Водяні рушники з бічними з’єднаннями 32 см

Article

Водонагрівальна рушник Рейки Лестенка з бічними з’єднаннями

Зазвичай, коли здавався новим будинком, зараз або багато років тому, де присутність рушника сушарки потрібна відповідно до плану, а не каустава хитрощів, поклав найбільш елементарний P або M-подібний рушник з “чорним” або, у кращому, оцинкованій трубі. І всі ці рушники були боком.

Потім, коли рушник з’явився на ринку, почав його встановлювати рушник сушарки з нержавіючої сталі, але, однак, це були однакові моделі P та M-подібні, однакове бокове з’єднання.

Але пізніше хтось придумав, що можна зробити рушник, водяні драбини з бічними з’єднаннями. І це негайно значно розширило модельний діапазон рушника сушарки, оскільки бічне з’єднання, щоб полегшити і швидше, ніж дно, як звичайна схода. Так, і, роблячи ремонт та перепланування в старій квартирі, підключіть такий рушник. Сушарка до існуючих видів бічних виходів набагато менш дорого, t.до. Не переварити нічого, повторіть, інсульт і т.D. і Т.Р.

Спеціальний плюс цих моделей полягає в тому, що вони є, з простим бічним з’єднанням, мають форму сходів. І це значно збільшує теплообмінне рушник сушарки та його функціональність. Так, і естетично, вони виграють перед стандартними бічними моделями, оскільки форма перекладу може бути найбільш різноманітною. Т.до. Рушник Лестенка з бічним посудом, розтягнутий у висоту, і не широкий, як, наприклад, моделі фокус-нотаток, він може бути розміщений навіть у самих вузьких каменях та місцях, де немає іншої моделі.

Бічний коферент з бічними з’єднаннями, структурно дає змогу помістити нагрівач на будь-якій відстані від стіни. Видалення Очак дозволяє підключитися до різних прихованих та відкритої проводки нагрівального зв’язку або гарячого водопостачання.

Підключення до системи DHW (гаряча водопостачання), хоча вона рідко використовується, але має ряд його переваг, т. до. Дозволяє зберігати споживання електроенергії, а також забезпечує нагрівання речей незалежно від опалювального сезону.

Модельний діапазон водяних рушників утворюється кількома параметрами:

 • У розмірі зайнятої площі. Незважаючи на те, що нагрівачі стандартизовані, і вони мають декілька розмірів з відстані між з’єднаннями, багато виробників у пошуку нового дизайну змінюють розміри нагрівальних рушників.
 • У тепловій ємності. виготовлені з труб різного діаметру з великими відмінностями у кількості нагрівальних елементів. Елементи з діаметром 32 см можна використовувати 40 см, а навіть 50 см, 60 см. Використання різних форматних труб та їх поєднання дає необмежені можливості для реєстрації.
 • За допомогою дизайну та формату. від простого вигнутого (класиків) до складності, наприклад, сходів. Щоб створити оригінальний і шикарний інтер’єр, багато виробників використовують труби не тільки круглими, але й прямокутними секціями.
 • Відповідно до використовуваного матеріалу. Більшість іноземних виробників роблять акцент на використання латуні, бронзи. Однак жорстка вода як теплоносія є сильним руйнівником, тому не потрібно гарантувати тривалий термін служби. Нагрівальні елементи для ванної також виготовляються з високоякісної чорної та нержавіючої сталі, а останнє підтвердило свою практичність у різних умовах.

Окремо варто відзначити, що в централізованому опалюванні охолоджувач застосовується під дуже високим тиском (близько 6 банкоматів і більше). Тому доцільно використовувати нагріти рушники з великим розділом уривок, оскільки він знижує тиск при проходженні.

Особливості використання структур

Підключення до спілкування радіатора на боці оптимально оптимально для виконання різних типів установки: не тільки з прямим лінією в опалюванні опалення, а також з додатковими фітингами для організації обхід.

Прямий джемпер (обхід) необхідний у централізованих системах опалення, т. до. Це дає змогу підключити з підігрівом рушником, без зупинки та зливу системи. Крім того, елемент гарантує плавне регулювання температури в кімнаті через розподіл потоку теплоносія уздовж різних каналів.

Встановлення водяного ущільнення з бічним з’єднанням підходить у деяких випадках:

 • При спрощенні схеми з’єднання з мінімізацією витрат на арматури;
 • при спілкуванні спілкування з стіни;
 • При організації нового макета як відкритого, так і закритого;
 • При встановленні термостатерів та систем обходу;
 • З одночасним додаванням декількох радіаторів нагрівання, а проводка може бути виготовлена ​​як послідовно, так і паралельно;
 • У обмеженому середовищі, коли підключення форсунок для привод з стін є нестандартним: на невеликій або великій відстані, під складним кутом.

Водозбиральний рушник, який має бічне з’єднання, може бути використана не тільки у ванних кімнатах, але і в інших кімнатах, де необхідно підтримувати температуру, видалити надмірну вологість, а також для швидкого сушіння або просто нагрівання білизни. Кухня, туалет, гардеробна кімната та навіть спальня. популярні варіанти розміщення різних умов дизайну.

Асортимент пристроїв

Ринок теплотехніки пропонує великий асортимент нагрівальних елементів, а основний фактор відбору завжди є форматом нагрітого рушника:

 • Класичний або котушок. найпоширеніша модель. Але навіть такі конструкції мають значні відмінності на відстані між трубами з’єднань, розміром крила котушки та кількістю вигинів. Класичні моделі включають P-подібні пристрої у вигляді підкови та м-подібного (мінімальний серпантин). Через невеликий об’єм теплоносія та розміру самого нагрівального елемента, теплоємність не настільки висока. Але універсальний формат та дизайн дозволяють органічно вводити продукт ідеально в будь-якому інтер’єрі.
 • Лестенка. другий найпопулярніший вигляд нагріваних рушників, т. до. Дизайн дозволяє вам зручно розміщувати речі, і досить велика кількість елементів теплопередачі значно підвищує ефективність нагрівача. Упродуючі ви можете задовольнити леб з абсолютно будь-якого розміру: від спрощеного невеликого розміру до гігантських “монстрів”.
 • Комбіновані та дизайн нагрітих рушників з бічною підкладкою не так часто. Вони обмежені, круглі, з рухомими елементами, променями. Але не забувайте, що в прагненні до дизайну ви можете втратити в практичності, т. до. Зв’язок з нагрівальним стовбуром значно ускладнюється.
READ  Водяний рушник з полицею з бічними з'єднаннями

Звичайно, право на вибір моделі зберігається для замовника, але рекомендується погодитися на продукт з сантехніком, щоб відповідати продукту з сантехніком, який повинен оцінити можливості установки в конкретних умовах.

Водозбиральні рушники

Нагрівальні рушники Обов’язкові атрибути ванної кімнати. Водний блок. це не тільки місце для зберігання та сушіння рушників. Він також використовується як альтернатива нагрівальному пристрою та захищає кімнату від вогкості та вологи. Демократична ціна, елегантні види, різноманітні форми та розміри дозволяє вибрати оптимальний рушник для будь-якої кімнати. Крім того, доставка з компанії Podgor не буде довго чекати.

Рушники для рушників 32 см

Сайт нашого інтернет-магазину представляє величезний асортимент продукції з категорії “Місто 32 см”. Моделі інструментів відрізняються за розміром, тип установки, потужності, швидкості опалення, дизайну, ціна. У той же час вони всі високоякісні та надійні. Ми здійснюємо швидку доставку в Москві.

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для водопідготовчого рушника Terminus Standard P4 400×496 4670030725271

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідні для водопідготовленого рушника Rails Foxtrot 320×600 4620768881244 з полицею

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідні для водопідготовчого рушника Terminus Foxtrot 320×500 4620768881237 з полицею

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для водопідготовчого рушника Terminus Foxtrot 320×700 4620768881251 з полицею

Ви можете додати до покупки найбільш необхідним для високотехнологічного G 320×650

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для водопідготовчого рушника ARC LD/BP 60x40x32

Ви можете додати до покупки найбільш необхідним для водяного рушника нік Simple P1 32×60

Ви можете додати до покупки найбільш необхідного для водяного рушника Nika Simple P1 32×100

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для води Happed Aquanerzh Gusli 01-20A3280

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідні для водопідготовчого рушника Grota Modesto 32×60

Ви можете додати до придбання найбільш необхідного для водяного опалювального рушника Grota Modesto 32×80

Ви можете додати до покупки найбільш необхідним для водопідготовчого рушника Grota Modesto 32×40

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для водопідготовки Aquanerzh Gusli 01-10A3270

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для водопідсувного рушника Nick Simple P1 32×40

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для водяного рушника Nika Simple P1 32×50

Ви можете додати до покупки найбільш необхідного для водяного рушника Liquor Nika Simple P1 32×70

Ви можете додати до покупки найбільш необхідним для водяного рушника нік Simple P1 32×80

Ви можете додати до покупки найбільш необхідним для водяного рушника Licker Nick Simple P1 32×90

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для водопідготовчого рушника Grota Modesto 32×50

Ви можете додати до покупки найбільш необхідним для водного опалювального рушника Grota Modesto 32×70

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для водяного опалювального рушника ARC LD/BP 60x50x32

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідні для водопідготовчого рушника ARC LD/BP 80x40x32

Ви можете додати до покупки найбільш необхідним для водопідготовчого рушника Dvin Foxtrot A 32/60

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідні для водопідготовчого рушника Terminus P-Shaped 320×400 4620768888205

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідні для водяних рушників для рушників Terminus P-Shaped 320×500 4620768888212

Ви можете додати до покупки Найбільш необхідним для водопідготовчого рушника Terminus P-Shaped 320×600 4620768888229

Для ванних кімнат з обмеженим простором, ідеальне рішення. вузькі рушники з підігрівом рушників 32 см. Вони є двома основними видами: електрична та вода. Може мати найрізноманітніший дизайн, коли найпопулярніші з них представлені моделями:

32 см. Нагріти рушники, виготовлені з міцної нержавіючої сталі, яка дає їм відмінну якість та тривалий термін служби. Завдяки компактним розмірам, зручним для вставлення в нішу. Легкий монтований, довгий час. Ідеально підходить для маленьких ванних кімнат, що дозволяє сушити нижню білизну, забезпечити в приміщення приємного мікроклімату, попереджати формування цвілі та грибка.

Купуйте 32 см з підігрівом рушника не буде проблемами, якщо ви використовуєте послуги нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо широкий спектр товарів у ціні угоди. Ви можете придбати моделі різної потужності, форми та кольорів. Можна вибрати тип установки (вертикальний, горизонтальний) та спосіб з’єднання (вода, електрична). У будь-якому випадку ви отримуєте високоякісний, надійний продукт, який буде служити вам протягом багатьох років.

Будь-яка додаткова інформація може бути отримана від наших менеджерів. Ви можете зв’язатися з ними як онлайн, так у телефонному режимі.

Рушники Лестенка з бічними з’єднаннями, вода

З’єднання можна залишити або вправо, просто поверніть сушарку під час монтажу у потрібній стороні. Лісові рушники з бічними з’єднаннями були розроблені спеціально для того, щоб змінюватися без проблем для встановлення будівельною компанією при оренді звичайного серпантину або замінити P-образну або фокстроту на сходах з більшою тепловою передачею. І оскільки стандарти бічного зв’язку з доставкою типових квартир 320, 500 та 600 мм, тоді сторонні пари виготовляються з цими розмірами вздовж підключень.

З недоліків варто відзначити той факт, що у встановленій формі його розміри разом з кутовими сполуками, 10 см більше ширини, а не всім це сподобається.

Якщо ви можете принести трубу до нагрітого рушника з дна або з боку, то зверніть увагу на сходи з універсальним з’єднанням, а циркуляція води буде кращою та зовнішнім виглядом!

READ  Як перенести нагрітий рушник до протилежної стіни

Технічні характеристики

Виготовлені з водяного боку рушників з нержавіючої сталі, сталева марка AISI304, основні колектори з труби діаметром 32 мм, товщиною 2 мм, перехрестя з 25 мм, товщиною 1.8 мм або від 18 мм труби, товщина 1.5 мм. Це залежить від моделі. У ультра-моделях, які також можуть бути зроблені з побічними видаленнями, 25 мм перехрестя, у всіх інших 18 мм. “Човни”, зварені на стороні 32 О Труба, мають довжину 50 мм, довжина прокату 20 мм, кінець фрагментований під прокладкою. Теплообмін залежно від ширини та висоти від 180 до 730 кВт. Нагрівальні рушники розробилися як для примусової, так і для природного циркуляції гарячої води.

Обладнання

Комплект включає в себе: нагрівальна рушник, верхня частина з кранами Мевського, кріплення до стіни з кільцями, гвинти в стіну, гумові прокладки. З’єднання до DHW прямий і кут не включені і додатково придбані.

Параметри замовлення

Ви можете прийти до нас, поворот у руках і купити бічний когерентне рушник з знижкою.10%. Будь-який спосіб оплати. Доставка в Москву та області 1-2 дні. Надішліть своє замовлення до будь-якого міста Росії. Виробництво Росії, г. Москва, ТОВ Зігзаг. Гарантія 5 років.

Види продукції

Нагріті рушники розділені на дві великі групи:

Перша забезпечує зручну температуру та сухе повітря через гарячу воду, що циркулює в них, що подається з системи опалення. Такі нагріті рушники рекомендуються негайно монтувати в процесі капітального ремонту, щоб не розбирати стіну.

У проектуванні електричних виробів, передбачених трубчастим нагрівачем. Вони встановлені набагато простіше, не залежать від системи водопостачання та роботи з звичайного виходу.

Критерії вторинного відбору включають форму, тип покриття, метод з’єднання, зручність полиці. Асортимент продукції представлений брендами, як Garcia, Laris, Terminus, Atlantic.

Погляди шляхом бічного з’єднання

Серванти з бічними з’єднаннями можуть бути водами або електричним, з лівими та правими зв’язками. Все це дає можливість встановити пристрій практично у будь-якій кімнаті, з урахуванням його особливостей дизайну. Існує також вертикальний та горизонтальний варіант.

Бічне видалення відкриває чудову можливість. З’єднання стає доступним як у прихованому, так і на відкритому повітрі.

НЕ Покупай Змеевик Пока Не Посмотришь ЭТО!!!

При використанні гарячої води можна зберегти електрику, при сушінні рушника здійснюється швидко навіть за відсутності опалювального сезону.

П-подібні рушники з підігрівом рушники прості у їх дизайні, завдяки якій популярні у багатьох будинках. Отже, у них є якась безшовна труба, яка зігнута в двох місцях, щоб отримати p-подібний. Ця форма дозволяє висушити як верхню частину і нижню частину рушників якомога швидше. Також такий розчин підвищує область взаємодії сушарки з повітрям, сушить його з надлишкової вологи. Монітори виготовляються найчастіше з нержавіючої сталі, а нікель або хром покритий додатковим захистом.

Варто зазначити, що такі нагріті рушники. це бюджетний клас через те, що потенціал жертв до компактності. Так, дві або три рушники ці пристрої можуть швидко висушити, але якщо ви плануєте використовувати продукт також для сушіння білизни та одягу, краще вибрати інші, більш потужні моделі, представлені на нашому сайті.

Ці пристрої мають бічне з’єднання з системою гарячого водопостачання або нагрівання, що дуже зручно, як у більшості сучасних квартир. Тема. Діаметр труби для з’єднання становить 1 дюйм, це стандартний розмір для сушарки для сухого класу. Сьогодні на ринку є найпопулярнішими моделями з розмірами 32×40 см, 32×50 см, 32×60 см та 32×70 см.

Ущільнювач води з водою 40×50 см, з бічними з’єднаннями 32 см, нержавіюча сталь

Колір на зображенні може відрізнятися від фактичного малюнка.

Пікап у понеділок 07 Через 15:00.

Рушник Сушарка води 45×50 см, з бічними з’єднаннями 32 см, нержавіюча сталь

Водонагрівальна рушник “Сатурн” використовується у ванній кімнаті для додаткового опалення приміщення та швидкого сушіння дрібних речей. рушники, нижню білизну тощо. Нагрітий рушник підключений до системи гарячої води (DHW) і не вимагає додаткового споживання енергії.

 • З високолегованого нержавіючої сталі корозійно-стійкі;
 • ширина 450 мм;
 • Висота 500 мм;
 • бічне з’єднання;
 • Діаметр з’єднання становить 1/2 дюйма;
 • Праця тиску. до 9 банкоматів;
 • Випробуваний під тиском 15 банкоматів;
 • Температурна теплоносія. до 115 с;
 • гарантія. 10 років

У каталозі в країні, ви можете забрати праворуч та дизайн ванної з підігрівом рушника. Приємні покупки в наших магазинах!

Оформити замовлення на нашому сайті легко. Просто додайте вибрані товари в кошик, а потім перейдіть до сторінки кошика, перевірте положення розташування позицій та натисніть кнопку «Замовлення» або «Швидке замовлення».

Функція “Швидкий порядок” дозволяє покупцеві не передавати всю процедуру розміщення поодинці замовлення. Ви заповнюєте форму, і через короткий час ви будете називати вас менеджером. Він уточнює всі умови замовлення, відповім відповідати на питання щодо якості товару, його особливості. А також підказка про варіанти оплати та доставки.

Відповідно до результатів дзвінка, користувач або, отримуючи роз’яснення, самостійно складає замовлення, відповідає його необхідним позиціям, або погоджується розробляти у формі, в якій зараз є зараз. Отримує підтвердження поштою або на мобільному телефоні та чекаючи доставки.

Замовлення в стандартному режимі

Якщо ви впевнені у виборі, ви можете самостійно розмістити замовлення, заповнивши всю форму на кроки.

Виберіть зі списку Назва вашого регіону та розрахунку. Якщо ви не знайшли своє місце розташування у списку, виберіть значення “Інше місце” та введіть назву вашого поселення в Count City. Введіть правильний індекс.

Залежно від місця проживання ви пропонуєте варіанти доставки. Виберіть будь-який зручний спосіб.

Введіть інформацію про себе: повне ім’я, адреса доставки, номер телефону. У полі “Замовлення коментарів” введіть інформацію про те, що кур’єр може бути корисним, наприклад: входи в будинок вважаються правом.

READ  Котли на дровах із верхнім завантаженням

Перевірте запис інформації: Позиції замовлення, вибір місцезнаходження, дані покупця. Натисніть “Оформити замовлення”.

Наш сервіс запам’ятовує дані користувачів, інформацію про замовлення, і наступного разу запрошують вас повторити дані попереднього замовлення. Якщо для вас не підходять умови, виберіть інші варіанти.

Ви можете вибрати один з чотирьох варіантів оплати:

 • Оплата готівкою до кур’єра або в пункті видачі замовлення після отримання.
 • Оплата банківською карткою після отримання.
 • Ви можете заплатити за своє замовлення на будь-якій сторінці окружної мережі за адресою: дивитися торгові адреси
 • Банківський переказ або через систему Інтернет-банку.

Наш інтернет-магазин пропонує кілька варіантів доставки:

Ви можете замовити доставку товарів за допомогою кур’єра, який приїде до вказаної адреси у будні дні та суботу з 9.Від 00 до 19.00. Кур’єрська служба, після отримання товару на склад, зв’яжеться з вами і запропонує вибрати зручний час доставки, вказати адресу.

Ви розкриваєте упаковку, коли кур’єр, перевірте цілісність та відповідність цієї конфігурації.

Доставка безкоштовна при замовленні від 10 000.

Ви можете забрати товар в одному з магазинів, які співпрацюють з нами. Список відділень, які приймають замовлення від нашої компанії, з’являться у вашій кошику. Коли замовлення йде у ваше місто, ви приїдете повідомлення. Ви просто перейдіть до цього магазину, доступ до працівника в касовому реєстрі та зателефонуйте номер замовлення. Візьміть покупку, чи може ваш друг або відносний, хто знає номер і ім’я, до якого він прикрашений.

Якщо ваш продукт не є в наявності або у вашому місті немає магазину. Ми доставляємо товар до судноплавної компанії, що доставляє окремо і платити себе. Орієнтовна вартість доставки транспортної компанії в регіонах може бути розрахована за допомогою калькулятора компанії. Розрахункові посилки розраховуються на основі шаблону.

Ви можете задати будь-яке питання, яке ви зацікавлені в роботі продукту або магазину.

Водяний цвіт нагрітий рушник з бічним підключенням M-10 (Clag) усього квітня додатково 5%. Промотор Весна.

Вся продукція “Leader Steel”. Сертифікований. Для виготовлення опалюваних рушників, нержавіюча труба відомих європейських виробників має гігієнічний сертифікат та гарантія безпеки та довговічність. Всі продукти відповідають усім стандартам та стандартам для цих продуктів. Кожен продукт є ретельним контролем якості в наступних параметрах: геометрія, різьблення, гідростатичний тест (25 атмосфер), полірування. Поверхневе дзеркало продуктів виконується ручною остаточною обробкою (Gloss не суєти з часом). Нагрівальні рушники “Лідер сталь” пристосована для роботи в найбільш складних умовах. З’єднання сторони на осях 32см, 40см, 50см, 60см (стандарт). Кожен продукт поставляється в окремому упаковці з гарантійною карткою та паспортом продукту.

Технічні характеристики: Лестенка Перемикача Переглянути: Матеріал звалу: Санха, виготовлений у Німеччині (AISI 304) Колір: Хромований діаметр основних стійок: 25 мм Поперечний перехресний діаметр: 20 мм Діаметр з’єднання ГОСТ: 3/4 дюйма Тип з’єднання: бічні осей 32см. 40см, 50см, 60см (стандарт). Технологія якості: сканування ультразвукового шва

Обладнання рушника: 1. Рушник з підігрівом. 1 шт. 2. Дужки. 2 шт. 3. Ущільнювальні прокладки. 4 шт. 4. Дюбелі. 2 шт. п’ять. Гвинти. 2 шт. 6. Інструкція, упаковка. 1 шт.

Джемпер тип: Ковток
Розділи: Стаціонарний
Колір продукту Хром
Тип рушника Вода
Тип рушника Лестенка
Тип з’єднання: Сторона
Висота рушника 500 мм • 600 мм • 800 мм • 1000 мм • 1200 мм
Ширина нагрітого рушника 400 мм • 500 мм • 600 мм
Дистанція броні 320 мм • 400 мм • 500 мм • 600 мм
Країна Росія
Гарантія 5 років

Ваша відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Замовлення, оформлені до 17:00 поточного дня (московський час), можна буде забрати в точці самореакції за адресою:. Москва, вул. Магадан Д. 3 У будь-який день з 10:00 до 23:00

Замовлення, оформлені до 17:00 поточного дня (московський час) можна доставити на наступний день.

У Москві (у московській кільцевій дорозі). 390

У Московській області. Розраховується вартість доставки. (390 35 1 км від московської кільцевої дороги)

Бічне з’єднання вважається найбільш ефективною схемою, якщо порівнювати показники рівномірного опалення та сушарки для теплопередачі. Через підключення до верхньої гілки гарячої води до верхньої гілки, а вихід з нижньої сопла забезпечується природною циркуляцією теплоносія, що рівномірно нагріває всю область пристрою. Встановлення нагрітого рушника виконується у головному підрізі, немає необхідності підключати додаткові трубопроводи, стіни не пошкоджені.

Вузький нагрітий рушник з бічними з’єднаннями ідеально підходить до невеликих ванних кімнат, де цінується кожен сантиметр простору. Якщо ви правильно підібрати та встановлюєте вузьку сушарку, то його теплообмін буде достатньо, щоб виконати основну функцію. сушіння текстилю. При покупці цього аксесуара для ванної, ви повинні звернути увагу на наступні параметри: діаметр труби. щонайменше 22 см; Матеріал пристрою. нікелева латунь, нержавіюча або хромована сталь; робочий тиск більш ніж 6 атмосфер з автономною системою, понад 15 атмосфер. для централізованої системи опалення або гарячого водопостачання; Товщина стінки труби. більше 1,5 мм.

Асортимент будівельних магазинів містить багато моделей сушарки ванної кімнати. Нагрітий рушник залізничний стандарт з бічними з’єднаннями підходить для будь-яких систем живлення та гармонійно вписується в інтер’єри як просторі ванні кімнати та невеликі кімнати. Прийнятна ціна та хороша енергоефективність стануть ключем до економічної конфігурації ванної кімнати та забезпечуючи здоровий мікроклімат в приміщенні з постійними краплями вологи.