Встановлення сушарки для посуду в шафі

Дрібна побутова техніка

Особливості

Під монтажним, ви повинні розуміти сушарку, яку можна закріпити на стіні або будь-якій іншій придатній вертикальній поверхні. Більше того, такий кухонний аксесуар може бути прикріплений безпосередньо до стіни, нижній частині верхнього шафку або висять на спеціальні пристрої. Рейки. Все залежить від ваги продукту, розміщення та місцеположень, які повинні бути не тільки придатними для кріплення, але також здатні витримувати довготривале навантаження.

Встановлення сушарки для посуду в кухонному кабінеті

встановлення, сушарки, шафі

На навісних сушарках є багато позитивних особливостей, які вигідні відрізняють їх від інших видів (вбудований або робочий стіл). Серед переваг можна відзначити наступні фактори.

 • Розумне споживання часу та сили. У відкритому сушінні страви швидко висихають без витирання. У цьому випадку сушіння також підходить для зберігання.
 • Легке використання. не потрібно робити багато маніпуляцій.
 • Збереження місць. Внутрішні приміщення та настільні вершини залишаються вільними для зберігання та приготування їжі.
 • Можливість фіксації в будь-якому зручному місці (найчастіше в безпосередній близькості від прання). Кріплення перила також зручні для того, що їх можна легко перемістити, змінювати місця.
 • Широкий модельний діапазон, що дозволяє вибрати варіант, який відповідає вашим вимогам. сила, надійність, доступність ціни.
 • Легкість при установці та подальшому догляду.
 • Використовуйте як прикраса інтер’єру кухні.

Всеосяжний в основному пов’язаний з гігієніческою, оскільки сушіння залишається відкритим, а пил або бризки можуть потрапити на посуд, що зберігаються в ньому. Це не страшно, якщо ви поклали його правильно і піклуватися про своєчасне очищення.

Глибина стандартної сушіння

Ми будемо проаналізувати інструкції з установки для стандартної сушіння. Почнемо з необхідної глибини монтажного кабінету. Т.до. Звичайна посудомийна машина має глибину 280 мм, що означає, що кабінет не повинен бути меншим, ніж цей розмір. Відповідно більше, це цілком може бути.

Дизайн сушіння складається з двох частин. для пластин та окулярів. Головний захоплення в цьому і складається. На якій висоті з пластин встановлено розділ під окуляри. Давайте зростати разом і отримати відповідь на наше запитання.

На відстані пішої прогулянки від вас, пакет для розрахунку меблів кабінету.

Висота другого рівня

Перш за все, висота повинна бути достатньою для розміщення тарілок. Для цього необхідно виміряти діаметр найбільшої чашки. І на основі цього розміру, з урахуванням розриву близько 20 мм, вирішуйте рівень верхнього рівня. Не менше 360 мм.

Другий найважливіший критерій. зростання господині кухонної гарнітури. Тут, на мій погляд, все зрозуміло, бо жінка невеликого збільшення повинна бути встановлена ​​зверху до мінімальної допустимої висоти. І для високих жінок, зручна висота підвищеної руки.

Третій чинник, який знаходиться у його значення, не поступається першим двом. Звичайно, це висота кабінету для сушіння посуду. Dullyvel сушіння я б не встановив менше 480 мм в шафі. З найбільшим діаметром чашки 230 мм.

Якщо ви зробите кухонну гарнітуру своїми руками, то мої рекомендації встановлення будуть дуже до речі. І якщо ви розглянете основний список факторів, господиня ніколи не говорить про правильність зростання ваших рук.

Якщо вам потрібна деталізація кабінету або вбудованого меблів. Контакт. Ми обов’язково обговоримо умови співпраці та приходять до спільної думки. Для розумного відсотка для своєї роботи я підготуватися до вас детальним проектом за визначеним часом.

Що б ви хотіли додати до цієї статті?

Розкажіть мені про свій досвід у коментарях.

READ  Як подрібнити печиво в крихту без блендер

Я буду дуже зацікавлений слухати ваші історії!

З хорошими думками про вас, завжди в тирді

Не забудьте поділитися цією статтею з соціальних мереж

Як забрати?

Перш ніж почати вибирати сушарку потрібного розміру, потрібно розглянути ряд моментів.

 • Вибрати конструкцію в шафі 40 см, потрібно вибрати кутовий копію. Якщо ви візьмете прямий продукт, то можна буде розмістити лише пару тарілок та гуртків, кутовий варіант просторий, і тому він дозволить вдвічі більше страв. Якщо ви встановили дві полиці, це буде виглядати занадто масово.
 • 2-ступінь або кутові сушарки підходять для 50 см. Але переконайтеся, що існує достатня відстань між двома ярусами для розміщення пластини великого діаметру. Іноді більш зручно поставити такі широкі пластини в окремому місці, яке конкретно підбирати сушіння.
 • Найбільш переважним варіантом. 70 см. Дизайн. Це зручно і дозволяє вам розмістити досить багато пластин. Рекомендується віддавати перевагу моделям з знімним дном, щоб при очищенні немає проблем.
 • Якщо вибирається сушарка 80 см, то він повинен бути продуктом від дуже міцного матеріалу. Ця копія дозволяє вам розмістити багато страв, а під тяжкістю декількох десяткових плит дерев’яний жорсткий блок може розвалитися.

Як тільки вибрано відповідний варіант, перед покупкою варто розглянути інші особливості різних сушарки.

 • Будинок ретельно вимірюйте відстань всередині кабінету з однієї стінки до іншої і обов’язково. глибини. Якщо це 2-річна сушарка під пластинами та гуртками, то майте на увазі, що між ярусами повинна бути відстань 30 см, а між нижнім рівнем і піддоном. 7 см, то поточна вода буде зібрана повністю.
 • Не розміщуйте два рівні таким чином, що верхівки висушували зверху, а на дні. гуртки. Це суперечить санітарним та гігієнічним стандартам, оскільки вода з посуду буде зливатися в колах. Крім того, з високими шафками, це зручніше отримати кухню, ніж плоска пластина.
 • Обов’язково виберіть модель з лотком збірної вологи. Віддайте перевагу зразкам з найбільш просторовим піддоном. більш функціональними варіантами. Більш зручніше використовувати знімний піддон, ви завжди можете об’єднати накопичену воду і промити дизайн. Останнім часом прозорі пластикові зразки є актуальними, вони легко мити, і вони не деформуються під впливом вологи.
 • Виберіть продукти з нержавіючої сталі з покриттям Chrome. У таких конструкціях, довше термін служби.
 • Повернення до розмірів варто відзначити, що ширина пристрою забезпечує ширину стін кабінету, що означає, що це менше, ніж 32-36 мм. Отже, збираючи посудомийні машини, варто вивчити маркування та інформацію про те, яка товщина ДСП призначена.

Кількість ярусів

Сушарки сушіння відрізняються за кількістю ярусів і відсіків. Основні параметри включають:

 • Енгінеральні структури. Такі моделі використовуються виключно для пластин та страв;
 • Системи з двома ярусами. Ці варіанти можуть бути використані як для пластин, так і для окулярів та чашок;
 • Спеціалізовані системи. Належать до універсальних видів, призначених для різних кухонних посуду.

Варто зазначити, що кожен з варіантів має свої переваги та недоліки. Незалежно від кількості ярусів, всі сучасні моделі виготовляються з високоякісних матеріалів, тому вам потрібно ознайомитись з їхніми функціями докладніше.

Сушарка для кухні

Посудомийна машина для кухні. Необхідна річ у кожній господині. Такий аксесуар заощаджує час, тому що з ним замість того, щоб витерти посуд після миття, ви можете просто покласти його на полицю і почекати, поки вона не суха. І ще сушарка для посуду значно оптимізує кухонний простір. Підбір сушарки. Точка не є найпростішою, необхідно враховувати багато деталей, щоб довгоочікувана зручність не перетворюється на додатковий клопот.

Види сушіння для посуду можуть бути визначені різними класифікаціями, тому, перш за все, краще вирішити на матеріалі. Сушарки найчастіше роблять від:

 • Металевий. Така модель досить зручна, вона відносно недорога, але важливо звернути увагу на те, чи він обробляється спеціальним рішенням, який захищає від іржі, тому що це не хоче нікому, що нова річ, яку скоро буде і поворот і після короткого періоду часу необхідна заміна.
 • Пластик. Пластикові сушарки для кухонного кабінету зважують трохи, витримуйте недорого і виглядають дуже красиво, цей варіант можна вибрати на будь-який смак, завдяки великій кількості кольорових та дизайнерських рішень. І все ж не варто купувати дуже дешеві пластмасові моделі, оскільки вони виготовляються з низькоякісного матеріалу, вони можуть продовжувати неприємний запах і навіть містять токсичні домішки, і вони не надто зносостійкі, такі речі легко легко Пошкодження, він швидко втрачає свій оригінальний вигляд.
 • Нержавіючої сталі. Це, мабуть, найбільш функціональний варіант сушіння для посуду: це не впливає іржа, довговічна, вона зручна для чищення, але ціна може бути досить високою.
 • Дерева. Такий матеріал безпосередньо для сушарки використовується рідше, дерев’яні шафки, звичайно, краще підходять для зберігання посуду. З позитивних сторін цієї сушарки, зовнішній вигляд, він вписується в будь-який інтер’єр і буде виглядати красивою та дорогою, однак вона має набагато більше мінус. Якщо вибір все ще впав на модель з цього матеріалу, перш ніж купувати його слід перевірити, що він просочений розчином захисту вологи, який захищатиметься від гниття. Навіть якщо існує сто відсотків впевненості, що вологостійкий шар вже застосовується, краще ще раз дивуватися її додому.
READ  Кращі сушарки для овочів та фруктів

Крім того, сушарки відрізняються за кількістю ярусів. Серед них:

 • Однорівневий. Сушіння, що складається з однієї решітки, не використовуються дуже часто, але, в принципі, буде цілком актуальним для невеликої кухні та будинку, де живуть мало людей. Це, як правило, сушарка, призначена для пластин, але іноді вона спеціалізується і використовується виключно для сушіння, наприклад, блюдцями або окулярами.
 • Двошаровий. Найпопулярніша і, мабуть, найбільш функціональна модель. Зазвичай на першому рівні розташовані пластини, а на другому чашці висушуються, але якщо ви бажаєте грати, ви можете змінити місця та використовувати наскільки зручніше.

Особливості

Сушарка для посуду, вбудована в шафі, є корисним пристроєм, який займає невеликий простір і дозволяє вам зручно висушити різні кухонне начиння (тарілки, чашки, блюдцями).

Вбудовані структури можуть бути розташовані як у нижній частині висувного модуля, так і безпосередньо над раковиною у монтажному шафі. Сушарки, призначені для установки в кутових шафках, не дуже зручно використовувати, тому вони вибираються рідше. Розміри та форма таких продуктів визначаються виробником меблів, ширина конструкції може бути різною: 500, 600, 700 та 800 мм. Глибина, як правило, фіксується і не перевищує 25 см.

Кухонні сушарки, призначені для встановлених шафки, зазвичай виготовляються двома рівнями. Нижній ярус використовується для висушування тарілок, а верхня частина для чашок. Місце розташування рівнів може бути змінена на особистий розсуд, але відстань між полицями не повинна бути менше 30 см.

Коли шафи мають механізми підйому, то в них ви можете встановити лише однорівневі сушарки, призначені лише для однієї тарілки. Кружки, окуляри та чашки в цьому випадку підвішені на S-подібних гачках.

Зрозуміло з різних матеріалів, поверхня більшості сучасних моделей додатково покрита шаром емалі. Це дає продукт оригінальний вигляд і значно спрощує процес очищення.

Величезна популярність хостинців використовують гумові покриття, завдяки чому страви мовчки встановлюються.

Як встановити

В Інтернеті є багато фотографій, що ілюструють поступовий процес монтажу сушарки. Ми обговоримо пару важливих деталей. По-перше, установка сушіння залежить від матеріалу його виготовлення. Металеві конструкції виглядатимуть добре на стіні, пластику. встановлені на кухонній стільниці.

Для забезпечення надійного прикріплення сушарки вам знадобиться наступні інструменти:

 • Дерев’яні плити повинні бути склеєні до задньої верхньої частини дизайну. Вони використовуються для посилення підтримки, зробити кріплення більш надійним.
 • Два маленьких отвори повинні бути пробурені на вищезгаданій верхній панелі. Вони забиті дюбелем з пластику.
 • За допомогою пелюарного або ударного свердла, сушіння прикріплюється до стіни на металевих гвинтах.
READ  Як інтегрувати духовку в меблі

Це все, сушарка встановлена ​​та готова до використання. Приємні покупки!

Сушарка для посуду в кутовому шаховому кабінеті?

Є два основних типи сушарки для посуду, які вбудовані в шафи для страв:

Сушіння з полімерним покриттям, як правило, білим

Це недорога сушка, яка називається опцією економіки. Така сушка постачається з одним піддоном для течії з водяними стравами.

Сушіння понад 600 мм благали, і вони не міцні, з часом, коли він починає оскаржити іржа, піддон легко розбити. Монтаж білого сушіння проста, 8 отворів діаметром 8 мм, в яких встановлені пластикові рукави.

Ширина сушіння для посуду

У ширині сушіння виробляється до 400, 450, 500, 600, 800, 900 мм. Розмір дається для розміру кабінету, в якому сушіння буде вбудована. Тобто сушіння 400 мм означає, що вона буде встановлена ​​шириною 400 мм.

Тут є такий нюанс, є сушарки, які встановлюються або в організмі з 16-мм товстого ДСП або товщину 18 мм, і є універсальні, які підходять як для ДСП 16 і 18 мм завдяки використанню спеціальних прокладки, зверніть увагу на придбання сушіння. Оптимальним є розміром 600 мм, 400-500 мм недостатньо, а 800-900 мм починають годувати під вагою посуду, а сам гардероб отримує важкий у завантаженому стані з такою шириною

Оптимальним є розміром 600 мм, 400-500 мм недостатньо, а 800-900 мм починають годувати під вагою посуду, а сам гардероб отримує важкий у завантаженому стані з такою шириною.

Установка и сборка сушки для посуды своими руками

Монтаж сушарки для посуду

Одна з найважливіших атрибутів кухні є сушаркою для посуду. Він може мати різні конструкції, форми, розміри, але серед різноманітних найбільш практичних і тому популярних є вбудований. У такій сушарці посуд закриваються біля дверей кабінету, пил не осідає на ньому. Зручно, якщо встановлений кабінет буде розташований прямо над раковиною, то всю воду з тарілок, чашки та окуляри будуть побиті в раковину. Важливо, щоб полиці сушарки знаходяться на оптимальній відстані, і господиня була легко покласти на них всі страви.

Будинки представлені з різних матеріалів:

Для вбудованих алюмінієвих сушарки забезпечується спеціальне захисне покриття, яке захищає метал від корозії. Такі сушарки сильні, надійні, легені, крім того. доступні.

Встановлення сушарки для посуду в кухонному кабінеті

Моделі з нержавіючої сталі вважаються більш функціональними, але їх ціна вище, ніж у аналогах алюмінію, і особливо пластику. Крім того, вони більш важкі за вагою, що особливо помітно, якщо є ще додаткові розділи на додаток до основних полиць.

Встановлення сушарки в кабінеті може бути виконана самостійно, за умови, що в присутності є необхідний інструмент та певні навички. Для монтажу, сушарки використовують верхню коробку, яка може бути без нижнього горизонту. Його функція надається перекладу безпосередньо вбудованих аксесуарів, виконаних під розміром коробки, і може мати ширину 50. 80 см.

Цей дизайн представлений нижчим перетином, який виконує функцію горизонтального модуля. Він вставляє сітку для посуду та піддону для збору води. Другий ярус представлений спеціальною сіткою, зафіксованою двома пластичними ремінцями. Саморозвини 16 мм використовуються як кріплення.

При необхідності, ви завжди можете шукати допомоги від компанії “Пропративність”, де пропонуються різноманітні послуги для встановлення будь-яких кухонних конструкцій.