Значок, який ви не можете мити в друкарській машинці

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Мити

Для того, щоб дотримуватися інструкцій на етикетці, важливо знати, що вони позначаються. Перш за все, слід розуміти в позначенні щодо режиму та температури прання. Нижче наведено декодування найпопулярніших значків.

Тазик з рукою, опущений у ньому, вказує на необхідність ручного миття. У цьому випадку температура води не повинна перевищувати 40. Рекомендується видалити продукти з делікатних матеріалів. шовк, атлас, шифон.

Водний басейн вказує на можливість миття та замочування продукту. Знімав Тазик. заборона на прання одягу вдома. Такі продукти повинні бути передані до хімчистки, щоб зберегти їх естетичний вигляд. Як правило, такі позначення знаходяться на верхньому одязі.

Пральна машина, укладена в колі, усуває можливість миття машин. Такі позначення часто зустрічаються на продуктах з великою кількістю декоративних елементів (намистини, бісером, стразами, блискітками тощо.).

Значок “не можна промити в пральній машині”. Що робити з такими речами?

Цифри з символом ℃ вказують на режим температури. Значок з зображенням 95 ℃ говорить про киплячі продукти. Іноді замість числових позначень використовуються чорні кола.

Декодування символів миття представлено в таблиці:

Образ Декодування
Рекомендується мити в прохолодній воді (30 ℃), використовуючи нейтральний миючий засіб
Ви можете мити продукт у теплій воді (45 ℃) за допомогою порошку. Він виникає на кольорових виробах з поліестеру, бавовни, меланжу та віскози
Мити з використанням гарячої води (60 ℃)
Фігура всередині водяного контейнера вказує температурний режим, рекомендований для миття
Пральний одяг вдома заборонено
Продукт підлягає ретельному промиванню. Від високої швидкості заборонено
Одяг потрібно промити в делікатний режим, не використовуючи сильне тертя і обертання
Рекомендована рука прання

Як дізнатися, що річ не передає миття машини

Найпростіший і найбільш правильний спосіб визначити, ви можете або мити річ у пральній машині. див. Етикетку (етикетку). Виробники одягу зшивають його в продукті. Це виглядає як біла тканина з символами, яка легко виявляється з неправильної сторони продукту на горлі, вирізати або бічний шов. На етикетці куртки зазвичай мають ліву сторону талії. Наступні залишки для невеликих. інтерпретувати іконки.

Значок, що забороняє промивання в машині

Немає офіційного знака, який буде безпосередньо заборонив машинобудви. В Інтернеті часто вказують наступні символи:

Однак вони не згадуються в офіційних документах:

 • “ISO 3758: 2012. Текстильні вироби. Маркування догляду за допомогою символів “(міжнародний стандарт);
 • “ГОСТ ІСО 3758-2010. Текстильні вироби. Символи догляду за маркетингом “(Стандарт, що працює в Росії).

Тому правильно зосередитися на знаках “Тільки ручна мийка” і “Заборонена”. Вони виглядають так:

Пошук їх, продукт краще не завантажувати продукт. Крім того, навіть якщо немає вищезгаданих знаків, то слід ретельно вивчити цілу символіку та розширити рекомендації щодо догляду. Виробник може дозволити прання машин, але за спеціальними умовами. Яскравий приклад з дюймкою:

Перш ніж мити річ, прочитайте етикетку та інтерпретуйте всі символи, які розмістили виробника. Це заощадить вас від пошкоджень.

READ  Чи можна мити в посудомийній машині

Список компаній і тканини, які краще витягують руки

Дотримуйтесь інформації про етикетку, коли обережність добре і правильно. Але є одне але”. Часто етикетка відразу після покупки речей відрізають і летить у сміттєвий бак. Звичайно, носять річ з ним, особливо якщо вона торкається голим тілом, не дуже комфортно. Тому такі дії цілком виправдані. Просто як з’ясувати, що робити з річ пізніше, коли вона забруднює?

Вирішити проблему допоможе переліку виробів та тканин, які не можна мити в машині.

Під забороною наступних тканин та матеріалів:

 • шовк;
 • вовна;
 • Батісте;
 • шифон;
 • гіпюр;
 • мереживо;
 • атлас;
 • віскоза;
 • поліестер;
 • мікрофібри;
 • кашеміру;
 • шкіра;
 • замша;
 • нубук;
 • замінник шкіри.
 • взуття;
 • пальто;
 • куртка з обприскуванням;
 • мембранний одяг;
 • Термін нижня білизна;
 • вниз куртка;
 • Продукція з металевим не знімним декором.

Щоб зрозуміти, можна мити річ у друкарській машинці чи ні, оцінити це згідно з наступними параметрами: товщина матеріалу та міцність, розширюваність, стабільність барвника, зміна форми в мокрій. Якщо продукт легко деформується і трохи очищається, краще чистити його вручну.

Залізо. прасувало

Цей знак найлегший для розпізнавання, оскільки його символ схематично зображений залізо (1).

 • Якщо залізо обертається (2), то річ строго забороняється залізо.
 • Всередині символу ви можете побачити точки (3), які визначають температуру для прасування. Одна точка. делікатний режим до 110 градусів за Цельсієм, два. до 150, три. до 200.
 • Коли пристрій у нижній частині є дві лінії, відволікаючись у різних напрямках, (що означає пари), і вони викреслюються (4). одяг не може бути зникне.

Де ховається етикетка?

У той час, коли почали з’являтися перші промислові мануфи, а етикетки народилися. Їх мета полягала в тому, щоб передати покупцям одягу Назва виробника. Тоді безтурботні купці на них почали розміщувати знаки догляду за одягом. Ця традиція досягла цього дня. Тому, на будь-якому предмету, гардероб не важко знайти етикетку з рекомендаціями щодо чищення.

Тег, на якому позначення миття розташовані в різних місцях різних речей. Наприклад, джинси розташовані в швом на рівні стегна, у трикотажних кофтах і трикотажних кардиганах у бічному шветі, на футболках за комір або в бічному шві. Більше того, етикетки мають навіть нижню білизну: розташування їх розташування на трусиках у бічному шветі, на бюстгальтері зліва, на спинний ремінь. Це ще раз доводить, що кожна річ повинна бути бетоном.

Етикетка виконується з спеціального матеріалу, який не заважає в одязі: він не втирає, а не прокат. І в той же час ця корисна тканинна вставка в будь-який час розповість вам, як мити його правильно, залізо і виконувати інші речі, щоб піклуватися. Виняток здійснюється лише для розкидання та повзунків для найменших. На цьому одязі ви не знайдете ярлики. Позначення для миття вказані на спеціальних наклейках, які видаляються під час підготовки до першого носка.

Порада. Як правило, етикетки можуть бути виготовлені з двох типів тканин у будь-якому м’якому та більш жорсткому. Якщо етикетка повинна бути видалена, пам’ятайте: тільки ті, що вирізати з м’яких тканин (вони іноді навіть коштують ріжучих ножиць). Жорсткова етикетка з ретельним рухом розривається з шва. Якщо воно вирізати, залишок, безумовно, втирає.

Позначення для сушіння

Коло на квадраті стиснуйте і висушіть у машині або в сухому

Перехрещене коло на площі. забороняється висушити і вичавити в машину або сушіння для білизни

Коло з однією точкою на квадраті. сушіння при низьких температурах

Коло з двома точками в квадратну сушіння при середніх температурах

Коло з трьома точками. сушіння допускається при високих температурах

Три вертикальні функції в квадратному сушіння дозволяється без стискання

Горизонтальна функція на квадраті. тільки горизонтальна сушка

Декодування позначення для прання на етикетках одягу

Ми часто негайно відрізаємо етикетки, що перешкоджають нам знакам, призначаючи, як правильно доглядати за основою гардеробу, який ми придбали. Тим часом інформація про те, що ці умовні позначення несуть нас, дуже важливо зберегти незайманий тип речей. Багато жінок настільки відчувають, що в одному типі продукту та те, що він знаходиться на дотик, можна визначити, і необхідний пральний та прядильний режим, а ймовірність того, що тканина поливається, і скільки точок необхідно залізнути цю тканину.

READ  Чи можна мити еспарділь у пральній машині

Але, тим не менше, необхідно забезпечити рекомендації виробників, особливо тому, що все більше і нові типи тканин з’явилися, з особливостями яких багато коханок ще не зустрічаються. Щоб зберегти речі в хорошому стані, дуже важливо, щоб мати можливість читати знаки догляду за одягом на етикетках.

Іноді немає знаків на етикетках, але написи англійською мовою, які не потребують розшифровки та зрозуміло. Вони дозволяють машинному промиванню (машинний мити), вказувати, яка вода холодна (холодна мийка/холодна полоскання), теплий (тепло промивання/теплоти) або гаряча (гаряча мийка) слід промити продуктом. Іноді продукт може дати колір, і в цьому випадку він вимагає його ізоляції від інших речей (мити окремо) і прання рук (тільки для прання).

Символіки прання та сушіння на етикетках одягу, їх декодування (таблиця)

На будь-якому одязі, який ви носите і носити, а інші речі мають спеціальні етикетки з знаками та символами. Ці символи говорять, як мити, сухий, залізо та чисті продукти з різних тканин, щоб у майбутньому не псуть їх. Що означають ці символи, і як правильно прочитати їх і розшифрувати наш стіл нижче.

Миття та сушіння символів дешифрування таблиці на етикетках одягу

Символи та знаки маркування на етикетках одягу

Ці символи говорять, як правильно промити одяг, чи можна замочити, промити і кип’ятити. Що вибрати температуру промивання. Автоматичне ручне промивання або машина.

Голі для замочування і промивання, миття і кипіння. Річ потрібно очистити. Скористайтеся послугами хімчистки.

Символ дозволяє промити і кип’ятити, замочити і промити.

Ручне та миття машин при температурі не вище 30 ° С. Температура на символах може бути вказана цифрами або точками WVID залежить від виробника речей.

Ручне та миття машин при температурі не вище 40 ° С. Миюча нижня білизна повинна бути проведена в теплій воді, так званим упораженим режимом прання. Миття нейтральних миючих засобів та промивання кольорової білизни при температурі 40 ° С.

Ручний та машинний миючий символ при 50 ° С і вище.

Знак ніжного прання. Точно витримувати температуру води, не піддавайте сильній обробці, під час відпалу. повільного центрифугового режиму.

Символ делікатний прання. Велика вода, мінімальна механічна обробка, швидко полоскання.

Символ говорить, що лише ручне миття допускається максимум 30 ° С. Не втирайте, не натискайте.

Цей знак позначає, що речі під час прання не можуть відкрутити, після промивання. Не натискайте.

Символи сушіння та пресовані речі

Ці символи та знаки скажуть, як вибрати режим тиску та сушіння для цієї конкретної речі в пральній машині за якою температурою. Чи можна висушити взагалі або натиснути цю річ.

Символ говорить, що спина і сушіння в пральній машині заборонено

Допускається стиснути в пральну машину і висушити електростанцію

Ви не можете висушити (застосовується разом з символом “Не мийте”)

Символи та прасувальні знаки

Вони кажуть, що одяг ви можете бути прасуватися, і в якій температурі, з їжею або без нього.

значок, який, мити, друкарській, машинці

Допускається залізо при максимальній температурі 100 ° С

Допускається залізо при максимальній температурі 150 ° С

Допускається залізо при максимальній температурі 200 ° С

Символи та сухі ознаки чищення

Ці символи говорять нам, чи можна нести сухого очищення певних речей, якщо це можливо, з якою активною речовиною.

READ  Як мити керамічну плиту від Нагара

Для цього товару допускається лише хімчистка (хімчистка)

Символ вказує на те, що допускається хімчистка з будь-яким розчинником

Символ вказує на те, що хімчистка допускається лише з вуглеводнем, етиленом хлора, монофлотрихлорметану

Символ вказує на те, що хімчистка допускається лише з вуглеводневим, хлорним етиленом, монофлотрихлорметаном під OGR. Додавання води, контроль шуби. вплив і тр

Символ вказує на те, що хімчистка допускається за допомогою вуглеводню та трифлотрихлорметану

Хімчистка з вуглеводнем та трифлотрихлорметаном у OGR. Додавання води, контроль шуби. вплив і тр

значок, який, мити, друкарській, машинці

Символи відбілювання речей

Ця категорія символів вказує на можливість та способи відбілювання певних речей.

Символ каже, що відбілювання заборонено

Промивання з відбілюванням хлору; Використовуйте тільки холодну воду, дотримуйтесь повного розчинення порошку

Нормальне хімчистка

Хімчистка з будь-яким органічним розчинником

Хімчистка тільки з спеціальними реагентами

Нормальне хімчистка з використанням тетрахлоретилену та всіх розчинників, перерахованих для символу “F”

Делікатна хімчистка з спеціальними реагентами

Делікатне хімчистка з обмеженою водою додавання з обережним використанням розчинників, зазначених для символу “P”, а також контролюючих механічних ефектів та температури сушіння, очищення самообслуговування заборонено

Хімчистка тільки з вуглеводневими розчинниками

Звичайне хімчистка, використовуючи тільки вуглеводневий, бензин та трифлюоричуртан

Делікатне хімчистка тільки з вуглеводневими розчинниками

Делікатне хімчистка з обмеженою водою додаванням з обережним використанням розчинників, зазначених для символу “F”, а також контролююча механічна дію та температура сушіння, очищення самообслуговування заборонено

Нормальна мокра професійна прибирання (Aquachactor)

Звичайний режим води та сушіння відповідно до IEC 456

Делікатна мокра професійна прибирання

Делікатний водний режим з обмеженнями механічного режиму та режиму сушіння, з урахуванням функцій продукту, відносна усадка. 505%

Особливо делікатний вологий професійний прибирання

Дуже делікатний водний режим з обмеженнями на механічний режим та режим сушіння, з урахуванням особливостей продукту, відносна усадка. 252,5%

Не отжимает стиральная машина

Цикл хімчистки

Одяг можна очистити в скороченому циклі. Символ може бути використаний у поєднанні з листом

Хімчистка з зниженою вологістю

При очищенні дозволяється зменшити вологість. Символ може бути використаний у поєднанні з листом

Хімчистка при низькій температурі

Одяг можна очистити у помірному температурному режимі. Символ може бути використаний у поєднанні з листом

Хімчистка без підмітання

Забороняється використовувати пари на етапі останнього очищення. Символ може бути використаний у поєднанні з листом

Хімічне очищення заборонено

Продукт не повинен бути хімічним очищенням, видалення розчинника плям заборонено

Значок “не можна промити в пральній машині”. Що робити з такими речами?

Іконки на одязі. Розшифровка яких умов для створення ваших речей

Що стосується промивання, позначення на етикетках служать хорошим ліжком. Якщо таблиця символів добре відома вам. Вони будуть спонукати, у воді, яка температура допустима, щоб стерти це або цей продукт, і чи можна це зробити взагалі; Яку промивку застосовують посібник або машину; У разі вибору опції машини, який режим більш підходить: звичайний, ніжний або делікатний. Отже, красномовно перетинається крос-коруний таз з водою вказує на те, що речі з таким значком не слід промити просто.

Ремонт машини для пральної машини Samsung в Саратов не повинен робити, якщо ви виконуєте всі інструкції, розміщені на етикетках, правильно використовуйте функції обертання та сушіння. Мітка з зображенням квадрата з колом, вписаним в ній, повідомляє, що вказані дії можуть бути виготовлені в автомобілі. Якщо символ викреслюється, це не варто.

Квадрат з однією або двома ознаками нижче позначає, відповідно, ніжні та делікатні маніпуляції цього плану.