Вимийте подушку з ручки в пральну машину

Пральні машини

Як ви можете вимити подушку пера і пуху вдома?

Свіжа постільна білизна, чиста подушка. одна з умов спокою, глибокий сон. Хто знає, як мити пір’яну подушку, він зможе позбутися від мешканців мікроскопічних кліщів у забрудненому наповнювачі та алергії, що викликає алергію.

Як мити долю-подушку в пральну машину. Як витирати подушку з пера вдома

вимийте, подушка, пральну, машина

Деякі вважають за краще змінити цей неприємний урок на працівниках хімчистки. Але прання вдома має свої переваги: ​​економія сімейного бюджету, впевненість у використанні безпечних фондів.

Найкращий час для такої операції. це весна або літо, коли гаряча, сонячна погода буде вашим союзником.

Як мити подушку перка в пральній машині

Не завжди можна взяти подушку в хімчистку. Але це не проблема. Після нашої поради ви легко повернетеся до своєї колишньої свіжості. Для цього потрібно:

Виберіть інструмент для прання. Тут є деякі правила:

Засоби з сильним тисненням може викликати алергію та головні болі. Тоді якість сну буде погана, і ви не зможете відпочити.

вимийте, подушка, пральну, машина

Є особливі засоби для миття куртки. Вони ідеально підходять.

Потрібно перевірити шви на продукті. Вони повинні бути сильними, щоб наповнювач не отримав достатній сон під час миття і не потрапив у барабан. Це може призвести до розбиття пральної машини.

Якщо подушка невелика, ви можете повністю мити в пральну машину. Якщо він не підходить, то вам потрібно спонукати вівтар і розділити на дрібні сумки, підготовлені заздалегідь.

Назад у барабанні кидаючи великі тенісні кульки або дрібні гумові кулі. Це допомагає краще зберегти форму подушки і позбутися від грудок.

Тепер виберіть режим. Немає високих температур. Добре справляється “ручне миття” або “делікатний”. А в деяких машинах машина має спеціальний режим “Punch Blanket”.

Не забудьте включити додатковий полоскати, щоб мити залишки порошку.

Великий спина не бажано. Будуть 400 революцій.

Коли пральна машина має функцію сушіння. ми використовуємо. Це значно прискорить процес сушіння. Особливо взимку.

При висиханні на свіжому повітрі періодично струшуйте, так що пух і пір’я приймають початковий вигляд.

READ  Як замінити печатку на пральну машину

Якщо ви були промиті в окремі сумки, то все вміст потрібно заснути назад у чистий патч. І шити. Шви повинні бути навіть і часті, щоб ніщо не випало.

Як мити пір’я Подушка в пральну машину

Процес прання подушки, наповненої пір’ям, машинамашина не настільки складна, як це може здатися на перший погляд. Нюанси його реалізації залежать виключно від свого розміру. Якщо подушка невелика і повністю поміщена в пральну машину, то очищення таким чином не буде жодними труднощами. Достатньо використовувати тенісні кульки або спеціальні пристрої для миття пір’я та продуктів вниз. Вони дозволять не наповнювача, залишаючи його як пухнастий, як мити.

Ще трохи важче мати велику подушку. У цьому випадку вам доведеться спонукати вівтар, видалити наповнювач і мити все окремо. Для пір’я, необхідно використовувати спеціальні обкладинки, які продаються в магазинах або в Інтернеті. Пришийте їх легко і незалежно з натуральної тканини. Вибір заповнення на дві або більше частин, ви можете легко мити їх у друкарській машинці, спостерігаючи кілька важливих умов:

Рідкий пральний агент замість порошку, який не тільки більш ніжний, але і легше вимити з пір’я. Крім того, він не повинен мати сильний, різкий запах, інакше з постійним використанням подушки в майбутньому, він викличе алергію;

Після прийняття рішення промити долю-подушку у друкарській машинці, то необхідно ретельно і дуже ретельно розподіляти наповнювач у справі, перш ніж знайти в барабані, щоб у процесі пір’я не потрапив у систему дренажу та зіпсувала техніка. Крім того, процес поділу пір’я повинні бути виконані без присутності дітей або собак в номері не на проекті, тому що тоді вам доведеться збирати їх по всій квартирі або будинку.

Немає менш відповідальної стадії сушіння подвижньої подушки. Краще мити влітку, то вона зможе висихати через 1-2 дні. Чим довше сушіння в холодних дощових днях здатний викликати форми всередині наповнювача. Робіть це краще в сухому теплі місця, де є прямий доступ сонячного світла. Можлива сушка і на відкритому повітрі, але в безвітряній погоді. Рекомендується покрити марлі або тонкі тканини, періодично змішуючи їх.

Промивання подушок у машинній машині

Для миття, використовуйте тільки гелеві миючі засоби, призначені для делікатних тканин. Використовуйте порошкоподібний пральний порошок не рекомендується.

Придатні препарати для прання Pudho-Perch наповнювача. гельові засоби для делікатних тканин або спеціальних речовин для натуральних волокон.

У барабані розмістіть тенісні кульки або спеціальні м’які кульки з шипами. У процесі миття наповнювача перка, вони зможуть запобігти одноразових грудках.

Під час своєї роботи кульки “Коліт” продукту, видаляючи все забруднення. При очищенні пір’я наповнювача вони запобігають його скидання в одній грудці.

READ  Що робити, якщо у пральній машині запах

Важливий! Не промийте пір’я в гарячій воді. Максимальна температура 30 градусів. Натискання швидкості мінімальна або відхилена.

Ідеально підходить, якщо машина обладнана режимом “Down Blanket”.

Народні методи

На додаток до традиційних промивних методів очищення застосовуються у догляді.

Рак з лимонним соком

Розчиніть у 3 літра теплого води, полірованого з кісток соку з п’яти великих лимонів. Введено в розчин кришки з наповнювачем. Два години пуху, пір’я стануть набагато білими, вони придбають приємний запах, чистий від бруду, мікробів.

Хімчистка соди та ефірного масла чайного дерева

Хороший прибирання та дезінфікуючий ефект дає сухою обробкою подвигу або подушці пуху харчової соди (100 г), злегка зволожена чайною олією (10-15 крапель). Очищення здійснюється так:

 • Покласти порошок на дно тазу;
 • покласти подушку в ній, очистіть кришку з усіх боків, розтираючи соду;
 • Залишити протягом 1 години;
 • Вакуумний.

Завдяки процедурам прання, подушка або хімчистка затримується протягом 2-3 місяців.

Правильні миючі подушки в пральній машині

Перш за все, ви повинні відповісти на питання про те, чи можна мити подушку в машині, якщо всередині них є органічний наповнювач. Все залежить від ваших уподобань. вважається, що вміст органічної має дуже обмежене термін служби, тому доцільно не страждати від миття, а для придбання нових подушок або наповнювача окремо. Тому визначте, чи можна мити подвиг подушків у пральну машину. це не заборонено, все спирається на доцільність дії.

Належним чином витріть подушку. просту науку, яка може бути осмислена лише за кілька хвилин, яка повинна бути витрачена на читання та запам’ятовування наступних простих правил, після чого це просто необхідно:

Як змити подушки та ковдри в пральну машину? Простий і швидкий!

 • Встановіть температуру води не більше 30 градусів. Особливо ретельно належать до температурного режиму при промиванні подушки з органічними наповнювачами. гаряча вода дуже шкідлива для них.
 • У якому режимі мийте подушки? Якщо в друкарській машинці немає спеціальних режимів, виберіть найбільш делікатний. При наявності режиму ручного прання або промивання лебідь Furuff. зробіть вибір бажаного.
 • Помістіть мінімальну швидкість для натискання (не більше 400) або повністю відключити його.
 • Забрати хороший миючий засіб. Чи можна стерти подушку вниз перо у звичайному пральний порошок? Не рекомендується, краще зробити вибір на користь засобів для миття делікатних продуктів. Також у продажу ви можете знайти кошти, призначені для прання наповнювачів з пір’я та пуху.

Тепер ви розумієте, як мити подушки перо в пральну машину. Є ще один варіант. ручне прання, яке має одну основну перевагу. пух у процесі миття рук не збивається. Щоб дізнатися більше про це більш детально, і тепер треба розуміти, як часто подушка стирається. Відповідь буде залежати не тільки від умов використання продукту, але також на матеріал, з якого зроблено наповнювач. Залежність:

 • Антистресс подушки. Ці продукти ідеально справляються з навантаженнями, ви можете мити з 5 разів на рік.
 • Подушки з ручки і пуху. Рекомендується очистити такі подушки від 2 до 4 разів за один рік, не більше.
 • Бамбукові продукти. Дуже міцні подушки, не кохані кліщами. Ви можете мити з 6 разів на рік.
 • Синтетичні подушки. Рекомендується якомога більше, або регулярно змінюватися до нового.
READ  Як видалити форму з пральною машиною

Як вимити подушки, які ви вже знаєте, але як прийти до процесу сушіння? Настав час зрозуміти це.

Які подушки можна мити в пральній машині?

Багато хто відповість на це питання, як це: “Ви можете мити тільки синтетичний матеріал”. Але насправді це помилка. Сучасні машини та миючі засоби дозволяють стерти подушки з будь-якими наповнювачами, важливо вибрати правильний режим і провести кілька підготовчих робіт.

Нижче наведено список наповнювачів, які не бояться машинної мити:

 • Пух;
 • перо;
 • бамбук;
 • вовна (вівці або верблюд);
 • гречаний лушпиння;
 • Синтепон;
 • Холлофібер;
 • Fileberlon;
 • Полістирольні кульки.;

Як мити подушку з синтетичним наповнювачем?

З синтетичної трубки, голлофібуру або з штучним оккрет, силіконований волокно, а також антисмадну подушку, ви можете спокійно мити в машинній машині при 30-х. Але по-перше, треба перевірити його на еластичність. Покласти важкий елемент у центрі центру подушки. Коли ви видаляєте, зверніть увагу на те, як швидко відновить форму. Швидше, чим довше вона буде служити.

 • Спостерігати за правилом: тільки одна подушка в барабані, незалежно від його розміру.
 • Використовуйте м’який миючий засіб у рідкій формі.
 • Додаткова полоскання та максимальна швидкість при сушінні потрібні: через його структуру, наповнювач поглинає багато миючих засобів та води.
 • Сухий у тепле місце з гарною вентиляцією. Переливання і струшування.
 • Стерти з справою.

Як стерти пухові подушки у пральній машині

Існує окрема категорія подушок з ортопедичним ефектом з пористої, еластичної піни. Матеріал, розроблений NASA для космонавтів, і тепер доступний усім споживачам. Мити та воду такі продукти не можуть. Вони їх змінюють, після певного терміну служби, що вказує на виробник на упаковці.

Всі різновиди наповнювачів ви можете знайти на сторінках інтернет-магазину додому. І наша порада допоможе їм чистити, щоб служити вашій родині більше одного року.