Водопостачання не працює в пилососі Xiaomi

Article

Розбирання MI робот вакуум-швабр істотний MGSTG1. Вологі очищення не працює. Датчик не реагує.

Система миючого засобу включає в себе насос для подачі розчину миючого засобу з резервуара до сопла через спеціальну трубку. Клапан відкритий за допомогою кнопки, розташованої на додатковій ручці пилососу. Працюючи насос з кнопкою на корпусі інструменту.

Причини, для яких миючий пилосос ZELMER не розпилює воду:

Невдачі включають утворення калюгів під пилососом під час очищення, змінюючи напрямок струменя від сопла.

У вакуумному пилосорі Zelmer використовує низькодобовий насос. Тому система не працює для будь-якого порушення режиму роботи. Найчастіше забивається сопло. мікроскопічна вода в сопла. Це трапляється, якщо рідина залишалася нерозсудженим частинками миючого засобу, зерна води були у воді, або ми довго використовували тверду воду. Інша причина. після збору системи не промивалася, а сцена з’явилася на стінці трубки. При подачі води, отвір буде забити. Часто це головна причина, чому у пилососі вода не розпилюється.

Щоб відновити spryos, потрібно покрутити осад у воді, подути трубку або пропустити через отвір нитки, або тонкі, як волосся, дріт. Використовуючи голку, ви можете збільшити розділ, а вода вийде з струмкою.

Труба для потоку рідини є гнучкою, може бути порушена, тому вона повинна бути закріплена на гнучкому шлангу з особливими власниками. Для того, щоб не мати мокрого місця під пилососом, сполуки з насосом у випадку, ущільнення посудини з рідиною на корму, має бути надійним. Краплі будуть, якщо насос увімкнено, немає каналу, а перевірка клапана пропускає. м’яч був п’яний або весна зламалася.

Якщо пилосос ZELMER не дає води після вмикання кнопки, потрібно перевірити, чи є розчин для чищення в резервуарі. Немає індикатора, він визначається лише візуально. Можливо, постачання повітря з танка прийшла до насоса. Тоді вам потрібно загнати міхур. Переконайтеся, що у пусковій панелі немає потужності.

Xiaomi Mi робот вакуум-швабру зупинив годування води, забитий фільтр. Робот пилосос зупинив миття підлоги.

  • Рівень води у великому резервуарі.
  • Забруднення капілярів.
  • Увімкніть насос без сопла і чекайте повітря.
  • Перевірте встановлення установки між насосом та резервуаром для води.

Тільки переконавшись, що немає зовнішніх причин, а водопостачання на пилосорі Zelmer не працює, перейдіть до повного розбирання справи. Попоп знаходиться внизу, під блоком двигуна.

Розумний помічник з майбутнього. хто винайшов робот пилосос?

Сьогодні майже всі побажання можуть дозволити собі жити легше використовувати досягнення інтелектуальних технологій щодня. У 1956 році робот-пилосос міг бути виявлений, можливо, на сторінках фантастичних романів (робота Robert Hainnline “влітку” вважається першою, яку слід згадати цей тип гаджета) або трохи пізніше в книгах пригоди. І сьогодні достатньо йти до будь-якого магазину електроніки. Розумні роботів цілі полички на будь-який смак і колір. За словами Вікіпедії, вважається, що перший, хто винайшов робот пилосос, який офіційно подав на ринку, був американський Джо Джон з Іробота. З моменту свого роботного пилососу Roomba у 2002 році офіційно розпочав вік існування та розвитку Smart Farm Assistants.

водопостачання, працює, пилососі, xiaomi

#Технічні характеристики

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop
Тип очищення Сухий хідний
Датчики Датчики оптичної висоти камери ІЧ-сенсорне виявлення перешкод (7 шт.) Gyro Accelerometer Електронний компас Одометр Територія Зіткнення Датчик зіткнення Датчик Датчик Датчик Датчик датчика Датчик датчика Датчик датчика Датчик водосховища Датчик датчика
Об’єм сміттєвого контейнера, L Для пилу: 0,6 для води: 0,2
Інше Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n, 2,4 ГГц
Потужність всмоктування, ПА 2 500 (4 режимів живлення)
Особливості Пульт дистанційного керування від програми для очищення смартфонів Голосові повідомлення Регульовані води
Автономія Очищення площею 120 м 2 без перезарядки
Батарея Літій, 14,4 В / 2400 мА·C
Розміри, мм 353×350×82
маса, кг 3.6
Орієнтовна ціна, 18 460
READ  Суміш для стяжки теплої водяної підлоги

Робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Це не перша модель таких пристроїв у сім’ї побутової техніки Xiaomi. У порівнянні з попередньою моделлю, лише з функцією хімчистки, новинка отримала збільшену потужність всмоктування та тоншого випадку без виступаючих елементів зверху.

Офіційний веб-сайт виробника забезпечує багато інформації про технічні характеристики новизни. Робот працює і орієнтований у космос, пов’язаний з датчиками п’ятнадцяти різних типів, серед яких є оптична камера з кутом зору 166, присуджена. За допомогою цієї камери робот будує карту кімнати, визнає перешкоди і робить маршрут. Крім того, при побудові маршруту, дані, що надходять від інфрачервоних датчиків перешкод, які розпізнають об’єкти до 20 метрів, гіроскоп і додатковий оптичний датчик, розташований на нижній панелі робота. Останній призначений для налаштування маршруту з недостатнім освітленням.

водопостачання, працює, пилососі, xiaomi

Процесор SOC з чотирма сердечками Cortex-A7, що працюють з тактовою частотою 1,8 ГГц, несе відповідальність за обробку набору декількох датчиків даних. Виробник не розкриває дані про конкретну модель процесора SOC, але заявляє про наявність двох Cores Mali 400, які несуть відповідальність за обробку графіки.

При створенні картки використовується метод VSLA, що дозволяє одночасно покласти маршрут і скласти план невідомого простору. Такі алгоритми використовуються для роботи роботів середнього цінового діапазону і вище. Також зауважте, що алгоритми шламу використовуються на багатьох безпілотних суден та навіть планет, тому у певному сенсі, робот Xiaomi Mi Robot-Mop. дуже далеко відносний, наприклад, сучасне полоскання.

Управління смартфоном. це ще одна ключова особливість всіх роботів Xiaomi. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop не потребує окремої панелі керування, достатньо встановити офіційну програму з Google Play або App Store на смартфоні, після чого ви можете підключити пилосос до домашньої локальної мережі та керувати пристроєм, Програма очищення завдань та налаштування його.

Принцип роботи

Перед використанням необхідно підготувати обладнання для роботи. Для цього важливо виконувати всі етапи:

Насосний насос Xiaomi Mijia Mop Essential (G1), якщо він не витрачає воду і не вологий ганчірку

  • У резервуарі заливають воду до позначки.
  • При необхідності додайте чистячий агент.
  • Трубка. капілярне з’єднання з водою та основною трубкою.
  • Виберіть та закріпіть сопло.
  • Закріпіть край живлення рідини та миючого засобу.
  • Вставте шнур у розетку.

Якщо пилосос оснащений додатковим фільтром, то його слід перевірити для засмічення та чисті, якщо це необхідно.

READ  Немає водопостачання посудомийній машині

Він використовує звичайну воду з крана, який виливається в спеціальний танк.

З резервуара з чистою водою вода поглинається і розпилюється до поверхні, використовуючи сопла. Розпилювальна рідина здійснюється за допомогою спеціальної трубки, розташованої на ручці та на базі сопла. Після цього режим поглинання розпилена води починає діяти з брудом через вузьку сопло, ця вода потрапляє в спеціальний танк.

Є моделі, що мають додаткові механічні фільтри, що збирають великі сміття. Брудна вода поглинається тим самим насадком, який використовується в звичайному хімчистці.

Для очищення вологій килимів, а також тканинних поверхонь у воді, рекомендується додати спеціальний миючий засіб, пропорції слід дотримуватися строго інструкції. Потік повітря, створений пилососом, дозволяє очистити килим для всієї глибини купи, незалежно від її довжини.

Якщо необхідно очистити поверхню чутливою до вологи, то ви можете використовувати хімчистку режиму. Повітря проходить через фільтр і очищається. Для збирання сміття, мішок, передбачений дизайном або до резервуара, який виконує функцію збору не тільки стічних вод, але і фільтр для великого сміття.

Основна перевага миючого вакууму є те, що будь-які частинки пилу та бруду мокрий у процесі очищення, затримується фільтром і залишаються всередині пилососу, не повертаючись до кімнати. Переваги такої очистки будуть більшими, ніж прибирання з простим пилососом з хімчистом.

Причини зовнішнього вигляду

На жаль, найчастішою причиною є незакінчена догляд за роботом пилососу. Багато людей залишають воду у водяному резервуарі навіть після того, як робот зробив мокрий прибирання, щоб зробити це категорично неможливим. Якщо ви залишаєте воду в бак протягом тривалого часу всередині труб, які годують воду, біологічні плівки можуть утворюватися (тому що ви не використовуєте дистильовану воду, а звичайний з крана). Через стагнацію ці фільми можуть накопичуватись і в майбутньому стороні води просто забиті, а вода перестане вводити ганчірку для вологого очищення. У цьому випадку буде необхідно або очистити танк (що можна зробити тільки в службі), або купити новий. Ось чому резервуари для води вважаються тим самим витратним матеріалом, як щітки або фільтри робочого пилососу.

Іноді люди можуть думати, що використовує інструмент для чищення, це не має значення, мило або спеціалізований агент, можливо, хороша ідея. Це велике неправильне уявлення. Використовуйте будь-які інструменти для чищення, суворо заборонене, додаючи щось до бака для води, також може призвести до засмічення. Це можна усунути в експлуатації, але інакше купівля нового бака для води.

Робот пилосос не буде мити підлогу

Перш ніж вирішити, що вологі очищення з роботом пилосос не працює, переконайтеся, що ви робите все правильно.

Перед вологістю, заповніть контейнер водою і закрийте його. Серветка вставляється в контейнерні канавки та закріплені на липучці. Потім швабра змочують воду, після чого контейнер вставлений в роботі канавки. Не рекомендується почати вологі очищення, коли немає нікого вдома; Краще морити mqvabra кожну півгодини і мити його в кінці. Після видалення миші, вакуумна призупинка.

Якщо стенд знаходиться на дерев’яній підлозі, ви повинні покласти килимок поруч з ним. І пам’ятайте, що пристрій працює на фільтруваній воді, не рекомендується залити водою з крана. А також додавання миючих засобів до води, оскільки це може пошкодити фільтр.

READ  Як вичерпати каналізаційну трубу

Якщо ви всі зробили правильно, але вологі очищення на вакуумному пилосорі Xiaomi все ще не працює. Потім перевірте, чи не забиті отворів для подачі води. Іноді трапляється, що спочатку вони дуже малі, через що ганчірчата залишається сухою. Приходять на отвори і очистіть їх.

Методи водопостачання та очищення

Рідина на ганчірці може бути подана механічним та автоматичним способом.

водопостачання, працює, пилососі, xiaomi

Механічний

У першому випадку це не легше з’ясувати, чому вода набагато простіше. Дизайн системи така, що спеціальна контейнер використовується для рідини, яка закріплена знизу роботом. Безпосередньо на танку прикріплену ганчірку. Немає додаткових дротів, труб та інших речей для цієї системи не надаються, т.Е. Водопостачання від пилососу не залежить.

Вода наливають для мокрого очищення контейнеру, а регулювання його корму “більш / менше”. Рідина подають на ганчірку через спеціальні отвори. Вони з часом вони забивають за рахунок використання нефільтрованої води. Як правило, всі виливали його з-під крана. Якщо робот пилососу Xiaomi не дає води, навіть якщо вона нова, то причиною можуть бути, що отвори забиті. Тому вам потрібно перевірити їх і, якщо необхідно, чистити.

Автоматичний

Якщо електронним помічником має автоматичне водопостачання, вставлений рідкий контейнер замість контейнера для хімчистки. У цьому випадку корм може також бути відсутній через отвори отворів або самих труб, через які тече рідини до ганчірки. Якщо ваш робот пилосос Xiaomi зупинив годування води, ви можете спробувати промити систему. Для цього потрібно видалити нижню кришку, щоб дістатися до труб, і за допомогою звичайного медичного шприца, промивання шлангів водою.

Якщо, коли ви вмикаєте мокрий прибирання, робот публікує звуки дюме, і не споживає воду, можна вдаватися до іншого варіанту, який допоможе відновити ефективність пристрою. На місці, де встановлюється контейнер, а вода подається до насоса, існує спеціальна фігура. На це ми покладаємо на трубку відповідного діаметра. Потрібно, щоб це було максимально ближче. Через це, з медичною бахромою, ми намагаємося прокачувати систему, годуючи воду. Потім ретельно видаліть трубку, намагаючись уникнути введення рідини всередині. Деякі користувачі відзначають, що після таких дій їм вдалося повернути функцію роботу мокрого очищення.

Увага! Найчастіше проблеми з водопостачанням спостерігаються на тих пристроях, на яких функція мокрого очищення рідко.

Якщо описані дії не допомагають, і пилосос Xiaomi все ще не поставляється до води, краще приписати його до служби, щоб фахівці діагностували, виявили причину несправності та ліквідовано це.

Інші причини відмовляння працювати прання пилососів

Важливий! Після кожного миття висушіть фільтр. У вологому стані він знову буде забруднений. І швидше, ніж раніше.

Якщо при очищенні вологого способу ви забули, щоб зробити режим перемикання, і ви будете вакуумом без води, це буде звичайне хімчистка. Така неналежна операція призводить до того, що техніка перегрівається. У результаті існує деформація матеріалу насоса. У цьому випадку незабаром вам доведеться замінити водяний насос до нового.