Випікати для ванн з дисків з власними руками

Дрібна побутова техніка

Особливості будівництва

Однією з особливостей будівництва печі такого типу, ми переглянули, перейшовши до інших. У переважній більшості випадків печі з дисків складається як комбіновані. Основною причиною такого розчину. пари, отримані з плитки, що складаються з усіх дисків, досить важко і незручно. Для сауни, з його низькою вологістю це не так принципово, але в російській паровій лазні, ця обставина, безумовно, варто звернути увагу.

Щоб отримати високоякісну м’яку пару, вам потрібно мати плиту з цегляною печі. Диски використовуються як контейнер для укладання закритих кам’яних пальто, так і як корпусний водонагрівач для опалення води. Використання відкритого нагрівача дуже обмежений через неможливість спалювання палива в печі до повного стану, тому фрагменти сажі будуть розміщені на каменях, що призведе до того, що вони вступили в атмосферу парової кімнати на першому намагатися позувати пару щітки для води.

При виробництві такої купальної плитки не варто заварити отвір, оскільки опукова форма диска ініціює утворення в цій частині газової подушки, яка, що підтримує димохідні гази, робить їх рівномірно розподіленими через обсяг і суперечити дно нагрівача.

Важливий! Камера полум’я та подкатів Бажано виконувати зі сталі, подібну до диска. Наприклад, фрагменти, що залишаються від різання подібних дисків. Чим ближче є коефіцієнт температурної експансії сталі справи та розрізаного до нього, тим меншим шансом він подолає його і падає.

У випадку, якщо не існує можливості побудови кам’яної вершини, варто зробити повнорозмірну печі з вантажних дисків, які набагато вільні від пасажира і мають основний діаметр посадки в регіоні 20. 22 дюймів. Щоб зменшити загальну висоту та закладки сегментів диска, дизайн повинен виконувати з решіткою ліжка іпотечного типу, виготовленого з сталевого кола товщиною 6-10 мм для діаметра внутрішньої посадки та арматурних стрижнів товщиною 12-16 мм.

У центрі кола, отвір зрізається діаметром 150-170 мм, для якого зварюються сегменти ротора. Повітряний прохід такий решіт сітки досить, щоб розгорнути до потужності 25-27 кВт. Коли потрібна ручка, необхідно забезпечити тепловий розрив у діапазоні 8-10 мм, металевий ролик діаметром близько 200 мм поміщається під грам.

Знову ж таки, враховуючи факт утворення жорсткої пари, в умовах високої вологості російської парової лазні, печі такого типу краще подати заявку на розташування фінської земельної сауни.

Загалом, покрокові вказівки для виготовлення печі цього типу можна переглянути у прикладі відео.

Конструктивні особливості печі колісного

Батяжка з власними руками зі старих машинних дисків. оптимальний варіант. У порівнянні з металевими точками, вони є дешевими, простими в конструкціях і здатні тривати більше, ніж придбані печі.

 • Маленький розмір.
 • Легка монтаж.
 • Використовуваний матеріал є сильним, міцним пошкодженням.
 • Форма круглого колеса. оптимальна форма для печі для ванни.
 • Для витягів влітку він приймає всю пару польотів (перевага варто випереджати підготовлену деревину з дуба).
 • Печі швидко охолоджує: взимку холодно, процес охолодження печі займає близько 2 годин.
 • Під час вогню ви можете мити у ванні, оскільки в цьому дизайні відсутня накопичення монооксиду вуглецю.
 • Можливість використання іншого матеріалу для дамб.

Через різну величину колес, ви можете вибрати розмір майбутньої печі. Якщо для пристойного об’єму потрібен лісок, то ідеальний варіант. це пекар до ванни з дисків будь-якої моделі вантажівки.

випікати, ванна, диск, власними, рука

Технологічна монтаж

Для встановлення структури, за винятком самих дисків (потрібно два частини), вам знадобиться спеціальні інструменти та додаткові матеріали:

 • 3 болти з горіхами;
 • 4 горіхи діаметром 1 см;
 • Метал Метал професор
 • Металевий лист або дротовий метр товщиною 8 мм;
 • Болгарська;
 • зварювальник.

Випікайте у ванні від дисків.

Технологія установки здійснюється в декількох етапах:

 • Один з дисків повністю видаляється розділом. Зробіть це наступним чином: Нанесіть виїмки з шліфувальниками, після чого металевий молоток проліс. Інший спосіб скоротити розділ з газовим різаком.
 • Обидва диски зварюються в єдине ціле. Спостережуваний розділ, що залишився останній диск, буде служити нижній частині всього дизайну.

Для мангалу роблять двері. З цією метою:

 • Прямокутник планується таким чином, що зварювальний шов, що з’єднують диски, відбуваються в середині, а нижня частина відстає від декількох сантиметрів;
 • вирізати прямокутник з шліфувальником;
 • Краї шліфувальні, очищені посіву;
 • З правом (коротким) стороною дверей зварює два гайки вздовж різних напрямків з зварювального шва, і симетрично;
 • Болти зварені до мангального корпусу таким чином, щоб носити на них горіхи (ви повинні спочатку загвинчити болти в зварені горіхи, після чого він застосовується до тіла до тіла і в такому положенні болти самі);
 • З протилежної сторони дверей посередині шва роблять отвір і гвинт болта, закріплюючи його гайкою. виходить вид ручки.
READ  Чайник Буффер на підставку

Тепер вам потрібно привалити металевий лист донизу, інакше вугілля випадають з печі. Лист повинен залишатися отворами, що покращує. Замість листя, іноді монтажу решітки, будують його з товстого дроту.

Наступним кроком є ​​зварювання ніг. Три заготовки 80-90 см вирізати з профільної труби, яка зварена у вигляді штатив до нижньої частини перевернутого мангала.

Пристрій готовий. Для краси, бажано:

Інші варіанти печі

Курити, гриль постачається з кришкою та системою видалення диму. Розділ вирізаний раніше не викидається, це просто легко зробити кришку від нього, і це стане функціями пшениці.

Є також мантажні варіанти простіше. Наприклад, ви можете побудувати простий гриль з одного диска, забезпечуючи його ногами.

Власники дачі вирішують, яке обладнання вони більш підходять. Мінімальна робота та фонди дозволять придбати ферму з корисною адаптацією.

Оптимальна версія виготовлення “бочок” з дисків

Горизонтальна плита типу не відрізняється від купальних камер і буреуків, виготовлених з великого діаметру водопровідних труб або пропанних циліндрів. Для виготовлення найпростішої печі з дисків, необхідно забрати трьох кмазських дисків.

Два відпустки незмінними, третій підданий додатковому обрізку та видалення фланцевої стіни. Просто покласти, потрібно вирізати кисневим різаком або потужним дном залякування диска, залиште один ободок. Всередині обода, металева решітка решітки і зварює стіни диска.

Кінці двох залишкових колес завалюються товстим металом, товщиною щонайменше 5 мм. На одній з диска, навіси зварені та обладнані двері, у нижній частині залишилося отвір для очищення печі. Як правило, для цих цілей використовується висувний лоток металевого або сектора клапана. Бейкер для ванни повинен бути обладнаний демпфер для розлючених.

На третьому диску фланцем для димоходу вбудований, після чого всі три елементи складають на металевому стенді, вирівнюють і кип’ятять суглоби між кільцями. Найціннішим у цьому дизайні є простота та легкість установки. Печі можна встановити у ванні без фундаменту. Достатньо покласти на підлогу сталевого листа на теплоізоляційний субстрат, і ви можете монтувати духовку.

Ця схема ідеально підходить для встановлення в невеликій ванні в країні. Після завершення сезону, дизайн вагою трохи більше 100 кг може бути відібраний або видалений.

Плита для кебаба

Цей чудовий пристрій виготовлений з двох дисків від автомобілів легкових автомобілів. Хоча, якщо хтось хоче більше печі, немає обмежень: ви можете застосувати колеса з УАЗ або ГАЗ-53. В одному з них нижня частина акуратно розрізана, а потім зварюються разом.

Так що пристрій надійно встановлюється на будь-якій поверхні, ноги прикріплені до нижньої частини з зварюванням, як показано на фото.До речі, отвір для концентратора, теж, повинен бути потопаючи, але бічні отвори можна залишити, повітря пройде через них у вогню. Для простоти перенесення до корпусу поза ручками зварюються, а в боці розрізає отвір під дверима.

Останній виготовлений з того ж шматка, посадженого на петлі. Все, духовка з автомобільних дисків для кебаб і готові готові. Як показує практика, вона відповідає 5 шашлик з м’ясом.

Порада. Нарізаний дно верхнього диска не повинен викинути, він може служити стендом для невеликої каструлі, чайника або каструлі.

Батяжка з вантажних коліс коліс

Така модель нагрівального пристрою має невеликий розмір, але простота структури ніяким чином не впливає на рівень ефективності. У теплу сезон вам знадобиться кілька освітлень з дубових середніх розмірів. Така піч миттєво нагрівається і те ж саме охолоджує. Взимку, після спалювання дров, дві години потребують повного охолодження кімнати.

Можна мити в такій ванні навіть під час вогню, оскільки ріжучий дим не накопичує в приміщенні.

Ця версія пристрою ідеально підходить для випадків, коли ванна розташована в сировинній зоні. Протягом періодів заморожування грунт може підняти будівлі. Внаслідок такого явища, деформація кладки та розтріскування цегельних печей може бути вилучена.

Випікати для ванн з дисків з власними руками

EUROSAMELKI. Тільки найкращий домашній рунет! Як зробити себе, майстер-класи, фотографії, малюнки, інструкції, книги, відео.

 • Найкращі самовіддачі
 • Домашнє для котеджу
 • Домашні пристрої
 • Моделі, для гаражу
 • Електронні домогосподарки
 • Домашнє для дому та життя
 • Альтернативна енергетика
 • Меблі з власними руками
 • Будівництво та ремонт
 • Домашнє для риболовлі
 • Ремесла та рукоділля
 • Домашній від матеріалу
 • Домашнє для комп’ютера
 • Домашні супергади
 • Інші домашні
 • Партнери матеріалів

Тапки на тринашку! 4 диска 300. Аквапринт дисков своими руками в гаражных условиях

Батяжка з тракторних дисків

Банні печі існують всі види видів. Часто печі виготовляються з цегли або кип’ятять з товстої залози. Ванна плита фігурна на малюнку виконана з трьох дисків з тракторних коліс Т-150. Така ж піч для ванни може бути виготовлена ​​з використовуваних передніх коліс комбінату “Niva”. Печі отримують надійний, сильний і легко служити.

READ  Фен для пайки з власними руками

Якщо ви все ще визначаєте, як побудувати ванну на ділянці або з вибором печі для ванни, то зверніть увагу на печі для ванни, зробленими ремісниками не професіоналами, але великими майстрами.

Матеріали для виготовлення печей для ванни:

 • Використовуються диски з трактора Т-150;
 • Два шматки каналу;
 • болти M12- 4 шт.;
 • Труба для димоходу діаметром 120 мм.

Розглянемо Читати далі Представлена ​​плита для російської лазні. Найнижчий диск буде служити печі печі (1). У нижній частині цього диска виріжте край, щоб видалити попіл. Ми гвила в решітку в нижній частині плитки. З боків ми зварюються кишечники. шлункові для заповнення їх каменями (6).

Печі ванни повинні не тільки нагрівати ванну, але й швидко підігрівати воду. Ось як розглядається духовка.

Ємність для опалення води в плиті

Ми переходимо до виготовлення резервуарів для води двох дисків від трактора Т-150. Для цього підключіть два диски один з одним з зварюванням (2). Стара гора для колісних коліс і видалення. Замість цього ми зварюємо аркуш сталі товщиною 3-4 мм (9).

У центрі дна отриманого резервуара води, ми гвила труби димоходу (3).

У верхній частині резервуара для води ми встановлюємо та зварюємо кришку (8), поклавши його на трубу димоходу. У кришці ми зварюємо шию для затоки води (4). Шия для водної затоки краще робити більше, щоб його можна було очистити водою, якщо це необхідно.

Потужність отриманого резервуару для води становить приблизно 250 літрів води. Це досить важкий дизайн з водою і повинен бути надійно зафіксованим. Для цього краю дисків у місцях підключення ріжуть з зварюванням, згинанням та підключенням болтів M12 (7). На дні резервуарів для води ми закручуємо каналізаційний кран для паркану гарячої води (5).

Які хороші печі для ванни дискових колес? Вони легко виготовляють, довговічні, як з товстого заліза. Ви негайно ви зможете мити таку плиту та водяну технологію опалення, а не вбудований вугілля. Такі печі для ванни не займають багато місця і буде входити навіть у ванну з невеликим розміром. Камені нагрівають від вогню в печі. Гаряча вода досить багато. 250 літрів, це означає, що можна буде мити кілька людей і навіть одночасно. Бойлер з водою дуже швидко нагрівається, як це знаходиться на печі та навколо димоходу. Звідси економічне споживання дров. Ви можете мити майже через півгодини.

Плита для кебаба

Цей чудовий пристрій виготовлений з двох дисків від автомобілів легкових автомобілів. Хоча, якщо хтось хоче більше печі, немає обмежень: ви можете застосувати колеса з УАЗ або ГАЗ-53. В одному з них нижня частина акуратно розрізана, а потім зварюються разом.

Так що пристрій надійно встановлюється на будь-якій поверхні, ноги прикріплені до нижньої частини з зварюванням, як показано на фото.До речі, отвір для концентратора, теж, повинен бути потопаючи, але бічні отвори можна залишити, повітря пройде через них у вогню. Для простоти перенесення до корпусу поза ручками зварюються, а в боці розрізає отвір під дверима.

Останній виготовлений з того ж шматка, посадженого на петлі. Все, духовка з автомобільних дисків для кебаб і готові готові. Як показує практика, вона відповідає 5 шашлик з м’ясом.

Порада. Нарізаний дно верхнього диска не повинен викинути, він може служити стендом для невеликої каструлі, чайника або каструлі.

З іншого боку, двері повинні бути зварені для димоходу, достатньо діаметром 50-70 мм. Плитка може бути трохи оновлена, тому що при роботі через дно отвори прокидається зола, це не дуже приємно. Отвори слід утоплення, а повітряне споживання регулює паливні двері. Деталі про плиту показані на

Випікати для ванн з дисків з власними руками

Eurosamelki. Тільки найкращий домашній рунет! Як зробити себе, майстер-класи, фотографії, малюнки, інструкції, книги, відео.

 • Найкращі самовіддачі
 • Домашнє для котеджу
 • Домашні пристрої
 • Моделі, для гаражу
 • Електронні домогосподарки
 • Домашнє для дому та життя
 • Альтернативна енергетика
 • Меблі з власними руками
 • Будівництво та ремонт
 • Домашнє для риболовлі
 • Ремесла та рукоділля
 • Домашній від матеріалу
 • Домашнє для комп’ютера
 • Домашні супергади
 • Інші домашні
 • Партнери матеріалів

Саморобна плита колісних дисків для ванни

Нещодавно широкий­Весілля отримали металеві печі­Kie: вони швидко підігріваються і розігрівають кімнату, щоб не потрібно­Багато дрова та успішний дизайн дозволяють організувати або сауну, або російську пару. Але, на жаль, печі, що надходять на продаж, часто призначені­почав або тільки для сауни, або для російської ванни, але з танком великих часів­Члени для води. У статті описується домашній дизайн печі малих розмірів. Легко виготовляти та відрізняється висока ефективність. Для його виготовлення, матеріал, який прийшов у небажаний, колеса з автомобіля ZIL-130. Вони мають оптимальні розміри (висота 250 мм і діаметром 500 мм) і просто чудова товщина 7 мм.

Всього потрібно чотири ободок: два з них без дна, а два інших мають зварний диск з отворами. Крім того, вам потрібні дві сталеві труби довжиною 500-600 мм, товщиною стінки 5-6 мм, близько 60 штук цегли, плутанини та дверей волокна, клапана.

READ  Екран на батарею своїми руками із дерева

Нижня і середня частина печі, де температура найвищою, викладена з червоної горілої цегли, яка накопичує достатню температуру для сушіння ванни. У придбаних залізних печах ви не отримуєте. Встановіть дискету та плутанину двері в цьому дизайні досить. Сама піч розміщується на глині ​​в Полкірпіч. Його розміри 625 x 625 мм.

На печі встановлено конструкцію двох ободок: дно без дна, а зверху з нижньою печією. Ободи зварені один з одним на зовнішньому краю з твердим швом.

Трубка та отвори на його периметрі та бічних канавках зварені в центрі центру, а отвори на його периметрі та бічних канавках. До нижньої лінії з використанням сталевих стрижнів, відбивач сталевого диска товщиною 5 мм та діаметром 120 мм менше, ніж внутрішній діаметр самого обода. Це змінює напрямок руху газів, збільшуючи повернення тепла RIM I та нижньої частини обода, в якому закладені камені. Рефлектор корисний для увігнутого.

RIM III з дільником служить для додаткового теплопередачі. Він тримається на чотирьох стрижнях, зварених навколо периметру дна і відпочиваючи в RIM II. Всі діри RIM III, крім Центрального, завалюються лайнерами товщиною 4 мм, а в середині корпусу з внутрішнім діаметром 10-30 мм більше зовнішнього діаметра труби. При монтажі цей простір був заповнений азбестовим шнуром (ви можете заповнити глину).

Дільник (див. Рис.2) виготовлені з 4 мм сталі. Очищення між дільником і ободом 30-40 мм. RIM IV Бойлер для водяного опалення. Таке взаємне розташування котла та нагрівача дозволяє ефективно вибирати тепло від проходження гарячих газів у середній частині печі, а крім того, отримання гарячої води. Потужність котла 40 л. Цього достатньо для п’яти до шести чоловік.

Нижній котел від 4-мм сталь. У центрі нижньої різьбленої отвору і промивання з дном труби, до верхньої частини якої сталева платформа була зварена під цегельну базу димоходу. При монтажі котла було встановлено на RIM III через підкладку з азбестового шнура з глиною. До дна котла зварена трубка з краном нижче. У верхній частині котла закривається знімною кришкою, що складається з двох дураумів половини товщиною 2 мм.

Клапан у трубі встановлюється після укладання на глину першого ряду цегли. Квадратна труба труба, одна з половиною цегельної ширини. Такий дизайн забезпечує надійну пожежну безпеку та спрощує встановлення клапана. Вище мансардного димоходу виготовляється з товстостінного азбесто-цементного трубопроводу. 160 мм. Слід зазначити, що вага димоходу не повинна перевищувати 50 кг, оскільки вона спирається на дно котла.

Печі можна зробити в будь-якому семінарі, де є електричне зварювання. Дизайн можна зібрати з індивідуальних незалежних частин, які легко доставити до місця установки в багажнику легкового автомобіля. Один з варіантів встановлення такої печі та показаний у рисі. 2.

Стіна, що відокремлює пару з роздягальні, проходить близько до печі, а для безпеки виготовляється з цегли (рис.3). Підхід до плутанини та дверей волокна з роздягальні, що дуже зручно. Нижня частина ясенного бару потрапляє під пару підлоги, через отвір 60×130 мм, що забезпечує ефективну вентиляцію пробного простору. Нижня обода під час печі розігрівається. Для того, щоб не спалити, обідів I і II я заклав цеглу з трьох сторін, виклавши свої шахи. Дерев’яна стінка ванни, прилеглі до плитки, захищена цеглиною, закладені на краю до дна третього обода.

Якщо ви використовуєте ванну як сауну, вода в котлі не повинна бути виливається, і якщо гаряча вода все ще потрібна, ви можете покласти два відра води біля духовки з зовнішньою стінкою. Це не призведе до помітного збільшення вологості.Якщо ви нагрівають сухі березові дрова (з хорошим стрижнем і високою топкою, обидва сировині легко горіють), потім при 0 ° С зовні за годину після початку печі, температура в сауні досягає 120С. Щоб зберегти цей режим, достатньо для горіння 3-4. Якщо дрова не ставить, то через деякий час температура падає, і ви можете пройти через мітлу, залишаючи воду на гарячих каменях. Якщо вам просто потрібно мити, ви можете залити воду в котл, 40 літрів, який нагрівається протягом півгодини до 60-70С.

Ванна з такою печі, зробленою автором, вже експлуатується три роки. Дизайн виявився успішним вже декількома сусідами, побудованими, як це.