Знак можна мити в пральній машині

Пральні машини

Мити неможливо. чистий

Догляд за одягом не завжди означає миття. Деякі речі не рекомендуються мити. Наприклад, пальто легко може бути зіпсований, розмістивши його в друкарській машинці або руках. Залишається лише хімчистка. Дізнайтеся, що виробник рекомендує цю догляд за продуктом за допомогою сухого чищення знака на етикетці. коло. Відповідно, знак “хімчистка заборонено”. перехрещене коло. Це все, що потрібно знати господині. Решта символів цієї категорії призначені для сухого прибирання робітників. Але якщо я задаюсь питанням, які літери в колі вказуються, таблиця задовольняє цікавість.

Символ чищення
Ікона А – хімчистка;. Дозволено використовувати будь-який розчинник
P. icon – хімчистка;. Використовуйте тільки вуглець, хлор-етилен, монофлюорихлорметан
Значок F – хімчистка;. Використовуйте білий дух, бензин, трифторхлорметан
W. icon – аквахах
 • Вони розміщуються на тег на шви одягу з неправильної сторони;
 • Може бути з боку або позаду;
 • Іноді розташовані в друкованій формі під коміром на задній стороні.

Ми рекомендуємо не відрізати полую, щоб не втрачати важливу інформацію про догляд. Якщо шматок тканини перешкоджає вам. ми самі або забезпечує дискомфорт, то сфотографувати його перед тим, як вирізати або зберегти розірвану смужку в спеціальній коробці.

Давайте перейдемо до того, що вони означають іконки для прання на одязі, ми будемо проаналізувати всі наявні символи на етикетках.

знак, можна, мити, пральній, машина

Виробник речей піклувався про вас, прикріплюючи спеціальну етикетку до вашого продукту, де на додаток до знаків, з якими ми познайомимо детально, розмістили інформацію про це, про склад продукту, попереджувальні написи.

Основні основні та супутні символи на етикетці вісім. По-перше, ми познайомимося з собою, а потім ми звернемося до сторін.

Про шайбу

Про правила промивання на будь-якій етикетці каже, що це значок. схематичне зображення тазу з водою.

ГОЛОВНІ правила при догляді за пральною машиною

Ми будемо аналізувати, як це може бути. декодування позначення на прання одягу в таблиці.

Просто таз з водою, як на фотографії Продукт можна промити в друкарській машинці або вручну.
Таз з водою Неможливо мити ні в якому разі. тільки хімчистка.
Одна горизонтальна ознака під тазом Знак м’якого прання: спостерігати за вказаною температурою води при промиванні; Під відпалом, увімкніть найменшу кількість революцій; Не виставляйте матеріалу сильному механічному ефекту.
Два горизонтальних особливостях під тазом Знак делікатного режиму: Використовуйте велику кількість води при промиванні, не піддавайте механічним ефектам; У пральній машині активуйте швидкий обертання.
Рука опускається в таз з водою Тільки миття рук. продукт заборонено очистити в пральній машині. У самому процесі не занурюйтеся і не стиснуйте. Щоб витримувати температуру води, не перевищує 30-40 градусів за Цельсієм.

Більш детальний опис кожного знака можна знайти в статті “Іконки на миючий одяг” з вказівкою якої вони можуть бути присутніми.

Цифри, намальовані в басейні, є граничною температурою води, при якій вона допустима для миття продукту.

READ  Пральний порошок для автоматичних пральних машин

Іноді всередині тазу ви можете побачити ці точки:

Окуляри також несуть корисну інформацію

Всередині значка “Тазик”, виробник може розмістити інформацію про обмежувальну температуру води з обома точками, так і цифровими позначеннями. означають, що вони будуть однаковими. Розшифрування іконок для миття на одязі. у таблиці.

Одна точка 30 ° С Бризок миття в пральній машині при максимальній температурі води 30 ° С. Переважно. холодна вода з використанням нейтрального порошку. Зазвичай для вовни.
Дві точки 40 ° С Нейтральні миючі порошки та теплова вода до 40 ° С при промиванні в машині. Темний або кольоровий бавовняний продукт, меланж, поліестер, синтетичний або віскозний можна позначити.
Три крапки 60 ° С Машина миття в гарячій воді Максимальна температура 60 ° С. Знак для тонкої бавовни або поліестерової білизни.
95 ° С Продукт може рухатися кип’ятять. Значок можна знайти на білому або кольоровому бавовни, льняному продукті.

Як ви бачите, позначення значків на одязі для прання міжнародного.

Як ви бачите, позначення значків на одязі для прання міжнародного

Про те, як покласти на машину один чи інший режим, параметри якого були загальновідомі або делікатні миття, ви дізнаєтеся з іншої частини статті.

Про сушіння і ticky

Інформація про сушіння та відпал, який ви знайдете в “Коло на квадрат” ікону такого схематичного зображення пральної машини. Всі ці функції, гуртки та заборонні знаки зручно розшифровані на фото нижче. до вашої уваги дешифрування значків на одязі під час миття.

Запам’ятайте або зберегти цю назву. І ви не зіпсуєте річ неприйнятним спином, вибирайте режим, зосереджуючись на етикетці

Якщо ніщо не написано на етикетці, дізнайтеся, що рекомендації в іншій частині статті встановити правильні параметри для машинного або ручного миття. Таким чином, ви не зіпсуєте річ, і ви будете знати, з якими режимами ви можете переконатися, що ви можете мити тканину однієї або іншої композиції та кольору.

Затвердіння

Інструкція прасування логічна, представлена ​​значком заліза.

Ми проаналізуємо для позначення на фотографії вище:

 • Залізо з трьома крапками. продукт може бути вилучений при високих температурах. до 200 ° С, а також зникає. Зазвичай такий знак оснащений бавовною або білизни.
 • Залізо з двома точками. допустима до заліза при середніх температурах (до 150 ° С). Рекомендується виконувати процес, використовуючи паропереробник або через злегка зволожуючу тканину. Допустимий для шовку, поліестеру, віскози та вовни.
 • Залізо з однією точкою. Швидке залізо при низьких температурах (до 110 ° С). Це стосується продуктів з ацетату, поліестеру, поліаміду, поліакрилу.
 • Залізо на перехрестих “ногах” не зникає тканина.
 • Напружений залізо. погладжування продукту не рекомендується.

Відбілювання

Про правила відбілювання речей кажуть чотири типи трикутника на одязі.

Порада! Якщо етикетки з одягу втручаються з вами або не виглядають недбамо, ви можете зробити це: сфотографувати необхідну інформацію про це, зробити вирішальну підпис (зимовий перемичок, зелена толстовка, спідниця в крапковій точці) та збережіть фотографії в a Спеціальний альбом на вашому гаджеті. Мітка тепер може бути відрізана і викинути, і все, що вам потрібно для прання та прасування, залишаться збереженими.

READ  Як мити плюшевий ведмідь у пральній машині

Хімчистка

Про ставлення речі до хімічного очищення можна судити по колу з символами, розташованими всередині нього:

 • Коло без символів. хімчистка допустима.
 • Перехрещене коло. не підлягає хімічному.
 • Лист “А” в колі є допустимим для очищення за допомогою будь-якого розчинника.
 • Лист “P” у колі. можна очистити тільки хлір етиленом, вуглеводнем, монофлотрихлорметаном.
 • Буква “p” у колі, підкреслив горизонтальну функцію. очищення з вищенаведеними засобами для “p”, але більш ніжний.
 • Буква “F” в колі. хімічне чищення з використанням трифлотрицолометану або вуглеводню.
 • Лист “F” у колі, підкреслив горизонтальну лінію. очищення засобів, описаних вище, але в ніжному режимі.

Aqua-очищення білизна

Ви також можете знайти в значенні етикетки, що інформує про мокрій професійного прибирання білизни. очищення аква. Це різні варіанти з “W”, розміщеними в колі. Як вони не плутають, наступний знак розповість:

Для “консолідації результату” ми радимо вам познайомитися з відео в цій статті далі.

Де знаходяться

Миття значків на одязі розташовані на спеціальній мітці, яка шиє з неправильної сторони. Тег тканини також може містити інформацію про матеріал, з якого одягу, складу та виробника. Перший або останній лайнер вказує розмір у різних міжнародних значень. Залежно від типу одягу, етикетки та теги можуть бути розташовані в різних місцях.

Порада: Багато хто відрізняється теги через незручності, що носять. При необхідності, носити дитячий одяг для новонароджених, дотримуйтесь правил миття речей для немовлят. В іншому випадку напишіть інструкції з тегами, якщо вони мають додаткові рекомендації.

Кожна пральна машина має коротку 15-20 хвилинну програму прання, яка підходить для речей без серйозного забруднення. Це дозволяє просто оновити їх. Крім того, дуже брудні речі можуть зіпсувати решту. Тому завжди стирає їх окремо: попередньо співають і зверніть особливу увагу на високо випаровування.

Що етикетки, теги, етикетки на дешифрування одягу

Великі речі (ковдри, покривало, постільна білизна, верхній одяг) Краще стирати окремо від решти постільної білизни, інакше пральна машина буде нерівномірно поворот в барабан. У гіршому випадку він зламається, і в кращому випадку ви отримаєте погано загорнуту білизну з розлученням від прального порошку.

Знаки маркування на одязі, як правило, застосовуються у вигляді таблиці, де кожне значення вказує на рекомендований або неприйнятний пральний режим. Загальноприйнята маркування декодування на етикетках одягу полягає в наступному:

Що етикетки, теги, етикетки на дешифрування одягу

 • Режим миття та рекомендований температура;
 • Праска праска;
 • Обведіть можливість хімчистки;
 • Здатність відбілювання трикутника;
 • Квадратний сушіння.

Є такі теги, як правило, під коміром або бічними швами. Щоб спростити догляд за продуктом, такі етикетки краще не скорочувати. Якщо тег дає дискомфорт, ви можете видалити його, раніше сфотографовані та збереження інформації на ньому.

Квадрат. спина і сушіння

Найбільш незрозумілі значення для мене є різноманітні квадрати. Вони мають багато видів, і тому вони не так легко пам’ятати. Загалом, квадрат (1) завжди означає режим Prescrat і сушіння.

 • Лескавану квадрат (2) зазвичай доповнює знак “не стерти” і вказує на неприпустимість контакту продукту з водою.
 • Якщо центр має горизонтальну лінію риболовлі (3), то показано лише лише горизонтальну сушку. Коли є дві смуги, то це означає, що продукт також натискається.
 • Одна вертикальна функція в квадраті (4) визначає, що одяг може бути розміщений на мотузці або вішалку. Два вертикалі вказують на те, що продукт повинен бути висушений без натискання.
 • Ви можете задовольнити ті ж ознаки, як чотири описані вище, але в лівому куті вони розташовані діагональні тире (5). Всі правила дійсні для них, оскільки для стандартних зображень, однак, на додаток до цього, не потрібно мати такі наряди під прямим сонячним світлом.
READ  Чи можна покласти холодильник у нішу

Наступна група показників. це квадрат, всередині якого круг намальований (6). Подібна маркування вказує на те, що річ може бути висушена в автомобілі.

 • У центрі кола можна зобразити одну, дві-три точки (7). Вони регулюють отриману температуру сушіння, де три точки вказують на допустимість найвищих значень.
 • Під зображенням, що робить обробку в машині, можна побачити горизонтальну риболовну лінію (8). докази того, що процедура повинна бути ніжною. Якщо є два таких смуги, то рекомендується лише делікатний режим.
 • Якщо символ вичерпається (9), то процедура машини суворо заборонена.

Тепер не використовується, але на старий одяг ви також можете зустріти інших знаків.

 • Квадрат, в якому дуга зображена з того ж верхнього кута в іншій (10). цей одяг може бути висушений вертикально.
 • У кутку прямокутника розташовані три діагональні тире (11). Вони припускають, що річ повинна бути захищена від прямого сонячного світла і сухим у тіні.
 • Квадрат з трьома вертикальними ознаками (12) означає, що суб’єкт краще не виставляти.

Вимийте ви не можете чистити: Які етикетки попередили на одязі

Соляний колаж

Етикетки на одязі іноді схожі на багатоповерховий есе за незрозумілим мовою з позначенням сирогліфу та поради, що ми не завжди слідуємо. Погодьтеся, на деяких речах ми взагалі не читаємо етикетки. і іноді ми платимо дорожче для цього, це дешевше, ніж п’ять суконь, тільки один раз. Так що це дуже ображає, щоб втратити чудову річ лише тому, що ми кинули його в пральну машину, не читаючи інструкції.

Щоб не страждати від того, що нова бренда перемичка після миття стало менш ніж за кілька розмірів, і тепер тільки робить дитину, скажіть мені, як прочитати етикетку та використовувати ці правила.

Відбілювання

Ніхто не застрахований від появи плям і забруднення одягу. Чудо сучасної побутової хімії допоможе вам справитися з ними. відбілювання. І для того, щоб зняття плям добре йти, зверніть увагу на наступні іконки.

Допускається відбілювання речей. Ця піктограма дозволяє господині використовувати хімічні речовини без побоювань, щоб зіпсувати продукт.

Відбілювання заборонено. Речі з цим символом втрачають свою силу і колір, тому доведеться відмовитися від цієї обробки.

Можна відбілювати від відбілювання, що містить хлор. Така річ здатна підтримувати свою зовнішність навіть з найбільш важким хімічним ефектом.

Відбілювач без хлору. Отримайте м’який розчин, який допоможе усунути плями, але не пошкоджує саму річ.