З’єднання холодного води до газової колонки

Водонагрівачі

Як підключити газовий стовп у квартирі, встановлення в приватному будинку

Незалежне підключення корпусу газової колонки нелегко. Жодних спеціальних навичок не роблять. Отже, якщо ви не уявляєте, як розташований дизайн, краще звернутися до спеціаліста. Розглянемо моменти, які потрібно знати домашні майстри: які документи будуть потрібні, які інструменти повинні бути підготовлені для належного встановлення пристрою з власними руками.

єднання, газової, колонка

Підготовка документів перед підключенням газової колонки

Перша установка газової колонки вимагає довгий час з документацією та достатньо великими витратами. Однак цей факт більшості власників квартир не лякають.

Щоб встановити стовпчик у квартирі, де не передбачено постачання газу, вам доведеться провести дані мовідної риболовної лінії. Одинна така робота буде коштувати вам досить дорого, тому краще об’єднатися з вашими сусідами, які, як ви, хочете встановити стовпчик.

Перше налаштування стовпця включає в себе наступні етапи паперу:

 • Вам потрібно згоду на постачання газу з дистриб’юторів та конвеєрів та установки осі землі під газопроводом. Вам також потрібно зробити розрахунок споживання та отримати список технічних умов.
 • Далі потрібно зробити дизайн. Цей етап складається з договору, збір та вивчення документів, а також отримання дозволу у кількох випадках.
 • Після установчої роботи є контракт у Горгай та Обгазі.

Щоб отримати всі необхідні дозволи, потрібно збирати весь список документів. Ми дамо вам найповніший список, однак, в залежності від області, в якому ви живете, і скільки разів ви встановили стовпчик, список може зменшити.

Перелік документації, необхідного для отримання дозволу:

 • Копія документа, що підтверджує, що ви є власником квартири;
 • Копіювати 2, 3 та 5 сторінок паспорта;
 • Копія вашого олова;
 • Дозвіл на обробку ваших даних;
 • Документ про придбання газу, а також лист, що свідчить укладання договору роботи;
 • Сервісний договір газового обладнання;
 • Що пов’язано з газом та документами щодо виконання цього;
 • Копії газового обладнання;
 • Копія розділу власності між власником квартири та дистриб’ютором;
 • Копії лічильників автомобіля та підтвердження їх перевірки;
 • Копія проекту проекту газифікації та метрологічний відділ “Газпрому”.

Підготовлений список документів відноситься до відповідних органів влади. На деякий час ви повинні прийти вирок газових послуг.

Дозволяючи документи, необхідні для підключення

Перш ніж запустити монтажну роботу, потрібно звернутися до організації з управління, щоб отримати сертифіковані копії проекту вашої квартири або вдома. Вам знадобиться наступні документи:

 • план газу;
 • план води;
 • план куріння;
 • План з позначенням технічних параметрів водонагрівача та його місцезнаходження.

Після того, як ви отримаєте ці документи, потрібно зробити заяву до міського або районного газу, в якому ви встановили запит на вирішення заміни котла, за умови збереження колишнього місця розташування.

Інша ситуація полягає у тому випадку, якщо ви хочете встановити котел, не замість невдалого водонагрівача або старого газового стовпця, і ви збираєтеся встановити пристрій у новому місці. Така установка неможлива без зміни системи диму, подачі водопровідних труб. Це природно, набагато більш болючим і складним процесом.

Документи, необхідні для встановлення котла в новому місці:

Закон про поточний технічний стан вашої димоходу, складеного та сертифікованого каналами диму та вентиляції

Зауважте, що вам потрібен саме акт про стан димоходу, а не вентиляційну систему. Типкортист нове обладнання. Якщо ви вже вирішили на моделлю водонагрівача, але сам обладнання не встиг придбати ще, достатньо вказати основні технічні характеристики котла

READ  Не гаряча вода з газової колонки

Їм потрібно, щоб скласти проект у газовій службі (Gorgaz). Проект проекту, що вказує на чітко складену технічне завдання, щоб змінити місце встановлення котла (проект також знаходиться в Горгазі).

Отримання дозволів

Після того, як ви зможете видати всі дозволи, фахівці з газової служби повинні скласти вставку в трубу газопостачання, встановити водопостачання та постачати лічильник газу. Стандарти призначаються також зв’язати стіну за трубою з нелюмними матеріалами, а сам газовий трубопровід пофарбований у жовтому кольорі. Але насправді такі роботи виконуються нечасто.

Далі ви можете перейти до установки водонагрівача. Коли основні роботи закінчуються, ви повинні зателефонувати фахівцеві, який буде налаштовувати та запускати котел. Як правило, ліцензія на виконання таких робіт має районну операційну газову службу. І тільки після цього ви можете закріпити лічильник газу.

Не забудьте зареєструвати свій новий котел у пожежній службі та TechnaDsor. З них ви повинні отримати акти прийняття введення в експлуатацію котла, а новий проект вашої квартири повинен бути зроблений на базі BTI.

Ви можете зробити без цієї паперової червоної стрічки. Але тоді існує ризик сплати значних штрафів, якщо раптом приходить перевірка. У будь-якому випадку, підключення котла до газопроводу повинно бути довірене фахівцем, оскільки в цьому випадку це вже про безпеку вас і ваших близьких.

Подача води до стовпця за допомогою запису

Підготовка

Перед заміною або встановленням нового газового стовпця готується місце.

Якщо передбачається заміна, стара колонка розбирається. Обов’язково перевірте якість блокування клапана на газовій трубі, щоб уникнути витоку газу. Всі клапани на кранних трубах перекриваються.

Від’єднати труби з колонки та газу гнучкий шланг, димар розбирається. Колонка відбувається уважно. Часто для цього потрібно вилучити передню панель і після відкручування кріплення.

Стіна під стовпцем, швидше за все, вимагає косметичного ремонту. Старі кріплення очищаються, а отвори, що залишаються після них, закриті розчином.

Для обробки стіна вирівнюється на рівні. Спеціальний адаптер для підключення гнучкої гофрованої труби 110-120 мм прикріплений до димоходу.

З’єднання та перевірка нової одиниці

У цьому матеріалі розуміється, що димохід є і постачання трубопроводу вже реалізовано. На місці установки газової колонки слід відмітити точки для встановлення кріплень. Необхідно розрахувати висоту розміщення пристрою таким чином, щоб гофрування має вертикальну довжину від виходу стовпця до виходу не менше 50 см, а якщо висота стелі в приміщенні перевищує 2,6 м 25 см. Висота установки газової колонки не повинна надавати вільним доступом до пристрою для дітей. Потрібно виміряти відстань між отворами для фіксації тіла стовпця. Після встановлення сайту дюбелів розраховується, використовуючи свердло або пелюар, вам потрібно зробити отвори та встановлювати гачки. На цьому етапі колонка може повісити на стіну.

Далі, за допомогою сполучних шлангів, сантехніка з’єднана з введенням та виходом стовпця. Змішувач холодного води з введенням пристрою підключений (позначений синім). Так само, врожайність гарячої води з краном (червоним). Далі потрібно буде відкрити кран холодної і гарячої води, щоб перевірити, чи все герметично. Якщо течуть, вам потрібно ретельно вибрати кріпильний шланг гайки. Необхідно це зробити без занадто багато ретельності, тому що ви можете розчавити гумову ущільнювач. З’єднання з допомогою труб потрібно буде сприяти місцям витоку, після чого ви скручили прохід з печаткою.

Далі йде газовий шланг і гвинти до газового крана. Інший кінець шланга підключений до входу в пристрої. Ви повинні почати без додаткових зусиль, щоб не роздавити прокладки. Далі, за допомогою мильного розчину, вони будуть об’єднані по всьому периметру ділянки з’єднання, після чого відкривається кран подачі газу. Якщо є бульбашки, вам доведеться знову вибрати гайку і знову поширюватися з розчином.

READ  Як перевірити насос на газовий котел

Наступний крок. встановити гофрування. У цьому випадку все набагато простіше. З одного боку, вам потрібно носити динамік на виході, а з іншого вставте димар в розетку.

Батареї вставляються в колонку, відкривається гарячий водяний кран, а температура води регулюється відповідно до інструкційного посібника.

В більшості випадків у великих магазинах є приватна служба підключення до приватного зв’язку. При покупці, має сенс запитати, скільки підключення до своїх фахівців буде коштувати. Це буде набагато дешевше, а в деяких випадках безкоштовно. Крім того, не буде питання з гарантією газового пристрою. Реєстрація в економіці газу також відбудеться без проблем.

З’єднання Electrolux

Обладнання для нагрівачів ECTROLUX також не відрізняється різноманітними і складаються з дюбелів, гачків, гумових колодок, всіх двох штук.

Одиниця встановлюється з урахуванням вільного простору, щонайменше, 5 см на боці, зверху, знизу 15 см, від передньої панелі 30 см. Перед додаванням водяного нагрівача до стіни потрібно видалити передню панель, ручку газопостачання, контролер температури води.

Зніміть кріплення гвинту передньої частини кришки, зніміть корпус. Оригінальні кріплення на стіні, свердлильні отвори, бачки, вставте гачки, повісити колонку.

Підключіть димар з нагрівачем (його діаметр залежить від моделі, становить 110 мм та 125 мм) гофровану або оцинковану трубу.

Підключіть газову лінію з сильсовим шлангом або PVC TUBOFLEX до нагрівача. Яка труба буде краще робити, коли підключило сильфон з газопроводом, необхідно покласти діелектрик, при використанні установки PVC ПВХ TUBoflex, діелектрична установка не потрібна, але це коштує більше. Вибір. це ваш.

Майже всі моделі електролюк (як правильно використовувати їх у цій статті) розроблені так, що сукупний газовий прилад знаходиться між розеткою холодної та гарячої води, тому використання твердих з’єднань при док-станції з сантехнікою складна, установка зроблена гнучкий. На виході з водної лінії до вставляти магнітні, солі фільтри розширити життя водонагрівача.

Наприкінці вищезгаданих дій необхідно перевірити герметичність всіх сполук, воду, максимізації кранів, газу шляхом іменування. Усуньте потік, якщо він є.

Як не підключити газовий стовп

Вставити акумулятори, проводяться налаштування, слід зазначити, що всі модифікації електроукладу мають дуже чутливу крок налаштувань, тому необхідно це зробити.

Також підключення моделей газової колонки Electrolux GWH 265 див

Пристрій налаштований лише на головному газі, він не призначений для зрідження. Встановіть Electrolux можливий для 30003500

Водне з’єднання

Через збільшення випадків електричного напруження на водопровідних трубопроводах, виробник настійно рекомендує заземляти газові колонки. А також не використовувати не заземлені електричні методи, працюючи з водою (пральні машини, посудомийні машини та т.D.). Недотримання цієї Рекомендації може призвести до небажаних наслідків для здоров’я споживача та ефективності водонагрівача. Місце розташування на землі позначається значком у нижній частині продукту.

 • Щоб збільшити термін служби пристрою та покращити свої операційні характеристики, рекомендується встановити фільтр очищення води перед пристроєм. У регіонах з жорсткою водою рекомендується встановлювати пом’якшувачі води перед пристроєм.
 • Підключення апарату до мережі водопостачання для виконання труб або гнучких рукавів з внутрішнім діаметром щонайменше 13 мм і довжиною рукавів не більше 1,5 м.
 • Сполучні трубопроводи холодної та гарячої води не повинні супроводжуватися взаємним напругою труб та частин пристрою, щоб уникнути переміщення або поломки окремих частин та частин пристрою та розладів герметичності води.
 • Перед підключенням водяного нагрівача до мережі водопостачання необхідно злити воду з трубопроводу тиску, щоб запобігти можливим небажаним потрапляти до апарату бруду та відкладень, коли він увімкнено.
 • Після підключення трубопроводів до пристрою необхідно перевірити щільність сполук, після завершення внутрішніх порожнин трубопроводу машини з водою. Перевірка герметичності виготовляється шляхом відкриття відключного клапана холодної води (з закритими кранами водою). Витоку в місцях з’єднань не допускається!
 • Монтажні правила для гнучких шлангів
READ  Як вибрати сопло для газової печі

Гнучкі рукави, використовувані для підключення до системи опалення повинні мати сертифікат відповідності, де повинні бути вказані технічні умови, область їх застосування, термін служби і технічні характеристики.

Після того, як термін служби, зазначений у свідоцтві, втулка повинна бути обов’язково замінені.

При підключенні пристрою з гнучкими рукавами, необхідно дотримуватися правил по установці, які не дозволяють:

 • скручування шланга щодо поздовжньої осі;
 • Установка шланга з вигином поблизу кінчиків. Довжина сюжету шланга у печатці, яка не повинна згинатися, повинна бути не менше 50 мм. Мінімальний радіальний радіус вигину шлангу, виміряний зовнішнім формуванням, повинен бути 90 мм.
 • Застосовуйте кутові сполуки та адаптери, щоб уникнути перерви шлангу поблизу порад.
 • Застосовуйте проміжні опори при встановленні довгих шлангів.
 • З прямим розташуванням, встановіть шланги з провисанням.
 • Рекомендовані схеми монтажу шлангів показані в наступному малюнку:
 • Монтаж шлангу повинен бути запущений з фіксованими елементами шлангу, що мають трубопровідні циліндричні нитки. Ця вимога не поширюється на зв’язок, що є ретатом якого є мис.
 • Герметизація різьбова сполука з приводу з відповіддю (радіальна сполука) повинна бути зроблена за допомогою стрічки фторпластичного ущільнювального матеріалу (FMU) або герметика.
 • Різьбовий суглоб осаджених горіхів (з’єднання з фіксацією), як рухомий, так і фіксований, з одиницею відповіді повинен бути здійснений за допомогою прокладки. Матеріали прокладок. маслостойкой гуми, пароніт або фторопласта-4.
 • Після підключення води і тестування трубопроводу, необхідно перевірити ефективність електронного запалювання пальника, для яких:
 • Вставте батарею в батарейний відсік, дотримуючись полярності. Недотримання цієї умови призведе до зміщення електронного блоку;
 • Відкрити cerave гарячої води, в той час як між свічками електронного запалювання та секції пальника має відбуватися безперервне електричний розряд, який вказує на роботу електронного блоку і правильну установку електронної системи.

При відсутності розряду, ретельно перевірити надійність установки системи відповідно до концептуальної електричного кола.

Вартість в квартирі і приватному будинку

Навіть при виборі динаміки і магазин, в якому він буде придбаний, зверніть увагу на наявність послуг з установки. Навіть якщо він сплачується, то його вартість може бути нижче ринку. У багатьох великих супермаркетах та спеціалізованих магазинах встановлюється встановлення в ціні обладнання та буде коштувати ще дешевше. Часто вона розташована як вільна.

Водопостачання в газовій колонці або котла.

Іншим варіантом є звернутися в сервісний центр, де буде укладено договір на обслуговування газового обладнання, а також монтаж замовлення. У цьому випадку, найменше, доведеться турбуватися про якість роботи, тому що послуга не з рукою, щоб зіпсувати відносини з клієнтом, з яким все ще доведеться співпрацювати протягом усього життя стовпця.

У таблиці показані розрахункові початкові ставки сервісних центрів щодо виконання ряду установки та підключення газового потоку водонагрівача.