Висота стічних вод до пральної машини

Пральні машини

Висота слива для пральної машини в каналізації: з’єднання у стіні та сифона

Кінець шлангу вниз і підключайте його до стічних вод будь-яким з трьох способів:

Перший шлях

Закріпіть шланг у пластиковий тримач і кинути його на раковину або ванну. Шланг стоку повинен бути розташований на висоті 60. 90 см.

На другий

Підключіть шланг до спеціальної гілки в раковинах раковини та закріпіть її затискачем. Відділення повинна бути розташована над сифоном з катанням раковини, щоб кінець шлангу не нижче 60 см над рівнем підлоги.

Якщо ваш сифон не має такої дірки, купуйте новий сифон або використовуйте інший спосіб.

Для третього

Підключіть шланг до каналізаційної труби безпосередньо. Для цього використовуйте вертикальну трубу з висотою 60. 90 см і діаметром щонайменше 5 см.

Ущільнити сидіння шлангу та труб, використовуйте спеціальну печатку.

Видалення деталей перевезення

Нова друкарська машинка має так звані транспортні частини (болти, бари, кронштейни). Вони призначені для транспортування всіх рухомих деталей до вас при транспортуванні машини з магазину і не пошкодили його. Після видалення пакета, уважно огляньте покупку для виявлення транспортних деталей. Якщо ви не знімаєте принаймні деякі з них, це може призвести до відмови машини. В результаті процесу видалення болтів, закріплюючи танк, не бійтеся, що він залишиться висячим на пружинах, це його робоче положення. Після видалення деталей закрийте отвори з спеціальними вилками, які включені в комплект. Електричний шнур та шланг з дренажем фіксуються підтяжками, вони також повинні бути видалені. Знизу є транспортні бари, ви видаляєте їх без проблем, злегка нахиляючи машину на себе. Всі екстраговані елементи краще зберегти, вони можуть бути використані для використання, якщо вам потрібно носити машину до нового місця.

Як виконати макет для підключення пральної машини

Доброго дня. Будь ласка, опишіть детальну схему підключення до пральної машини: на якій висоті висота водних та каналізаційних слив у стіні, на якій відстані, щоб розташувати вилучення.

З’єднання повинно здійснюватися у суворій відповідності зі схемою, яка прикріплена до інструкції для кожної пральної машини. Техніка може відрізнятися у дрібницях, це довжини шнурів та шлангів, але взагалі це досить схоже. Якщо ви ускладнювали дані різних виробників, ви можете отримати цю картину:

Точки з’єднання не повинні бути далі, ніж вказано на діаграмі. Каналізаційні сливи можуть бути подовжені на 250 см, це розміри типового шлангу. Може збільшуватися через фітинги та водяний шланг. Підвищення електричного шнура неможлива, це призведе до скасування постачальника. Переважна більшість пральних машин пов’язані лише з холодною водою, лише дуже мало моделей оснащені другим гарячим водним шлангом.

Для випуску води з підлоги не має значення, місце, де це зручно для вас. Але висота каналізаційної сливи в стіні суворо нормалізується: мінімум 50 см, максимум 85 см.

Щоб уникнути появи неприємного запаху, спеціальний сифон повинен бути встановлений у стіні для пральних машин або зібрати фітинги.

Легше і дешевше підключити пральну машину під умивальником, якщо він розташований поруч. У цьому випадку немає додаткових труб не потрібно тягнути.

Пральні машини мають триполюсні електричні вилки з заземлюючим контактом, призначені для сучасних систем електропостачання. Мешканці старих будинків, де немає заземлення, ви повинні виставити менш безпечне підкріплення, хоча це порушення правил безпеки. Бажано розтягнути від лічильника до пральної машини окремий дріт з поперечним перерізом кожної вени, щонайменше, 1,5 мм2 для міді та 2,5 мм2 для алюмінію, що з’єднує через окремий вимикач. Рознімання, розташовані у ванній кімнаті, Pue вимагає підключення через захисне вимкнення (UZO) з струмом струму зсуву не вище 30 мА. Водонепроникна електрична розетка стандарту для волого-пилу не нижче нижче IP 44 повинна бути встановлена ​​не ближче до 60 см від ванни, умивальника, душкабіну, змішувачі, металевих водопровідних труб. Висота підлоги. не менше 30 см.

Висота з’єднання

Враховуючи, що каналізаційні труби часто проходять на самому підлозі, іноді існує бажання підключити гофрування на тому ж рівні. Таке рішення призведе до проникнення неприємного запаху з каналізації. Ця проблема вирішується шляхом встановлення зворотного клапана.

Однак ви можете уникнути додаткових витрат та обладнати коліно на ділянці з’єднання системи каналізації та гофрування (дренажного шланга). Завдяки цьому деякі з рідини залишаться в трубі, запобігаючи випуску неприємного запаху до кімнати.

Перший варіант є кращим. Гофрування піддається вібраціям, тому в режимі показника, він відрізняється рухливістю, що може призвести до видалення всієї рідини з трубки. Краще встановити 2 коліна: гофрування та жорстку полімерну трубу каналізаційної системи. Щоб отримати необхідний результат, коліно розташоване на деякій висоті рівня підлоги: 60-100 см. Такий захід дозволяє вирішити іншу проблему для зменшення зносу головних вузлів збірки: двигун та насос.

Достатній вважається встановленням дренажного отвору шлангу на висоті 60-80 см. Максимальна висота 100 см, вона не рекомендується перевищувати. Це ускладнить апарати для води. Точка розташування слива вибирається з урахуванням діапазону установки гнучкої трубки. Чим ближче до пральної машини, тим вища гофрована діра повинна бути.

Дренаж дренаж

Це найпростіший спосіб підключення будь-якої пральної машини. Дизайн пральної машини враховує висоту сторони сантехніки: 60-80 см. Напівкруглі насадки на шлангу має отвір для фіксації кронштейна на краю пристрою, використовуючи ланцюг, щоб усунути краплю зливних рукавів до підлоги. Щоб скинути брудну воду, використовуйте наступну сантехніку:

Пов’язані таким чином, щоб закликати важко використовувати їх зазвичай, як тимчасово. Якщо неможливо пристосуватися до системи каналізації іншим способом, також використовуйте звичайне з’єднання, надане виробником пральної машини. Датчик насоса пристрою має характеристики, що відповідають довжині шлангу.

Я працюю у сфері ремонту побутової техніки. Великий досвід відновлення миття та посудомийних машин.

Слід мати на увазі, що спроба додати дренажну муфту більше 3 м, пошкодить насос. Для ремесел, які звикли робити все ретельно, доступні інші параметри з’єднання.

Крок за кроком керівництво

Перш ніж запустити установку та підключення пральної машини до водопостачання та каналізації, зробіть це самостійно, уважно вивчайте інструкції щодо її встановлення, а також цієї статті, яка допоможе вам легко і без будь-яких зусиль, щоб підключити пральну машину для забезпечення його плавна операція.

Підготовка

Після доставки техніки вона повинна бути розпакована, вільна від піни та клейкої стрічки та ретельно вивчити, перевірте повноту і переконайтеся, що немає дефектів. Тоді вам потрібно:

 • відкрутіть транспортні болти;
 • Вставте декоративні вилки на їх місці;
 • Видалити дужки;
 • Видалити транспортні смуги (якщо такі є), злегка нахил автомобіля назад;
 • Складіть і приховуйте транспортні деталі. вони можуть прийти в зручний при переміщенні.

[Тип уваги = червоний] слід ретельно доводитися до видалення цих частин, перш ніж повороти пральної машини, інакше наявність не віддалених транспортних частин, коли пральна машина запускається, може призвести до незворотних наслідків у вигляді розбиття. [/ Увага]

Мінімальний набір необхідних інструментів:

Іноді система водопостачання вже вбудована в систему водопостачання для підключення пральної машини. Якщо це не так, набір інструментів та компонентів залежить від матеріалу труб, то Трійники найкраще завершені з кутовим краном для відрізання водопостачання:

 • Для залізних труб обтирають глина, викрутка, перемішування поверхні труби, свердла з свердлом діаметром 6-7 мм.
 • Для металопластикових труб. трійник, калібратор, ключ, ножівка для металу або спеціального різака.
 • Для пластмасових труб. пластмасових трійників, спеціальних ножиць для різання поліпропіленових труб, зварювальних машин для поліпропілену, фам-стрічки, прокладки.

Щоб підключитися до каналізації, залежно від обраного методу, вам потрібно:

Щоб підключитися до потужності, вам знадобиться:

 • розетка з заземленням. обов’язково;
 • вологостійкий подовжувач з заземленням. якщо не вистачає довжини шнура живлення;
 • Портативний UZO (захисний пристрій відключення). бажано забезпечити безпечну роботу.

[blockquote_gray] Ви також можете ознайомитись із інструкціями та відео про підключення посудомийної машини з власними руками.

Хочете завжди мати гарячу воду в будинку? Дізнайтеся про встановлення газового водонагрівача в квартирі з власними руками.[/ blockquote_gray]

Монтажна слива

Є три варіанти для будівництва зливної води з пральної машини:

 • Готуйте дренажний шланг з крюковим сопло на краю умивальника або ванни та виправлення;
 • Підключіть кінець шланг з дренажем до додаткового сифонного растру;
 • Зробіть видалення з каналізаційної труби і опускають кінець шланга в його гніздо.
READ  Не відключає набір води у пральній машині

Перший варіант дуже ненадійний, вібрація може призвести до того, що шланг відключається від ванни (умивальник), падає на підлогу та повені кімнату.

У другому випадку шланг не повинен проходити на підлозі, він повинен бути закріплений у стаціонарному кріпленні на задній панелі і покласти на вершину.

Під час відображення безпосередньо в каналізаційну систему, дренажний шланг пральної машини повинен бути мінімізований на висоті півметра від підлоги, а розетка часто знаходиться нижче. Тому додавання додаткового коліна повинна бути підвищена до відповідної висоти.

Надійна фіксація шлангової труби в ній забезпечується гумовою манжетою.

Нижче наведена найпростіша діаграма підключення пральної машини до каналізації без сифонних слив, з’єднаних безпосередньо з шлангом:

Підсумовуючи систему водопостачання

Машина включає в себе шланг для подачі води, один кінець підключений до відповідного отвору на задній панелі, а інша до труби крана. Переважно підключіть машину до системи холодного водопостачання, оскільки в його конструкції є водонагрівач, але неможливо охолоджувати гарячу воду.

Вся робота над різанням кранів, трійників слід проводити, коли вода заблокована!

Яка висота потрібно монтувати каналізацію для пральної машини?

Залежно від конкретних умов існує безліч варіантів для підключення пральної машини до водопостачання. Найпростіший випадок. наявність у видаленні з краном для автоматичної пральної машини, гнучкий шланг просто підключений до цього виділення, адаптер використовується, коли діаметр нитки є жахливо.

Схема простого з’єднання пральної машини до водопостачання виглядає так:

Якщо машина розташована поблизу умивальника або ванни, можна підключити шланг з трубою за допомогою крана-т. Кран може збити між шлангом і трубою в таких місцях:

 • На місці водопостачання до змішувача для умивальника;
 • над ванною, між змішувачем з гайкою та ексцентричним походить від стіни;
 • у місці приєднання шланга до зливного бачка унітазу (якщо санвузол суміщений або просвердлено отвір у стінці між ванною та туалетом).

Іноді, якщо змішувач з краном і душ встановлюється над ванною, а на умивальник, окремий змішувач, кран (обертання) виштовхується над ванною, а шланг пральної машини підключений до його місця, якщо він Дозволяє її довжину.

Якщо машина коштує далеко від ванни, умивальник, унітаз, видалення врізаються в трубу ближче до місця встановлення. Процедура залежить від матеріалу труб.

Залізні труби

 • Труба набухає з фарби, видаляються порушення.
 • На вершині гумової прокладки з обох сторін, частини обтиску наносять на верхній частині прокладки, закріплені в укладанні втулки втручання прокладки, голі та поступово, так що виникають спотворень, болти затягуються.
 • Після фіксації затискача. Через отвір у направляючому рукаві слід бачити гладке, кругле вікно в гумовій прокладці, якщо вона зміщується, ви повинні затягнути болти з одного боку до вирівнювання.
 • Вода перекривається з стовбуром і використовуючи направляючу рукав у трубі дрилі отвору.
 • Змішувач повільно сповільнюється, залишок води з злиття труби і в той же час металевий пил вимивається, додатково отвори повинні бути проводячи шматок пов’язки або туалетного паперу для очищення пилу та чіпсів.
 • Кран встановлюється на затискач, кращий кутовий, щоб відрізати воду, а шланг підключений до нитки.

Металеві пластикові труби

 • У прямому, без вигинів, шматок від труби вирізати шматок, що відповідає вимикачем.
 • Поради труби з попередньо прокатними горіхами розширюються калібратором до бажаного діаметра (так, щоб трійник).
 • Розширене отвір вводять, доки не вводяться прикріплення з встановленим кільцевим кільцем, горіховий (трійник повинен бути виконаний, щоб не прокручувати). Подібна операція повторюється з іншого боку.
 • Якщо трійка обладнана краном, краще встановити його до трубки в трубу.
 • Шланг з’єднаний з трійником.

[blockquote_gray] Якщо кран постійно течуть, настав час змінити змішувач. Дізнайтеся, що змішувач краще вибрати для ванної кімнати.

Це також буде корисним ознайомитися з інструкцією про встановлення змішувача у ванній кімнаті з вашими руками.

І ви знали, що ви можете придбати невеликий і дуже зручний водонагрівач, який можна встановити навіть на кран? Дізнайтеся все про те, як встановити поточний електричний водонагрівач за душ.[/ blockquote_gray]

Пластикові труби

 • Труба розрізана, зливається з водою, зливаються, кінці витріть сухою.
 • Зв’язок труби та трійника нагрівається зварювальним машином, а через 5 секунд вони припалюють, спочатку з одного боку, то з іншого.
 • Місце з’єднання шланг ущільнюється стрічкою фумів.

Вирівнювання з рівнем

Строго горизонтальне положення машини.

[Увага тип = Зелений] Найпростіший спосіб перевірити, чи є автомобіль права, щоб тиск зверху послідовно для кожного кута. Вона не повинна дотримуватися, піддаватися. [/ Увага]

Ви також можете покласти рівень на верхній площині машини і прикріпити його до бічної стінки. Якщо у вікні є перекоми води, потрібно регулювати висоту ноги машини, щоб компенсувати нахил або нерівномірність підлоги. Для цього фіксуюча гайка послаблюється, нога обертається до подовження або скорочення, після досягнення стабільної позиції горіха затримується, поки вона не зупиняється.

Включення до електромережі

Якщо будинок має заземлюючу гніздо (трипровід), розташовану поблизу ванної кімнати, все досить просто, шнур живлення пральної машини з’єднується з ним.

За відсутності такого гнізда, потрібно піклуватися про свою установку, краще довіряти професійному електрику. Щоб підключити його в розподільні вал, повинен бути нульовий або заземлюючий автобус, трипровідний кабель простягається від щита до виходу.

висота, стічних, пральної, машини

Якщо в будинку в будинку є невикористана розетка, ви можете встановити розетку з заземленим контактом на своєму місці, а дріт з землею вже підпорядкований цьому. У цьому випадку доведеться використовувати розширення, він повинен також мати заземлюючий контакт, і якщо він використовується безпосередньо у ванній кімнаті, то також вологостійкий.

Рекомендується покласти на кабель, оснащений потужним енергоємним пристроєм, до якого належить пральна машина;.

З часом, ізоляція проводки може бути пошкоджена, якщо така шкода не може бути ідентифікована, а не усунена, розбивка автомобіля та ураження.

Щоб захистити в таких ситуаціях, добре використовувати легко встановити портативний захисний пристрій. Це дозволить вам мінімізувати ризик ураження, якщо пральна машина підключена до звичайної двопровідної мережі без заземлення.

[Увага тип = червоний] Строго заборонено кинути землю з пральної машини на металеві трубки комунікацій. [/ Увага]

Сантехнічні роботи. Баланси та висота висновків.

У процесі ремонту є багато питань. Я виділяю найчастіше виникаю при ремонті ванних кімнат.

Який кут каналізаційної труби? Для труби діаметром 100 мм принаймні 2 см/метр для труби діаметром 50 мм принаймні 3 см/метр

Яка висота демонструється каналізацією до унітазу 160-190 мм (залежно від виробника та моделі), пристосування на місці дасть найнижчій відповіді на унітаз 220-240 мм від підлоги для душової кабіни з a Піддон 60 мм для умивальника 500-550 мм для ванн 100-150 мм для кухонної мийки 300-400 мм для прання та посудомийної машини 500-650 мм

Якщо з технічних причин, каналізаційні висновки для ванної кімнати (душ, туалет), потім під ванною (душ, туалет), ви можете зробити подіум для висоти. Можливо, хтось засмучує цю ситуацію, але, з іншого боку, цей подіум може грати декоративний характер.

Яка висота виводиться холодною та гарячою водою до туалетного туалету, виготовленого 400-600 мм (залежно від водяного лайнера до нижньої, бічної або задньої трубки), сайт дасть найбільш правильну відповідь для душової кабіни з піддоном 1200 мм від дна піддону, а душова полива може 2100-2250 мм (від дна поливу до дна піддону) для ванни 750-800 мм від підлоги для умивальника 550-650 мм для кухні Мийка 500-600 мм для прання та посудомийної машини 500-750 мм

Відстань між виходом води для розетки для душової кабіни та для ванни становить 150 мм від центральних осей для умивальника, а для кухонної мийки 100 мм (не настільки щільно прив’язані, оскільки вони з’єднані гнучкими шлангами)

Ванна монтується на висоті 600 мм, умивальник 850-900 мм. Ці розміри можуть бути змінені і залежать від зростання членів сім’ї. І сам по собі витягує коригування інших розмірів (вихід водних точок)

І не забувайте, що рівень підлоги в туалеті та ванних кімнатах повинен бути 15 20 мм нижче рівня підлоги в сусідніх кімнатах, або кімната повинна бути розділена порогом. А також не забувайте про гідроізоляцію у ванній кімнаті та туалеті.

Бажано купити всю сантехніку до початку укладання Сантех. Комунікації. Це спроститиме завдання сантехніки та зменшення ризиків для помилок.

Сам, що з’єднує пральну машину для стічних вод. 3 загальних варіантів

Ця стаття написана для тих, хто готовий підключити пральну машину для стічних вод з власними руками. Таке рішення, безумовно, гідне поваги, але має свої нюанси. Я розповім вам про 3 варіанти для реалізації цього простого завдання.

Компактне з’єднання пральної машини у ванній кімнаті.

Каналізація пральної машини в каналізацію

Якщо ви вирішите підключити пральну машину самостійно, не довіряючи такому роботі як майстер, щоб заощадити, тоді перш ніж зробити це, щоб дізнатися всі нюанси. У цьому випадку ви будете так, щоб говорити разом, підготувати все, що вам потрібно, і працювати ефективно. Як правильно витягнути пральну машину, які способи існують, про це, і це буде обговорюватися далі.

READ  Ви можете мити долю-подушку в пральну машину

Є три способи організації відходів стічних вод з пральної машини.

 • Перший спосіб передбачає злив води в сантехніку. найпростіший варіант у виконанні. Навіть новачок зможе зробити такий Plux, перша з’єднувальна машина.
 • Другий спосіб передбачає зв’язок з сливою через сифон. Цей метод вважається найбільш оптимальним, найчастіше використовується.
 • Третій спосіб підключення дренажного шлангу в каналізацію безпосередньо. Такий варіант. це складна в організації, сливовий зв’язок таким чином, який найчастіше довіряє майстром.

На додаток до складності зв’язку кожен з варіантів має свої переваги та мінуси. Отже, наприклад, висновок води в сантехніці є найбільш ненадійним і не психічним. Кріплення дренажного шлангу через ванну або туалет може літати, а потім вода заповнить ванну. Крім того, ви забруднюєте ванну, яка кожного разу, коли ви повинні очистити, щоб блищати, щоб мити. Під час зливу в кімнаті може бути неприємний запах. Але, підключившись через сифон, ви суперечите таким запахам.

Подумайте, перш ніж вибрати один чи інший спосіб зв’язку, краще витрачати час і силу відразу, яка потім все повторіть і платити за шкоду сусідам.

Спосіб зливання води “за борт” підходить лише тоді, коли ви встановлюєте пральну машину на котеджі або в приватному будинку, де немає стічних вод. У той же час, шланг, який ви кидаєте в спеціальному танку, воду, з якої виливається після кожного циклу прання.

Підготовка до роботи, перевірте, що довжина штаб-шлангів достатньо для обраного методу зливу організації. Крім того, можуть знадобитися адаптери. Їх розмір і дизайн буде залежати від матеріалу, з якого виготовляються труби та сливи у вашій квартирі. Отже, на додаток до каналізації, який включений, вам може знадобитися:

 • герметизуючий каучук;
 • затискач;
 • фітинги;
 • Зворотній клапан;
 • сифон;
 • трійник;
 • набір ключів;
 • Болгарська для різання труби при підключенні безпосередньо до каналізації.

При встановленні пральної машини на кухні, переважним способом організації зливу. це з’єднання зливного шлангу до сифона раковини. Для цього потрібно забезпечити місце під автомобілем біля раковини. Якщо для пральної машини немає додаткового видалення, то ви можете повністю замінити сифон на новий або додати спліттер. Ще краще, якщо ви отримаєте спеціальний сифон з гілкою та перевіркою клапана.

Перевіряйте клапан запобігає потік стічних вод знову в машину, а також появу неприємних запахів.

Сифон встановлюється якомога вище до раковини, на висоті не нижче 40 см від рівня підлоги. І самостійний шланг походить від машини, закріплений на висоті 70 см від підлоги на кузові машини з особливим власником. Таким чином, шланг спочатку піднімається, а потім знову потрапляє в зливання.

Водяний шланг підключений до сифона через спеціальну сопло, що сукнуть на сифону, і фіксується затискач. Подібне з’єднання представлено на фото нижче.

Підключення до стічних вод без сифона, безпосередньо в каналізацію, вимагатиме спеціальних сантехнічних навичок. Тому, якщо ви сумніваєтеся у ваших здібностях, ви повинні зв’язатися з майстром. Крім того, ремонт машини за гарантією, що порушує правила з’єднання, не буде вироблятися. Ремонт буде повністю за рахунок ваших витрат.

Що потрібно для того, щоб підключити сток прямо? Вам потрібно зробити розрізати в каналізацію для гілки під шланг. Ну, якщо каналізаційна труба пластична, але проблеми можуть виникнути з чавунними трубами. Після встановлення гілки вам потрібно вставити шланг стоку в цю гілку через ущільнювальне кільце. Найголовніше. дотримання висоти зв’язку. Шланг вводять у каналізацію на висоті щонайменше 60 см, поки вона не повинна торкатися води. Це забезпечить затримку запахів.

Важливий! Висота з’єднання шлангу має вплив на навантаження дренажного насоса. Тому дотримуйтесь рекомендованого значення.

Катання пральної машини в каналізацію хороша, коли сифон співачки розташований на відстані більше двох метрів від пральної машини. Довгий шланг у такій ситуації не є виходом, оскільки це додаткове навантаження на насос.

Таким чином, з урахуванням інструкцій та рекомендацій, зазначених у паспорті до вашої пральної машини, ви можете самостійно підключити машину. Після підключення обов’язково перевірте роботу пральної машини в режимі очікування, дотримуйтесь щільності всіх з’єднань.

Додати коментар Скасувати відповідь Самостійна машина для каналізації. 3 комбіновані параметри

Ця стаття написана для тих, хто готовий підключити пральну машину для стічних вод з власними руками. Таке рішення, безумовно, гідне поваги, але має свої нюанси. Я розповім вам про 3 варіанти для реалізації цього простого завдання.

Компактне з’єднання пральної машини у ванній кімнаті.

Підключення зливу важливо, і ми будемо говорити про це в дуже детальному, але спочатку коротко я скажу вам, як встановити пральну машину.

Звичайно, кожна нова одиниця має детальну інструкцію, я не переслідую це, але я лише визнаю найважливішим, фундаментальними моментами:

Підключення до водопостачання через кульковий кран.

 • Якщо машина в будинку була принесена морозом, дайте їй пару годин, щоб нагрітись до кімнатної температури. Сучасна електроніка досить примхлива і може вийти з ладу;
 • Будь-яка нова одиниця такого розміру оснащена різним видом печаток та підтримує. Їм потрібно не пошкодити техніку під час транспортування. У шайбі, крім найбільш картонної коробки та піноутворювача, часто є ще кілька допоміжних дерев’яних барів, такий міні-піддон. Так що він повинен бути повністю видалений;
 • Незалежно від того, ви купили фронтальну або вертикальну машину, робочий резервуар у цих одиницях є, образно кажучи, у суспендованому стані. І так, щоб ці суспензії не відрізані при транспортуванні, резервуар закріплений кількома нагадуваннями. Вони повинні бути відкрученими, інакше пристрій перерваться на першому запуску, а гарантія буде недійсною, оскільки цей момент вказано в інструкціях. До речі, інструкції обов’язково мають схему з місцями цих болтів. Отвори з болтів підключені штекерами, які надходять у комплект;

Місцезнаходження ремесла для фіксації робочого резервуара на одній з моделей.

 • Розетка повинна бути, як кажуть, європейський тип зараз, тобто з заземленням;
 • На останньому етапі попередніх препаратів, ноги загвинчуються, а пристрій чітко виставлено горизонтом. Бажано існувати з рівнем.

Не поспішайте викинути все, що ви знімаєте з пристрою під час підготовки. Особливо це стосується використання для фіксації робочого танка. Зрештою, можна приходити час, і вам доведеться знову носити його.

Оскільки ми повинні мати справу з санітарною роботою, необхідно підготувати необхідний мінімальний інструмент.

Як правило, у будь-якому хорошому власнику цей мінімум завжди лежить десь у кімнаті для зберігання.

Мінімальний набір, кабіни та збори з викрутками.

 • Ми обов’язково потребуємо Passatati та пару високоякісних викрутків, хрестових і прямих;
 • Вищезгадані рефрактори, в різних моделях стирах можуть відрізнятися в конфігурації головок. Тому, якщо у вас немає повного набору ключів, краще запитати цей момент у магазині та негайно купити, принаймні 1 цей ключ;

Видалення транспортного видалення з клавішею 10 мм.

 • Якщо є капітальна установка стоку, можна обрізати каналізаційні труби. Професіонали для цього використання Truboresis, але особисто, коли я зіткнувся з такою проблемою, вирізати трубу металом з металом;
 • Звичайно, всі деталі включені в задані прокладки та ущільнення, але я завжди рекомендую ці ущільнення додатково пропускати силіконовий герметик. Витрачати гроші на велику будівельну трубку з пістолетом не потрібно достатньо маленької трубки.

Тепер у магазинах, для пральних машин ви можете придбати дренажні шланги різної довжини. Тому я не раджу вам купувати занадто довгий шланг. Справа в тому, що насос, який трясе до стоків, оптимально розроблений для довжини шлангу, який йде з машиною.

Відносно безпечний максимум 3м. Якщо ви покласти шланг довше, то насос може швидко спалити.

Для людей абсолютно віддаляються від сантехніки, які дуже поспішають підключити пральну машину, є найпростіший спосіб, який не вимагає будь-яких фінансових та трудових інвестицій. Тепер всі дбайливі виробники оснащені напівкруглою пластиковою рослиною на дренажному шлангу.

Высота слива стиральной машины в канализацию. Правильное расположение шланга

Вам потрібно лише взяти цей сопло, покладіть його на край дренажного шланга і просто кинути цей “гачок” через бік раковини, ванни або туалету. Але в буквальному сенсі слово підключено, цей варіант не можна назвати, це досить альтернативний метод каналізації.

Крім того, він має ряд неприємних мінусів:

 • З постійним, активним використанням машини, ваша сніжно-біла сантехніка повинна буде митися. Зрештою, стоки з пральним порошком доручено акрилові або емалі досить швидко;
 • Малі оболонки у ванній кімнаті можуть не витримувати сильний тиск і великий обсяг запасу. І поки ви, наприклад, дивитися телевізор, брудну воду з раковини буде виливатися в підлогу;
 • Під час зливу та натискання насоса, він працює вперед, і варіант не виключається, коли, завдяки цим жельтам, легкий пластиковий шланг просто стрибає з краю сантехніки. Крім того, цей шланг може допомогти стрибати дітей або домашніх тварин;
READ  Як мити штори в пральну машину

Це на даний момент цей час підходить для цього методу сливової, я можу рекомендувати, щоб ланцюг прив’язаний до пластикового сопла на шланг до змішувача у ванній кімнаті або раковину. На соплі є спеціальна отвір для такого монтажу.

 • Не забувайте, що під час миття вас, принаймні, це буде дуже незручно, або взагалі неможливо використовувати сантехніку під час прямого призначення;
 • А потім, це просто не красива.

Права на правий і лівосторонній зв’язок.

Я думаю, ви були переконані, що цей простий і швидкий спосіб підходить, за винятком тимчасового варіанту. Той же той, хто звик робити все на совісті, я пропоную розглянути наступні два способи.

Підключіть пральну машину до сифона під раковиною не набагато складніше. Для цього треба лише придбати змішувач з виводом під такою Plux і невеликим затяжним металевим затиском протягом трьох чвертів дюймів. Особливо, оскільки зараз більшість змішувачів вже йдуть з такою сопло.

Одна з моделей сифона з сопло під пральною машиною.

Вам потрібно буде видалити штепсель з піщаного сопла і змащувати його силіконом. Після цього розтягніть кінець дренажного шлангу на сопло, з одностороннім затискачем і затягуйте хмут з ​​викруткою або плоскогубцями.

Але в цьому методі існує кілька недоліків, однак, вони не настільки радикальні, як у попередній версії:

Це виглядає як шланг підключення до сифона під раковиною.

 • По-перше, під час зливу води, гучний бульйон буде постійно приходити з раковини, і з нею нічого не може бути зроблено. Ви не можете вірити, але з власного досвіду я знаю, що є люди, які дуже дратує;
 • По-друге, бажано, щоб діаметр каналізаційної труби становив не менше 50 мм. Справа в тому, що на кухні у сучасних стандартах дозволяється встановлювати стік діаметром 40 і навіть 30 мм. І з цим об’ємом, коли вода розряджається, у вас буде дренаж, і після догляду залишає брудний осад на дні оболонки.

Підключення зливу пральної машини до стічних вод безпосередньо вважається найбільш правильним рішенням. Але з цією можливістю потрібно трохи нахилити. Якщо ви або людина, яка монтувала каналізацію у вашому домі, встановила трубу з надмірною гілкою під сток для машини, то все просто.

Вам потрібно купити гумове ущільнювальне кільце і витягніть вилку з цієї гілки. Після цього змащуйте це кільце з силіконом і вставте в каналізацію. Далі, край дренажного шлангу з машини вставляється в центральне отвір цього ущільнювального кільця, лише для вставки глибини не більше 50 мм.

Яка висота потрібно монтувати каналізацію для пральної машини?

Якщо немає додаткової гілки з каналізаційної труби, вам доведеться придбати пластикову трійку, в якій ця гілка є та встановіть її своїми руками. Не лякайтеся, це не страшно.

Як правило, каналізаційна гілка, яка йде у ванну, а кухня має діаметр 50 мм. Далі потрібно точно вирішити, де відбудеться вставка та замінити трійник.

Тобто від’єднайте сопло CIPHON, витягніть стару трубу, змініть гумову прокладку та вставте нову трійку до старої трубки. Природно, що після цього покладіть сливи від сифона на своєму місці і над описаною технологією (через гумове кільце), вирізати в каналізацію пральної машини.

Важливі дрібниці, які потрібно знати

Почнемо з того, що шланг з машини не повинен лежати на підлозі. З задньої сторони у верхньому куті майже будь-якої друкарської машинки є спеціальне кільце або гачок, для якого шланг повинен бути чіплятися після виходу з сукупності. І вже звідти злив сцену на вставці в каналізацію.

Край каналізаційного шланга, незалежно від того, як ви його повісите у ванній кімнаті або розрізати в каналізацію по-іншому, повинні бути не нижче половини лічильника з рівня підлоги. Ця вимога необхідна для всіх одиниць, які не мають так званого зворотного клапана.

Підключення зливного шлангу до каналізаційної труби.

Багато нових моделей вже обладнані таким клапаном. Для всіх інших пристроїв він повинен бути куплений і ставити окремо. Не хвилюйтесь. І якщо ви ходите по ринку, то ви можете знайти на 60. 70.

Зараз є кілька типів таких клапанів. Особисто я вважаю за краще приймати моделі з закритим м’ячем. Нижче наведено загальну схему такого механізму.

Найчастіше такі клапани використовуються для прямого різання в каналізаційній трубі. Але поруч із сифоном є світильники. І в цьому випадку це абсолютно ніяло, на якому рівні виникає ця вставка, тут ви можете підключитися до каналізаційної труби навіть на рівні підлоги.

Я мав справу, коли товариш купив нову шайбу. І вставляв туманний шланг там, де стара машина була вбудована, тобто в висновку стічних вод під ванною.

Старий апарат під такою системою працював, а для нового довелося відокремити зворотний клапан. В іншому випадку вода з робочого танка відразу ж пішла в каналізацію. Погодьтеся, легше заплатити максимум 100 для клапана і покласти його за кілька хвилин, ніж зробити окремий новий випуск.

Підключення стоку через зворотний клапан.

Існує загальна помилка, яка нібито згинає шланг шайби у вигляді літерами “S”, і тому це виправити, то ви можете обійтися без чекового клапана. Не вірте, що ви просто зробите додаткову гідравлік, він не буде гіршим, але також краще.

З’єднання через зворотний клапан у сифоні під ванною.

Я розповів вам про версії, призначені для різних професійних навичок та фінансових можливостей. Тепер у вас є право вирішувати себе, що ви більш підходящі. На фото та відео в цій статті ця інформація відображається візуальним. Якщо у вас є які-небудь питання. Напишіть їх у коментарях, я допоможу, ніж можу.

Машина вбудована в кухонний набір.

Каналізація для пральної машини в каналізацію з вашими руками: монтаж, підключення та відгуки

9 Нещасливі елементи, які можуть бути зараз у вашому домі, якщо ви знаєте, що ваш будинок зберігається принаймні одним з цих предметів, то ви повинні позбутися від нього.

Некрасні помилки у фільмах, напевно, ніколи не помічали, ймовірно, є дуже мало людей, які не хотіли б дивитися фільми. Однак навіть у найкращому фільмі є помилки, які можуть помітити аудитора.

Ці 10 маленьких речей людина завжди помічає жінку, думаючи, що ваша людина не означає нічого в жіночій психології? Це не так. З вигляду партнера, який, люблячий, не застосовує одну дрібницю. І ось 10 речей.

7 частин тіла, які не повинні торкатися ваших рук думати про своє тіло як храм: ви можете використовувати його, але є деякі священні місця, які не можуть торкатися рук. Дослідження показують.

До жаху красиво: 15 шокуюча пластикова операції, завершена плачуча пластична хірургія серед зірок залишається неймовірно популярним і до цього дня. Але проблема полягає в тому, що до результату не завжди ідеально.

Що таке Богородиця в 30 років? Що цікаво, жінки, які не мали сексу практично до досягнення середнього віку.

Необхідність використання, як це працює? Типи використання Поради встановлення установки для вибору повинні замінити щось

Трапляється, що в існуючі каналізацію потрібно додати інший пристрій (точка), наприклад, пральна машина

Висота стандарт підходить для пральної машини під раковиною? Які інші розміри важливі при виборі? Мало хто

Як дістатися до нагрівача Як видалити установку нагрівача Tubular нагрівач трубчастого нагрівача виклик елемент пральної машини, відповідального