Вмикає, але посудомийна машина не запускається

Article

Ви намагаєтеся включити автомобіль Bosch, Electrolux, Siemens, Gorenje, але нічого не відбувається? Лампочки та індикатори не освітлені, панель керування не відповідає на натискання клавіш. Що потрібно зробити: По-перше, перевірте наявність електроенергії в мережі.

Для цього підключіть інший пристрій до виходу. Якщо це не працює, то немає напруги. це відбувається в будинках зі старою проводкою. Іноді напруги просто недостатньо, щоб включити обладнання, тому рекомендується встановлювати пір’я та стабілізатори. Зачекайте, можливо, електрика скоро з’явиться.

вмикає, посудомийна, машина, запуск

Посудомийна машина не включається! В ЧОМУ ПРИЧИНА?

Також огляньте мережевий шнур, часто він страждає під час транспортування техніки. Тяжкий корпус можуть поставити на шнур, і він передавлюється або перебивається. В результаті, він може бути не тільки диск, щоб отримати посудомийну машину, а також закриття при підключенні до мережі. Якщо він вибиває машину, то причину також у мережевих контактах. Тому перед початком установки ретельно перевірте всі компоненти.

Мережевий шнур під час розбиття не підлягає ремонту. Вимагає повної заміни.

Якщо він не виявляється поза пошкодженням, ви можете перевірити ізоляцію наступним чином:

На додаток до проблем з електриком, причиною того, що ПММ “Whirlpool”, “Siemens”, “Electrolux”, Edia та інші бренди не включаються, може бути:

 • Несправний дверний блок. Поки двері не тісно закриті, автомийка не почнеться.
 • Розбитий запуск (скорочений, впав).
 • Перевантажений конденсатор. Це відбувається з сильним стрибком напруги.
 • Проблеми з модулем керування. Якщо блок зламався або спалений, техніка не буде включена.

Як знайти та виправити проблему, читайте нижче.

Посудомийна машина повороту, але не запущена

Інший тип несправності. технологія включена, але не працює і не починає процес раковини. У той же час, на табло, ви можете побачити код помилки, який висвітлює систему самодіагностики. Також PMM “Bosch”, “Indesit”, “Hansa”, “Арістон” може скрипти або гудіння. Ймовірно, виникли проблеми із забором води.

Якщо програма нормально починається, на панелі керування горить індикатор «Щітка», що означає процес миття.

Якщо це не сліпі, то проблема може бути в клапані наповнення. Чому посудомийна машина не підбирає воду і що з ним робити, читати в нашій статті.

Принцип роботи посудомийних машин

У посудомийній машині заклав ряд стандартних режимів роботи, кожна модель оснащена парою конкретним. Але приблизний алгоритм схожий. Посудомийна машина підбирає воду за допомогою центральної мережі. Огорожа проходить через переповнення солей. Відсік Рапа, як правило, знаходиться на підлозі посудомийної машини, покритий кришкою.

Потік входить під власний тиск, обходячи впускний фільтр, регулюється поплавковим клапаном або вимикачем тиску. Необхідна кількість води заповнила посудомийну машину. канал подачі перекривається, починається нагрівання.

READ  Як зменшити споживання газу побутового котла

Нагріта вода перекачується основним насосом (називають вузол помпою) у робочу камеру. Він потрапляє туди через спринклери, оснащені спринклерами. Добре продумана з напрямку побиття струменів створюється реактивною силою, обертаючи робоче колесо. У посудомийній машині два спринклери. нижня і верхня. Розробка фундаментальних відмінностей позбавлена.

Відпрацьована вода проходить два етапи очищення, обходячи фільтри, потім використовуються для миття повторного. У процесі описаного процесу в камері він проводиться через двері лотка для миючого порошку. Точна кількість надана програмою. Посудомийна машина використовує воду кілька разів, очищаючи потік двома фільтрами, в кінці технологічного етапу відправляє до спеціального насоса в стоку.

Наприкінці циклу здійснюється сушка. Це відбувається або шляхом нагрівання отриманого недавнього полоскання, конденсується парою на холодних стінках, тече вниз. Процес каталізується спеціальними речовинами, що містяться промиванням поверхневого натягу води. У посудомийних машинах, оснащених турбосушкою, гарячим вологим повітрям примусово вигнаний вентилятор назовні, прискорення процесу.

Bosch посудомийна машина не запускається (не працює)

Ця категорія несправностей включає проблеми з Блокування, з злиттям та циркуляційними насосами, без води, з кнопками керування, і Т.D.

Кнопка запуску не працює

На жаль, щоб візуально визначити, чи працює кнопка “START”, чи ні. це неможливо. Вам потрібно буде розібрати блок керування та перевірити модуль з кнопками.

Причини, завдяки чому кнопка початку перестає працювати багато. від механічних пошкоджень до зносу з’єднувального контакту на друкованій платі.

Необов’язково, ви можете відновити роботу кнопки вдома, швидко та дешево.

Відсутня вода для миття

Якщо немає проблем з будь-якими проблемами, але після запуску нічого не відбувається, варто перевірити наявність води. Якщо фанер водопостачання був заблокований, посудомийна машина не буде працювати.

Також перевірте клапан водопостачання, датчик рівня води, датчик потоку тощо. все пов’язано з водопостачанням до посудомийної машини.

Замок дверей не працює

Якщо пристрій блокування дверцят посудомийної машини несправний, то після закриття дверцята вручну та запуску програми миття нічого не відбудеться. Процес не миття посуду не буде запущений через те, що модуль керування не отримає сигнал про те, що дверцята заблоковані.

Ремонт замок, як його заміна, зробив майстер вдома, в одному від’їзді.

Не працює дренаж або циркуляційний насос

Перед кожним запуском посудомийна машина відповідно до зазначеної програми перевіряє операцію всіх насосів, і якщо один з них несправний. посудомийна машина не запускається.

У разі несправності необхідно зробити ремонт або замінити розбитий насос. Для ремонту та порад, будь ласка, зв’яжіться з 8 (495) 109-11-30.

Чому посудомийна машина не вмикається?

Ви включили техніку в розетці, натисніть кнопку «Пуск», але посудомийна машина Bosch, Electrolux, Siemens, Ariston не реагує? У цьому випадку дисплей на панелі вимкнено. В чому причина? Є ряд проблем, які можна перевірити та усунути свої власні руки. Але є вишукані розбивки, в яких краще звернутися до майстра.

Ось основний перелік проблем, в яких програма не запускається:

Чому посудомийна машина не миє посуд. Посудомийна машина не працює. Тут є проблема. Дивись це відео.

Існує ще одна різноманітність поломки. Коли машина увімкнена, але не починає процес раковини. У той же час код помилки може відображатися на дисплеї, індикатор “щітки” освітлений. Основні проблеми в системі водопостачання:

Трапляється, що причиною розбиття стає модулем електропроводки та керування. У таких ситуаціях завжди краще звернутися до сервісного центру.

READ  Чи можна додати парфуми до зволожувача повітря

Стрибок напруги

Якщо напруга стрибає у вашій квартирі. Звичайне явище, потім готують до реакції на них і посудомийній машині. У деяких моделях встановлено захист від крапель напруги: після цього пристрій не включається протягом декількох хвилин. Але якщо через 10 хвилин посудомийну машину не заробляла, тоді аварія не пройшла за неї без сліду:

 • Через коротке замикання мотор або його проводка може бути спалена;
 • Електронна дошка управління розбилася: Електроніка особливо чутлива до крапель напруги.

У будь-якому випадку, в такій ситуації, слід звернутися до спеціаліста.

І хороша порада: якщо ви постійне обличчя з краплями напруги. Перевірте стабілізатор напруги та підключіть посудомийну машину та інші чутливі побутові прилади до мережі потужності через нього.

Якщо ваша посудомийна машина Bosch зовсім не включається, швидше за все, такі причини:

По-перше, перевірте, чи існує електрика в принципі, і чи включено “посудомийна машина” у виході. Буває, що вилка може бути застряг вільно, або один з домогосподарств витягнув його, поки ви не були вдома.

По-друге, справа може бути у несправності самого розетки. Перевірте розетку будь-яким маленьким побутовим приладом, таким як фен.

По-третє, це може бути вибити “Автомат” (запобіжник), до якого належить розетка, до якої підключена посудомийна машина.

Четверте, мабуть, щось з електричним дротом (шнуром), який з’єднує посудомийну машину до мережі. Цей варіант малоймовірний, якщо посудомийка працює давно, і найчастіше можливий при першому підключенні. Буває, штекер не щільно встромлений у прилад і через відсутність контакту посудомийка не включається. Гірше, якщо електричний дріт передається. У цьому випадку потрібно дріт, т.До. Це може бути небезпечним.

Якщо все це з метою з електрикою, дротом та розеткою, а ваша посудомийна машина має індикацію на дисплеї, але не запускається, перевірте наступне:

По-перше, перевірте на дисплеї, незалежно від того, чи вказується вказівка ​​на будь-які помилки, наприклад, не існує водопостачання (код помилки E24). Таке може бути, якщо напір води недостатній, або перегнувся шланг підведення води, або засмічився фільтр. Зверніться до інструкції, щоб розшифрувати код помилки на дисплеї та дотримуйтесь її вказівок.

По-друге, можливо дверцята нещільно зачинені, або щось трапилося із замком дверцят. при зачиненні дверцят замок не до кінця засувається і, відповідно, у посудомийної машини не включається програма. У такому разі рекомендуємо звернутися до фірмового сервісу Bosch або до найближчого авторизованого сервісного центру.

Решта причин, чому посудомийна машина не вмикається, можна віднести до технічних недоліків: наприклад, відмова від злиття, помилка самого початку програми, модуля керування або двигун приладу. Проте, за статистикою такі випадки вкрай рідкісні. У разі виникнення технічних неполадок або поломки звертайтеся у фірмовий сервіс для проведення якісної діагностики професіоналами Bosch. Так ви заощадите гроші та час.

24-годинна підтримка Bosch: 8 (800) 200 29 61.

Не працює (не вмикається) посудомийна машина. вирішення проблеми

Якщо машина взагалі не включається

У цьому випадку можливі лише такі причини, від загального обсягу, вищевказаного списку:

 • Шнур буде перерваний
 • Спалений конденсатор
 • Несправний замок на дверях
 • Несправедлива кнопка
 • Несправний програмний блок
 • Спалений двигун або реле

Почніть діагноз у порядку, з шнура.

Для цього вам потрібно рухати мультиметр. Я поклав на нього режим OHMMeter і підключіть зонд до розділів дроту.

READ  Що краще вітряк або сонячні панелі

Якщо ви виявите, що якась частина дроту перегоріла, то не варто економити і міняти його за допомогою вставки нового шматка. Будь-які повороти і шипи. вправляють пожежні небезпечні і ненадійні. І це може призвести до вогню або більш серйозного поломки всередині автомобіля.

Спалений запобіжник

Для діагностування конденсатора вам доведеться розібрати машину. Раніше ми рекомендуємо встановити підлогу ганчіркою, оскільки залишкова вода може бути водою з блоку.

Запобіжники. круглий насос, під піддоном. Тому, ви повинні її розібрати, дотримуючись такого порядку дій:

 • Вийміть панель вперед під дверима машини
 • Зняти з піддону бічні кріплення
 • Відкрийте двері, відкрутіть сміттєвий фільтр і видаліть робоче колесо
 • Дверцята закрити, машинку перевернути і зняти піддон
 • Знайти запобіжник на циркулярному насосі
 • Мультиметр перевірки опору.

У разі виявлення того, що запобіжник несправний, то необхідно знайти абсолютно ідентичне і замінити його.

Несправний замок на дверях

Діагностувати це найпростіше. Або двері закриваються чи ні. Якщо ні…

Тут, звичайно, нічого не зашкодить без зателефонування, і з сервісу, яка має правильну деталі, ви не будете коштувати. Звичайно, якщо, ви дуже добре знаєтеся на подібних поломках і знаєте як і чим можна замінити поламану запчастину дверцят, то вам пощастило!

Несправна кнопка старт

Якщо ви не бачите явно, що кнопка виглядає дивно, то навряд чи справа саме в ній. Швидше за все, в іншій електроніці, тобто блоці управління. Але, якщо, кнопка запала або бовтається, то винна вона. Шукайте бажану запасну частину, змінюйте або зателефонуйте до майстрів.

Несправний програмний блок

Це, мабуть, один з найбільш потворних і дорогих поломки. Ремонт витрат досить дорого і самостійно ви не постраждали. Доведеться змінити повністю блокування. Але, не поспішайте грішити це передчасно, поки не перевіряте абсолютно всі можливі варіанти.

Спалений двигун або реле

Машина буде потрібно розібрати та перевірити ці частини на мультиметр електроніки.

Якщо вони спалили, це погано це дорогі деталі, звичайно.

Корисні поради

Іноді така ситуація, що машина не вмикається, і показники та показники:

У цьому випадку майстри використовують алгоритм готової перевірки та усунення несправностей. Основна частина її предметів досить доступна самих користувачів, тому варто використовувати цю схему для вирішення проблеми.

Основна послідовність полягає в наступному:

 • Вимкнути пристрій від джерела живлення;
 • забезпечення доступу до нього з усіх граней;
 • візуальний огляд;
 • Перевірте деталі послідовно;
 • Вимірювання електричної напруги;
 • перевірка цілісності котушок та датчиків;
 • огляд та продзвон електромотора.

Тільки тому, що у вас є лише кілька пристроїв, щоб виявити проблему. Звичайно, завжди є ризик того, що не буде можливо впоратися з справді великими проблемами. Але робота майстра буде узгоджена, і він не втратить весь час для діагностики. Тому викрутка та електричний тестер у будь-якому випадку повинні бути в фермі з власників посудомийних машин. Не заважає їм і вольтметру.