти сантиметрів, але якщо умови не дозволяють вішати кондиціонер на такій висоті, то мінімальна відстань між блоком та стелею не менше 3 см

Правило 4. Не створюйте перешкоду для здумування повітря

Неприйнятна установка внутрішніх блоків над скринями, або шаф, у випадку, коли відстань до нижньої частини блоку становить менше 70-100 сантиметрів, також відмовляється розмістити внутрішній блок, де є перешкода для продування повітря. З такою схемою, повітряний потік матиме неправильний кровообіг, крім того, операція системи кондиціонування повітря буде набагато менш ефективною, повітряна біржа буде гіршою.

Правило 5. Не кладіть внутрішній блок від зовнішнього блоку спільної системи

Має бути відстань не менше 10 см між стіною та кліматичним пристроєм, з будь-якого об’єкта у верхній частині його. також щонайменше 10 см. Це забезпечується природна циркуляція повітряного потоку, що дозволяє йому охолонути вчасно.

Потік слід надсилати або між проходами або де люди менш поширені. У спальні відповідним місцем для розміщення внутрішнього блоку вважається узголів’я ліжка, тоді повітря буде направлено в ноги. Часто внутрішній блок висить над дверима, однак, вартість такої установки може бути високою.

Поради щодо монтажу. Де найкраще встановити кондиціонер?

Перед покупкою спліт-системи в Краснодарі, доцільно визначити місце, де ви його повісите.

Кондиціонер у приміщенні технічно можна встановити абсолютно де завгодно, але для високоякісної роботи, без ризику невдачі, існують певні правила та деякі нюанси, які слід спостерігати при встановленні.

У цій статті ми будемо намагатись описати найпоширеніші помилки в процесі встановлення якомога більше, а також надавати рекомендації щодо правильної установки кондиціонера, щоб уникнути непередбачених проблем у майбутньому.

Рекомендації щодо встановлення внутрішнього блоку:

Внутрішній блок Split-System Встановіть не менше 10 см. Оскільки кондиціонер бере повітря для охолодження/обігріву з приміщення (не з вулиці), маленька відстань від стелі до верхньої частини (де знаходиться решітка повітрозабірника) може утруднити рецеркуляцію повітря. У цьому випадку, по-перше, кондиціонер не зможе дати достатню кількість холодного/тепла, а по-друге. буде працювати на знос, що призведе до швидкого відмови її компресора. Ось чому забороняється поставити різні елементи на кондиціонер та покрив верхню частину. Якщо ви встановлюєте кондиціонер на етапі ремонту, розглянете можливе зменшення рівня стелі (напруженість, гіпсові стелі та T.Р.).

Не монтувати внутрішній блок спліт-систем над шафами, полицями, скринями, якщо відстань від них до нижнього краю внутрішнього блоку становить менше 70-100 см. По-перше, це призводить до видування на кожному включенні кондиціонера, накопиченого на верхній поверхні пилу. Крім того, близьке розташування горизонтальних поверхонь призводить до створення циклу повітряного потоку, що призводить до зменшення ефективності системи кондиціонування повітря. Потік, що з кондиціонера захоплюється назад у повітрозабірник, повітрообмін у приміщенні погіршується, кондиціонер, забираючи холодне повітря, починає “думати” що час припиняти свою роботу, адже датчик температури знаходиться на вході потоку.

Повітряний потік не повинен надсилатися безпосередньо людям. При роботі на холоді, температура реактивного кондиціонера становить 7-15 ° С нижче, ніж температура навколишнього середовища в кімнаті. Якщо такий потік дує на людину, принаймні, протягом декількох десятків хвилин, згодом забезпечується погане благополуччя. Як правило, повітря керується таким чином, щоб вона йде між робочими місцями або де люди менш імовірно. У спальні, дуже часто потрібно зробити вибір, на якій стіні, щоб повісити кондиціонер по відношенню до ліжка. Найчастіше люди бояться мати внутрішній блок над головами і монтувати блок на стіні, до якого малюють ноги. Якщо неможливо вилучити блок від ліжка якомога більше, і відправити повітря на іншу сторону, краще монтувати його над головою. Холодний повітря в той же час не буде на голову, але на ноги, які зазвичай покриті ковдрою.

READ  Як очистити Nagar на скляній керамічній пластині

Не монтуйте внутрішній блок кондиціонера над джерелом тепла (наприклад, над батареєю). Внаслідок потоку теплого повітря, що піднімається від джерела тепла, кондиціонер буде думати, що недостатньо, щоб охолодити кімнату, і буде працювати на знос, внаслідок чого швидко не буде працювати. Крім того, від надмірного тепла, пластмасовий корпус внутрішнього блоку може бути деформований.

Не встановлюйте кондиціонер, де циркуляція повітря буде складною (наприклад, за шторами і т.Р.). Відстань до перешкоди не повинна бути менше 3 метрів. Охолоджений (або нагрівальний) потік кондиціонера буде відбитий від перешкоди і повертається до тієї ж температури, з якою “вийшла”. Кондиціонер вирішить, що робота зроблена, бажаний клімат встановлюється та вимикається.

Внутрішній системний блок повинен бути встановлений строго за рівнем. Це необхідно для того, щоб водно-болотні угіддя припинилися на теплообміннику, це може бути легко видалити зовні через дренажну систему. Якщо внутрішній блок буде встановлений зі значним перекосом (±3-4 мм допускається), є ймовірність того, що вода накопичуватиметься в дренажному піддоні і періодично витікатиме з нього прямо Вам на підлогу.

Не рекомендується встановлювати кондиціонер у приміщеннях, де пристрої з високочастотними електромагнітними коливаннями постійно працюють (наприклад, свердла, свердлильна машина). Високочастотні коливання можуть збити чіп (процесор), встановлений всередині кондиціонера.

Спробуйте встановити внутрішній блок, щоб довжина френофроводу мінімальна. По-перше, довга доріжка збільшує вартість установки, по-друге. Зменшує ефективність роботи. Більше того, якщо ви вирішите розібрати доріжку в коробці, то довга коробка через стіну псує інтер’єр сильно.

ВЕНТИЛЯЦИЯ на КУХНЕ ВЫТЯЖКА. Как правильно совместить?

Якщо це можливо, принесіть окремий кабель живлення до кондиціонера. Нікому, навіть низькодобовий кондиціонер, необхідно виконувати окрему проводку та покласти окрему машину в електричному колесі. Оскільки стара проводка не може витримувати навантаження, і вогню відбудеться. Особливо буде сповіщення, якщо ваш будинок перевищує 1990 рік. У старих будинках проводка не розрахована на навантаження від використання потужного електрообладнання.

Рекомендації щодо встановлення зовнішнього блоку:

Не встановлюйте зовнішній блок на заскленому балконі або лоджії. Оскільки видалення тепла буде дуже складним. Монтаж можливе лише в тому випадку, якщо ви можете широкі відкриті вікна. У цьому випадку потрібно звернути увагу на робочий діапазон температур зовнішнього повітря. Ліміт верхньої температури з різних кондиціонерів не однаковий і коливається від 40 до 46 с.

Зовнішній блок не повинен викликати незручності для ваших сусідів (шум, що течучий конденсат).

Спробуйте розмістити зовнішній блок, щоб сонячні промені падають на нього якомога менше. Прямі промені Сонця можуть спровокувати захисний пристрій, що відключає через перегрів.

Розташовуйте зовнішній блок таким чином, щоб під час роботи відведене з кімнати тепло безперешкодно скидалося в навколишнє середовище (наприклад, не монтуйте зовнішній блок там, де переважаючий вітер направлений на кондиціонер, оскільки порушиться нормальна робота вентилятора).

Не кладіть зовнішній блок у безпосередній близькості до коронки дерев. Листя та пух з тополями підстилки теплообмінника, а під час гілок вітрових гілок можуть потрапити в обладнання, пошкодити вентилятор або ребра теплообмінника. Якщо все-таки ваш будинок занурюється в зелень, то вам потрібно вирізати частину гілок поблизу кондиціонера.

Забороняється встановлювати зовнішні блоки на Землі, а в тих місцях, де вони можуть бути брудними, покриті снігом, затоплені дощем або стічними водами. Блоки повинні бути встановлені на спеціальному стенді.

Забороняється встановлювати зовнішні блоки в місцях, де існує ймовірність витоку вибухових газів. Зокрема, це стосується кондиціонування першого та другого поверху, де газові труби газифікованих будівель зазвичай проходять.

При розміщенні зовнішнього блоку на другому поверсі встановіть його в спеціальну захисну решітку. Це дозволить запобігти крадіжкам та актам і вандалізму.

Піклуватися про конденсату. Найчастіше конденсат дається на вулиці. У цьому випадку течуча вода не повинна падати на стіну будівлі. Висновок конденсату в стічних водах є кращим, але дорогим. Якщо ви плануєте встановити блок над тротуаром, то це єдиний прийнятний варіант.

Не монтувати зовнішній блок на крихкій основі. Наприклад, на стіні порожнистого цегли або тонкого металу. Упряж допоміжної структури майже завжди стає надмірним шумом, щоб усунути, що є багато сили і засобів. Так, і кондиціонер може просто падати.