Знак на каструлі для індукційних пластин

Article

Принцип індукції.

На відміну від традиційних газових та електричних печей, індукційна модель має гладку, плоску керамічну поверхню. Основні правила, які слід дотримуватися при виборі посуду для індукційних плит: форми та розміри страв для індукційних тарілок.

Який посуд не підходить для індукційних плит.

Є кілька способів, щоб допомогти переконатися, що ви купуєте правильні страви, чи ваші горщики будуть готувати і смажити смаження. Існує навіть спосіб зробити несумісні страви, сумісні з індукційною кухонною панеллю.

Поверхні приготування індукції не випромінюють тепло. Якщо ви покласти скляну судно на індукційну приготуюча панель, вона не буде нагріватися, як у випадку вогню. Це пов’язано з тим, що скло не піддається впливу змінного магнітного поля.

Рейтинг виробників страв для IP

Серед виробників страв, призначених для використання з індукційними табличками, виділяються кілька компаній, які вже не є першого року, пропонують своїм клієнтам надійні, високоякісні варіанти. Наступні бренди потрапили в цей список:

    Фірма. Німецький виробник прагне створити інноваційні продукти з передовими технологіями. Тому каструлі та сковороди, розроблені ними, оснащені індикаторами нагрівання, датчиками температури та іншими технічними новаціями.

Для яких тарілки потрібні спеціальні страви

Придбання нової тарілки для будь-якої господині. велика радість. Наші будинки поступово заповнюють сучасну техніку, і це не завжди так легко виїхати і використовувати як знайомі старі моделі.

знак, каструлі, індукційних, пластина

Важливо знати, які страви можуть і потрібно покласти на такі вогнища, які є відповідними матеріалами.

Какую посуду можно использовать на индукционных плитах?

У багатьох недавніх моделях таких кухонних помічників, як і тарілки, є особливі потреби у виборі інструментів для прання та використаних страв. Тривалість життя нового придбання та якості своєї роботи залежить від цих нюансів.

Індукційна кухонна техніка має ряд важливих практичних переваг.

Найбільш зарозумілий до того, що він покласти. індукційна плита. Якщо ви змінили звичайну газову плиту до такого сучасного і далекого від дешевої техніки, варто обчислити, чи є гроші та спеціальні горщики та сковорідка.

READ  Що робити, якщо вентилятор розбився

Які страви можуть бути використані на індукційних тарілках?

Принцип опалення в цій формі вогнища передбачає теплообмін до страв за допомогою індукованих електричних вихрових імпульсів.

Підготуйтеся до заміни контейнерів, в яких вони раніше були підготовлені, і при покупці поверхонь з скляної кераміки. Навіть якщо це не індукція, а стрічка, галоген або спіральний тип нагрівальних елементів. Для такого обладнання головне. гладка поверхня посуду, які вони накладають на нього. Будучи на пальника над газовими мовами полум’я через нерівномірне опалення, будь-які горщики набувають невидимими на перший погляд. І тому їм доведеться позбутися від них.

Інженери старанно дбають, що на плиті покладено лише посуд, який підходить для них.

Які страви можуть бути використані на індукційних тарілках?

Під час вибору нових страв для скляної кераміки важливо звернути увагу на область контакту з панеллю приготування їжі не була занадто мала. Таким чином, майже кругла ємність, за типом Казанкова або стандартного вок, не підійде.

Як тільки посуд знімаються з поверхні панелі приготування, нагрівання негайно зупиняється.

Коли виникає питання, який посуд підходить для індукційного плити, діапазон правильних опцій додатково звужується.

Тільки відповідні контейнери дозволяють їм реалізувати всі переваги ультрасучасного методу нагрівання їжі.

Секретний адаптер

Будь-яка улюблена каструля, сковорода можна нагріти за допомогою адаптера. металевий диск з знімною ручкою або без нього. При використанні адаптера поверхня приготування з індукційними роботами як електричні. Диск виступає як пальник. Адаптер. елемент універсальний, метал “проклятий” підходить для індукційних пластин будь-якого типу. Єдиний мінус важко негайно вибрати необхідний режим опалення, потрібно адаптуватися до особливостей металу.

Магнітні диски для індукційних страв. це порятунок для тих, хто хоче заощадити на придбанні дорогих спеціалізованих кухонних посуду.

На індукційних пластинах готуються тільки в посуді з магнітними властивостями. Позначимо здатність горщиків і млинців, щоб бути намагніченим міжнародним символом магнітної котушки. Розшифровувати інші знаки не обов’язково.

Всі моделі фірмової сталевої каструлі оснащені кришками з отворами, що дуже зручно під час зливу води.

Який посуд підходить для індукційних пластин

Індукційні тарілки стали дуже популярними, вони не настільки дорогі останнім часом і тому з’являються в багатьох будинках. Якщо ви з’явилися на кухонній індукції, що вибирати свої страви? Такі пристрої вимагають спеціального виду страв. Які каструлі для індукційних плит будуть працювати краще.

READ  Голки для промислових швейних машин GROZ BECKERT

Оскільки принцип роботи індукційних пластин впливає вимоги до страв

Різниця в індукційних табличках від інших є принципом опалення. Завдяки магнітному полі, створеному пристроєм, він не нагріває саму печі. Вихрові струми впливають на нижню частину каструлі, а з нею і їжею.

Ось чому для неї немає каструлі. Матеріал повинен мати високу стійкість і магнітну проникність. Важливо, щоб продукт має феромагнітні властивості.

Просто покласти, метал, який використовується для виробництва індукційної кухонної посуду, повинен бути намагніченим. Його можна легко перевірити за допомогою звичайного магніту. Підходящий сувенір, наприклад, від холодильника.

Важливий! Скло, алюмінієві, керамічні, мідні судини не підходять для скляних керамічних поверхонь.

Які страви можна використовувати на індукційній пластині: можливі виробничі матеріали

Для покупців це зручно, характерна іконка у вигляді невеликої спіралі застосовується до індукційної посуду. Якщо неможливо придбати таку модель, вам потрібно знати, продукти, з яких матеріал буде справлятися зі своїми обов’язками, і яка буде абсолютно марною.

Нержавіюча сталь одна з найбільш популярних матеріалів. Він стійкий до окислення, має підвищену міцність, привабливу, низьку вагу. Однак нержавіюча сталь відрізняється низькою теплопровідністю, тому багато моделей обладнали багатошарове дно.

Догляд за нержавіючої сталі, ви не повинні використовувати абразивні препарати та тверді щітки, мочалки. Вони можуть пошкодити верхній шар.

Відповідаючи на питання про те, які страви можна покласти на індукційну плиту, не можна не кажучи вже про чавун. Чавун має хорошу теплопровідність. Це екологічно чисті, довговічні. Недоліком. висока вага і потреба в ретельній догляд за наявності скляного керамічного покриття.

Емальовані продукти підходять для індукції, якщо вони не мають чіпів та інших пошкоджень. Основні переваги посуду з емалі:

Перш ніж купувати емальовану каструлю, перевірте, чи її нижня товщина становить щонайменше 2 міліметрів.

Повністю скляні судна не підходять для індукційного обладнання. Якщо ви все ще хочете отримати склянку скляної посуду, скористайтеся виробами зі скляними сторонами та феромагнітним дном. Ви також можете придбати адаптер плитки, який дозволяє застосовувати всі типи матеріалів.

Мідні моделі для індукції не були вироблені до відсутності необхідних властивостей у матеріалі. Однак виробники, знаючи позитивні якості міді, знайшли вихід із ситуації і почали виробляти продукти на основі сталі.

Якщо ви намагаєтеся з’ясувати, які посуд потрібні для індукційних плит, не забувайте про моделі алюмінію. Головне, що такі продукти доповнюються сталевим дном.

READ  Догляд за зоною бікіні після епіляції

Сковорода для індукційних плит. Освітлений підходить

Чавун рівномірно розподіляє тепло, що дозволяє оптимально бути підготовленими з усіх боків. Це також екологічно чистий, безпечний матеріал, який є сумішшю чистого заліза та вуглецю. Вся термін служби, що підлягає правильному догляду, чавунні страви здатні підтримувати гідний, презентаційний вигляд. Але що це виглядає, і як сковорода використовується без покриття неплідного покриття, це допоможе зрозуміти цей матеріал.

Сковород у всьому житті є такий же презентаційний вигляд

І незважаючи на те, що чавун є важким матеріалом, а також не надто сучасний, сковорода з нього можна використовувати для приготування на індукційних тарілках. Проте звичайна чавунна сковорода не може бути використана в цьому випадку, посуд повинен відповідати за особливі вимоги.

По-перше, дно сковороду повинна бути досить товстою. з половини в якості сантиметра. Така товщина забезпечить включення в нижню частину посуду спеціального феромагнітного шару або металу. Без цих смокче, чавунна сковорідка не може бути використана на індукційній пластині.

Дно не повинно мати пошкодження: чіпси, подряпини та інші. Поверхня повинна бути абсолютно гладкою, без крапель і будь-яке проникнення.

Чавунна сковорода для індукційної пластини повинна мати діаметр щонайменше 12-14 см. Однак, якщо продукт має функцію flexinduction, ви можете вибрати меншу сковороду.

Але які відгуки про чавуну сковороду з неплідним покриттям, і які з них найкращі, це допоможе зрозуміти цю статтю.

Сковорода повинна добре магніт. Досвідчені господарями, які точно не помиляються з вибором, взяти магніт до магазину. Важливо, щоб магніт є дном, для стін, це властивість не має значення.

Пластикові вироби виробляють з харчових та непродовольчих матеріалів. Контейнери, тарілки, кружки, чашки, одноразові вилки та ложки повинні бути виготовлені з безпечної сировини. Харчова пластмасова відзначається зображенням скла та вилок, не-Шищева. ті самі фігури, але перетнулися.

Використання продуктів з нескробних матеріалів іноді призводить до отруєння. Тому дешифрування знаків на пластикових посуду. перше, що потрібно зробити, перш ніж почати приготування.